• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Se tu vycházkujete, koukám, tu je taky zas zataženo, sluníčko nás jen vydráždilo a zas šlo spinušat.
Dítě spí, pes otravuje, furt by žral.
Lůco, já nevím, co vyjde levněji, ale zatím vše kupuju. Jelikož už jí bude rok, začnu vařit, ale nemá moc zubů, jne 4 a dva na cestě :grinning: , takže si jídlo nepokouše, tož kupuju ty dobrůtky v obchodě, pěkěn rozmašírovaný.
Kupuju je pouze v akcích, takže ovocné Hamánky od 7,90-9,90 většinou. každý týden snad jsou někde v akci, hodně po drogerkách a pak Hyperalbert, Tesco. No a masikový vždycky nakoupím v Tescu, tam vycházej i na 14,90, ale bez akce jsou někde i za 29,90 a víc, dle hmotnosti. To bych nedala. Vařit se zatím bojím, nemám mixer, musela bych nějak pasírovat bo nevím jak a navíc není z čeho vařit, je tu vyžráno, maximálně Nugeta se tu najde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2010 v 17:33  •  1 dítě  • Odpověz
Kaši, taky jsem koukala dneska na to smějící se video, je to éro no, to je taky jedna z posledních zábav, plácat si a dneska zjistila, že je takyvelká zábava padat v ohradě na zadnici do hodně měkký části berana, takže se baví no :dizzy_face:
Jdu ji asi vzbudit bo neusne večer.
21. dub 2010 v 17:36  •  1 dítě  • Odpověz
Jo ,jo to video je opravdu super,zase nám brzy nějaké vlož ,ať se pobavíme. :slight_smile: :slight_smile:
21. dub 2010 v 17:48  • Odpověz
Jinak se snažím procházkovat každičký den,aspoň trošku pohybu,byla jsem zvyklá denně v práci naběhat tak 20km po venku,tak to musím trošku aspoń dohnat,když jsem doma. :slight_smile: :slight_smile: .Ať jenom nekyneme. :slight_smile:
21. dub 2010 v 17:51  • Odpověz
Máji dík za radu ovocné přesnidávky si koupím když budou v akci a chci si nějaké vyrobit sama doma a ty masové uvidím pár koupím kdybych náhodou nestihala a jinak budu vařiti. Malá nakonec usla to se nedivím musela být unavená a co bude dělat v noci čumákovat s mamkou na telku :sweat_smile:
21. dub 2010 v 18:00  • Odpověz
Berušky jdu se ospršit a uložit směr gauč . Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
21. dub 2010 v 19:50  • Odpověz
Kocúrci, jde taky popřát dobrou nocku a dobrou s bobrou :dizzy_face: Ještě vložím jedno foto našich kozláteček, narozených včéééra :wink: Pěkně se vyspinkejteee :dizzy_face:
21. dub 2010 v 19:59  • Odpověz
Jé ten je krásný,já to tušila ,že jsou určo zase nějaké nové zvířecí přírustky v Belíškově,ale že taaaaaaaaak čerstvě to je překvápko,tak hlavně ať jsou zdravoučcí.Nic sluníčka,jdu taky do hajan ať jsme zítra na poradnu vyspinkaní .Tož dobrou noc. :pensive:
21. dub 2010 ve 20:59  • Odpověz
Dobré ráno sluníčka,všem letí krásný pozdrav ať máte pohodový den.
Kdo má kontroličku ať dopadne na 1.Andrejce držíme pěstičky aby dopadla dobře adopce. :slight_smile:
Leňulce letí pozdrav do porodky,držte se a broučka hezky hýčkej a zpívej mu písničky. :slight_smile:
Já jdu dneska taky do poradny ,a pak na kávičku,k večeru se pak ozvu a nakouknu jak se máte,dneska nám po půl 7 vypnou proud a půjde až kolem 17hod ,tak pak písnu. :slight_smile: Mějte se všichni famfárově. :slight_smile:
22. dub 2010 ve 04:59  • Odpověz
autor
Ahoj kočulenky :slight_smile:
Tady bylo včera živo :slight_smile:
My měli krásnej den, na ouřadě adopční to bylo příjemný, sice to nebude hned, ale myslím, že tak od ježíška začnu doufat :slight_smile: , a snad tohle bude opravdu poslední léto bez miminka. Pak jsme chodili po centru a čučeli na kočárky a na hračky, no fáákt jsem si to užila, dali si v kavárně pohár, ale snad jsem ty jouly vychodila :grinning: , mám puchejře od bot, courali jsme dlouuhooo.
Tak všem hezký a úspěšný den :slight_smile:
22. dub 2010 v 07:07  • Odpověz
Ahojky kobylenky :slight_smile:
Karolajko, tak jak je malému? No to si teda taky užíváš :frowning2: Chudáček malý... Ať je mu brzy lépe a na dlouuuuuho!
Andrejko, to jsem ráda, že se adopčátko už pomalu chystá :slight_smile:
Bellíšku, vůbec se nedivím, že ses odmlčela a nechtěla se se všema dělit o další naději. Vidím to u ségry, taky se stránek straní, aby zůstala v klidu. Jsem ráda, že se konečně vše obrátí k lepšímu, protože po léčbě budeš krásně připravená a pokud vím, tak u vás bylo všechno ukázkové, že? Tak to pak půjde jako po másle, jako u vás v Žížátkově :wink: Kozlík je kouzelnej :sweat_smile:
Leňulka se drrržííí, holka šikovná! Ještěže ji tu máme :slight_smile: Motivačku našu :wink: Tak Leni, hodně štěstí a bezbolestný porod!- ten by sis opravdu zasloužila :wink:
Zdravím těhulky a jejich přesnídávčičky :wink: , už se těším na další fotečky miminek.
Věrušce dodatečně vše nej k narozeninám a ten malý zázrak k tomu :slight_smile: ( jak napsala Petjú o těch splašených spermíkách - to mě pobavilo :o)))) To bylo výstižné!
Ségra už je nafouklá jako pumlíč, tak snad OPU v sobotku dopadne dobře. Má antibiotika před operačkou a pak si bude píchat ten heparin. Holky, nevíte o někom, kdo si ho taky píchal? Myslíte, že to má velký vliv na uhnízdění, když ta krev není OK?
Mějte krásný sluníčkový den!
22. dub 2010 v 08:50  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: marti deržím palce ať to segře dopadne co nejlíp a konečně se dočká vytouženého broučka :slight_smile: Malý je lepší, hodně unavený, nakrknutý, že musí byt ve špitále :wink: Za chvíli za ním jedu :slight_smile: Jinak mě je furt blivo, ale co jsem chtěla, to mám :grinning: Tak zatím papaa :slight_smile:
22. dub 2010 v 10:10  • Odpověz
Ahoj holky prisla jsem za vami na chvili. Ja ted zase pracuji coz u me nic noveho. Byli jsme s pritelem na genetickych testech tak cekame na vysledky, jeho krev se spatne rozlozila tak dneska byl znovu na odberech a za dva tydny budeme mit vysledky. No to jsme si nechali udelat jen tak pro jistotu jak na tom jsme, ale zatim si davame na cas oddych. Momentalne pritel miminko nechce moc se boji tak snad casem zmeni nazor. Ono byt trikrat behem ctyr mesicu na revizi neni pro telo zadna sranda tak se musim dat trosicku dohromaty i ja. Nic jsem neztihla docist ale urcite tu jste vsechny v poradku. Tak ja se zase nekdy ukazu mejte se moc hezky zacalo jaro tak sup ven.
22. dub 2010 ve 14:58  • Odpověz
Karol drzim pesticky at ti to vydrzi. :wink:
22. dub 2010 ve 14:59  • Odpověz
Ahoj kočáčiii :dizzy_face:
Tak jsme byli dneska u zubaře, zatím zuby v pořádku, OMG, se bojím jak čert kříže, protože jsem si s nima užila svoje :confused: Ale příště už to tak jednoduché nebude, no. Bude mi opravovat zoubek a dávat novou bílou plombičku a mě tam klepne :grinning: :grinning: :grinning: Ivo ahoj, doufám, že vám výsledky dopadnou dobře, kéž by se našlo něco, co by se dalo léčit :wink: Andrejkooo, tak Tobě se vůbec nedivím, že jsi tak natěšená, no konečně jste zase blíž adopčátku, no paráda, fakt :dizzy_face: Marti, tak tfujtfujtfuj, ať má ségra krásnou úrodičku, i když ono by stačilo i jedno jediné jajuško, hlavně, když bude to pravé, viď :slight_smile: S heparinem nikoho neznám, teda :unamused:
22. dub 2010 v 15:26  • Odpověz
Ahojki sluníčka ,tak jsem doma,konečně nám zapli proud,ráno jsme to měli i s malým vzrůšem,protože jsem vycházela do poradny,a vyjdu na chodbu a sousedka co bydlí nad námi už nestihla sjet výtahem,protože centrálně odpojili proud v celé Hrábůvce,a zůstala viset ve výtahu,tak jsem rychle vytáhla Peťu s lůžka,zrovna si šel lehnout po noční,volali jsme kamarádovi co dělá domovníka,ten poslal Peťu k nim pro klíče od šachtice a pak Peťa ručně nějakou klikou spouštěl sousedku do patra,no chuděra tam visela asi přes půl hodiny,já už bych byla se svou klaustrofobii buď šedivá a nebo bych v tom výtahu porodila. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,a tak jsem do poradny vyrážela později,ale zase s dobrým pocitem,že jsme udělali dobrý skutek. :slight_smile: :slight_smile:
Jinak na kontrole vše v pořádku,Vojtíšek prý odpovídá 30 týdnu,má 1425g,akorát říkala,že je zašprajcovaný napříč,ale že má ještě dost času.Hned se se mnou domluvila na mateřské ,tak mi ji vypsala od 20.5. a to mi napsala i další kontrolu. :slight_smile:
Pak jsem byla na kávičce a teď se ještě kouknout na den země,Peťovi jsem koupila perníkové srdce,a Vojtíškovi ,protože má zítra svátek tak jsem koupila malé plyšové štěrkátko. :slight_smile: ,ale hlavně je tu tak krásně,že jsem hned podnikla i procházku a teď jdu koukat na hokej. :slight_smile: .Mějte se krásně.
22. dub 2010 v 16:55  • Odpověz
Jé tady bylo živo,Janinko pofoukej a pohlaď za nás Kubíka,bobek ten si musí chudáček vytrpět,ale snad bude brzy zdravý.
Andrejko,to mám radost,že jste včera tak dobře pochodili a snad se opravdu brzy dočkáte,třeba dostanete broučka pod stromeček,to by byl ten nejkrásnější dáreček. :slight_smile: :slight_smile:
Ivčo posíláme moooooc pozdravům,měj se krásně,a nabírej síly a budeme držet pěstičky ať je vše brzy v pořádku.
Belinka je taky s námi to je super.Moc se opatruj,a hýčkej sebe,Pavlíka i všechny zvířátka a zvířecí miminka. :slight_smile: :slight_smile:
Mějte se krásně,jdu fandit a koukat na hokej. :slight_smile: :slight_smile:
22. dub 2010 v 17:04  • Odpověz
Tak jsem plašila a hokej je až v 18 hod. :slight_smile: ,ale asi si stejně všichni vyhříváte na sluníčku,a Jaňulka šla za Kubíčkem.Tak si jdu něco sezobnout. :slight_smile:
22. dub 2010 v 17:23  • Odpověz
Ahoj holky.Dodatečně Věrušce všechno nejlepší a at se jí splní ten nejhezčí sen.Jinak Lenulce držím palečky at mimi ještě u ní vydrží v klidu v bříšku.Jinak se vás snažím holky číst každý den ale někdy to nejde.U nás není nic nového.Pořád pracuju momentálně jsem pěkně nastydlá a mam toho plný kecky.Adélka roste jak z vody přímo před očima.Měla 7100g před třema týdny tak jsem zvědavá kolik budeme mít 4.5 na půlroční prohlídce.Už i zjistila že se umí převalit ze zad na bříško a spět tak má novou zábavu.Baští všechno je to takovej malej otesánek.Musim vám vložit zase nějaké nové fotečky at máte na co koukat.Moc na vás na všechny moc myslím a stejská se mi po vás.
22. dub 2010 v 19:34  • Odpověz
Ahojky koťátkaaa :dizzy_face: Majkýýý, ahoj zlatooo :wink: Teda, to není možné, že z Adélky je už taky takový kus princezničkýýý :dizzy_face: Nemáš to jednoduché, holka zlatá, ani se neptám, co te Tvůj Zdenda, jestli už si našel něco, aby Ti pomohl. Držím Ti palušky, ať to všechno zvládneš, hlavně, když je malá spokojená a má všechno co potřebuje, viď :wink: A fotečky dodej, stejně jako i ostatní maminy :wink: Už dlouho nejsou aktuální záběry těch kobylátek malinkých :dizzy_face: Kaši, tak kontrolka dopadla na 1***, jenom tak dál :slight_smile: No nic, jdu si lehnout a asi budu koukat na ordinaci :wink:Přeju dobrou s bobrou a krásné miminkovskééé :dizzy_face:
22. dub 2010 v 19:54  • Odpověz
Tak jsem neporodila ráno,protože jsem naštěstí nebyla v tom výtahu já a porodím asi teď u hokeje,bože to jsou nervy. :grinning: :grinning:
Marky je super,že si nakoukla,Adélka je šikulka,a moc ti přeji aby si Zdenda brzy něco našel a ty sis mohla užívat Adélku daleko více,ale klobouk dolů jak to zvládáš.Belinko pozorně koukej na ordinaci ,já se pak zeptám co tam bylo. :slight_smile: .Dobrou noc.
22. dub 2010 ve 20:52  • Odpověz
Jo a váhově mám nahoře 4kg. :slight_smile:
22. dub 2010 ve 22:08  • Odpověz
Krásné ranko sluníčka,tady se dneska ještě spinká a přitom sluníčko už vstalo. :slight_smile: :slight_smile: .Holá,holá koník volá.
Krásný den všem.
23. dub 2010 v 06:56  • Odpověz
autor
Zlatíčka, pěkné ráno všem :slight_smile:
letmo jsem přelítla a o víkendu snad napíšu víc. jedeme na chajdu, hurráááá.
Majkýý, máš můj obrovský obdiv, já bych se hroutila a užírala miliónem křivd apod. Skutečně klobouk dolů.
23. dub 2010 v 07:12  • Odpověz
Andrejko,tak hlavně ať ti to dneska rychle uteče v práci,a snad máš tento týden volný vikendíček,a je to pro tebe dneska ten krásný paťulinek a víkend strávený na chajdě,když bude tak krásně. :slight_smile: :slight_smile:
Jo ,jo,naše Majky je neskutečná jak to všechno zvládá,ale snad se to brzy obrátí k lepšímu a bude si moci taky více užívat to nádherné období mateřské s Adelinkou.
23. dub 2010 v 07:42  • Odpověz
Dobré ránko koťátkaaa :dizzy_face:
Přeju všem krásný páťulíneeek a nadcházející víkendík a kdo máte kontroličku, ať dopadne na 1*** :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Pracantům ať to rychle utíííkááá :slight_smile: Kaši, tak ani já jsem ordinaci neviděla, bo se u nás koukalo taky na hokej, no :wink: Ale kouknu na ní na samycy :wink: Maminky budou jistě venku drandit s kočíkama, bude tam teploučko dneska :wink: Těhulinky půjdou asi na zmrzlinku nebo do cukrárny, když je tak krásně :wink: Tož jdu na tu ordinaci, zase nakouknu, mějte krásný sluníčkový den :slight_smile:
23. dub 2010 v 08:22  • Odpověz
Dobré ráno :wink:
23. dub 2010 v 08:35  • Odpověz
Ahojki,Belinko no to bylo tentokrát důležitější ,to byl hokej,a ty nervy. :grinning: :grinning: .No já si dneska asi zajdu na nanuček.
Jdu kouknout na Stefanii.
23. dub 2010 v 08:38  • Odpověz
Tak jsme dostali s Vojtíškem k tomu svátku od tatínka růžičku. :slight_smile: :slight_smile:
Ahojki Evi,jak se máš? :slight_smile:
23. dub 2010 v 09:54  • Odpověz
A kde máme naši Lucy. :slight_smile: :slight_smile:
23. dub 2010 v 10:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.