• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
holky žiju jenom toho mám nějak moc odpoledne příjdu a hlavně si váš dočtu ted čekám dceru s vnučkou :grinning:
23. dub 2010 v 11:13  • Odpověz
Jé to je dobře,já už se bála,že jsi nemocná. :slight_smile:
23. dub 2010 ve 12:12  • Odpověz
No nic jdu se natáhnout,koukám nikde nikdo,asi jste všichni v práci nebo procházkujete.Je tam krásně.
23. dub 2010 ve 12:50  • Odpověz
Hezké odpoledne berušky moje jdu si vás pomalu dočíst :wink:
Marky před tebou smekám jsi šikulka vím je to těžké když pracuješ a nemáš malou u sebe ale aspon jí můžeš dopřát vše co potřebuje :slight_smile:
23. dub 2010 v 17:34  • Odpověz
autor
Ahoj kobylky,
hlásím, že Leňulka má zasejc zkrácenej čípek z 11 na 7 mm. Ale malý má 1,8 kg. Tož sice by bylo "správné" ještě 4 týdny posečkat, ale každý den navíc je teď dobrý, že? Všechny moc zdraví. a vzkazuje MVMR :slight_smile: Tož Leňulko, zdravííííme téééééééééééž!!!!!!!!!!!!!
JInáč jsem zahlídla aj také kobylenky, jako je Ivča, Evča, Alenka..to je dobře, snažilenky, že jste jukly :dizzy_face:
A Marti, ségra tedy zítra OPU????
My už jsme na chajdě, koonečně volnej víkend, tož se těším, že se vyspíím dosyta, žáádnej budík!
papa, dobrou noc, a hezký víkendíík
23. dub 2010 ve 22:55  • Odpověz
Zdravím všechny místní koníky :slight_smile: a přeji hezkou sobotěnku. Venku sice kosa,a le snad se to vytříbí během dne.
To je super zpráva, že je Lenča ještě celá, myslím, že už je 33.tt, ne? Nebo aspoň se k němu blíží. Kdyby tak ještě jeden vydržela, ale i tak je to super. Držíme palečky.
Andrejka si užije víkendík na chajdalupě, určitě už vlítne na zahrádku a něco tam porobí.
Nám táta odfrčel do Ořechova, jsou tam nějaký tanky bo co, tak se jel podívat. Vzbudil při vstávání, jako vždy, dítě, tak tu ordinuje v ohradě a koukáme na Mašinku Tomáš.
V devět vyrážíme s bábou do města :slight_smile:
Mějte se krásně, ať vše vychází jak má a zase nakoukneme :wink:
24. dub 2010 v 07:31  •  1 dítě  • Odpověz
Krásný víkend všem,hezky si to sluníčko všichni užijte plnými doušky.
Já jedu kolem 9 hod na burzu mimibazaru do Vítkovického kulturáku se sestřenkou,tak možná ještě dokoupím nějaké dupačky a košilky,těch moc nemáme. :slight_smile:
Pak k babi na obidek,Peťa tam dneska pomáhá ještě se stěhováním s našima a sestřenicí s přítelem a my je příjdeme jen zkontrolovat. :slight_smile: :slight_smile: a na obidek,a zítra frčím ke kamarádce do Šenova,přijela z Prahy tak toho musím využít. :slight_smile: :slight_smile: a kouknout jak ji rostou děti. :slight_smile:
Andrejko ty si to užij na chajdě,Alfi vy ve městě,tátu pozdravte do Ořechova,tam musí být krásně,je to dědinka-můj jmenovec.
Totiž co jsem jezdila 13 let s tuisťákem a teď už jezdíme jen tak na vandry a srazy ,tak mám přezdívku Ořech. :grinning: :grinning:
Jinak jsem přidala fotečky z ateliéru. :slight_smile: :slight_smile:
Měje se všichni opravdu famfárově. :slight_smile: :slight_smile: :sunglasses:
24. dub 2010 v 07:48  • Odpověz
Tady se dneska ještě spinká. :slight_smile: :slight_smile: No jo je konečně víkend. :slight_smile:
24. dub 2010 v 08:34  • Odpověz
Tak je vidět,že je venku krásně,všichni si užívají sluníčka. :slight_smile:
24. dub 2010 ve 13:28  • Odpověz
Ahojky kobylkýýý :dizzy_face:
Přeju krásnou sobotěnku a vlastně celý víkendík :wink: Venku je opravdu nádherně, tož by byla škoda toho nevyužít :wink: Ještě čekám až se dotočí třetí pračka a jdu ven na zahradu jen tak posedět :slight_smile: Už mám konečně uklizeno, vytřený celý barák, OMG, mám toho už dost, ale mám z toho vždycky velkou radost, když je čisťoučko :wink: Andrejkooo, díky za info o Leňulce a že pořád myslíme a držíme palušky, jsou s prďolkou šikovní, že tak pěkně drží, ještě chviličku a je tu, chlapeček kobyláček :wink: No nic, mějte se krásně, jdu s kávičkou ven :slight_smile:
24. dub 2010 ve 14:16  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Tak už máme kobzola dom,a, takže je zas veselo :wink: Jen borak nesmí ven,, tak zase čumákujem doma, ale to nevadí, hlavně, že už mu je dobře :slight_smile: U mě nic nového, pořád je mi blbě, tak jsem se těšila, jak se budu přežírat a ono nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: Posílám pozdravy leňulce, marky, Ivě, Alence, Belíškovi, Andrejce a všem, co tu nakouknou :slight_smile:
24. dub 2010 ve 14:22  • Odpověz
Janinko to je dobře ,že už máš Kubíka doma,tak ho hýčkej ať je brzy zdravoučký,a můžete zase ven. :slight_smile: :slight_smile: Nic jdu se taky projít.
24. dub 2010 v 15:24  • Odpověz
Ahojky kobylky.Je mi dneska nějak smuténko.Neviděla jsem Adélku už týden a když jsem volala dneska mamce v kolik přijedou zítra tak mi řekla že nepřijedou že se bojí aby Adélka ode mě nedostala chřipku tak se prej staví v pondělí a v úterý zase odjede i z Adélkou.Pak jdu zase do práce tak to znamená že jí neuvidím dalších 14 dní.Je mi normálně do breku. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
24. dub 2010 v 18:40  • Odpověz
Hezký podvečer kobylky moje :wink:
Leničko tfuj tfuj at malý ještě u tebe vydrží ještě má čas aby šel ven jenom at se ještě dopejká :wink: Posílám pohlazení :slight_smile:
Andrejko hezky si to na chaloupce užíj dneska je krásně taky jsem byla od rána na zahrádce :wink:
Kasi ahoj fotky jsou úžasné :slight_smile:
Janinko malý už je doma to je dobře brzo bude fit a bude lítat venku :wink:
Máji ahojda :wink:
Marky ahoj posílám pohlazení vím musí to být těžké vidět malou tak krátkou dobu ale musíš si říkat je v dobrých rukou a penízky potřebujem moc před tebou smekám :dizzy_face:
Zdravím zbytek kobylek
24. dub 2010 v 18:57  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem už i v pyžamu, nakonec jsem umyla ještě okénky, tož zítra nebudu, mimo vaření a žehlení, dělat skoro nic :wink: Majkýýý, holka zlatá, já si vůbec neumím představit, že bych to takhle zvládla jako Ty. Je mi Tě moc líto, protože vím, že to opravdu nemáš jednoduché a i když Ti to asi moc nepomůže, posílám pohlazení.
24. dub 2010 v 19:01  • Odpověz
Bobku Marky,vůbec nevím jak bych to v tvé situaci zvládala,posílám hodně pohlazení a věř,že snad bude brzy líp a ty si začneš Adelinky více užívat.Aspoň můžeš ,ale Adélce pořídit vše co potřebuje,ale i tak tě moooooooc obdivuji,já se přiznám,že bych to asi takhle asi nezvládla,a nezkoušela si se dívat po nějaké práci z domu.
Posílám pozdrav taky Leňulce do porodky,pohlad bříško za nás,a povídej malému pohádky ať se mu u tebe ještě líbí co nejdéle.
Belinko si šikulka šikovná ,toliko práce zastat,tak zítra relaxuj a odpočívej,tak jako odpočívá konečně na chaloupce Andrejka. :slight_smile:
Mějte se moc krásně,užívejte sluníčka plnými doušky . :slight_smile:
24. dub 2010 ve 20:17  • Odpověz
Koťátkaaa, jdu popřát dobrou nocku a krásně se vyspinkejteee :dizzy_face: Zítra má být zase tak krásně, tak se mějte nádherně a užijte si těch krásných sluníčkových dnů, konečněěě :wink:
24. dub 2010 ve 20:56  • Odpověz
Taky přeji dobrou noc,ať vás štípou vešky celou noc. :slight_smile: :slight_smile: A krásné sny.
24. dub 2010 ve 22:27  • Odpověz
Krásnou nedělinku přeju, koťátkaaa :dizzy_face:
Dneska opět krásný slunečný den, tož žížátka už jsou na pastvině a já jsem jako myška, bo Pavlík spí po druhé noční a ještě ho čeká třetí, chudáčka. Se mi dneska zdálo o Máje a jejím bráchovi, OMG, mě učili koukat na oblohu dalekohledem :grinning: :grinning: :grinning: Všechny vás moc zdravím a speciálně Leňulce do nemocnice posílám pohlazení a vzkaz, ať se drží, holka zlatá, i s prďolkou :slight_smile:
25. dub 2010 v 10:05  • Odpověz
Krásnou sluníčkovou neděli všem,hlavně trošku sluníčka posíláme Leňulce do porodky,hezky hýčkej malého ať se mu ještě u tebe líbí co nejdéle,zpívej mu,povídej pohádky a pohlaď bříško i za nás.
My za chvilinku obědváme,dneska trošku dříve a vyrážíme do Šenova za mou nejlepší kamarádkou a jejími dětmi k jejím rodičům. :slight_smile: :slight_smile: .Už se na ně moooooooooooooc těším,viděli jsme se naposledy před 5 měsíci,do Prahy je to kapku z ruky. :slight_smile: :slight_smile:
Tak se mějte všichni nádherně a užívejte toho krásného sluníčka.
25. dub 2010 v 10:22  • Odpověz
Hezký sluníčkový den kobylky moje :wink:
Ahoj Belí ty máš krásné sníky :grinning: Žížátkům musí být úžasně venku sluníčko to jim musí být venku krásně a ty to dneska nepřeháněj stou prací a užívej si sluníčka :wink:
Kasi ahoj tak si užíj kámošku a její dětičky :wink:

Veliké pozdravy letí Leňulce a jejímu prckovi moc na vás myslím a ty mimísku zůstan u mámy co nejdéle :wink:
Holky moc mi chybíte :frowning2:
25. dub 2010 v 10:37  • Odpověz
Holkyvložila jsem fotečky z vítání občánku tak mrkněte
25. dub 2010 v 17:55  • Odpověz
Ahoj Marky malá je úžasná je to takový andílek moc vám to spolu sluší mamino naše :wink:
25. dub 2010 v 19:10  • Odpověz
Holky loučím se sváma jdu do hajan přeji vám dobrou noc a krásné sníky :slight_smile: Ráno jdu k doktorce ohledně cukru a potom jedem na čumendu po obchodech a do pátku mi dovezou kočár hurááááááááááááááááááááá :wink:
25. dub 2010 ve 20:02  • Odpověz
Tak jsme doma,bylo skvěle,dopoledne jsme jen tak poseděli a dřistali ,koukali na fotečky a probírali všechno možné,my se Šárkou a mamkou takové ty ženské drby,no a Peťa s taťkou od Šárky ,si povídali o práci,protože to byl pro mě šok hned při příchodu.
Peťa přijel dneska se mnou k Šárčiným rodičům poprvé,já se vyzouvám a Peťa už mezi tím vešel dovnitř,já vzápětí za ním ,teď se vítám s Šárkou a mamkou od Šárky a nadechuji se ,že představím Peťu a v tom vešel do dveří Šárčin taťka a říká ahoj Peťo,tak jsem myslela,že mluví na mě,ale chyba lávky,protože v tom se ozvalo jé ahoj Otíku,no a já jsem v tu chvíli málem spadla,Peťa totiž s jejím taťkou 8 let pracoval,no a pak že svět není malý.Ještě teď jsem z toho v šoku. :slight_smile: :slight_smile:
Odpoledne jsme celý den strávili na sluníčku ,nejdříve v parku a pak na zahradě,no bylo super. :slight_smile: :slight_smile:
Tak vám všem přeji nádherný nedělní večer,Leňulce a broučkovi letí speciální pozdrav do porodky.
Mějte se krásně. :slight_smile:
25. dub 2010 ve 20:08  • Odpověz
Jé,tak jsem zkoukla fotečky Marky ,Adelinka je nádherná ,moc vám to spolu sluší.
Nic jdu se natáhnout,Vojtíšek stávkuje,a nelíbí se mu u počítače.Dobrou noc.
25. dub 2010 ve 20:10  • Odpověz
Holky akhle ty fotky nevipadaj pěkně protože je to vyfocená fotka.Paní co nám ty fotečky dělala mi totiž nedala žádnej negativ ani cd z fotkama tak nemam ani jak řidělat.Zkusím v tejdnu ještě nějak pěkně vyfotit Adélku abych měla i já zase nějaké nové a pěkné fotečky.
Jinak moc velkej pozdrav Lenulce at ještě drobeček pár týdnů zůstane pěkně u maminky v bříšku v teplíčku a v klidu.Hlavně se držte oba dva.Každej den na víc je dobrej.Jen tak dál.
25. dub 2010 ve 20:57  • Odpověz
Ahoj kobylenky :slight_smile:
Tak jsem se vrátila do civilizace :wink: a poslušně hlásím, že ségra měla 9 folíků a 9 vajíček, dnes jí doktor volal, že jich pokračuje v boji 8. Předpokládaný den ET je čtvrtek . Chtějí embrijka nechat dojít do blastocyst, tak uvidíme. Myslíme pozitivně, tak se už musí zadařit!
Díky, že na nás myslíte :slight_smile:
Karolko, to je super, že už je malý doma a neboj - to přežírání doženeš :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Marky naše pracovitá - krásné fotečky :slight_smile: a přeju co nejvíc korunek, abys mohla být s malou víc času.
Andrejka nakukuje ze zahrádky :wink: KUK :slight_smile:
Leňulka zatím ještě drží, to je skvělé, i když čípek je už kratší, ale snad ještě vydrrržíííí! Držím palečky :slight_smile:
Lucince hodně štěstí na cukru :slight_smile: a už kočár?! - to to letííí!
Zdravím Kašu, Bellíška do žížátkova ... no prostě všechny.
Pěkný večírek :slight_smile:
25. dub 2010 ve 21:21  • Odpověz
Krásný start do nového týdne. :slight_smile: :slight_smile:
Teď tedy hlavně sestře držíme pěstičky Teoretičko,ať se ET povede a broučci se dobře uhnízdí a ségra následuje naší Karolku. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
Taky letí velký pozdrav do porodky Leňulce a broučkovi,hezky ho hýčkej maminko,zpívej mu a povídej pohádky,ať ještě chvilnku u tebe v teplíčku vydrží. :slight_smile: :slight_smile:
Všem pracujícím ať to dneska rychle uteče,Marky ať je brzy co nejvíce s malou ,držíme pěstičky ,ať si Zdenda brzy najde práci ,tak aby vás uživil a ty sis Adelku mohla více užívat.Posílám pohlazení.
Maminkám letí taky pozdrav,hlavně ať jsou děti zdravé,a dělají vám jen a jen radost. :slight_smile: :slight_smile: .
No a taky zdravím naši Lucy,už se nám to taky krátí,strašně to utíká.
A naší Belince ať je brzyčky vše v pořádku a můžeš jít taky dál v cestě za vytouženým snem,moc držíme pěstičky,teď hlavně odpočívej. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Síly budeš potřebovat.
Jupí právě dorazil ztracený balík ,a můžu si pro něho po 17 hod jít na poštu ,to je skvělé.Jsou tam ty šatičky na tu Lucinčinou svatbu a 135m látky na stoly a auta. :slight_smile: :slight_smile:
26. dub 2010 v 10:00  • Odpověz
A co dneska všichni podnikáte.A co vaříte.
26. dub 2010 v 11:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.