• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Zdravím vás, klavesnice blbne, tak vás jen čtu :wink:
26. dub 2010 v 11:12  • Odpověz
Tak koukám,že kromě Janinky,které nešlo dneska psát jsem tady byla sama,tak je mi z toho hodně smutno,tak snad se tu zítra sejdeme ve větším počtu.Mějte se krásně.Dobrou noc. :slight_smile:
26. dub 2010 ve 22:23  • Odpověz
Ahoj všem kobylkám zas po delší době. Jak se tu máte? Projela jsem to jen o stránku nazpět.
Vidím, že Leňulka se stále drží, tož jí taky zdravím.
Majký, pročpak nemáš malou u sebe? To musí být hrozný. Nemá ji kdo hlídat? Jak daleko bydlí tvoje mamka?
Holky těhulky, vám ty čísílka skáčou:slight_smile: Mám z vás radost, tak se taky držte!!!
Zdravím též staré dupy Máju, Bellku, Andrejku. čauuuuu :wink:
Co naše maminy, chodí sem taky občas?

A co je nového u mne? Byla jsem před týdnem na hromonálním profilu, bo jsem chtěla vědět jak na tom jsem a podle výsledků se rozhodnout jestli si nenechám zamrazit vajucha pro případný další pokus, až by to bylo aktuální. (pro ty, co nejsou v obraze, tak jsem se rozešla s přítelem,ostěhovala se...a začínám nový život a i princ už je:slight_smile:).
Měla jsem z toho strach, bo jsem si myslela, že už nebudu mít žádná vajucha a světe div se, hodnota FSH byla dokonce lepší než vloni na podzim. Udělalo mi to obrovskou radost. byl to ten nejlepší dárek k narozeninám.

Jinak všem moc děkuju i za přání k narozkám, potěšilo mne to, že si na mne vzpomenete :grinning: :grinning: Patřičně jsem to oslavila!

Krásný den vám přeju a vlastně všechny dny do té doby, než zas nakouknu. Bez toho PC je to na prd. Tak pááááááá :slight_smile: :slight_smile:
27. dub 2010 v 07:32  • Odpověz
Jé Věruška,ahojki,tak to je super Věruš,tak to se jednou toho broučka s novým princem určitě dočkáš.Teď si hlavně užívej plnými doušky lásečku,je to to nejkrásnější období zamilovanosti. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Takže nádherný dáreček k narozeninkám.
Měj se opravdu krásně a brzy se zase ukaž a přijď nám říct co nového třeba i na prknech co znamenají svět,a někdy nám vlož to videjko,ať se můžeme taky pokochat tvým uměním.A nebo domluv to hostování na moravě. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. dub 2010 v 08:04  • Odpověz
Jinak všem krásný sluníčkový den. :slight_smile: :slight_smile:
27. dub 2010 v 08:10  • Odpověz
Hezký den kobylky moje :wink: dneska jsem si o půl deváté lehla a vzbudila až ted hezky jsem se dospala :wink:
Jé byla tady Věruška ráda tě tady vidím to je super že FSH je lepší než v loni to se brzo dočkáš vytouženého broučka a nového prince ti moc přeji :slight_smile:
Ahoj Kasi jak je :wink:
Zdravím zbytek kobylince moc na vás myslím a nejvíc na naší Leničku posílám hodně pohlazení :slight_smile:
27. dub 2010 v 11:20  • Odpověz
Ahoj kočenky, tak jak se daří? Vidím, že Lenča drží v hromadě, to je parádička, jen tak dál, aby nám ještě ve finále nepřenášela :slight_smile: , to by teda byl mazec. Ještě týden vydrž!!!
Dneska je opravdu nádherně, právě jsem zjistila, že má Maiky narozky, dva ročky, už máme chlapáka :sweat_smile:
My byly od rána s Áňou na výletě, mám připálenej xicht asi, no opalovačka prostě. Tolik čerstvýho vzduchu, byly jsme totiž na vesnici v přírodici, plíce se z toho nemůžou vzpamatovat ještě teď a místní obyvatelé také ne, prý tolik kočíků ještě neviděli :sunglasses:
Vkládám fota a mávám všem!!! Červen je za dveřmi, už se těším na přírůstky :wink:
27. dub 2010 v 18:00  •  1 dítě  • Odpověz
Jo máme sev dobře,jen dneska jsem si byla ve Vítkov.nemocnici pro žádanku na těhu cvičení a plavání a asi byl nějaký divný tlak,protože se mi udělalo špatně,tak jsem si nechala změřit tlak,a už jsemse nedivila měla jsem 40 na 85,ale naštěstí to trošku po chvilce přešlo ,protože jsem měla totální tmu před sebou i za sebou,tak jsem sina chvilku musela lehnout,vypila 2 sklenky vody ,pak opatrně došla hned vedle do restaurace ,tam, si dala ledovou Colu a meničko a trochu se mi ulevilo,ale bylo mi nějak slaběji celý den.Už to ,ale celkem odeznělo.Jinak se máme opravdu docela dobře.Ještě nás čeká příští týden to malování.
27. dub 2010 ve 20:11  • Odpověz
Máji malá je opravdu zlatíčko,pořád vysmáta. :slight_smile: :slight_smile:
27. dub 2010 ve 20:12  • Odpověz
autor
Zlatíčka, skoro mám výčitky, ani na icq jsem vůbec nebyla, ani Leňulce nenapsala. Bo jsem se zbláznila do jedneho baráčku a teď lítačka furt kolem všeho, zjišťování cen a tak... prostě ouplně jinej směr myšlenek :sweat_smile: . Huž nám choděj čučet na byt a tak. No , prostě se zase realizuju:grinning: . Tak držte palce, ať to klapne.
Zítra písnu Leňulce a oak dám vědět. Moooc zdravíím kobylenky :slight_smile:
27. dub 2010 ve 22:03  • Odpověz
Já tak Andrejka baráček,to je taky můj sen,jednou mít hezký,malý domeček se zahrádkou no,ale je to jen sen ,museli bychom vyhrát sportku,ale tu nehrajeme,tož nic nebude. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Snít ,ale můžu.Takže Andrejko držíme pěstičky ať to vyjde,a moooooooooooooc pozdravuj Leňulku a broučka,že jim posíláme hubánka a deržíme pěstičky.
28. dub 2010 ve 02:11  • Odpověz
Přeju krásnej sluníčkovej den.délka od šesti čumáuje tak koukáme na Kiku a já se snažím vymyslet co dnes k obědu.Koukala jsem že Andrejka kouká po domečku.Andrejko at vám to vyjde a můžeš bejt v domečku s velkou zahrádkou.
Lenulka je zatím taky ještě v celku tak to je taky moc dobře.Jinak mám Adélku doma do zítra a mám i dva dni volno.Musím ale k lékaři nebo mám podezření na zánět středního ucha což mě bolí jak čert.
28. dub 2010 v 07:13  • Odpověz
Božatko Marky ty si užíváš :frowning2: ,tak hlavně ať jsi co nejdříve zdravá a hlavně ať si už ten Zdenda najde nějakou tu práci,ať můžeš být s tou Adelinkou více.Tak si to aspoň dneska holky hezky užijte.
28. dub 2010 v 07:24  • Odpověz
Ahojky
dítko mi vybuzerovalo k vstávání a než jsem udělala papů tak spí :grinning: a já tady čumákuju :slight_smile:
Koukám co ta Leňule a zatím nic tak to jsem ráda :wink: a moc zdravím a kdyby něco....... tak držím palečky :slight_smile:
Marky mamka to měla před pár lety a mlátila hlavou o zeď.Teda ty si to volno moc neužíváš holka zlatá.Tak ať je brzy líp :slight_smile:
Andrejko to jsou prima zprávy :wink: Moc ti to přeju.Ale to jsou fofry.Nemáme nějakou fotečku baráčku a kde to vlastně máš vyhlídlé?
Májinko máte koukám velké zásoby.Ani jsem ti nezdělila,že Vašík má 12kg,tak papejte :slight_smile:
Věruško to jsou super zprávičky,tak jen tak dál.
Zdravím i zbyteček.Nedočítám,nestíhám :confused:

Majda má už týden rýmu takže kolem ní lítám s odstávačkou a kapičkama :frowning2: no nic moc ale je to zlatíčko statečné :slight_smile:
Už rozdává i úsměvy tak je to veselejší :wink:
Já si hnula se zádama tkže se kroutim jak žížala,snad to brzy přejde.
AAAAA milost se probírá tak páááá
28. dub 2010 v 07:38  • Odpověz
Krásný den, koťááátkaaa :dizzy_face:
venku už od půl sedmé svítí a hřeje sluníčko,tak bude sluníííčkovýýý pro všechny :wink: Andrejkooo, tak nakonec se baráček bude konat už tak brzičkooo, jupííí :slight_smile: Majkýýý, ať vám to u lékaře dobře dopadne a Adélince se co nejdříve ulevííí :dizzy_face: Petjunkooo, Majdinku poňuněj za mě, ale to my se spojíme přes icq, abys mi ji ukázala, šudinku malinkou :wink: Všem krásný den a kdo má nějakou kontroličku, ať dopadne na 1*** :dizzy_face:
28. dub 2010 v 08:09  • Odpověz
jéééjda, ještě jsem zapomněla pochválit tu Anýskovic krasaviciii, jak jí to sluší i s Májinkou na těch fotečkááách :wink: OMG, toliko kočárků pohromadě, se nedivím, že se z toho nemůžou obyvatele vesnice ještě teď vzpamatovat :grinning: Jo a Leňulce taky letí pozdravenííí a držení paluškůůů :dizzy_face:
28. dub 2010 v 08:13  • Odpověz
Jé tady je živo,Peti tak ať je Majdince brzy lépe,a je zdravoučka ,bobek malý.A ty se taky ještě trošku šetři,moc ty nůžky zase nezaměstnávej. :slight_smile: ,a nech odpočinout zádička.Posílám pofoukání.
Belinko tak co nového v žižatkově,kdy jdeš na nějakou tu kontrolku. :slight_smile: :slight_smile:
No dneska je tam opravdu nádherně už se těším ven.
28. dub 2010 v 08:34  • Odpověz
Berušky jdu vás v rychlosti jenom pozdravit není mi nějak dobře mám nějaký výtok a dneska v něm byla aji krev mírně ale byla zítra zajdu k doktorce at mě prohlédne :frowning2:
Omlouvám se nebudu vás ani dočítat jdu si zase lehnout jsem tady tajně at manža neřve že neležím :angry:
Moc na vás myslím :wink:
Jani na zítřek tfuj tfuj at kontrola dopadne na jedničku :slight_smile:
28. dub 2010 v 17:20  • Odpověz
autor
kočičky, opravdu jen na skok, Leňulka drží, ale už je chudinka fakt vyšťavená, něco do ní cpou, co jí nedělá dobře... :fearful: :frowning2:

A já se ozvu, až se uklidním, v pátek dáváme zálohu, takže nervím, počítám....atd.. ale řeknu vám, je to adrenalin :grinning:
28. dub 2010 v 17:26  • Odpověz
Jé Lucinko tak se drž holka,zítra na tebe budu moc myslet,ať je vše v pořádku a Honzíček ještě u maminky vydrží.
Andrejko tak držíme pěstičky at ti to s domečkem klapne.
28. dub 2010 v 19:47  • Odpověz
A Andrejko až budeš mluvit s Leňulkou tak ji mooooooooooooooc pozdravuj.
28. dub 2010 v 19:48  • Odpověz
Ahoj holky snažilky....super forum,počteníčko na dvě hoďky!!!! :wink:
Mám o b r o v s k e j problém,po dnešní návštěvě na reprodukční klinice....tak jsem se chtěla připtat!
28. dub 2010 v 19:50  • Odpověz
Co si mám počít s vysokým hormonem fsh...nebo tak nějak? :frowning2:
28. dub 2010 v 19:54  • Odpověz
Ahojky kocúrci :dizzy_face:
Jdu popřát dobrou nocku a pěkně se vyspinkejte :wink: Kdo má zítra kontroličku, ať dopadne na 1*** :wink: Leňulce spešl pozdrav do špitálu a držíme paluškýýý :slight_smile: Alenta, vítám Tě, tady u nás si vzpomínám akorát na Věrušku a myslím, že Karolajnka měla problém s FSH??? Tak počkej, až se holky objeví, jinak vím, že je tu i přímo téma Otěhotněl někdo s vysokým FSH nebo tak nějak, tak doufám, že seženeš co nejvíce informací :wink:
28. dub 2010 ve 20:16  • Odpověz
Jdu vám popřát dobrou noc sluníčka.Taky se jdu natáhnout,právě jsem dožehlila a jsem ko.Zítra jedu do práce,tak už se těším doufám,že nebude pršet a budu se moci projít i po areálu.Pa pa už nevidím na písmenka.
28. dub 2010 ve 21:19  • Odpověz
Zdravím Vás kobylenky, koukám že se to teď tady moc nehýbe. Venku je krásně, tak doufám že si to všechny užíváte. Posílám všem velké pozdravy. Já jsem dnes i zítra do večera v práci a navíc jsem nachlazená. Zatím u mě nejsou žádné novinky, manža stále píchá, ale už se pomalu blíží ke konci, tak pak se snad někam posuneme. Mějte se moc krásně a brzy se opět ukážu. :slight_smile: :slight_smile:
29. dub 2010 v 17:07  • Odpověz
Hezký večer berušky moje včera jsem plašila ale vše je ok :wink:
Ahoj Alenko už se vám to krátí to píchání a pak hurá do boje :slight_smile:
Posílám pozdravy Leničce do nemocnice moc na tebe myslíme :slight_smile:

Zdravím zbytek kobylince :wink:
29. dub 2010 v 18:51  • Odpověz
Ahojki sluníčka,tak jsem dneska byla v práci,je tam živé dopuštění,všichni jsou z nového vedení na nervy,takže jsem ráda,že se mě to už netýká.A tak jsem si jen užila nádhernou procházku po areálu,protože bylo opravdu nádherně.A jak jsem ve 16hod dorazila domů ,tak jsem vytuhla až do teďka.Luci to je super,že je vše v pořádku,celý den jsem na tebe myslela.Taky posílám pozdrav Leňulce do porodky. :slight_smile: Začíná mě bolet zub ,tak zítra asi cinknu zubařce a objednám se na pondělí. :unamused: Mějte se krásně.
29. dub 2010 v 19:16  • Odpověz
Ahojky kobylky :slight_smile:
Tak dneska ségře zavedli tři bojovníčky :wink: A bojujeme jako lvice :angry: Mražáčky nemáme :unamused:
Zdravím vás všechny :slight_smile: Pozdrav Leňulce do porodky :wink: ,
Lucince gratulka, že je vše , jak má být :sweat_smile:
Kaši, zub to je potvora - rychle k zubaři :unamused: a ať to nebolííííí...
Ahoj Bellííííííí :slight_smile:
Andrejka bere nějaký adrenalin :grinning: - já bych taky chtěláááá Pošli foto, ať nám taky stoupne :wink:
Přeju všem krásný pátek plný sluníčkové nálady :slight_smile: A co naše nová těhulka Karolajka?
30. dub 2010 v 01:01  • Odpověz
Krásný páťulííínek, koťááátkaaa :dizzy_face:
Martííí, tak pro ségru tfujtfujtfuj, ať je to poslední trápení, před vysněným těhulenííím a následně maminkovááánííím :slight_smile:
Mě aby nebylo líto, tak mám silný zánět nosohltanu, při polknutí mám pocit, že jsem spolkla žiletky, nos mám plný, na rtu obří opar a spala jsem všeho všudy možná 3 hodinky, no krasavice nádherná :confounded: Paní doktorka říkala, že opravdu nemám nic zadarmo, ale že mě nemůže nechat bez ATB, že mám hodně prosáklé hrdlo, tak jsme se domluvily, že mi napíše Sumamed, je to jenom na tři dny místo 7 - 10 dnů, tak snad to pomůže. Luci je v pořádku, Leňulka stále drží 2 v 1, tak to je super :wink: Tak ještě jednou krásný den, přeju všem :slight_smile:
30. dub 2010 v 08:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.