• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojte dupky :slight_smile: Marti segře deržíme palečky a moc na ni myslíme :slight_smile: Leňulce hodně sil, bože to je trápení, alespoň ještě 2 týdny vydržet :slight_smile: Luci, nestraš, a v klidu lež :wink: Jinak zdravím zbytek Belku, Věrku, Andrejku, Alenku a další. :slight_smile: Já byla včera u doktorky, mám se objednat do FN na nějaké speciální sono v 12 týdnu, boužel se tam neumím dovolat :wink: V pondělí jdu na odběry a pro průkazku :slight_smile: Jsem pořád na PN, mě se do práce nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2010 v 09:46  • Odpověz
Karolajnkooo ahoj, tož nechoď a užívej sluníčkaaa :sunglasses: Jinak holky, bacha na dnešní den, ať vás neupálííí, prý to letos bude masakr, tož košťata připravit a letííímeee :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2010 v 10:05  • Odpověz
Krásný den všem,speciální pozdrav letí Leňulce a broučkovi do porodky,pohlaď za nás bříško. :slight_smile:
Marti ségře vyřiď ,že ji mooooooooooooooc držíme pěstičky,ať se broučci hezky uhnízdí a už se nepustí. :slight_smile: :slight_smile:,až za 9 měsíců.
Všem krásný víkend,dneska si užijte sluníčka.
Já jsem se před chvilkou vrátila od zubáka,ještě tam moje zubařka nebyla,tak jsem musela k zástupu co tam měla vypsaný.
Pan doktor,byl naštěstí docela milý,ale myslela jsem,že na tom křesle vyrostu,zoubek vyvrtal,dal tam asi nějakou vložku,řekl ,že nesmím celý týden na té straně jíst,tož to si nedovedu představit,protože koušu jen na levé straně,a za týden ke své zubařce. :frowning2:,tak doufám,že to už nebude moc bolet,a ten týden nějak ustojím.Budu muset vařit asi převážně jídlo co nebudu muset moc kousat.
30. dub 2010 ve 12:15  • Odpověz
Ahoj kobylky
Karolko jen pěkně zůstaň doma a do práce se nežeň užiješ si hezky prázdniny s kobzolkem :wink:
Leňulce letí pozdrav do nemocnice :slight_smile:
Lucinko Kašo vám teda číselka poskočili, už budou zas nová mimuška, ale Leňulka vás nejspíš předběhne :dizzy_face:
Marti ségře držím pěsti ať se bobánci siláčci zakousnou. Jaké zobe prášky na udržení? Chtělo by to tu zase nakopnout těhuvlnu :slight_smile:
Bellí tobě držím pěsti ať se štítnice polepší a už nezlobí :wink:
Andrejce přeju dobrý a levný kup domečku už se těším na fotečku :sunglasses:
Alenka už dopíchávají injekce tak ať jsou ukázkové spermijky :wink:
Věrušce ať vydrží láska k novému princi až do smrti :dizzy_face:
Zdravím všecky ostatní Evu Regínu a všechny maminky určitě si užíváte mimušek jako i my doma :dizzy_face: není u nás nic nového tak sama nemám moc co psát.
30. dub 2010 ve 14:11  • Odpověz
Mony, kde jsi sehnala moji fotku? jen to koště mi minulý rok spálily, tak jsem musela koupit nové :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mě to doma nebaví, ale v práci mi holky nadávají, že mám sedět doma na prdeli, že stejně odkráčím na mateřskou, a budou prázdniny, tak ať neblbnu. :slight_smile: Holt mě tam nechcou :grinning: Já je teda přemlouvat nebudu :slight_smile: Co malá, jak se má, a co umí nového?
30. dub 2010 ve 14:22  • Odpověz
Jani neboj doma si zvykneš raz dva kor te´d přes léto, nebudeš muset kobzolkovi shánět přes prázdniny hlídání budete pěkně na koupáku :sunglasses: Ještě je ti furt blbě? A ja máš vycházky? Toto letí ty už jdeš na screening. Adélka je teď trochu nachlazená asi z auta, je tam hic klimu nepouštím tak asi z těch větřáků. Už ji nebaví ležet nejraděj by seděla což ještě sama neumí, no jo chce mít rozhled.
30. dub 2010 ve 14:51  • Odpověz
Hezký den berušky moje :wink: Veliké pozdravy Leničce a maličkému ještě u maminky vydrž :slight_smile:
Jani mě nikam neposílala na žádný UTZ nevím proč mě dělala UTZ vždy moje doktorka má nějaký speciální tak asi proto. Ve 12 týdnu se dělá Integrovaný screening tak asi proto tě tam posílá asi nemá takový spešl UTZ aby to mohla zkontrolovat sama.
Kasi budeš ted jíst tekutou stravu musíš to vydržet neboj to vzládneš.
Marti ségře déržím vše co mám at to výjde ze tří se určo aspon jeden chytí a nepustí dřív než za 9 měsíců.
Belíšku at ti brzo pomůžou a ty mužeš jít brzo do boje :wink:
Mončo ahoj malá roste jako z vody a fotka je úžasná :wink:

Manža taky říká že nemám chodit ven at mě neupálí :angry:
Zdravím zbytek kobylek nebudu jmenovat páč bych na někoho zapoměla :wink:
30. dub 2010 ve 14:58  • Odpověz
Ahoj kobylky :slight_smile:
Děkuji za palečky, všechno vyřizuji :wink: , ségra taky děkuje, ale na stránky nechodí. Ode mě má info přefiltrované a méně stresuje :unamused:
Píchá heparinové injekce a myslím prednison do zadku na jako umělé vyvolání těhu nebo co? :confounded: Něco jako měla Šáša.
Zítra se s ní uvidím, tak pak písnu podrobnosti. Já už se v tom nějak přestávám orientovat :frowning2: Co CAR - to jiný postup, kdo se v tom má vyznat?!
Karolko, do práce nechoď a užívej si těhulení :sweat_smile:
Bellí, ty si teda užíváš! Teď hrozně řádí spála a spálové angíny. My už kvůli tomu máme problémy s odjezdem na Školku v přírodě :frowning2: Tak ať je ti brzy líp a hlavně ať můžeš jít co nejdřív do boje :slight_smile:
Moni, fotečky krááásnýýýý :slight_smile:
Lucí, těhu - čarodějky :grinning: se přece neupalují nebo jo? :unamused:
Kaši, to je teda trápení s těma zubama :unamused: Tekutá strava - brrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Velký pozdravení pro Leňulku. Vydrrrrrž, my taky držíííme vše co máme :wink:
30. dub 2010 v 15:22  • Odpověz
Moni fotka je úžasná,jo,jo,ty týdny naskakují ani nevím jak,strašně to letí.
Už jen 4 týdny do ségřiné svatby a pak už to sletí a Vojtíšek bude tady. :slight_smile:
Jani taky si myslím,že by jsi měla zůstat doma v klidu,taky jsem si to nedovedla představit,protože jsem před tím pořád někde poletovala,práce,brigáda,kamarádi,rodina a pořád v jednom kole,ale věř,že si zvykneš rychle,navíc si tak můžeš kdykoliv odpočinout,což v práci nejde a hlavně si v klidu a bez stresu. :slight_smile: :slight_smile:
Jo,jo kašovitá strava je úžasná,zvlášť pro mě ,když jsem ta Kaša. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Půjdu si koupit přesnídávky,a jogurtky no to bude paráda. :wink: .No hlavně ,že už to tak nebolí.
A kde máme naši Alfi a Věrušku,Andrejku ty už asi odlétají. :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2010 v 15:34  • Odpověz
Taky jdu odletět na chviličku ven. :slight_smile: :slight_smile: Pá pá
30. dub 2010 v 15:35  • Odpověz
Ahoj holky.Mončí malá Adélka je kouzelná moc jí to sluší v těch šatičkách.Jinak naší Adélce je dneska 6 měsíců :grinning: .Taky jsem vložila pár foteček co jsem udělala ted za dva dni co jsem jí měla doma.
Jinak májo máme 7,5 kila.Přesnou váhu a míru napíšu až 17 května po půlroční prohlídce.To půjdeme rovnou i na očkování.
30. dub 2010 v 17:26  • Odpověz
Kde jste dneska všeci?Že by jste měli strach že vás upálí?Holky nebujte my se nedáme.Co by si bez nás ti chlapi počali.
30. dub 2010 v 17:32  • Odpověz
Marky je neuvěřitelné jak to letí,Adelinka už slaví půl roku :slight_smile: :slight_smile: ,tak to krásně oslavte. :slight_smile: :slight_smile: .Koukala jsem na fotečky a je nádherná,takové sluníčko. :slight_smile: :slight_smile:
30. dub 2010 v 17:53  • Odpověz
Ahoj jsem tu jen na skok tak vas chci vsechny pozdravit. Jani necetla jsem vas zpetne ale ja jsem taky musela na utz do nemocnice ve 12 tt akorad ze ja uz jsem to neztihla , moje doktorka ma jen orientacni utz tak je lepsi v nemocnici tam maji velky muzou ti miminko krasne prozkoumat priblizit zvetsit atd... tak se neboj ze by to bylo neco jako nevic. Kdyz reknes ukazou ti miminko krasne. Ja jsem ho videla uplne z bliska nez jsem o neho prisla bylo krasne videt srdicko a pan doktor mi ukazal co kde je a co co je bylo to krane .......... nemuzu vic psat. Vsechny zdravim zase se ukazu jsem porad v praci tad mam cely vikend pracovni zitra od pul seste do peti a v nedeli od pul osme do ctyr tak se tu asi nedostanu a v pondeli jdu na ranni tak budu rada kdyz lehnu a budu lezet. Na vsechny myslim tak se opatrujte o vikendu ma prset teda aspon u nas tak pokud pujdete ven destnik sebou. Pa pa
30. dub 2010 ve 20:05  • Odpověz
Tak jsem to trošku zakřikla ,zub se zase rozjel :frowning2: ,tak to jdu zkusit zaspat.Dobrou noc.
30. dub 2010 ve 20:40  • Odpověz
Krásný prvomájový den všem!!! Tu prší, v noci bouřilo, parádní šlupky, až nás to vzbudilo a doufám, že to brzy ustane.
Andrejka je snad na chatičce, Bellí léčí bacila, Věruška má prííííííííma program v jejich parčíku, snad jim nebude pršeti.
Leňulka ještě pomazlí bříško a vydrží!!!
Všechny vás zdravím a letím s hlavou do vany. Vyrážíme na výlet, ale počasí zatím, jak říkám, nepřeje. Chtěli jsme do zoo, mamka tam adoptovala vejrečka malého :grinning:
A dneska máme s mužem 12 let od seznámení :sunglasses: , brutus :stuck_out_tongue_closed_eyes: A za 15 dní máme rooooooooook :frowning2: :slight_smile:
1. kvě 2010 v 07:55  •  1 dítě  • Odpověz
Krásný májový pozdrav všem letí taky z Ostravy. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Nezapomeňte dneska na políbení pod třešní. :slight_smile: :slight_smile:
Alfi tak všechno nejlepší k výročí a snad se to počasíčko umoudří a vy budete moci vyrazit na výlet do zoo,to se bude Anýskovi určitě líbit. :slight_smile:
Leni posíláme taky speciální pozdrav tobě do porodky,holka drž se ,dej za nás malému pusinku,pěkně ho u sebe hýčkej,povídej mu pohádky a neboj určo se u maminky hezky ještě dopeče. :slight_smile: :slight_smile:
1. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz
Jinak doufám,že jste vydrželi a včera nikam neodletěli. :grinning: :grinning:
1. kvě 2010 v 09:12  • Odpověz
Ahoj berušky moje :wink: Hezký první květnový den at vás hezky vaše drahé polovičky políbí pod třešní manža mi to tak slíbit tak jsu zvědavá :confused:
Máji snad se u vás počasí umoudří a vy si užijete krásý den v ZOO. Vše nej k výročí :wink: To to letí malá už bude mít rok naše první kobylí miminko už bude mít rok to je paráda :slight_smile:
Kasi ahoj tak co zoubek už je to lepší :wink:
1. kvě 2010 v 10:03  • Odpověz
Ahojki Luci,zoubek trošku přestal bolet ,ale nechci to zakřiknout. :slight_smile: Jo,jo letí to hrozně rychle. :slight_smile: :slight_smile:
Za 2 týdny tady budou velké oslavy,Anýsek bude mít rok,to je neuvěřitelné. :slight_smile: :slight_smile:
1. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz
Kasi hlavně že zoubet už nebolí tak moc klepu na dřevo at to nebolí :wink: Manža mi dneska postavil postýlku at vidím jak vypadá už se to blíží už brzo budeme mít svoje mimísky v náručí :slight_smile:
1. kvě 2010 v 10:47  • Odpověz
Ahojky koťááátkaaa :dizzy_face:
přeju krásnýýý prvomájovýýý den a políbení pod rozkvetlým stromečkem, abychom neuschlyyy :dizzy_face:
Tak mě včera nikdo neupálil, políbení mám již za sebou, tož se nemusím ničeho zase celý rok obááávat :grinning: :grinning: :grinning:
Dělám husičku, knedlíček a zelíčko, pak upeču Pavlíkovou oblíbenou margotkovou, OMG, to se zase přežerééénkujeme :wink:
Tak krásný den a pozdravení všeeem :slight_smile:
1. kvě 2010 v 11:30  • Odpověz
Caute baby,drzim vam vsetkym palce.Ja som tu nova,aj ked som uz stara korytnacka a IVF som uz podstupila pred desiatimi rokmi...neuspesne.Teraz mam noveho partnera a skusam znovu.Na treti den po odbere som mala embrya len 3 a 4 bunkove a tie mi vlozili.Nemate s tym skusenosti?
1. kvě 2010 ve 12:08  • Odpověz
tucko30: vítám Tě u nás :dizzy_face: předně, Tvoje věta, že jsi nová, i když stará želva, mě rozesmála :grinning: Z toho si nic nedělej, taky nám není 20 :grinning: :grinning: :grinning: Ale abych Ti odpověděla na Tvoji otázku, třetí den by už měla mít embryjka 6 - 8 buněk, ale to vůbec neznamená, že by to nemělo vyjít, holt se vyvíjí pomaličku, ale jistě to doženou, protože to se stává úplně běžně :wink: Držím palušky a tfujtfujtfuj pro štěstííí :slight_smile:
1. kvě 2010 ve 12:37  • Odpověz
Taky tě vítám Tucko,a přeji ať se embryjka hezky vyvíjí a brzy se dočkáte broučků.
Teda Belinko,ty už jsi toho dneska stihla,já nemám ještě za sebou ani políbení,protože Peťa před chviličkou vstanul po noční,a já jsem to dopoledne taky doháněla,a spinkala,tak teď rychle uvařím,za chvilku přijede kamarádka s dětmi a manžou ,taky Pavlíkem,taky moc hodným,no a k večeru budeme muset vyrazit na procházku,akorát třešeň tady asi nenajdem ,tak bude polibek asi jen pod rozkvetlým stromem. :slight_smile: :slight_smile:
1. kvě 2010 ve 13:02  • Odpověz
Kaši, jj, to je jedno, pod jakým stromkem to bude, někde říkají, že pod rozkvetlou třešní, jinde pod jabloní nebo hruškou, tož já myslím, že hlavní je ten rozkvetlý strom :wink:
1. kvě 2010 ve 13:25  • Odpověz
No ikdyby ne tak nám to stačit musí ,na sídlišti se špatně hledá ovocný strom. :grinning: :grinning: Vždycky mě pohladí na srdíčku tvoje fotečka z profilu,moc ti to na ní sluší. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. kvě 2010 ve 13:29  • Odpověz
Tak si dávám obidek ,rozmačkaný brambůrek se špenátkem a rozmačkaným vajíčkem,tož jako pro miminko. :grinning: :grinning: ,prostě kousat na pravé straně neumím,takže kašičky to jistí. :grinning: :grinning:
1. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz
Belinko občas nám tady taky vlož nějaký tvůj receptík ať se můžeme inspirovat a taky něco dobrýho upéct. :slight_smile:
1. kvě 2010 ve 13:36  • Odpověz
Jéééžiš, děkuju za pochvalu, teda já ji dostala nedávno, to jsme si byly, s holkama z práce, sednout na rozlučku v restauraci, tož se tam vytvoříla tahle fotečka :grinning: Jaký receptík máš na mysli??? Ať Tě ten zub přestane co nejdříve bolet, já si se zubama užila své a vím, že to opravdu není žádný med, OMG.
1. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.