• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Myslela jsem tu XXI, jestli to teda je ona, řekla bych, že i dle úchytek ano.
Ve Vsetíně jsem byla jednou a to, když byl brácha v Jágr týmu na soustředění, takže asi někde u zimáku v ubytovně a na zimáku, jak jinak.
4. kvě 2009 v 17:55  •  1 dítě  • Odpověz
Jéééééžiši ještě rošty, no nic, už pelech nechci,, bo to je minimálně 30 tisíc, koukám, to nedám. Radši se natáhnu na zem :grinning:
4. kvě 2009 v 17:57  •  1 dítě  • Odpověz
No já přesně nevím, jaký jsou ty rošty,to spíš vybíral manža,on dělá kamoš v oboru a tak to s ním probíral.Tedka mi manža říká,to jako vyklábosíš všechno? to teda jako holky ví co jsme celej den dělali? :confused: je nějaký divný,ale to jsou chlapy,že? ještě že jde zítra do práce :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz
Co držkuje? Jsitě že potřebujeme všechno vědět :confused: Někteří chlapi jsou na to alergičtí, to znám pár takovejch, ale vo co jim dééééééééééééééé :grinning: Stále nevím, proč sendvičovky :confused:
4. kvě 2009 v 18:01  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Táák, vše dočteno :slight_smile:
Karolko, hned jak jsi říkala Regínce o tom vyšetření, tož jsem na ploše do tabulky vložila, BO jinak to ani nejde, bych to zapomněla, a to nejde, já beru tuhle funkci zodpovědně :grinning: :grinning:
Táák, a dále jsem ráda, že už vidím do tvářičky Leňulce, to mě potěšilo! Taky jsem sjela bříško Pájipky, Pavlí, neboj, jasně, že jsi teď asi hodně nejistá, co se všechno může stát, ale když v televizi ve zprávách vidíš bouračku, taky se druhý den nevybouráš, neboj :slight_smile: , a přeju Ti i tu roznožku, ať můžeš ještě víc snít, jestli budeš kupovat panenky nebo autíčka :slight_smile:
Belíšek pracuje, tak já ji muším napsat sms, jak jsem dopadla...
Táák, a teď! Tak co ta naše Věruška? Ale polypy jsou přeci neškodné, ne? prostě svalovina. A přece, jak říkáš Ty Máji, bude pod narkózou, tak snad přece udělají všechno, a nebudou jí trápit na dvakrát, ne? Co Ti psala?
Katy, taky zdravím, těhulajdo!
4. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz
Katy to je jak u nás.Mýmu chlapovy zase vadí že jsem pořád na skypu nebo že s váma klábosím.To žárlí bo co? :confused:
4. kvě 2009 v 18:06  • Odpověz
autor
Ahooj Majkýý, jsem Tě zasklila, promíííň těhulko! Jak je?
4. kvě 2009 v 18:11  • Odpověz
Nemaj co dělat ti vaši klučánci bo co? :confused:
4. kvě 2009 v 18:11  •  1 dítě  • Odpověz
Je dobře akorád se láduju ředkvičkama at má ten můj důvot si z těžovat.Máji asi né.Pořád jim něco vadí.Kolikrát přemejšlím jestli je těhotnej on nebo já. :grinning:
4. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz
Koťátka já v tom Olmiku mohla být hned, neříkám, že by to dopadlo jinak, ale nestálo by to skoro 40 tisíc :wink: ta známá si s tím docentem dokonce tyká, ve čtvrtek jsme se o tom bavili, dneska mu volala a on ať přijedi příští pátek, jinak bych čekala 3 měsíce :wink: Už mi to thdy nabízel náš doktor co ho taky zná, ale mě to bylo blbý jít někam s protekcí :frowning2: No prostě husa hloupá :slight_smile: Andrejko, já myslím, že ses rozhodla správně, za ten jeden Ket bez histerky to stojí, ale hlavně to musíš cítit ty, že je to tak správně :slight_smile:katy, s těma polypama nemáš tak uplně pravdu, 1a 2 jsou naprosto neškodné a 3 už je předzvězd rakoviny, takže proto musela počkat, až bude mít uplně šisté stěry.
:slight_smile: Marky já takhle taky všechno hledám na netu, alespoň si to v klidu přečtu :wink:
4. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz
Má co dělat,ale on tohle nechápe,ale jakmile se napije tak se divím co neřekne a komu,takže to beru s přehledem :grinning: :grinning:
Marky,oni jsou chlapi prostě trošku divní,u nich to je asi jinak :wink:

Andrejko,jsi poctivá naše mamina :slight_smile: :slight_smile:
No a s tou Věrkou,to mě ani nenapadlo že by to dělali na dvakrát,snad to vemou naráz,přeci jen narkoza a tak,to by přece bylo nesmyslné to dělat na víckrát.
4. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz
Ahoj Karolko.Já jsem totiž strašně zvědavej tvor tak tam pořád něco hledám.Našla jsem tam dokonce i jak jsem dneska psala o těch snech co se mi zdá.Tak je to úplně normální.
4. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz
To já na ten net čučím spíš už z nudy a taky tam hledám kde jakou blbost, tím nemyslím, jako zdraví, ale prostě všechno přes byt, recepty, fotky, porody, kameny, bylinky, prostě všechno. Do map čučim, kde kdo bydlí :grinning: , na dovolený, kam jednou vyrazím :grinning: ...
4. kvě 2009 v 18:19  •  1 dítě  • Odpověz
Asi máš Katy pravdu.I když mě překvapil o výkendu.To přišel z ničeho nic a že už má vymyšlený jména pro mimi.Jsem na něj koukala jak Alenka v říši divů.
4. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz
Máji prosím tě ty jsi tady psala že piješ ten Gravimilk?
4. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz
Já se dneska mám, milášek odjel pryč, tak tu dneska s vámi mužu být až do aleluja, ale zas mi bude bez něj večer smutno, nejsem zvyklá být večer bez něj :slight_smile: Katy jak se cítíš, už máš nějaké těhotenské chuťe a nechutě :wink:
4. kvě 2009 v 18:25  • Odpověz
Karolko,no ono se to tak říká,ale jelikož jsem si o tom velice dost zjišťovala i přes odborníky-měla jsem podezření od minulýho gyndaře-nakonec se to nepotvrdilo,tak ono je to individuální, a i 1 je trochu risk,jen se to nemusí projevit-ale oni Ti ani nedají na výběr,až v tom 3 a to je na operaci,jinak ty první jdou i lékama
4. kvě 2009 v 18:30  • Odpověz
Markytánko a tak jaký jména vymyslel? Shodli jste se na nich? My taky dneska řešili jména...
Já Gravimilk neznám, ale asi jsem se tu zmínila o Mamidrinku bo tak nějak to bylo, bylo to pitíčko v kufříku, kterej jsme dostali v tom cvíču.
4. kvě 2009 v 18:30  •  1 dítě  • Odpověz
http://www.mamidrink.com/cz/

Tohoto jsem měla jeden vzorek, příchuť brusinky.
4. kvě 2009 v 18:34  •  1 dítě  • Odpověz
Máji na ty kde kdo bydlí je dobrý koukat na google earth,mají novější fotky než seznam.

Marky a jaký jména,teda pokud to není tajemství?? jsem zvědavka :slight_smile:

Karolko,tak vy papáte Ergemu a milášek je pryč,ty jsi sama? Tě doufám pěkně zamčel aby si nelákala sousedy :grinning: :grinning: žádná změna u mě,jen jsem víc unavená a v sobotu jsem prskala grilovací omáčku-musela jsem ju vyplivnout,jinak nic-přijdu si divně,nic mi není :sweat_smile:
4. kvě 2009 v 18:35  • Odpověz
Katy neboj, mně taky nic nebylo do prvního dne dvanáctýho týdne. Vyčkej času.... :slight_smile:
Googleearth mám sjetej neboj :wink: , po tom lítám hlavně v cizině, když byl brácha v Anglii, tak jsem jim lezla pomalu do baráku, chodila jsem si na nákupy, jezdila k němu do práce, já jsem po netu strašnej cestovatel. S Lubošem po Googleearthu lítáme do Bibione, procházíme se k majáku :grinning:
4. kvě 2009 v 18:38  •  1 dítě  • Odpověz
Nojo, Karolka bez miláááška, Eregma naslupnutá, pravda... Vibroušové třeste se :grinning: To bude baterek :rolling_eyes:
4. kvě 2009 v 18:39  •  1 dítě  • Odpověz
No pro kluka máme Jakub a pro holčičku Adélka.Z Jakubem souhlasím ale Adélka já nevím nemůžu tomu jménu přijít na chut.No já mám ten Gravimilk a je to dobrý,je to něco jako sušený mlíko a sunar.Jak chutná ten Mamidrink?
4. kvě 2009 v 18:40  • Odpověz
Máji a co se u tebe dělo po tom 12tt?
4. kvě 2009 v 18:42  • Odpověz
Já mlíko nepiju ani normální, tak nevím, jak bych si pošmákla, ale sunar bych asi dala :slight_smile:
Ten drink nic moc, připadalo mi to, jakobych pila nějakou desinfekci, prostě takovej nemocniční šmak.
Nojo, jakub a Adélka, to jsou stále hity, my už Jakuba v rodině máme a Adélku jsem taky nechtěla,a le teďka se mi zase líbí, ovšem chce ji mít kámoška, tak jí ji nechám, navíc jich je moc. Já bych chtěla nějaké jméno, kterého nejsou plný školky, ale ve finále máme taky tuctový...Ale zase tím nemyslím, že bych chtěla nějaký cizí jméno, nějakou Esmeraldu :grinning: , to ne...
4. kvě 2009 v 18:43  •  1 dítě  • Odpověz
Máji zas nestraš,to bych brala abych takhle byla až do konce-to jsem skromná,co? :grinning: :grinning: je pravda že kamoška taky od 12tt začla zvracet a začlo jí být špatně,no uvidím
Seznam nechce platit za nové fotky,takmá dost starý-víme,má je od nás :grinning:

Marky,tak obě jsou pěkný,Kubula je fajn,to je švícin kluk a Adélka se mi taky líbí,chválím,ale stejně je to na Vás a ostatní ať si trhnou :wink:
4. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz
Dělo se u mě večerní zvracení, cca od 17.hodiny nevolnosti z vůně kafe, oleje-frťák to byl pro mě největší nepřítel, jsem lítala jak divá, potom cigára, moč, v obchodě drogerka, prášky na praní, navoněný lidi, kalamita! Někdy úsek uzenin...
4. kvě 2009 v 18:45  •  1 dítě  • Odpověz
Máji nám se hrozně líbí Anča,ale přesně proto že je jich plno a známý mají Aniček plno to nedáme.Máme pro kluka jasno,to už asi 4 roky,ale teďkom nějak celebrity na to káply a nás seou,protože je to naše a né jejich.
Co se Ti nelíbí na Esmeraldě??? :grinning: :grinning: Mě se líbí starý jména,což manža moc není fanda jich :angry:
4. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz
No a tak jaký je to klučičí? :confused: já mám jiný favority, ale bohužel mi to vždycky někdo vysvětlil, proč to nejde :grinning:
4. kvě 2009 v 18:48  •  1 dítě  • Odpověz
Májo vibrouše jsou mi na prd, milášek je zamkl do kufříku, já si nějak poradím, ale co on s Eregmou a v noci venku z baráku, jede za Brno, tak to doufám nikam nezaboří. :slight_smile: Jo jak je jednou člověk zvyklý mít samce doma, tak pak je bez něj smutno :wink: Katy toš jsi v jiném stavu, tak ti musí být divně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Marky jména jsou hezký, a nakonec se dohodnete uvidíš, a neboj, Zdenda tě takhle bude překvapovat častěji, jen co se začneš kulatit :wink: Belíšek už jede z práce , a kde je Peťka? A Lucinka určitě taky už trávu neseká :wink:
4. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.