• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Njn, až teď mi to docvaklo, až upeču, vyfotím a napíšu recepis :wink:
1. kvě 2010 ve 13:48  • Odpověz
Ahoj kobylenky :slight_smile:
Tak se omlouvám za mystifikaci. Asi si musíte myslet, že jsem pakouš - po tolika měsících na netu o umělku a já nevím, co si ségra musí píchat kvůli podpoře těhu. Dneska jsem od ní přijela, od včerejška jsem u ní spala a večer se kní zase vrátím píchnout jí ten AGOLUTIN :o))))))! To jsem trubka, co?
Zatím se cítí dobře, po ET ji bolelo jak při MS dva dny, teď jí sem tam dloubne, píchne... Ale znáte to, radši se snaží moc nepozorovat, protože ví, že každá to má jiné. Ale nedá jí to :grinning: Nezavádí utrouš ani nepolyká, místo toho má prý ten agolutin.
Snad jí ho dneska píchnu správně. Kdysi jsem všem kamarádkám píchala jen dirky do uší, ale opravdovou injekci nikdy :confounded: ,
tak snad to bude bezbolestné :wink:
Bellíšku, ty zase vyvařuješ a pečeš :slight_smile: Recept pošli určo :slight_smile:
Já mám oblíbenou s dětma tuhle bábovku - banánovou:
25dkg rozmačkaných banánů, 25 dkg polohrubé mouky, 25 dkg cukru, 25 dkg másla, 4 žloutky, vanilkový cukr, na závěr vmíchat sníh ze zbylých bílků, mléko není potřeba vůbec :slight_smile: Vysypat formu strouhankou. Je slaďoučká :grinning: a dlouho vydrží vláčná.
Všem díky za palečky a přeju krásnou sobotěnku :slight_smile:
1. kvě 2010 v 16:46  • Odpověz
Marti ahoooj, já jsem si myslela, že je to Agolutin, ale taky jsem si říkala, že možná zkouší něco novéhooo :grinning: Ale co, hlavně, když jí to pomůže k tolik toužebnému výsledku, myslím, že ten Agolutin je možná lepší, než utrouš, ale je to sviňa štípavá olejová :grinning: Ať se držííí, moc přeju // na testíku :wink:
1. kvě 2010 v 16:57  • Odpověz
Tak vkládám slíbený receptík a foto :wink:
25 dkg pol. mouky
25 dkg cukr moučka
3 vejce
1 pr. do pečiva
1 vanilkový cukr
2dcl oleje
2 dcl mléka
všechno smícháme a vylejeme na vysoký plech. Uvaříme ze dvou pudingových prášků 3/4 l pudingu a vylejeme ho do syrového těsta a dáme upéct cca 15 - 20 minut na 175 C.
2 zakysané smetany + 2 vanilkové cukry = smíchat a potřít na vychladllou buchétku, nahoru nastrouhat margotku :wink:
Dobrou chuť :wink:
1. kvě 2010 v 17:16  • Odpověz
Ahoj dupky, tak den byl nádherný, jdu juknout na vás a u toho okukuju Františka děvkaře :slight_smile:
Byli jsme v zoo, počasí luxusní, Aňa nadšená ze zvířátek, jeli jsme mašinkou, prostě parádička, byli jsme tam 4 hodiny :slight_smile:
Házím fota, mysleli jsme u toho na Bellku, nechápu proč :grinning:
Koukám, že se tu peklo, já se chystám zítra na medovník, prvně v životě, ale moc nám chutná, tak vyzkouším, jestli se nenaštvu u pečení placek tedy :wink:
1. kvě 2010 ve 20:30  •  1 dítě  • Odpověz
Zdravím Tucku korytnačku a držím pěstičky, vzpomněla jsme si u Tebe na Nestydu :grinning:
Bellí, já myslela, že ta fotka je odněkud ze školy, jak máš tak pěkně ty ručky :slight_smile:
No a ještě se tu dočítám, že je dneska vlastně líbačka pod třešní, omg. Jsem to nějak opomenula, ještě že máme tu třešeň v ložnici, snad to taky platí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. kvě 2010 ve 20:34  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem se právě probrala,úplně jsem po odchodu Šárky s dětmi a Pavlíkem vytuhla u dobrého vojáka Švejka a probrala se teď,tož super,dneska mám nějakou spavou. :slight_smile: Peťa mi za chvilku uteče na noční,ale líbačku jsem stihli ,dokonce jsme našli i třešeň na sídlišti.No byli jsme se Šárkou a dětmi i na tom dětském hřišti ,co tu máme,tak se tam Adámek pěkně vyřádil.Tak jsme mu slíbili ,že příště až přijede ,tak tam zase půjdeme,přijedou zase v červenci ,tak to už tam půjdeme s dvěmi kočárky,Šárka se Simonkou a my s Vojtíškem. :slight_smile: :slight_smile:
Belli díky za receptík,zkusím upéci ,příští týden,teď už to asi nevyjde,zítra musím balit,a v po ,ut malujeme hurá. :slight_smile:
Alfi je super,že jste si to tak užili. :slight_smile:.Nic jdu zase ležinkovat. :slight_smile:
1. kvě 2010 ve 20:54  • Odpověz
Tak vás jdu všechny pozdravit a popřát vám krásnou první májovou neděli.Krásně si ten dnešek užijte,já za chvilku vyrážím k našim na kávičku,Peťa spí po noční a odpoledne budu balit věci a chystat se na zítřejší malování. :slight_smile: :slight_smile:
2. kvě 2010 v 08:02  • Odpověz
Hezké i když zamračené ráno :wink:
Máji tak jste si to užily nakonec aji u nás bylo nádherně :slight_smile: Medovník peče moje ségra a říká nejhorší jsou ty placky ale je užasný :wink:
Belí buchétka vypadá užasně taky jí zkusím :wink:
Kasi tak zítra malujete mi zítra tapetujem kolem postýlky manža už si to dneska chystá tapetu a vše kolem toho. Užíj si kávičku u babičky :slight_smile:
Leňulko moc na tebe myslím a posílám hodně pozdravů :slight_smile:

Zdravím zbytek kobylek berušky moc na vás všechny moc myslím :slight_smile:
2. kvě 2010 v 10:15  • Odpověz
Ahojky kobylkýýý :dizzy_face:
přeju krásnou neděličku, i když u nás je pod mrakem a lelo jako z konve, možná se to odpoledne vybere, no uvidíme :slight_smile:
Jé, první neděle v měsíci, to mi připomíná, že v práci se váží celé oddělení, kolik kdo přibral, či naopak zhubnul :grinning: :grinning: :grinning: Leňulince s prďolkou spešl pozdrav do nemocnicééé a hubááánek letííí za nimááá :wink: Luci, Kasi, tož už taky finišujete, holky, co :wink: Ještě pár úprav a můžou klučíci vykouknooout :slight_smile: Karolajnkooo, jak je, těhulinkooo??? Jsem zkoukla fotečky, Majkýýý, z Adélky je kráska okatááá :dizzy_face: Máji, tož absolutně netuším, proč jste jako v ZOO myslely zrovna na měěě :grinning: :grinning: :grinning: Moni a co Adélka, Petju a Majdalénka??? Holky moje milované, hoďte nějaké aktuální photos, ať se poňuňám :wink: Pozdravy letí i Věrískovi, Andrušce a i hočinkám, které už moc nechodí, jako Jannince, Katy a všem, všem, úplně všem :slight_smile: Přeju krásný den, možná ještě nakouknu :wink:
2. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz
A hlava děravá, máslem pomazaná, nebo jak se to říká :grinning: :grinning: :grinning: Martiii, ségře paluškýýý, to je jasnééé :dizzy_face:
2. kvě 2010 v 10:32  • Odpověz
autor
Babulenky, ahojda :slight_smile:
Leňulka je stále 2 v 1, malý je ok, už má skoro 2 kg, čípek 8mm. Leňulka zhubla 3 kg, takže od začátku jen 4 nahoře, no myslím, že po porodu bude šlankoidní velice teda :grinning:
My na chajdě, plni dojmu a plánů z domečku. Do toho se snažím učit. haha. Ale až se začne stavět podkroví, budeme už bez bytu, čili denně dojíždět z chajdy do rachoty, to bude něco.
JUkla jsem vám do albíka, mimuška rostou kráásně. Zasejc se mi moc líbila fotečka, jak Kristián drží Adélku :slight_smile:
Jinak koukám, že je to tu samá dobrota a pilná kuchařka, pak se zasejc vejletuje, no, koonečně máme pěkné počasíčko, co? Taky jsme se načekali letos.
Marti, držím palce ségře!!!
A vždycky mě zavalí lítost, když čtu vzkaz od Majký, takhle sis to určitě nepředstavovala, co.. :frowning2: Jsi fakt statečná, moc!
2. kvě 2010 v 17:03  • Odpověz
autor
Ještě jsem zalistovala pár stránek zpět.. zdravím tulačky Evku a Ivču. Jak je kočky?
2. kvě 2010 v 17:05  • Odpověz
Berušky hezký večer :wink:
Andrejko ahoj tak už žiješ baráčkem až ti závidím to bude paráda baráček u toho zahrádka vy budete sedět venku koukat na tu krásu kolem vás a kolem vás bude lítat adopčátko :wink: Andrejko děkujem za zprávičky od Leničky jak jí budeš psát tak že jí moc pozdravujem a posíláme hodně pohlazení :slight_smile:
2. kvě 2010 ve 20:19  • Odpověz
Berušky jdu si lehnout jsem nějaká unavená přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
V albíku mám dvě nové fotečky když tak koukněte :slight_smile:
2. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz
Ahojki všem,tak jsem dneska dopoledne až do 16hod strávila u našich,nejdřív jsme dopoledne jeli s babičko na nákupy do obi,bylo to sice původně neplánované,ale našim netekla voda,a tak jsme nabrali babi ,že s ní zajedeme a cestou si koupíme vodu aspoň na kávičku a pití,no a dojeli jsme kolem 11,taťka chtěl ať zůstaneme na oběd,ať Peťovi zavolám a dorazí taky,Peťa nedorazil,protože dostal nějaký průjem,tak jsem říkala,že poobědvám a pojedu domů,no to jsem netušila,že se taťkovi nebude vůbec dařit,dělal maso na grilu venku a skoro 2 hod bojoval s ohněm,tož už jsme si z něho dělali srandu,ale nakonec jsme se dočkali a masíčko bylo výborné,jak jsem dorazila domů Peťa skládal počítač až v podstatě do teďka,než šel na noční,tož jsme si sebe ani moc neužili,tak musím vydržet do zítřka.Za to Vojtíška si dneska užívám dokonale,už chvilkami opravdu čekám kdy se prokopne ven. :grinning: :grinning: :grinning: .A tak mu domlouvám,že musí ještě chvilku počkat.Teda Luci postýlka hezky nachystaná,to ještě vůbec nemám,budu si půjčovat postýlku od kamarádky,ale ještě ji ani nemám doma,natož složenou.Aspoň ,že už zítra malujeme. :slight_smile: :slight_smile:
2. kvě 2010 ve 21:33  • Odpověz
Andrejko super,že už to takhle pokročilo,určitě to budete mít na domečku krásné,hlavně zahrádku. :slight_smile: :slight_smile: ,to je můj sen,baráček a u toho zahrádka s kytičkami ,altánkem.prostě pohodička. :slight_smile: :slight_smile:
2. kvě 2010 ve 21:35  • Odpověz
No nic zdravím opravdu všechny a jdu zalehnout,než se Vojtíšek opravdu prokopne. :slight_smile:
2. kvě 2010 ve 21:37  • Odpověz
:slight_smile: ahoj kobylky,po delsi dobe se hlasim,mela jsem ted chvilku vas precist tak jsem i v obraze co je tu noveho,moc zdravim lenulku do nemocnice at jeste chvilku vydrzi holka jedna statecna,tehulkam krasne naskakuji cisilka silene to leti,jinak zdravim vsechny maminky a snazilky moc na vas myslim,v sobotu jsme krtili mateje a v patek jsme si koupili auto skodu roomstr abychom mohli jezdit na vylety,mejţe se krasne ja zase nekdy nakouknu.
2. kvě 2010 ve 22:04  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: O víkendu jsem jen načumovala, bo malý mě nepustil k PC :wink: Leňulcederžím palce, berušce naši, ať huž je tu červen a její trápení skončí :wink: Jinak zdravím Ivu, Andrejku, Věrku, Belku a všechny :wink: Do té Ostravy na to sono jedu jen tak, je to sono ve 12 týdnu, takže se nic neděje, ale doktorka to asi nabízí, jestli někdio chce. Bude to stát 850kč :wink: Kdybych to asi odmítla, tak mi udělá sono u sebe v ordinaci, protože pochybuji, že všechny maminy jezdí do Ostravy :slight_smile: Ale to je fuk, hlavně ať už toho kobzola v břichu vidím :grinning: Jo dneska jsem dostala průkazku, takže si v autě už nemusím dávat pás :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz
Jaňulko tak ať dobře sono dopadne,a gratuluji k průkajdě,ale pas si raději dávej.Já bych se v autě bez pasu bála. :slight_smile: :slight_smile: ,a teď už to určitě uteče hodně rychle,takže červen je tu coby dub,a pak už ji čekají jen a jen krásné chvilky s mimískem v náručí. :slight_smile: :slight_smile:
A to sono si určitě užij,je to krásně vidět,my jsme si to i natáčeli na foťák.No nic jdu dobalit věci,udělat gulášek a pak už čekat na taťku až dorazí a začneme malovat. :slight_smile: :slight_smile: Tak zatím papa
3. kvě 2010 v 10:29  • Odpověz
jani to je podle me bioch.scren. a budou ti brat i krev.
3. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz
Jani ahojda já za ten UTZ platila 400 ale záleží na doktorce tak ti mimíska prohlédnou a aspon ho pořádně uvidíš je to paráda :wink: Já se v autě taky raději přitoutávám pro svůj klid a ani jsme neslyšela že se nemusí těhotné připoutávat :confused: Jinak gatuluji k průkajdě :wink: ¨
Kasi tak hurá bude se malovat já už má vytapetované kouknětě do albíka ještě do vyfotím fotákem já to fotila mobilem nemám baterky do fotáku ale vše napravím a vyfotím znova :wink:
Terezko ahoj malý už má 4 měsíce toto letí a roste jako z vody :wink:
3. kvě 2010 v 10:58  • Odpověz
Luci fakt nemusí, ale já se taky poutám :slight_smile: Na tu krev jedu v pátek a na sono 27.5. :slight_smile: Od nás všechny holky na takové to genetické sono jezdí do Hlučína, tak jsem byla překvapená, že mě posílá do FN, je to asi podle doktora :wink: Teri ahojky, co malý, ještě kojíš? :wink: Kasi moc se nenatahuj, já jsem sice u Kuby předělávala celý barák, kopali jsme kde co,ale teď bych už tolik neriskovala. Holt mi všechno přišlo přirozené :sweat_smile: Myslela jsem si, že mi do té průkazky dopíšou sona z Caru a termín porodu, a poslední menzes ale na všechno se vykvákly :frowning2: Tak asi příště :slight_smile: Luci, už je ti líp? nevíš, kde to v té fakultce je? Myslím, že mi říkali ustav pro matku a dítě.
:slight_smile:
3. kvě 2010 v 11:14  • Odpověz
No já jsem koukala už včera,že už máš připravenou i postýlku,máš to krásné. :slight_smile: :slight_smile:
Taky jsem koukala na Matějíčka,je krásný. :slight_smile: :slight_smile:
3. kvě 2010 v 11:14  • Odpověz
Neboj Jani nebudu se natahovat,příjde na pomoc i mamčas babičkou,mamča mi umyje okna,na ty mám zákaz vstupu,kvůli tomu nízkému tlaku,a já budu max umývát poličky dole a vybalovat věcičky a čančat. :slight_smile: Pakmi příjde ještě během 14 dnů nakreslit medvídka pů k postýlce kamarádka a pak už budeme taky chystat postýlku a ostatní věcičky.No jde to už do finiše.
3. kvě 2010 v 11:18  • Odpověz
Už jen 59 dní a to prý bude ještě dříve ,tak už se ten čas opravdu krátí.
3. kvě 2010 v 11:19  • Odpověz
Jani uvidím zítra co mi řekne doktorka ale myslím si že půjde dříve ven mám takové divné tlaky na spodek a sem tam ze mě jde hlen ségra říkala že už jsem určo otevřená :frowning2: Ale malý je pořád nahoře a ještě blbě otočený :angry: No uvidíme zítra :wink: a kde to je v té fakultce opravdu nevímbudeš se tam muset poptati :slight_smile:
Kasi opatrně stím malováním ale budeš mít hodně pomocníků tak na ně jenom dohlížej a nic nedělej :wink:

Psala jsem Lenulce je ok čípek 8mm malý kope jak zběsilý bude to Matěj a pátek jde na další UTZ :wink:
3. kvě 2010 v 11:32  • Odpověz
Luci, má to Honzula pěkné, taky bych takovou chtěla :slight_smile:
3. kvě 2010 v 11:34  • Odpověz
holky v tescu měli výprodej pidi věcí já zase neodolala koupila malému tričko a pak ještě dupajdy bez šlapek a ktomu je bodýčko s dlouhým rukávem z 250 slevněmo na 75 a tričko stálo 31 no nekupte to :wink: Manža říkal jel jsem koupit kobzole a místo toho jsem koupil malému hadry prej nemáme co jíst a malý má plnou skřín :grinning:
3. kvě 2010 v 11:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.