• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Luci nestraš, sice by to nebyla taková hrůza, ale ještě si tam malý musí trochu zaplavat :wink: Lenulky je mi líto, vůbec si to těhulení neužívá, ale až bude mít Matěje v náručio, na všechno zapomene :slight_smile:
3. kvě 2010 v 11:38  • Odpověz
Já doufám že ještě u mě vydrží , ale pořád mi tvrdne břucho a bolí celý spodek no uvidíme zítra :wink: Jak se Leničce malý narodí tak si ho pořádně užije a na vše co bylo před tím zapomene :slight_smile: To máš pravdu moc si mimíska zaslouží po tom všem co prožila :dizzy_face:
3. kvě 2010 v 11:44  • Odpověz
Ahojky dupkýýý :dizzy_face:
přeju krásný vstup do nového týdne a kdo má nějakou kontroličku, ať dopadne na 1*** :wink: Jé, Terka nakoukla, tož fotečky nevložila, škoda, no, ale hlavně, že se vám skvěle dařííí :slight_smile: Karolajnko,zlatááá, pokud nemáš k těhuprůkajdě přímo zvláštní papír od gynekologa, že nemusíš používat v autě pás, tak Ti k tomu jenom průkazka nestačí, broučku, tolik jenom od Pavlíka, no, tak ať nedostaneš zbytečně pokutuuu :wink:
Všechny vás mocinky zdravím a Leňulce paluškýýý :slight_smile:
3. kvě 2010 v 11:45  • Odpověz
Ještě jednou jsem to vyfotila at je to lépe vidět a na té poslední fotce je náš poslední úlovek z tesca :wink:
3. kvě 2010 v 11:46  • Odpověz
Jééé, no máte to krásně připravené, pro ta mimuškaaa :slight_smile:
3. kvě 2010 v 11:48  • Odpověz
A jak jinak, sotva odešlu příspěvek, tak se mi rozsvítí, že jsem opět nenapsala Martincééé, tož napravuju a ségře tfujtfujtfuj :dizzy_face:
3. kvě 2010 v 11:53  • Odpověz
jani ted uz jen pul na pul,ale i za to jsem rada,je to krasa,ze za chvilku budete mit broucky,domlouvali jsme se s manzou,ze pristi rok pujdeme zase do boje drive po cisari stejne nemuzu.
3. kvě 2010 v 11:58  • Odpověz
Berušky pokud zrovna obědváte přeji vám dobrou chut :wink: Já jdu papat udělala jsem žemlovku už mi tečou sliny :grinning:

Belíšku ahojda :wink:
3. kvě 2010 ve 12:01  • Odpověz
Ahoj holčiny, mocinky všechny zdravím, moc moc na Vás stále myslím, dneska jsem se na všechno vyflákla, děti teď spinkají a já sedím u netu po delší době, tak Vás trochu čtu!! Moc moc gratuluji Janince k těhu - to je super, že se zadařilo,máš skoro stejný termín jak já jsem měla(30.11). Belko, Tobě hodně hodně sil přeji ať už tentokrát fakticky naposledy - máš stejný problém jako já, četla jsem si Tvůj příběh a úplně je mi z toho ouvej, mě se zadařilo takto napoprvé a Ty si to musíš takto všechno vyžrat - fuj.Taky zdravím Věrku a Andrejku a všechny těhulky co už to mají za pár - Lucku, Peťu,Leňulku a samo všechny maminy!!!!!!!!!!
Jinak u nás už docela zápřah, začínáme s příkrmama, tak to je u nás pěkně veselo, Ondra by ládoval jak neuvázanej a do Káti to nemůžem dostat, takže sranda. Pořád kojím oba dva, tak to je paráda a už máme super veselo. Nejraději máme koupání!!
Už vážíme 7 a 6,6kg takže obři. No je to někdy makačka, ale absolutně si nestěžuji, je to radost.
Mějte se holky všechny moc moc pěkně, třeba někdy zase nakouknu - hlavně jak pokračují snažilky a taky jestli není nějaké mimčo už na světě.Ahojky!!!
3. kvě 2010 v 15:55  • Odpověz
Ahoj Dady mamino naše děti rostou jak z vody :wink: Ještě kojíš to jsi šikulka že máš dost mlíčka pro oba :slight_smile: Příkrmy to věřím to musí být sranda neboj Kačenka je taky začne papat :wink: Moc tě obdivuji jak to vzládáš :slight_smile: Zase někdy přijd a vlož prosím fotečky mimušek at vidíme jaké jsou krásné :wink:
3. kvě 2010 v 16:33  • Odpověz
Ahojki tak malování odloženo na zítra,taťka dneska musel zůstat v práci,ale zítra prý začne hned v 7 hod,no jsem ráda,hlavně ,že už to bude.Taky už se těším,až to budeme mít taky tak hezky připravené Luci. :slight_smile: :slight_smile:
Dady jsi šikulka,že to tak zvládáš,tedy klobouk dolů,ale už nám někdy vlož nějakou tu fotečku ať se taky pokocháme.Jsme holky zvědavé. :slight_smile: :slight_smile: .No mě se to zdálo divné,že když mám těhu průkajdu ,že bych nemusela mít pas v autě,hlavně mi to příjde nebezpečné,ikdyž si musím dávat pozor jak si ho dávám ať neublížím broučkovi. :slight_smile:
Snad už to teď bude mít leňulka bez větších komplikací ,v klidu a pohodě broučka donosí,a brzy už ho bude mít v náručí. :slight_smile: :slight_smile:
Luci nebj snad bude vše v pořádku ,taky už Vojtíšek pěkně kopká a tlačí,takže běhám na záchod co 20 minut. :slight_smile: :slight_smile:
3. kvě 2010 v 17:31  • Odpověz
Kasi malování odloženo neboj zítra to tatka zmákne :wink: Můj milovaný manža vyboural futra s chodby do obyváku takže máme doma staveniště ale říkal mamino nebo zítra bude vše hotové jsem zvědavá ted jel do OBI pro polystyrém a další potřebné věci :slight_smile:
3. kvě 2010 v 17:34  • Odpověz
Tak to koukám,že máte taky veselo,a já jsem myslela,že už jenom já nemám nic nachystané. :wink: ,tak snad se to všechno v klidu zvládne.Je toho teďka moc,ještě s tou svatbou,no naši mají aspoň letos veselo. :slight_smile: :slight_smile:
3. kvě 2010 v 17:39  • Odpověz
Kasi mi řešíme futra už dlouho zavazí nám práh na tom byla nějaká guma a ta už nedrží tak mamža včera říkal vybourám futra a udělám oblouk a dneska pořád říká mám nebo nemám bourat mám nebo nemám bourat já vzala šroubovák a vyšrubovala šroubky a už musel :grinning:
3. kvě 2010 v 17:44  • Odpověz
Jé oblouk ten se mi taky líbí ,tak to budete mít krásné. :slight_smile:
3. kvě 2010 v 17:52  • Odpověz
Kasi snad jo a neboj vy taky vše vzládnete a vklidu si užijete ségřinou svatbu :wink:
3. kvě 2010 v 17:54  • Odpověz
No to doufám,už se moooooooooooooc těším,hlavně na ségru a Oliho až přijedou,je mi někdy smutno ,že jsou tak daleko ještě,že existuje ten skype. :slight_smile:
3. kvě 2010 v 17:57  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu do hajan jsem nějaká unavená přeji vám dobrou noc a krásné sníky

Marti tvojí ségře tfuj tfuj tfuj :wink:

Berušky pozdravuji všechny snažilky těhulky maminky a mimísky :wink:
3. kvě 2010 v 19:42  • Odpověz
Taky jdu popřát dobrou noc,všem krásné sny,a Marťo ségře držíme pěstičky.
3. kvě 2010 ve 21:29  • Odpověz
Ahojky kobylky :slight_smile:
Díky, že na nás myslíte!!!!!
V sobotu jsem zvládla píchando na jedničku :wink: , ani prý to nebolelo. Jenže ségra je chudák už zvyklá na ledasco, takže není objektivní pacient :grinning: Dneska už byla v práci. Příznaky se sice snažíme nepozorovat :wink: , ale znáte to :zipper_mouth: Pobolívá jí břicho hlavně večer - takové krátké křeče jako při začínající MS a tlaky na konečník. Já už jsem rodila před sto lety :grinning: :grinning: , takže si toho tolik nepamatuju. Měly jste podobné příznaky , těhulky, touhle dobou po ET?
No prostě doufááááme a jsme rády, že vás mámeee!
Tak Lucinka už má pro Honzulku krásnou postýlku a ještě bude oblouk :slight_smile: To je paráda :wink:
Kašo, tu svatbu ti závidím - teda ségře. Hlavně, ať vyjde počasíčko a vy si tu slávu parádně užijete :slight_smile:
Karolka brzo uvidí nejmladšího kobzolka :slight_smile: - to už se těšíme na vyprávění :sweat_smile:
Ahojky Dady, teda ty máš fičák! Ale kopec radosti - a dvojité, viď? :grinning: Pošli fotečky, prosíme!
Bellí, díky za paluchy ze žížátkova :slight_smile: Posílám pusinku kozlíkům :zipper_mouth: A buchétka vypadá úžasně!
Andrejko, tak kde máme na fotkách ten adrenalin? :grinning: Baráček je super věc, ale taky super starost a v kombinaci s chajdou :sweat_smile: - to aby sis dala do perdelky vrtulky :grinning: Ale nedivím se ti - taky takhle přejíždím - teda jen z bytu na baráček s ohromnou zahradou a polnostma, rybníkem Brčálníkem a chívkem plným býků u žlabu :angry: a zatím mě to baví, ale kapánek už zmáhá. A to se o žížátka nestarám, bo jsem posera a bojím se i kočky :unamused:
Tak kočenky, krásné sníky a zítra ještě hezčí den!
3. kvě 2010 ve 23:25  • Odpověz
Hezké ráno berušky moje. U nás dneska prší :frowning2: 830 mám u doktorky jsem zvědavá kolik Honzula váží měří už se moc těším až ho zase uvidím :wink: dneska budem řešit mateřskou :slight_smile:
Marti na tvojí ségru moc myslím a posílám těhu bacily ono to výjde :slight_smile:

Zdravím zbytek kobybylince :slight_smile:
4. kvě 2010 v 07:12  • Odpověz
Krásné úterýčkooo, koťááátkaaa :dizzy_face:
Dady, ahoj dvojmaminkooo, teda, to už jsou cvalíci, ti Tvoji prďolkovééé :wink: Mariii, neboj se nic, já nečekám žádnou jinou zprávičku, než // krásné dálniceee :wink: Andrejky baráček je takový ňuňací, moc krásný, snad se nebude zlobit, když prozradím, že je jím úplně posedlá a zkrátka jsou do něho zamilovaní a tak to má být :wink: Tady dneska zase lelo jako z konve, OMG, obloha je šedivá, nevypadá, že by se mělo vyjasnit, no. Jj, utíká to, holky, co??? My včera s Pavlíkem konstatovali, že se snažíme o mimuško snad věčně, tož teď už naposledy a hlavně, ať to výjde i nám :dizzy_face: Děvčátka, z toho si nic nedělejte, já se to dověděla taky náhodou, protože jsem viděla, že v televizi paní nedostala výhru, že nebyla připoutaná a já říkám Pavlíkovi: ale však je těhotná, tak nemusí mít pás a on: kdes na to přišla??? K nepoužívání pásu musíš mít zvlášť od dr, že ho nemůžeš používat, né nemusíš, njn puntičkář, ale je to fakt., tak raději neriskovat, každý není jak Pavlík, že udělá tytyty a jeďte :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 v 08:45  • Odpověz
autor
Ahoj berunky :slight_smile:
jj, Belíšek má pravdu :grinning: , tož jukněte na tu mojí novou lásku... a budeme dělat podkroví.. Jináč je to maluškatý, jen 50 m2, takže vlastně to bude 100, a pidizahrádečka, spíš dvoreček, ale je to v Práglu.. ale to jsem tak chtěla, bo jinak by ztratila smysl chata, která je navíc 30 minut od domečkůůů.
Jinak moc všechny zdravím a spešl teď tulačky maminky Terezku a Dady :wink: . Je to moc milé, že občas nakouknete!!
4. kvě 2010 v 11:43  • Odpověz
Berušky zdravím Andrejko baráček je kouzelný maličký ale krásný jak uděláte podkroví tak bude dost velký :wink:
Belíšku už to bude naposled a vy s budete těšit s mimíska moc tomu věřím.

A ted ke mně vše je ok porodím asi do konce května nebo hned na začátku červnu no prostě dříve. . Váha Honzuli je šílená 2800g ale co hlavně že bude zdravý výšku nevím to jsem se zapoměla v tom šoku zeptat. Už jsem na mateřské. Nesmím chodit a sexovat tak to mi neva budu dělat jenom gaučing to zvládnu :grinning:

Dneska jsem mluvila s Leňulkou všechny pozdravuje včera malý trochu zlobil a ještě je pořád 2V1 v pátek má UTZ tam se uvidí co dál.
4. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz
Zdravím všechny ,jsem tu jenom na skok,Peťa se musí učit na zkoušku,taťka už vymaloval,tak jdu vytřít,pak Peťa postaví skříně,mamča příjde umýt okno,ještě musí Peťa dneska poskládat komodu s přebalovákem,už jsme si pro ni dneska v mezičase kdy stěny schly zajeli,tak jsem si Beli na tebe hned vzpomněla,když jsme projížděli Radvanice,a neboj teď když se tě ujal p.dr.Macháč ,tak už to prostě vyjít musí. :slight_smile:
Luci ,Honzulka už má teda pěknou váhu,to už by jsi mohla rodit teď,ale raději ať je ještě chvilku v teploučků u maminky. :slight_smile: :slight_smile:
Andrejko vůbec se ti nedivím,že jsi z domečku unešena,je nádherný. :slight_smile: :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz
Luci to je fajn, že jsi doma. Co čípek, zkrácený, nebo ještě drží? :slight_smile: Snad to Honzula vydrží do konce května a pak se děj vůle boží :wink: Až zas budeš mluvit s Leňulkou, moc ji pozdravuj :slight_smile: Andrejko baráček hezký, malý, útulný, však to stačí, když máte chatičku :slight_smile: kasi, pošli mi tu mamku na okna, moje už volají taky po umytí :grinning: Belíšku, moc tě zdravím :wink:
4. kvě 2010 ve 12:53  • Odpověz
Jani já ji to vyřídím,ale má toho hodně,teď s tím stěhováním,a svatbou ,tak to asi neprojde. :grinning: :grinning: :grinning:
No nic jdu vytírat. :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 12:58  • Odpověz
Jani neboj já Lenku pozdravovala od všech kobylek a všechny se ptala na tebe a Kasu :wink:
Čípek drží ale je hodně měkký tak říkala že raději moc nemám chodit at ještě vydrží :wink: už ted říkala že je malý připravený jít ven že by v klidu přežil. Je to kluk tak musí být veliký podle netu mají děti ve 33 týdnu tak 1900g a proč já mám takový extrém :grinning: já hold musím mít něco extra :angry:
4. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz
Má jediné štěstí že je hlavičkou dolů :wink: jinak nevím asi by dostal na prdílku :grinning:
4. kvě 2010 ve 13:08  • Odpověz
Tak jsem vytřela půl místnosti,a musím si dát pauzu,nejde to vytírat se smetákem ta barva tak musím po čtyřech,no jinak je super,že je Honzík otočený už tak jak má být,to Vojtíšek byl minule příčně ,tak jsem zvědavá jestli se otočí. :wink:
4. kvě 2010 ve 13:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.