• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj holký.Tak jsem byla dneska z Adélkou na půlroční prohlídce a máme 68 cm a 7400g.Tlustoška jedna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 ve 14:50  • Odpověz
Ahoj Marký malá roste jako z vody je veliká moje Petra měla v půl roce 6600g a výšku nevím, ale v roce měla 71cm :wink:
4. kvě 2010 v 15:16  • Odpověz
Ahoj Luci.Jo roste jak z vody a kolik má už vlásků a jak dlouhý.Je to malá princezna.Jo když jí babička pěkně krmí a dobře se o ní stará.Už s ní celej loupák z mlíčkem,polívčičky no skoro vše.Jen je alergická na jahůdky po mě tak to je trošku smůla jinak je v pohodě.Co jinak Jantarka?Nevíte o ní něco?Jen at se z mimuškem drží a ještě malej at vydrží v bříšku.
Jinak Andrejko moc pěknej domeček závidím a moc ti to přeju.
4. kvě 2010 v 17:44  • Odpověz
Ahojki tak je vytřeno ,okno umyté,teď Peťa zkouší přestavět ložnici na opačnou stranu,abychom se lépe vlezli s postýlkou a komodou s přebalovákem,protože jsme to zkoušeli jen přesunout část skříní a nějak se nemůžeme vejít,tak to teď zkouší ještě celé otočit,byla jsem vyhozena,tak mám chvilku čas,ikdyž dneska už to,akorát postavíme,a vybalovat se bude až zítra,stejně ještě budu muset umýt poličky a tak ,ale chce mi dopoledne přijít pomoci babička,dneska už to ,ale prdíme,protože jsme totál,a Vojtíšek už taky protestuje. :wink: ,hlavně ,že je vymalováno.
4. kvě 2010 v 17:49  • Odpověz
Marky ,Adélka už je teda kus ženské. :slight_smile: :slight_smile: ,jen ať papa,to je dobře,že tak krásně roste. :slight_smile:
4. kvě 2010 v 17:50  • Odpověz
Marky to je šikulka že papá všechno a co se týče jahod na to je alergických hodně dětí :wink:
Leňulka je pořád 2V1 v pátek jí čeká další UTZ tak se vidí co dál :confused:
Kasi tak už máte vymalováno a zítra uklidíte a bude vše hotovo :wink:
4. kvě 2010 v 18:11  • Odpověz
No ještě pak bude Lucka ,ta moje kamarádka co měla tu herničku kreslit k postýlce toho medvídka Pů ,ale asi až za 14 dní,protože chce přijít i Adélka a ta má teď neštovice,já už jsem je sice měla,ale ať to raději hezky vyleží. :slight_smile: ,ale jinak jo,zítra příjde babička ,budeme umývat skříňky ,pak už vybalím věcičky do skříni,hlavně ,že už je doma i ta komoda s přebalovákem,tak už si to můžu uložit tak jak budu chtít,a pak jen postavíme tu postýlku,až to bude vše hotové tak to fotnu,ale až s tou postýlkou. :slight_smile: :slight_smile: .Nic jdu se natáhnout,Vojtíšek už protestuje.
4. kvě 2010 v 18:17  • Odpověz
ahoj andrejko,ja se snazim nakukovat jakmile mam trosku cas,vzdyt jste mi loni moc pomahaly,kdyz jsem sla do boje tak bych vam to rada oplatila.
4. kvě 2010 v 18:40  • Odpověz
Ahoj kobylenky :slight_smile:
Tak Lucík bude rodit dřííve, to neva, to už uteče :slight_smile: A Honzulka bude kus chlapa, tak to má být :sunglasses:
Andrejka má krásný baráček!!! Tak k tomu tu chaloupku zvládnete, když není velká zahrádečka a to, že je v Praze je ohromná výhoda. Gratuluuujuuuu :sunglasses: A budou jiné myšlenky myšlenkové adrenalinové a kdo ví?.....
Bellíšku, tobě už to vyjde na tuty! Když mají příčinu, půjde to jako po másle, uvidíš :grinning:
Kaši chystá, uklízí. Holky, já vám ty radosti závidím :sweat_smile: Už se nemůžu dočkat na testík ségry, ale ona by to nejraději protahovala co nejdéle, což se jín nedivím.
A já musím mít taky pořád něco extra. Endošku mám potvzenu, antikoncepci nasazenu, jenže je mi z ní blbě. Stavy neklidu, nervozity, pocení, blivno, žlučník bolí... no prostě ji musím teď vysadit, nebo bych ty děti na školce v přírodě asi odvedla do lesa jako Jeníčka a Mařenku :grinning: a vůbec by mi jich nebylo líto :rolling_eyes: A to mi ještě doktorka řekla, že mám dělohu jako desetiletá holčička, že takhle malou dělohu ještě u dospělé ženské neviděla natož po dvou porodech tří a půl kilových dětí. No, to mě staršili už v mládí :grinning: , že mi ta děložka asi nebude fungovat :confounded: A naštěstí alespoň ta v mém těle fungovala dobře :sweat_smile: Jen manža je vlastně zvrhlík :grinning: , když mi je uvnitř 10 let :grinning: :grinning:
Kočenky mějte se krásně, všem pěkný večírek!
4. kvě 2010 v 18:42  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu s koukat na telku přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
Marti ahoj tak manža je na mladší :grinning: Co ségra pořád na ní myslím :wink:
4. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz
Tak jsem totálně vytuhla u televizky,a probrala se až teď,tak ještě nakukuji.Marti neboj ségře držíme pěstičky a tak snad je držíme dobře a poté budeme hodně držet pěstičky i tobě.Snad opravdu ten rok 2010 bude úspěšný. :slight_smile:
No nic jdu se natáhnout,do nově přestavěné ložnice,postel na opačné straně ,tak jsem zvědavá jak se mi bude dneska spinkat. :slight_smile:
Tak dobrou noc všem :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 23:01  • Odpověz
Dobré u nás deštivé ráno :frowning2: Berušky přeji vám krásný den :wink:
Moc myslím na Leničku a na ségru od Marti tfuj tfuj tfuj holky naše :slight_smile:
Chtěla bych pozdravit všechny kobylky které znám moc na vás myslím nebudu jmenovat páč bych určo na někoho zapoměla :slight_smile:
Jdu si ještě lehnout pračka pere myčka myje a já jdu do hajan :sweat_smile:
5. kvě 2010 v 07:29  • Odpověz
Taky všem přeji dobré ráno,dneska pokračujeme v úklidu a vybalování,příjde mi za chviličku pomoci babička. :slight_smile: :slight_smile: .
Zdravím mooooooooooooooooooc do porodky Leničku.Držíme pěstičky ségře Marti,Martince,a naši Belince,snad v poslední cestičce za mimískem.
Pozdrav letí taky všem maminkám a mimiskům,a taky Věrušce,Andrejce,Manetce,Leontýnce no prostě všem. :slight_smile:
5. kvě 2010 v 08:06  • Odpověz
Ahojky kobylkýýý :dizzy_face:
přeju všem pěkný den, i když je zataženo a pršavo, aspoň u nás :wink: Tak jsem dneska byla na krvi a zítra se dovím, jestli se ta štítka umoudřila nebo né. Ale docela se bojím, protože jsem měla v kabelce malého andělíčka a když jsem si ho chtěla dát do kapsy, tož jsem mu zlomila hlavičku, OMG, snad to není špatné znamení. Hlavičku už má přilepenou zpátky, ale pořád na to myslím, no. Přípravy jsou v plném proudu, to se bude mimuškám určitě líbit, v nových a navoňaných a načančaných pokojíčkách :dizzy_face: Leňulka a prďolka jsou stále 2 v 1, šikulky, Marti ségře se nedivím, já taky testovala jenom jednou, hlavně, když nepříjde mrchaaa :wink: Držím pěsťulkýýý :wink: Všechny kobylky zdravím a posílám úsměv :slight_smile: :dizzy_face: :wink:
5. kvě 2010 v 10:11  • Odpověz
Neboj Majdi,musíme věřit ,že to v pořádku bude,a že to konečně p.dr.Macháč vzal za ten správný konec,prostě opravdu jak jsem četla,tak si myslím,že je to opravdu nejen člověk na pravém místě ,ale hlavně s hodně lidským přístupem,a to se dneska už málo vidí.Držíme pěstičky,dneska jsem si za vás všechny povídala i s plyšovým čápem co ho mám stále schovaného pro tebe a další sluníčka pro štěstí,taky totiž jsem ho měla pro štěstí a tak věřím ,že snad přinese štěstí i ostatním,zachránila jsem ho před vyhozením při probírání plyšáčku před rokem v té teď už bývalé dětské herničce,a tak věřím,že je snad opravdu pro štěstí.
Takže kromě toho ,že si vykládám s Vojtíškem ,tak si každý den teď vykládám i s čápem. :slight_smile: :slight_smile: Hlavně hodně odpočívej.
5. kvě 2010 v 10:32  • Odpověz
A neboj i ten andělíček co jsi ho dneska zachránila to dobře ví. :slight_smile:
5. kvě 2010 v 10:33  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Belíšku žádné špatné znamení, když to si tak všechno vysvětlujem, tak to přivoláváme. Že ti nabacám na dupku :slight_smile: Neboj, dopadne to dobře :slight_smile: Marti vubec se nedivím, že se segra nechce testovat, časem to člověka omrzí :frowning2: Ale držíme ji palušky, ať se dočká zdárného konce :slight_smile: Jinak zdravím zbytek, mimuška jsou nachystaná, postýlky taky, tak se ještě chvíli tulenit a pak hurá do porodky :grinning: Luci, já byla v 7měsíci nachystaná na porod a nakonec jsem přenášela, ale to ti nepřeji :wink:
5. kvě 2010 v 10:43  • Odpověz
Ahoj Janinko,a co ty ,jak se ti daří,a kdy jdeš na další kontrolku.
Já jdu zítra akorát k zubaři,protože mi vypadla ta vložka co mi tam v pátek ten doktor dal,a začíná to zase bolet. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak doufám,že to bude brzy v pořádku,protože nerada bych šla k porodu s bolestí zubů. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale to je ještě čas,tak snad ho do té doby dá paní doktorka do pořádku.
5. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz
Kasi, v pátek jedu na krev do Ostavy, na to sono 27.5 a k mojí doktorce 3.6. :wink:
5. kvě 2010 v 10:58  • Odpověz
Tak hlavně na sebe dávej pozor a hodně odpočívej,a držím pěstičky ať je vše v pořádku. :slight_smile: :slight_smile:
5. kvě 2010 v 11:07  • Odpověz
Belíšku neboj žádné znamení to není ted ti určo doktor pomůže a vy se s Pavlíkem dočkáte vytouženého mimuška.
Jani doufám že nebudu přenášet to by malý měl tak 5kilo děkuji nechci :unamused:
Kasi zoubek zase zlobí tak zítra honem k zubákovi at ti pomůže.

Já se vrátila od gyndařky volala mi sestra že si mám přijed pro recept mám nízký nebo vysoký hemoglobim nasadila mi aktiferin :frowning2:
5. kvě 2010 v 11:24  • Odpověz
Luci neboj broučku,Honzulka bude v pořádku,je super,že se to už dneska všechno takhle hlídá. :wink:
5. kvě 2010 v 11:46  • Odpověz
Luci nízký, na vysoký se nic nedává :slight_smile: Neboj, tak velký nebude, bude tak akorát :slight_smile:
5. kvě 2010 v 11:52  • Odpověz
Dík už budu vědět tak nízký já jsu v takovém šoku ze včerejší kontroly že už jsem si včera zbalila tašku do porodky co kdyby to bylo potřeba :grinning:
5. kvě 2010 v 11:58  • Odpověz
Taky věřím,že bude vše v pořádku. :slight_smile: :slight_smile: Já jsem si teď postavila obidek,dušenou mrkvičku s rýži a dušené kuřecí nudličky,protože už mě začíná pálit žáha snad ze všeho,tak snad z dušeného to bude v poho.Peťa ten jak večer dojde tak má gulášek. :slight_smile:
5. kvě 2010 v 11:59  • Odpověz
Neboj Luci,Honzulkovi se u tebe bude ještě líbit,je tam pěkně v teplíčku a pohodě,tak se hlavně šetři a odpočívej.
5. kvě 2010 ve 12:00  • Odpověz
Kasi mě pálí žáha taky ze všeho pomáhá mi renie :wink:
5. kvě 2010 ve 12:01  • Odpověz
Holky včera jak jsem mluvila s Leňulkou tak si dělala srandu že jí určo předbědnu a porodím jako první :wink:
5. kvě 2010 ve 12:02  • Odpověz
No třeba to nakonec stihnete v jeden den,to by bylo teprve super. :wink:
5. kvě 2010 ve 12:30  • Odpověz
Luci, tu tašku jsem si tenkrát taky zbalila, vem to tak, že fakt už můžeš rodit :slight_smile: Takže není nač čekat :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 12:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.