• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jani nestraš ,já ještě nic nebalím,musím stihnout ještě tu ségřinou svatbu-29.5.,a to budu konec 36 týdne. :grinning:
5. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz
Tak už se láduji obidkem,to je dobrota,a snad to bude chutnat i Vojtíškovi. :slight_smile: :slight_smile: ,ale Peťu bych moc neuhostila,ale ten má gulášek. :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 13:24  • Odpověz
Holky tak jsem se najedla a dala si šlofíka a jdu na tu Belíškovic buchédku :wink: Kasi u Péti jsem měla tašku zbalenou taky asi od 32 týdne a 36 jsem rodila :wink: Tak si jí klidně můžeš zbalit tím nic nepokazíš a neboj svatbu ještě oslavíš a pak můžeš klidně jed :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 14:51  • Odpověz
No ještě týden počkám,a pak už si ji teda sbalím. :slight_smile: :slight_smile: ,ale raději ať ještě hezky Vojtíšek zůstane v teplíčku u maminky. :slight_smile: :slight_smile:
5. kvě 2010 v 18:20  • Odpověz
Berušky loučím se sváma přeji vám dobrou noc a krásné sníky jdu se ospršit a pak na chviličku směr telka a pak hurá postel. Zítra jedu k rodičům příjde k nám tchyně tak nechci býti doma :wink:
5. kvě 2010 v 19:57  • Odpověz
Sluníčka taky se jdu rozloučit a jdu se pokusit usnout,protože zoubek bolí čím dál víc :frowning2: ,tak snad mi zítra paní zubařka nějak pomůže.
A zítra od rána držím Belíšku pěstičky,ať na kontrolce se dovíš jen a jen dobré zprávičky.tak dobrou noc. :pensive:
5. kvě 2010 ve 20:43  • Odpověz
Ahojky kobylenky :slight_smile:
Tak Lůca už se chystá do porodky :grinning: To to uteklo! Jen nechvátej, ještě musí Honzulka nabrat faldíky :dizzy_face:
Kaši, posílám pofoukání na zoubek .Zrovna musí zlobit, když se to nejmíň hodí :angry:
Karolce držím pěsti na krev :slight_smile:
Bellí, tak tfuj tfuj, ať tě zítra potěší :slight_smile: !!!! Určitě budou výsledky OK. Držím moc palečky, MOC!!!!!! Andělíčka je škoda, ale neboj a hlavně si to nepřivolávej.
Ségra si podle té čínské lékařky má v duchu před sebou malovat velký růžový rámeček, do kterého má namalovat všechno po čem touží a pořád si ho představovat :wink: Zní to trochu jako mišuge, ale když to pomůže, rády se i zcvoknem, že? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: :wink:
Jinka zatím dobré - ťuk, ťuk... Je dnes 7 den po ET a od druhého dne po ET ji bolí břicho jako při MS. Takové ty stahy, když se třeba zvedne, nebo pro něco ohne. To ještě ani jednou neměla, ale znáte to... Snad je to dobré znamení. Dneska byla ještě na akupunktuře podpořit jako " uchycení", tak uvidíme. Testit bude možná v neděli, jestli se odváží :sunglasses:
Díky za palečky a malujte si obrázky v růžovééém rámečku :wink:
Dobrou nočku :dizzy_face:
5. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz
Krásný den všem,dneska především držíme pěstičky naší Majdince,neboj andělíček bude stát při tobě,určitě budou výsledky dobré,musíme věřit.
Taky držíme Marti pěstičky taky ségře,a malujeme tedy obrázky do rámečku ,aby to pomohlo,taky jsem poplivala dneska pro štěstí toho malého plyšového čápa.
No já si dávám čaj,pak do sebe zkusím naládovat kousek chleba s lučinou,ale dost zoubek bolí,ikdyž piju,tak to moc na jídlo nevypadá,ale pokusit se musím,protože bez snídaně je mi vždycky špatně. :frowning2: .
Tak se mějte krásně.
6. kvě 2010 v 05:57  • Odpověz
Dobré ráno sluníčka moje :wink: U nás leje leje leje :frowning2:
Kasi at ti doktorka pomůže a zoubek už nebolí :wink:
Belí tobě přeji at kontrola dopadne na 1 držím ti pěstičky :slight_smile:
Marti sestře tfuj tfuj tfuj určo to výjde :wink:

Holky v devět vyrážím směr rodiče teda jenom tatka mamka je v práci. Tatka už se těší prej si nafasoval špunty do uší aby ho ze mě nebolela hlava jak budu pořád kecat :grinning:
6. kvě 2010 v 07:57  • Odpověz
Ahojky kobylkýýý :dizzy_face:
tož ještě si musím počkat, protože hodnotka stále není vpořádku, no :frowning2: Ale co, když jsem vydržela tak dlouho, tak to ještě chvilku vydržím :wink: Doufám, že kdo měl nějakou kontroličku u jakéhokoliv lékaře, tak dopadla na 1*** :slight_smile: Mějte se krásňoučky a všechny zdravím, maminky s mimuškama, těhulinky s pupíčkama, snažilky s plánama, Leňulku s prďolkou do porodky a Marti, setra ať se držííí :wink: Pááá a zase se ohlásím :dizzy_face:
6. kvě 2010 v 16:05  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
Bellí, tak to mě mrzí :frowning2: Ale zase máš určitě dobré vyhlídky. Hlavně, že se něco konečně léčí a ví se důvod nezdarů. A jak říkáš: tak dlouho čekáš, tohle už určo vydržííííš a bude to stát za TO!!!!!
Zdravím i ostatní :wink:
6. kvě 2010 v 17:21  • Odpověz
Tak jsem dneska byla u té zubařky,sice jsem si na křesle vytrpěla,ale aspoň mi trošku pomohla,něco mi tam dala na vyléčení a za týden ve středu na kontrolu a bude pokračovat,tak snad do porodu bude zoubek v pořádku.Pak jsem jela ke kamarádce co má půlroční Barunku a byla jsem u ní až skoro do půl třetí ,ve 3 jsem dorazila domů a vytuhla a teď jsem se byla chviličku projít. :slight_smile:
6. kvě 2010 v 18:02  • Odpověz
Dobré u nás slunečné ráno kobylky moje :wink:
Belí to mě mrzí , ale za to je dobře že našli příčinu tu přeléčí a pak hurá do posledního boje :slight_smile:

Zdravím všechny kobylky kdo má dneska nějakou kontrolu at dopadne na jedničku :wink:
Chtěla bych pozdravit všechny snažilky těhulky a maminky aji s mimískama prostě všechny kobylky.
7. kvě 2010 v 07:33  • Odpověz
Beli, je to smutnbé, ale když ta štítnice tak dlouho byla bez léčení, tak asi chvíli trvá, než se zase umoudří. Kolegyně v práci s tím skončila na PN, měla toxickou strumu a trvalo to pul roku, než se to srovnalo. To není tvuj případ, ale vím, že to chvíli trvá. Drž se beruško :slight_smile: Luci, ty už máš 34týden, tak to už máš za pár :wink: Mě dneska sestřičky v ostžravě potrápily, ale krev nabraly a to sono je to speciální, na ty vrozené vady, tak jsem ráda, že na to jedu :slight_smile: Tak zdravím zbytek, papaa
7. kvě 2010 v 10:07  • Odpověz
Berušky kde jste je tady smutno :wink:
Já se šíleně nudím dítko je venku a manža se mnou nekomunikuje tak se nudím u notásku :frowning2:
Psala jsem Leňulce a zatím se neozvala hned jak písne tak vám napíš co a jak :wink:
7. kvě 2010 v 15:38  • Odpověz
Berušky loučím se sváma přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
Lenička se neozvala zítra jí znova písnu doufám že je vše ok :frowning2:
7. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz
Jé dobrou noc Luci. :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 21:18  • Odpověz
Nám dneska nešel internet,zítra jedeme do polska s našima,mamča si chce koupit něco hezkého na svatbu a Peťa si musí koupit taky oblek a boty.No nic jdu se koukat na ducha,už pokračuje. :slight_smile: Tak se mějte krásně a Luci pozdravuj Leňulku,moc na ni myslím.
7. kvě 2010 ve 21:21  • Odpověz
Dobré ránko kobylky
Adélka ještě spí tak koukám co nového. Roste jako z vody, venku je krásně a oblékání je teď pohodlnější, chodíme na prochajdy, ale nesmíme zastavit kočík to je jinak křiku :angry: stejně tak autem na křižovatkách katastofa a kdyby jste viděli blázna který schválně jezdí do každé díry a na každý kanál tak to jsme my aby to drnkalo, stejně tak nejedem kočíkem na chodníku ale vedle po trávě, to je ten správný terén :sunglasses:

Těhulky držíte pořád pohromadě, teda snad i Leňulka :wink: Kaši dobře nakupte. Luci jak se Peťa těší na brášku?

Andrejko krásný domeček, se nedivím že jsi se do něj zamilovala, takový malý akorát, nahoře stačí 2 pokoje dodělat a bude to super :slight_smile:

Bellí jak je ti ještě maroduješ doma? Lepší cyklus počkat než aby to zas nedopadlo, tak vydrž :dizzy_face:

Marti podej hlášení jak ségra je s tím testíkem, držím pěsti ať je tam krásná dálnice //

Karolko to je fajn že jdeš na screening, bereš sebou na UTZ manžu a kobzolka? Já jsem kluky brala, tak to poprvé viděli naživo a nejen z fotky.

Holky všem přeju krásný slunečný víkend :slight_smile:
8. kvě 2010 v 07:33  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje :wink:
Ahoj Mončo malá roste jak zvody toto letí venku krásně to je paráda já ti závidím ty prochyjdy z kočárkem já už se nemůžu dočkat jak budeme s Honzuou jezdit po městě :wink: A co se týče Péti už se moc těší pořád říká kdy už bude venku že bude pomáhat přebalovat a vozit ale to říká ted a pak jí do toho udu muset nutit :grinning:
Zdravím všechny ostatní kobylky Leňulku do nemocnice musím jí písnout včera mi neodpověděla na sms musím zjistit co se děje a taky tfuj tfuj pro ségru od Marti :wink:

Holky přeji vám krásné prožití víkendu zatím je krásně tak je toho třeba využít :wink:
8. kvě 2010 v 08:02  • Odpověz
Krásnou sobotěnkuuu, koťátkaaa :dizzy_face:
venku konečně svítí slunéčko, tož je hnedka veseleji :slight_smile: Moni, tak drncání se Adélce líbí, jo :wink: Holky, ani nevíte, jak vám závidím ty zážitky od těhulení až po maminkování, ale zdravě, však vy víte :wink: Mě už tak hrabe, že se mi dneska zdálo, že jsme měli malinkaté miminečko a aby mi ho nikdo nevzal, tak jsem ho schovávala v peřince pod postel, OMG :grinning: :grinning: :grinning: No nic, jdu se načančat, jedeme na oslavy, maminka Pavlíka má 65 let, už se moooc těším :dizzy_face: Všem posílám pozdravení i Leňulce do porodky a Martiii, držím a myslím na ségru, ať jsou tam // :wink: Přeju krásný víkendííík :dizzy_face:
8. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz
Zdravím všechny a přeji krásný víkend,sluníčko svítí tak to je paráda.
V Polsku nakoupeno,Peťa si koupil krásný oblek bílá káva,k tomu mokasíny nádherné ,košili a pásek a to všechno včetně úpravy obleku na míru za 2600,-.To tady by jsme utratili určitě daleko víc ,protože jen za ty boty by jsme tady dali tak 1300,-
No a pro sebe jsem si koupila muškátky převislé na balkon,30ks za 500,-,takže jedna rostlinka asi za 16,50 tož nekupto. :slight_smile: :slight_smile:
Moni vám ty měsíce teda naskakují,vlož nějakou novou fotečku i s kočíkování,a ty kanály a drnkací tráva tož to je nejlepší,to je jasné. :slight_smile: :slight_smile: .
Belísku,krásně si ty oslavy dneska užij a neboj teď už to půjde k lepšímu a mimíska se taky dočkáte,a určitě ho nebudeš muset schovávat pod postel :wink: ,bude se mít u vás na farmičce jako v ráji. :slight_smile:
Luci taky si užívej ještě pohodičky a sluníčka,pozdravuj Leňulku.Nic jdu se na chviličku natáhnout,ta cesta mě nějak zmohla.
8. kvě 2010 v 11:27  • Odpověz
Holky podávám hlášení máme první zoubek a našla ho babička.Včera mi mamka volala a radostně ohlašovala,že našla zub.
8. kvě 2010 ve 12:39  • Odpověz
Jé Marky tak to se musí oslavit,tak mooooooooooooooc gratulujeme. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. kvě 2010 ve 14:01  • Odpověz
A jak se máš jinak.Je už to s tou práci lepší,nebo je to pořád takové divoké.Pomáhá už i Zdenda.
8. kvě 2010 ve 14:02  • Odpověz
Krásné odpoledné kobylky, přeji Vám krásnou sobotěnku. Já jsem opět v práci, je to tu na prd, od prvního nám seberou 2 tis. na výplatě, musí se šetřit, takže pokud chceme mít práci, tak musíme mlčet a makat. :frowning2: Bohužel se s tím nedá nic dělat. Jsem pěkně naštvaná, ale co už.

Jinak mám dobrou zprávu, v pondělí jedeme do caru, na kontrolní spermio ( manža už dopíchal :grinning: :grinning: ) a na sezení a uvidíme co bude dál.....Tak jsem zvědavá. Snad vše půjde v pohodě.
8. kvě 2010 v 15:50  • Odpověz
Berušky jenom v rychlosti Leňulka je otevřená na 4 cm převezli jí do brna rodí dneska se malý určitě narodí moc držímepalušky
8. kvě 2010 v 17:29  • Odpověz
Ahojky babulkýýý :dizzy_face:
jsme zpátky, protože Pavlík má nočňucha, tak jsme museli odjet dříve, ale skvěle jsme si to užili :wink:
OMG, OMG, OMG, tak Leňulkooo, dneska už budeš maminkááá, držím palušky, ať to jde jako po mááásleee :slight_smile: Luci, díky za infooo, jsi hodnááá :wink:
8. kvě 2010 v 17:54  • Odpověz
Ahoj kobylenky :slight_smile:
U nás zatím nic nového. Ségra je venku s našima a zatím nevolala :unamused: Tak čekám napnutá. Ale myslím, že ten desátý den je ještě brzy testit, ne? Aby se zbytečně nestresovala.
Leňulka nám rodíííííííí :slight_smile: Tak myslím, držím palečky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a nemůžu se dočkat zprávičky :sweat_smile:
Marký, gratulace k zoubku :wink:
Holky těhulky, jaké jste měly příznaky po Et? Asi každá jiné, že ? :unamused:
Bellíšku, ani se nedivím tvým snům. Mně se zdají podobné a to jsem jenom sestra snažilky :rolling_eyes: :pensive:
Krásný víkendííík :grinning:
8. kvě 2010 v 18:01  • Odpověz
Marti ahoj :dizzy_face:
já myslím, že by klidně už testík něco ukázat mohl, ale taky ještě nemusel a tak se přikláním k tomu, že raději počkat, než stresovat, že ještě není nic vidět :wink: Takže ať ségra užívá toho, že je stále naděje a věří, že tentokrát to výjde :wink: Protože jak já říkám: na slzy je vždycky času dost, ať jsou to slzy bolesti nebo štěstííí, doufám, že to budou slzičky štěstííí :wink:
8. kvě 2010 v 18:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.