• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Majkýýý, jsem to ale trdlo slepééé, jsem úplně zapomněla pogratulovat k prvnímu zoubečkuuu, tož napravuju a gratulka letí ze Žížátkovaaa :dizzy_face:
8. kvě 2010 v 18:13  • Odpověz
Holky Leňulka mi ráno napsala malý měl ve středu 2.026 dva jsem měla poslíčky a odchází mi hlenová zátka čípek je 9mm snad týden vydržíme :frowning2: Odpoledne napsala holky rodíme jsem otevřená 4cm a mám časté kontrakce jsem převezená do Brna Bohunice a prý to bude ještě dnes holky držte nám palce tak holky pořádně držte. Hned jak mi písne tak dám vědět co a jak :wink:

Marky gratuluji k prvnímu zoubku.
Alenko tak manža už dopíchal a vy můžete jít do boje držím moc palečky. A co se týče penízku to mě mrzí 2tisíce to je dost :frowning2:
Belíšku tak jste si užili oslavičku škoda že Pavlík musí na noční mohli jste tam být déle dneska bylo krásně :wink:
Marti každá to má jinak mě bolely prsa a bylo mi blbě se saponátu jak jsem šla pro Pétu do školy a zrovna vytírali tak mi bylo na blití :wink:
Kasi tak je péta oblečený od hlavy k patě a ještě za dobré prašule :wink: A ty muškáty jsou taky za dobré prašule :slight_smile:
8. kvě 2010 v 19:52  • Odpověz
Jéžiš,Leňulka rodí,já tu bulím jako želva,tak držíme pěstičky a čekáme na další zprávička.Leni drž se. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Hlavně ať jste zdraví.No ještě ,že jsem nakoukla,tak to žádné spaní a netrpělivě čekáme. :slight_smile:
8. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz
Holky Lenička porodila má Matěj má 2710g a 48cm :wink: Leničko moc gratulujeméééééééééééééééééééééééééééééé
8. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz
Mám husinuuu, OBROVSKÁÁÁ GRATULKÁÁÁ A DO ŽIVOTA JENOM TO NEJLEPŠÍÍÍ CELÉÉÉ RODINCÉÉÉ :dizzy_face:
8. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz
Ty jo ,já tu bulím jako želva,hlavně ať jsou zdravoučcí,Matějíčku vítáme tě v novém světě,a ať mamince a tatínkovi děláš jenom radost. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. kvě 2010 ve 20:40  • Odpověz
Holky hned jak příjde Peťa z odpolední tak si musíme na Matýska připít,ať je zdravý. :slight_smile:
8. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz
Holky narodit se 1955 to jsem zapoměla napsat :wink: Manža už ho zapil dal si dvě půlečky slivovičky.
Berušky jdu spinkat jsem unavená a strašně štastná s té naší Leňulky :wink:
8. kvě 2010 ve 20:51  • Odpověz
Luci, děkujeme za info, taky se půjdu natáhnout :wink: Jéééjda, to je krása, když se zase narodil další mimišek malinkatýýý, OMG, to zase budou dneska sny :dizzy_face: Dobrou nocku, krásně se vyspinkejte a hlavně Leňulka se dneska stala tou nejšťastnější maminkou pod sluncem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ještě jednou, hodně štěstííí :slight_smile:
8. kvě 2010 ve 20:54  • Odpověz
Leńlko velikánská gratulka k vašemu vytouženému a vymodlenému miminku, moc moc ti to přeju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A váha a míra je super. Taky mi ukápla slza holky to je nádhera, Luci díky za info a Leňulku pozdravuj.
8. kvě 2010 ve 21:18  • Odpověz
:wink: take ja se pripojuji a preji cele rodince jen to dobre a at matysek krasne roste a dela mamince a tatinkovi jen radost.
8. kvě 2010 ve 21:23  • Odpověz
Leňulko, gratulujuuuuu :slight_smile: Jsi statečná, žes takhle dlouho Matýska udržela do takovéhle krásné váhy!!! :slight_smile:
Taky ronííííííím a přeju hodně štěstíčka a zdravíčka! Vítej na světě, Matějíčku :wink: :dizzy_face:
8. kvě 2010 ve 22:11  • Odpověz
Bellíšku, máš pravdu. Ségra asi nebude testovat ani zítra, protože se bojí, že by se stresovala a na slzy je vždycky času dost! Oficiálně má testit myslím až ve čtvrtek, tak to už vydrží. Zatím nešpiní, jen má větší výtok, že už musí mít vložku. K večeru ji pobolívá břicho chvilkově jako na MS. Jenom nevíme, jestli by tu MS přes Agolutin dostala, nebo jestli to ten Agolutin udrží a ona ji v případě neúspěchu dostane, až ho vysadí :unamused: Nevíte to některá? To pobolívání na MS má od druhého dne od ET a teď se připomínají častěji :unamused: i bolest v kříži, na kterou ani při MS netrpí. Já tyhle pocity v těhu měla, ale nepíchala jsem Agolutin, takže nevím, jestli to nemůže vše ovlivnit právě jeho užívání.
Holky, to jsou nerváky, vám řeknu :frowning2: Mně už týden zlobí žlučník :angry: - zmetek!
Takže zapiju malého Matýska později, ale zase řádně :grinning: Já jsem tak ráda, že už se ta Leňulka dočkala :sweat_smile:
Lucíku, díky za info :wink: Já vím, že to má každá jiné, ale znáš to :slight_smile: Každá informace dobrá :grinning:
Mějte všechny krásnou noc.
Mončo, pohlazení Adélce :wink: , už má dalšího kobylího kamaráda :grinning: A za chvíli přibudou další a dalšííííííííííííííííííí kámoši :wink:
8. kvě 2010 ve 22:23  • Odpověz
Taky se připojuji k obrovské gratulaci, všichni víme, jak to bylo vymodlený mimi, o to je radost větší :slight_smile: Váha neskutečná, ještě těžší a větší jak naše Áňa v 37.tt :slight_smile: Takže to bude hnedle jistě u maminky. No musí to být neskutečnej pocit a radost, Leni gratuluji a závidím :slight_smile: , užij si to moc moc!!! Hodně zdravíčka celé rodince a těšíme se na fotečky!!!
Já přikládám náš pokrok a všechny zdravím, příští týden už roček, uteklo to jako voda :confused: Dobrou noc všem!!!
8. kvě 2010 ve 22:44  •  1 dítě  • Odpověz
Jé,Alfi to je super pokrok,je super sledovat každý den nějaký ten malinký pokrok,ježiš už zae roním,ty jo hormony pracují a to fest,to si nedovedu představit,co to se mnou udělá až se malý narodí.Leňulko já mám z tebe takovou radost. :slight_smile:
8. kvě 2010 ve 22:50  • Odpověz
teoreticko ja brala jen utrogestan 4x za den a hned nasledujici den po et jsem mela tak silne bolesti v podbrisku a v zadech,ze jsem si rikala,ze snad budu muset k doktoru,to trvalo cely tyden a pak to odeznelo,ale zadny vytok jsem nemela,podle me je dulezite,ze nekrvaci i spineni muze byt-moc drzim palecky,aby to vyslo.
8. kvě 2010 ve 22:56  • Odpověz
Ahojky i my se připojujeme a přejeme vše nej do života,hlavně hromadu zdraví.Leňulko užívej si to je to neskutečný pocit :wink: a moc Ti to ze srdíčka přeju.Pa a pusu Matýskovi. :slight_smile:
8. kvě 2010 ve 23:55  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje všechny pozdravy Leňulce vyřídím :wink: Holky já dneska měla sen já taky rodila už mi ztoho šibe :grinning: malý měl blondaté vlásky a manža má odmalička černé jak uhel tak jsme to museli všem vysvětlovat jak je to možné :sweat_smile: já měla naštěstí blondaté odmalička tak jsme to zhráli do autu :wink: Stejně jsem zvědsvá jak bude malý vypadat od jakého krasavce mi dasli sperma :grinning:
Máji malá dělá pokroky toto letí :wink:
Marti žlučník to ti nezávidím. Ségře pořád držím palušky Janička špinila a vidíš je těhu tak si myslím že výtok není nic hrozného já ho měla taky :wink:
Zdravím zbytek kobylince nebudu jmenovat páč bych určo na někoho zapoměla :slight_smile:
9. kvě 2010 v 09:07  • Odpověz
Krásnou neděličkuuu, koťááátkaaa :dizzy_face:
přeju všem maminkám krásné prožití dnešního svátečku a nám ostatním, ať se těmi maminkami brzy stanemééé :wink: Leňulce moc gratuluje i Věrísek, tak vyřizujuuu :slight_smile:
9. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz
Ahojky zdravím všechny,
Taky Lence moc gratulují snad už se to prokletí zlomilo a teď už si budou jenom užívat toho svého štěstíčka. A přeji vám hlavně zdravíčko a později ještě nějakého toho sourozence.
Bellinko na co máš zvýšené ty hodnoty?
9. kvě 2010 v 11:00  • Odpověz
autor
Ahooj kobylenky!!! Leňulko, na dáálkuuu - víítáme Matěje!!! Jj, prostě zázraky se dějííí!! Zasloužené miminko, kdo nezažil, jistě neví. Ať jste zdravííí a brzy doma u taťky :slight_smile:
Bellí, díky za sms :wink: .
My jsme na u našich v podkrkonoší a nemám tu dobrej signál, včera večern jsem se vůbec nepřipojila. Táta maluje plánky stavby domečku, no, bude to krása, ale teda boj pořádnej :slight_smile: , škoda, že mi nejni o pár let míň :grinning:
Všechny vás moc zdravím, čtu vaše osudy , spousta máte něco rozjeté, každá je někde jinde na té cestě za mimčem (s mimčem)... Ať se nám daří všem, držím palce všem do jedné, papa :slight_smile:
9. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz
Taky opožděně gratulace Lenulce a velká pochvala že se Matěj tak dlouho držel u maminky.Hlavně at jste zdravý a brzo doma u tatínka.
9. kvě 2010 ve 13:49  • Odpověz
Ahojte kobylky všechny vás zdravím a hlavně Lenuli k mimouškovi vše nej at jste zdraví a štastný.
9. kvě 2010 v 18:24  • Odpověz
Ahojki taky dneska všechny zdravím,hlavní pozdrav letí ,ale Leňulce a Matýskovi do porodky,Leňulko vychutnávej si každičký okamžik s broučkem,protože každá chvilička je jedinečná ,krásná a potom všem čím jste si museli projít nenahraditelná,a tak hlavně ať je Matýsek jen a jen zdravý a ať už vás provází jen a jen štěstíčko.A tímto ti přeji všechno nejlepší k dnešnímu svátku maminek a samozřejmě tato gratulace letí všem našim maminkám,co už mají doma ty své zlatíčka.
Andrejko je super,že vám vyšel ten domeček a máte krásné plány ,a už brzy vás bude snad víc a budete mít doma toho vysněného broučka,který vám bude vděčný za vaši lásku. :slight_smile: :slight_smile:
A snad se brzy k vám připojí i Leontýnka.
No já jsem dopoledne byla u mamči,popřát ji k svátku maminek,a odpoledne jsem ležela a odpočívala,protože mi nebylo dobře,jak jsem šla totiž od mamči ,tak naši šli k babičkám a já jsem se chtěla projít domů pěšky,a jak jsme přecházeli přes cestu vedlejší,tak se najednou vynořil magor s fárem,vůbec nehodil blinkr ,že bude odbočovat s hlavní cesty na tu vedlejší a já jsem mu tak tak stihla uskočit,ještě další 3 hod jsem se teď třepala,při představě co se mohlo stát. :angry:
Navíc mi odpoledne spadnul teď doma i tlak tak je mi nějak šoufl celkově.
9. kvě 2010 v 19:00  • Odpověz
Ahojky kobylky :slight_smile:
Tak už mám sbaleno :wink: , takže se s váma loučím. Děkuji za podporu a určo vzkážu po Andrejce, jak dopadl testík. Pokud nepřijde MS, ségra bude testovat až ve čtvrtek podle caru. Nechce se jí do toho. Jak říká Bellka: na slzy je času dost. :rolling_eyes: Necháváme si naději do poslední chvilky :zipper_mouth: :dizzy_face: a věříme, že to vyjde.

Leňulce pozdrav do porodky :slight_smile: a ať má Matýska brzy doma :wink:
Lúco, Kaši, Karolko - vy se hezky kulaťte a ať jde všechno, tak jak má :slight_smile:
Andrejko, krásně pulírujte baráček, ať je jako z pohádky :sweat_smile:
Bellíšku, ty se rychle uzdravuj a odpočívej - na tu štítnicu to chce klid. Doufám, že brzy půjdeš do boje :sunglasses:
Zdravím i Leontýnku a také přeju vše nej! :slight_smile:
Myslím i na ostatní naše maminy, ať jim rostou prcci jako z vody a těším se na aktuální fota :dizzy_face:
Pozdrav i Věrušce a jejímu novému princi :confused: Zááávidííím! :grinning:
Katuš, ahojky :slight_smile:
Prostě se tu mějte všechny hezky a já se ozvu, pááááááááááááá
9. kvě 2010 ve 23:46  • Odpověz
Ahoj všem!

A hlavně obrovská gratulace Leňulceeeee a jejímu vytouženému mimi. Matýsku, dělej mamince jen radost, ať se vše daří a hlavně ať jsi zdravý jak ta řípa:slight_smile: Belluška mi napsala info, moc děkuji,ale nemohla jsem hned reagovat, až dnes z práce. Uplně mi běhala husina po celém těle. Leňulko, zázrak je tady!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jinak všem moc velké pozdravení, zběžně jsem prolítla poslední stránku a vidím, že ségra od Teoretičky bude testovat, tak moc držím palce!

Já se mám fajn. Včera jsme byli na muzikálu Děti ráje, krásný zážitek, doporučuju.
Měj te se tu a já zas někdy nakouknu. pa
10. kvě 2010 v 09:08  • Odpověz
Krásné pondělíčko všem,těm co mají kontroličku tak ať dopadne na 1,Marťo ségřestále držíme pěstičky.Belískovi taky ať se brzy uzdraví. :slight_smile:
Věruško ,teda to je super,že jste si muzikál tak užili,taky miluji muzikály,a těším se ,až se zase jednou na nějaký vypravíme,ale nejdříve tak za 1,5roku,až bude malý Vojtíšek toršičku větší. :slight_smile: ,a užívej si každičký okamžik se svým princem na bílém koni. :slight_smile: :slight_smile:
Krásný pozdrav taky Leňulce a Matýskovi do porodky. :slight_smile:
10. kvě 2010 v 09:59  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: moc gratuluji Leňulce a matýskovi, že to tak dlouho vydrželi a že už to trápení má Leňulka za sebou. Teď už si bude užívat vytouženého broučka :slight_smile: O víkendu jsem nebyla připojená na PC, takže taky dík Lucce a Belce za zprávu, jste moc hodné :wink: Andrejce hodně štěstí s novým domečkem, zas je to impuls do života :slight_smile: Věrka nám lítá po kultuře, mi jedem na podzim na Alexandrovci, tak doufám, že to kobzol v břichu vydrží :wink: Kasi, co tlak, už je to lepší? To znám, já ho mám taky mizivý :grinning: Marti, nezabij děti a segře mocinky držím palce :slight_smile:
10. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz
No nic moc ,teď jsem se zase 3 dny točila jak na kolotoči,a včera ke všemu ještě ta nepříjemná událost s tím autem,zítra jsem chtěla jít na těhu cvičení a plavání a nějak mě chytil močák,tak z toho nic nebude a musím nasadit uroval manosu ,snad pomůže. :unamused:
Nic budu končit jdeme na obidek ke tchyni. :slight_smile:
10. kvě 2010 v 10:38  • Odpověz
Holky kde jste všichni?
10. kvě 2010 v 18:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.