• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Hezký večer psala Leňulka malého odpojili a je v postýlce už odsávala mléko a dneska ho poprvé přiložili k prsu tak snad půjdou brzo domů :wink:
10. kvě 2010 v 19:30  • Odpověz
Jé to je super,tak ji Luci mooooooooc pozdravuj. :slight_smile:
10. kvě 2010 v 19:37  • Odpověz
Luci, ty si super informátorka. To je fajn, moc ji mamču pozdravuj :slight_smile:
10. kvě 2010 v 19:38  • Odpověz
Jani kdy jdeš na ten screening?
10. kvě 2010 v 19:43  • Odpověz
Holky nebojte pokaždé pozdravuji :wink: Leňulka vás taky pozdravuje :wink:
Holky pořád tvrdu :frowning2: V tescu měli výprodej pidi věcí no já neodolala vložím foto koupila jsem malému super plavky :wink:
10. kvě 2010 ve 20:06  • Odpověz
Berušky jdu do hajan přeji vám dobrou noc a krásné sníky zítra si vás v klidu dočtu budu sama doma tak na to budu klid :wink:
10. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz
Taky se jdu rozloučit a jdu si lehnout a ráno cinknu na tu gindu a uvidím co mi řekne. :unamused: .Luci hezky ležinkuj.
10. kvě 2010 ve 21:23  • Odpověz
Ahojky děvčátka, všechny moc zdravím!!! A Leňulce obrovská gratulace. Moc a moc blahopřeju a přeju hodně štěstíčka do života a ať přináší jenom radost!!! :wink:
11. kvě 2010 v 09:31  • Odpověz
Ahoj Evi a jak se máš ty. :slight_smile:
11. kvě 2010 v 09:55  • Odpověz
U mě nic nového, tak se ani moc nepřipomínám. Skoro každý den to tady pročítám, takže v obraze celkem jsem :slight_smile: .
11. kvě 2010 ve 12:18  • Odpověz
Tak se měj ,ale krásně,a občas mezi nás přijdi,rádi tě uvidíme. :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 12:20  • Odpověz
Ahoj kočky, tak kdy půjde už leňulka domů? Já vím, teprve tam jsou 4. den, ale to je už skoro na balení čemodánu, ne? Malá usnula, tak je chvilička času na navaření, dělám krůtí prsa s mandarinkama, zapečený se sýrem a šlehačkou, prostě naše klasika, asi nezhubneme, ale zase aspoň je co jíst :slight_smile:
Jak se vůbec má Kačerka a další nezvěstné?
Evčo, ahojky.
Taky u vás, holky, tak bouřilo včera, kroupovalo a pršelo? To byla hotoví vichřice, fujavice, málem jsem odletěla i s prádlem. Ale dneska to vypadá na sluníčko, tak projedeme kočík po sídlišti, jestli ta můra vydrží chvilku sedět :slight_smile:
Mějte se krásně, užívejte sluníčka a už skoro startujte káry do porodky :slight_smile: , už je čas, musíme jít :wink:
11. kvě 2010 ve 12:45  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, není nad to, když děti poslušně sedí v kočíku, bo chodit neumí a duchapřítomná matka je přivázala ke kočárku :slight_smile: Ty by jsi leňulku už nejradši viděla doma,co? No holka si užila, tak už by si zasloužila klidné maminkování :slight_smile: Mě je dneska zase blbě, vlastně to mi je furt, takže nic nového :frowning2:
11. kvě 2010 ve 14:31  • Odpověz
Teda Alfi ty nám děláš chutě,a ještě navíc v době kdy nemůžu moc jíst,zítra jdu zase k zubařce ,tak jsem zvědavá co mi s tím bude dělat,docela ten zub stále bolí ,nemůžu ani kousat ,tak jím samou tekutou stravu,a to jsem dneska ještě na gyndě navíc vyfasovala antibiotika na zánět močáku,takže samé lepší.Nic zdravím všechny a hlavně Leňulku a Matýska do porodky. :slight_smile:
Dobrou noc.
11. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: alfi doufam,ze me za nezvestnou nepovazujes,jen tak mimochodem mam zase antb.co se matej narodil furt stunu a o vikendu prijede tchyne to ani nemuzu plachnout jako luca,sice s predstihem,ale nevim jestli mi do ne vyjde cas preji a n i c c e vse nej k narozkam a co nejdrive sourozenecka.
11. kvě 2010 ve 22:38  • Odpověz
Terezko ,Matýsek taky krásně roste ,vlož nám taky nějakou fotečku ať se můžeme pokochati. :slight_smile: :slight_smile: .
12. kvě 2010 ve 02:08  • Odpověz
Dobré ráno kobylky včera jsem neměla čas za váma přijít ale dneska to napravuji :wink: péta včera měla besídku na den matek měli to krásné aji slzička mi ukápla :cry: radostí :sweat_smile: Malý má pořád škytavku cítím jak chudáček škytá :frowning2:
Terezko ahoj tak o víkendu přijede tchyně škoda že nemáš kam utéct :grinning: ale neboj určo to přežiješ :wink:
Kasi tak co zoubek :wink:
Máji takové chutě s prsíčkama musím to taky zkusit to musí být mnamka :wink: Jak dítko příjde na to že může chodit tak v kočíku sedět nebude to znám péta od roku v kočáru být nechtěla chtěla chodit sama :wink:
Janičko pořád ti je blujno to přejde už budeš 1ě týden to se uklidní musíš vyderžat mě to sice někdy chytne ještě dneska a musím letet ale už výjmečně. Ted mám jiný problém a to je zácpa ale to dělá ten aktiferin na ty krvinky :frowning2:
jdu napsat Leňulce a pak vám písnu nové informace :slight_smile: Ted jedem do města a pak za váma příjdu :wink:
Zdravím všechny kobylky snažilky maminky a těhulky MVMR :slight_smile:
12. kvě 2010 v 09:21  • Odpověz
autor
Berušky, jdu vás pozdravit:slight_smile:
Ahojda Evi.. píšeš, že nic nového.. a chystáš něco? A co Ronaldík?
Lůca a Kaša už stříhaj metr :grinning: , kucíí chystejte se:slight_smile:
Terezko, jak nedáváš ty fotečky, skoro si myslím, jestli ty nakonec nejsi nějaká celebrita :slight_smile: . Neukážeš nám aspoň Matýska? Ne? neva..
Kobylky, mějte se hezky. My lítáme kolem vyřizování s domečkem. No, snad budeme na vánoce bydlet :grinning: . papa
12. kvě 2010 ve 12:50  • Odpověz
Berušky Leničku mají dneska pustit domů, ale malého si tam chcou ještě nechat :frowning2: má žloutenku dneska se měla dovědět jak dlouho tam ještě bude. Určitě jestli bude mít čas tak nám písne co a jak :wink:
12. kvě 2010 ve 14:58  • Odpověz
Ahojki ,Andrejko tak to vám moooooooooooooc přeji ,aby jste už na vánoce bydleli,bylo by to super a hned potom ,kdyby to vyšlo s tím broučkem ,tak to by teprve byli nádherné svátky.
No já jsem dneska pořídila u zubaře tak,že mi vytáhla nervy z toho zubu ,celé mi to pročistila,a dala mi tam na 14 dní ještě nějakou vložku,pak mi to asi provizorně zablombuje,ale říkala,že ten zub už je taky dost špatný,takže mi to po porodu zrentgenuje a na podzim mě bude asi čekat resekce té 4 a 5 a bude ni dělat korunku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No už teď se děsně těším,protože ,jestli budu kojit ,tak mi nebude moci dát ani žádné léky proti bolesti ,tak to bude zajímavé,no a aby toho nebylo málo ,tak jsem ji tam skolabovala,a teď odpoledne znovu,a vždycky po užití těch antibiotik na ten močák,tak už mi je doktorka vysadila,tak budu brát jen ten uroval manosu a pít ten urolog a snad to přejde taky.
12. kvě 2010 v 15:08  • Odpověz
Tak ji moc pozdravuj,a to ji tam nenechají s malým.
12. kvě 2010 v 15:09  • Odpověz
Andrejko tak to věřím je to hodně vyřizování ale na vánoce bude ve sném krásném domečku a pak hned po vánocích dostanete mimuško a budete jedna velká štastná rodinka moc ti to přeji :wink:
Kasi tak tě zase trápila ale pokud ti vytáhla nerv tak by už to nemělo bolet :wink: Lenička mi psala že jí by měli pustit domů a malý by tam měl zůstat no uvidíme jestli ještě písne co a jak :wink:
12. kvě 2010 v 15:20  • Odpověz
To je blbé ,že Leňulku pustí a malý tam musí zůstat,to bych asi hodně obrečela. :unamused: ,ale snad brzy pustí i Matýska a pak už si to budou užívat v klidu.
12. kvě 2010 v 15:34  • Odpověz
Kasi a co tašku už máš zbalenou :wink: nám dovezou v pondělí nebo v úterý přivezou kočár už se nemůžu dočkat :slight_smile: zítra zase beru vzorky krve :frowning2:
12. kvě 2010 v 15:37  • Odpověz
No ještě ne,asi si ji ,ale příští týden už pomalu nachystám. :slight_smile: My jedeme v pondělí pro postýlku.
12. kvě 2010 v 15:47  • Odpověz
Tak už budete mít doma postýlku to je paráda. Nám chybí jenom kočárek a pak snad už máme vše nachystané a já můžu jít v klidu rodit :wink:
12. kvě 2010 v 15:50  • Odpověz
Ahoj Kobylky, načuhuju, chystá se mi ve vodní lázni těsto na medovníkovej dort, opět :grinning: , tak mám chvilku času.
Jukla jsem, že Lenča jde domů a malýho si tam nechávaj, už jsem se lekla, že je to něco horšího a ona jen žlouetneka, to snad má každý mimi, nás přepadla až doma, tak jsme se vystavovali jen světlu a bylo po, ale většinou ty maminky čekaj s dětma, až to přejde, asi maj nával bo jináč si to nedovedu vysvětlit. Tam bude jezdit kojit? :confused: Vždyť jsou v Brně nebo ne?
Tady už se chystaj potýlušky, to je krása, když my chystali postýlky, to už ani nepamatuju...
Lůco, já myslela, že kočárek už máte koupenej bo si to pletu? :confused:
A Kaša ještě nemá zabalenou tašku, hazardérka jak já, až jsem skončila v nemocnici a měla honičku najít po bytě co potřebuju sebou, tak jsme ji nabalila :sweat_smile: A stejně v den porodu jsme dojeli do porodky bez ní, bo jsme si říkala, že jedu jen na prohlídku :slight_smile:
Jsem si pročítala květnovou diskuzi loňského roku a včera to bylo rok, co jsme řešily s Petjunkovic rodinkou, jak velkou slovní zásobu má jedenáctiletý dítě, by mě teda zajímalo, jka to nakonec dopadlo :confused: Petjůůůůůůůůůůůůůů, jak velkou zásobu teda maj? :slight_smile:
12. kvě 2010 v 16:26  •  1 dítě  • Odpověz
Máji ahojda tak budeš péct medovníkovej dortík hned bych přijela já ho miluji. Kočík mám objednanej a čekám kdy zavolaj že máme dojet říkala 3 až 10 a ono už je to dneska 14dní :frowning2: Tak jsem jim psala jak to vypadá a dneska mi napsala že v pondělí ž určo bude :wink:
Lenička psala že nekojí že odstříkává mlíčko a dávají mu to s flašky.
12. kvě 2010 v 16:31  • Odpověz
No jo,Maji hazardérka,ale mamča mě uklidňovala,že ona ji taky neměla zbalenou,že rodila o 3 týdny dříve,vlastně odešla na mateřskou ,kdysi se chodilo později a na druhý den rodila nečekaně,takže ji zbalila tašku babička s taťkou společně a vše se zvládlo,tak říkala,že kdyby náhodou ,tak ať jsem v klidu,ale příští týden si ji už teda opravdu sbalím,musím si ji půjčit od mamči,protože mám doma jen krosny nebo kufr. :slight_smile: ,na mateřskou odcházím příští týden ve čtvrtek,bude mi ji vypisovat na poradně a v pátek s ní pojedu do práce,tak to jsem si dala závazek ,že už ji budu mít teda pak nachystanou,hlavně na ten další týden,protože co kdyby náhodou tanečky způsobili rychlejší příchod Vojtíška na svět. :grinning:
12. kvě 2010 v 19:28  • Odpověz
Kasi neboj mamka ti když tak tašku zbalí já mám ráda vše nachystané dopředu nemám to v tašce, ale všechno v postýlce hezky naskládáne zítra jedu do města ještě koupit nějaké věci a potom to dám do tašky at to máme po ruce kdyby náhodou jsem musela nečekaně jet :wink:
Holky zase tvrdnu a ta zácpa to je děs :angry: Už ani čípky nezabírají :frowning2:
12. kvě 2010 v 19:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.