• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Luci vydrž,já už taky průběžně tvrdnu,a o zácpě nemluvím,ale pomáhá mi na lačno vypít horkou vodu s citronem,piju to pravidelně tak je to trošku lepší,poradila mi to ségra,ta to prý praktikuje už léta.
12. kvě 2010 v 19:46  • Odpověz
Já to zkusím tu vlažnou vodu já zácpu neměla ale co jim ten aktiferin na ty krvinky tak jí mám :frowning2: Zítra si jdu koupit maliník a budu ho pít aby se mi lépe rodilo prej to pomáhá holky to tady taky pili :wink:
12. kvě 2010 v 19:50  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu se ospršit a jdu do hajan :wink: Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz
Luci musí to být vařící voda a pak to dolívám studenou,aby to bylo vlažné,ale to se ten citron lépe uvolní,a je to docela dobré.A ten maliník se pije od kterého týdne.
12. kvě 2010 ve 22:15  • Odpověz
No já jsem si teď 2 hod. zdřímla,tak teď můžu zase ponocovat. :grinning:
12. kvě 2010 ve 22:16  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje :wink: U nás celou noc prší a ted taky prší až mě to deptá to počasí :frowning2: to jdu dneska ke kamarádce na čajík a něco ještě dokoupit do města :confounded:
Kasi nevím kdy se má začít pít ten čaj ale holky ho tady taky pili tak si ho koupím :wink: Je prej na lepší a klidnější porod a může se pít aji v šesti nedělí n dobré prokrvení dělohy :wink:
Zdravím všechny kobylky :wink: Dneska by měla testit ségra od Marti tak tfuj tfuj tfuj :wink:
13. kvě 2010 v 07:34  • Odpověz
Vzorek krve jsem si vzala jdu si ještě na chvilku lehnout když je venku tak hnusně :frowning2:
13. kvě 2010 v 07:44  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Luci já jsem taky měla takové problémy skrz železo, mě pomohla Lactuloza sirup z lékárny, můžou to těhulky. Jak vzala skorotchýně že jsi těhulka, už to určitě ví?
Kaši maliník se může od 33tt a je docela dobrý :slight_smile:
Karolko na tebe myslím, snad ti bude brzo líp, doufám že nechodíš do práce! :sunglasses:
Aničce gratulujeme k prvním krůčkům :dizzy_face:
Adélka se od včerejška místo úsměvů už řehtá nahlas, někam jsme zašantročili foťák, tak nemáme nové fota, snad ho najdem.
Leňulce taky letí pozdrav i od roštáků :slight_smile: Snad už budou brzo doma :wink:
Evi ahoj jak zatím pořád žádná akce, jéje od ledna už teda uběhlo vody, jak jsou na tom spermijky?
Alenko a jak vy, to už je víc jak měsíc co jsi začala s antiko teď už by měla být na řadě stimulka?? Holky nevím jestli mi něco neuniklo občas nestíhám dočítat.
13. kvě 2010 v 08:07  • Odpověz
Ahoj Andrejko, dáváme si pauzu. Manža je teď na operaci s kolenem. A taky jsme měli nějaký trable v rodině. Ale Ronald má dnes velký den. Bude poprvé připuštěn :grinning: . Ozvala se nevěsta na inzerát a doufáme, že Ronald neselže :grinning: .
13. kvě 2010 v 08:18  • Odpověz
Mončo ahoj :wink:
13. kvě 2010 v 08:25  • Odpověz
Ahojky koťááátkaaa :dizzy_face:
přeju všem krásný den a kdo máte kontroličku, ať dopadne na 1*** :slight_smile: Evi, teda, vám taky nějak ta stimulka nevychází a vždy se najde něco, proč nezačínat, ach jo :confounded: No, ale snad už je to poslední čekání, manže se uzdraví a vzhůru do toho :wink: OMG, tak Ronaldík má dneska výdupky, tý jo, tak mu dej modrou mašli a ať se podaří a jsou krásná štěňááátkaaa :wink: Moni, tož foťák jste někde zašantročili, OMG a my teď nevíme, jak se Adélinka umí smát, tož najít a vyfotit :wink: Kasi, já sice nejsem těhulka, ale četla jsem, že ten maliník se může začít pít od ukončeného 34 tt :wink: Luci, krev nabraná, tak ještě do pelíšku, venku je opravdu hnusně, fujtajbl. Andrejka nakoukla, Májinka tu byla, už se to krátí, OMG, to ani není pravda, že už to za chvilku bude rok, co jsme tady čekaly a byly na nervy, jestli už se Anýsek vyklubal bo ne :dizzy_face: Leňulko, Tobě taky letí pozdravení a už se těším na fotečky maličkého prďolky :dizzy_face: Věrušku zdravím, taky holky Janninku, Katy, Haninku, Terku, Dady a taky manetku, protože na ni teď celkem často myslím :slight_smile: Ivu, Katku s Anabelkou, Petjunce s Madlenkou obr pozdravení, no prostě všem, protože jsem jistě na někoho zapomněla, tak se předem omlouvám :dizzy_face:
13. kvě 2010 v 08:38  • Odpověz
Ahojki ,jé tak budou psí miminka. :slight_smile: :slight_smile: To je super. :slight_smile:
Všechny moc zdravím,Moni děkuji za info,tak já si ho tedy koupím a začnu ho taky popíjet.
V noci jsem nemohla spát tak jsem trošku listovala a koukala rok zpátky,kdy jsem tu s vámi ještě sice nebyla ,ale kdy se narodila Aňulka,a to teda bylo drama,asi si dám na té svatbě ségry dobrý pozor,abych zase ,když nebudu už moc tancovat,tak abych nepjagala páté přes deváté,abych náhodou tím taky nevyvolala nějaké problémy,a tu tašku už si asi fakt nachystám. :grinning:
Moni tak hledej,hledej ,my jsme zvědavé na to jak se Adélka řechtá,chceme to taky vidět. :slight_smile:
13. kvě 2010 v 08:38  • Odpověz
Ahojki Belinko tak taky děkuji ,tak já ho tedy začnu příští týden pít.A kdy máš zase nějakou kontroličku ty?
No jinak už pomalinku všechno docela zařízené,no hlavně nesmím zapomenout nachystat papír na určení otcovství,aby byl Vojtíšek Krejčiřík.Jinak dneska to vidím celý den na gaučink a domácí práce,je tam pěkně škaredo. :frowning2: ,tož žádná procházka nebude.Ještě akorát řešíme teď problém s našim Piškinkem,protože Peťovi na alergologii ,řekla,že se mu alergie hodně zhoršila,a že jestli náhodou nemáme nějaké zvířátko,tak musel s pravdou ven,no a budeme muset asi dát našeho miláčka králička nějakým hodným lidem,protože už má 2 a půl roku ,je to mazel a nechci ho dávat jen tak pryč.Tak mě napadlo Belinko,nemáte na vaší farmičce ještě kousek místečka pro hodného králička. :wink: Tak bych totiž věděla ,že je v dobrých rukou. :wink:
Ještě máme Pepíčka andukáčka,ale ten už má asi 10 let,dostali jsme ho už staršího,tak ten je teď na balkoně,tam se mu vždycky od jara do podzimu líbí.
13. kvě 2010 v 08:51  • Odpověz
Jé co to píšu tedy anduláčka.
13. kvě 2010 v 08:52  • Odpověz
Kasi, jj, to víš, že u nás je místa až až, ale může být vůbec zakrslý králík v králíkárně??? Jestli náhodou nemusí být jenom doma, protože my sice máme Žížátkov, ale žádné žíže není doma jenom venku. Když, tak zkusím něco o tom najít a přečíst a kdyby mohl být venku, tak to není problém, no. Ale zase mám strach, že jak nám tady sem tam řádí ten králičí mor a před tím nic nepomůže a očkování na to není, tak aby ho taky nedostal a neumřel.
13. kvě 2010 v 09:00  • Odpověz
Nám totiž předloni ten mor zlikvidoval 33 králíků a loni sice jenom 11, ale teď už zase 2, tak toho se bojím.
13. kvě 2010 v 09:01  • Odpověz
Já myslím,že se proti tomu dá na veterině naočkovat,my jsme ho sice neočkovali,protože je s námi pořád doma a běhá za námi jako pejsek,ale vím,že jak jsme si ho pořizovali ,tak nám říkali ,že pokuď ho budeme brát ven ,takže ho máme nechat naočkovat,tak to bychom ho ještě naočkovali.Navíc jsem ho dostala jako dáreček k třicátinám,tož ho nemůžu jen tak dát pryč,ale řešit to asi musíme,protože Peťa se fakt trápí,ikdyž ho má taky rád,no holt ta alergie je potvůrka.
13. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz
Já mám na Piškyho i velikou klec ,tak bych ti ho mohla dát i s tou klecí. :slight_smile: ,no jinak se musíme ještě ptát dál.
13. kvě 2010 v 09:17  • Odpověz
Jj, Kasi, já vím, že se dá naočkovat, my je máme taky naočkované, ale proti tomu králičímu moru očkování neexistuje, takže nám nepomohlo ani to, že byli naočkování a jeli jeden za druhým, to bylo hrozné, když jsme jim dávali žrát a byli v pohodě a za 5 minut, ani na to nechci myslet, zrovna včera taky jeden pošel, no hrůza, tak proto se bojím.
13. kvě 2010 v 09:18  • Odpověz
Aha,tak to já s tím nemám takové zkušenosti,jen co jsem slyšela,ale asi máš pravdu,vy máte zkušenosti,my tím,že jsme ho nikdy ven netahali,maximálně mu natrhám nějaké pampeliškya trávičku ,tak jsem se nikdy potom moc nepídila.Tak kdyby jste o někom věděli ,tak mi dejte vědět,je ideální i k dětem,má děti hrozně rád.
13. kvě 2010 v 09:23  • Odpověz
Zeptám se a dám Ti vědět, ano??? Mě by bylo hrozně líto, kdyby se mu něco u nás stalo a ještě víc, když vím, že se tomu nedá zabránit a že to tady s těma králíkama není jednoduché. Právě kvůli tomu toho hodně sousedů nechalo, že to prostě nešlo.
13. kvě 2010 v 09:25  • Odpověz
Děkuji. :slight_smile: ,No a kdy máš tedy nějakou další kontroličku. :slight_smile:
13. kvě 2010 v 09:30  • Odpověz
Teď nemám žádnou kontrolu, jenom si zajdu nechat nabrat krev na tu štítku, jestli se vzpamatovala, tak někdy cca 1. 6., ať vím, jak to s ní vypadá, no.
13. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz
No tak to je taky kontrolička,tož my pořád déržíme pěstičky ať je to už lepší a lepší. :wink:
Teď jak přijede ségra na svatbu tak taky bude řešit problém se štítnou žlázou,tak jsem ji říkala,ať to určitě neodkládá,protože se taky už chcou pokoušet o mimi,a my máme dědičnou špatnou štítnou žlázu.Mamča chodila i na ozářky.
13. kvě 2010 v 09:36  • Odpověz
a kde máme Lucinku dneska.
13. kvě 2010 v 10:42  • Odpověz
Zdravím Vás kobylky. Jsem tu jen na skok, mám teď dovču, hodně pracujem na domečku, tak není čas na net. Leňulce veliká gratulace, ať se vám moc daří. Jinak ještě jednou zdravím všechny těhulky, i čekatelky. Nebudu jmenovat, abych na někoho nezapoměla, to bych byla nerada.
Sdělím Vám pár info o mém dalším pokusu. V pondělí jsme byli v caru, tak super zpráva, že geneticky jsme v pořádku, manžovi injekce zabraly, máme super spermio, ale bohužel u mě objevili nějakou krevní nemoc :frowning2: , takže jsem musela na hematologii, kde mi řekli, že je to nemoc, kterou mám až do smrti. Pro běžný život se pro mě nic nemění, ale v případě úrazu, těhotenství apod už je to problém.Zatím jsem dostala injekce s malou dávkou heparinu, tak doufám, že to pomůže. 14.6 jdu na kontrolu.Jinak stimulka začíná od června, tak všichni (včetně lékařů) věříme, že teď už to dopadne dobře. Tak pevně věřím, že nebudou žádné komplikace a vše v pohodě zvládnu.
Mějte se krásně a zase se ukážu. A držte se berušky. Hezký den :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz
Alenkooo, tak tfujtfujtfuj, ať už je to v červnu poslední cesta za mimískem a hlavně ať je úspěšná s tím nejkrásnějším koncem a to prďolkou v náručííí :dizzy_face:
13. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz
Alenko tak to mooooooooooooooooooooooooc držíme pěstičky.Snad tem letošní rok bude opravdu šťastný pro všechny. :wink:
Bylo by to krásné. :slight_smile: :slight_smile:
13. kvě 2010 v 11:41  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Počítač ořád zlobí, tak nemužu na vás reagovat :angry: K tomu malý má zase angínu, takže zase si užíváme :frowning2: Jinak všem přeji krásné těhulení, maminkování, snažení i přípravy na něj :slight_smile: Snad segře od Marti dopadl test dobře :wink: A Leňulka bude za chvilku s matějem dohromady doma :wink: Je to divné, u nás přeloží maminky s dětmi na dětské oddělení, ale ve Fakultkách je to asi jinak :wink: Hlavně, že jsou v pořádku, ta žloutenka se dala čekat, když se narodil dřív. :slight_smile: Zatím papaa
13. kvě 2010 ve 12:09  • Odpověz
No ve Vítkovicích je to taky tak,nebo je nechají déle na tom šestinedělí.
13. kvě 2010 ve 12:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.