• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak posílá malému pohlazení,bobek už zase nemocný,to je tím počasím.
13. kvě 2010 ve 12:38  • Odpověz
Berušky už jsem doma byla jsem u kamarádky na čajík pak jsme se prošli po městě a ted odpočívám z nohama na hore :wink:
Janičko tam malý má zase angínu chudák on ju má pořád to je hrůza :frowning2:
Alenko tak manža má super spermio to je super a na červen tfuj tfuj tfuj moc bude držet palušky :wink:
Evi tak pesan má námluvy neboj určitě ti neudělá ostudu :sweat_smile:
Moni ahoj tchyně to neví teda aspon né od nás možná že jí to nějaká dobrá duše řekla ale zatím nereagovala tak uvidíme jak se malý narodí co na to řekne :wink:
Belíšku ahojda tak na prvního bdu držet palušky at je štítná žláza ok a vy můžete jít do dalšího boje ted už posledního :wink:
Kasi ahoj malá taky chtěla králika ale ted má smůlu bude mít bráchu :wink: Je škoda že je na něho přítel alergický :frowning2:
Zdravím zbytek kobylek :wink:
Leničku nevím jestli je doma nebo v nemocnici neozvala se mi :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 14:33  • Odpověz
Tak ty jsi byla na čajík Luci u kamarádky jo.To muselo být fajn,my jsme byli včera na kávičku 4 kamarádky tady s diskuse z konika. :wink: ,ta jedna už má půl ročního Vojtíška,jedna má 2 měsíční Adélku,jedna je v 16 týdnu,a já.Bylo taky super,jsme zdrably ,dali si kávičku,holkys dětmi už pak jeli domů a my s Verčou jsme si zašli ještě do Ikei na obidek. :slight_smile:
13. kvě 2010 v 15:17  • Odpověz
Jestli budeš psát Leničce tak ji pozdravuj.
13. kvě 2010 v 15:18  • Odpověz
Luci, tak nohy hore, ale bez manži :grinning: To si nedokážu představit, až se Honzula narodí a vy přijdete za tchýni ji ho ukázat :wink: To se s manžou nebaví? :frowning2: I když já mám babičku a s ní se taťka taky nebaví a bydlí ve stejném městě a já vlastně taky ne. Holt, to jsou ti příbuzní, ty si člověk nevybírá :wink:
13. kvě 2010 v 15:20  • Odpověz
jani manža s mamkou mluví každý dem ale nemá potřebu jí to říkat ona je sté staré školy a to budou řeči jak to že je těhu když jsi po rakovině prostaty to určo není tvoje a já nemám potřebu jí něco vysvětlovat že mám sperma dárce to by byl ohen na střeše prostě si dal zmrazit sperma a je to jeho a ona se může postavit na kebuli mě to je fuk :angry:
13. kvě 2010 v 15:25  • Odpověz
No to ti Luci vůbec nezávidím,my se s Peťovou mamkou taky moc nestýkáme,ale aspoň o tom ,že čekáme rodinu ví,a teď se ke mě chová i docela hezky,jen tam nesmíme přijít ze dne na den ,ale ohlášení 14 dnů dopředu,tak to moc nejde naplánovat.
13. kvě 2010 v 15:59  • Odpověz
Luci vem to čert, však je to vaše a né její :grinning:
Karolko teda chudák kobzolek zas na hromadě teda mu už ty atb snad ani nezabírají když jich má ročně tolik. Ať je brzo líp :wink:
13. kvě 2010 v 16:03  • Odpověz
Jani zkus se zeptat pro Jakoubka spíše na nějaký ozdravný pobyt nebo lázně třeba by mu pomohli,a spoustu pobytu proplácí pojišťovny.
13. kvě 2010 v 16:06  • Odpověz
No o ti starší holt některé věci nechápou :wink: Ale mě taky přišlo divné, když sestřenka řešila umělé oplodnění s naší 83letou babičkou. To bych asi nedělala :confused: Luci, hlavně, že vy se na honzulu těšíte aže za chvíli bude na světě :slight_smile: Kasi na angíny ozdravné pobyty nejsou, tam pokud je máš tak 4krát do roka a takové jako má Kuba, tak pomůžou jen mandle ven :frowning2: Nechci mu kazit prázdniny, bo by musel být týden v nemocnici a 2týdny doma, tak to nechávám na podzim. Snad do té doby vydží :wink: Mony, co ta malá řechtanda, foťák už jste našli? :sunglasses:
13. kvě 2010 v 16:14  • Odpověz
Holky ted jsem tak zbila dítě až mě to mrzí :frowning2: Ze školy má jít ve 1500 a ona si frajérka přijede 1615 a jako kdyby se nic nedělo já tady plaším a jí to je fuk. Včera jí říkám v písance máš chyby oprav si to a ona se na to vykašlala tak jsem jí tak zbila až mě bolí ruka :angry:
13. kvě 2010 v 16:24  • Odpověz
Jo ,ale co vím tak lázně možná ne ,ale ty ozdravné pobyty co občas pojišťovny nabízí ,tak nabízí i dětem co bývají často nemocné,od kamarádky syn tak jezdí pravidelně.
13. kvě 2010 v 17:58  • Odpověz
No jo Luci oni si někdy děti neuvědomují jaký může mít máma o ně strach ,myslím,,že jsme nebyli jiní.
13. kvě 2010 v 18:00  • Odpověz
Berušky hádej te kdo to je :wink: poradím vám narodil se dříve :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 20:23  • Odpověz
Holky ne nechám vám trápit je to Matějíček od naší Leničky není kouzelný :wink:
13. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz
Jé ten je kouzelný.Tak už je Lenička doma ,nebo ještě v porodce. :slight_smile: Moooooooooooooooc ji pozdravujeme,já tady slzím. :slight_smile: ,ale štěstím,mooooooooooooooooooc ti Leničko přeji ať se máte už jen a jen krásně.
13. kvě 2010 ve 20:56  • Odpověz
Ten je tak krásný,jsem úplně naměko :wink:
13. kvě 2010 ve 21:00  • Odpověz
Jéééjda, maličký Matějíček je kouzelnýýý, OMG, nádhera, prostě beze slov, tak ještě jednou hodně štěstí do života, chlapečku maličkýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Přeju vám všem dobrou nocku a pěkně se vyspinkejte :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 21:03  • Odpověz
Krásnej Matýsek, je to pašák a tak očekávanej, ten se bude mít :slight_smile:
Tak jsem se právě dozvěděla, kde si mám vyzvednout zítra dort, toto trvalo :confused: a dárek jede naší slavnou poštou už od pondělka k nám, je to napínavé.
Dokoukám Na stopě a pak s hrůzou půjdu spát. Vždycky mě ten pořad vyléčí s baráčku, po kterém toužím :grinning:
Tak brou nocku, letím do betle, zítra bude pernej den, poklidit, chlebíčky nadělat, navařit, dort vyzvednout a snad i tu poštu navštívit :slight_smile: Dobrou bez kobry :wink:
13. kvě 2010 ve 22:55  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje. Tady celou noc prší a prší a prší to hnus počasí :angry:
Maji dneska budeš mít pernej den , ale jak tě znám zažehneš rychlej pohon a vše zvládneš a ještě příjdeš za náma :sweat_smile: toto letí Aňa už má zítra rok :wink:

Holky jestli je Lenička doma nebo ještě v porodce nevím měli jí pustit dom ale jestli jí pustili nevím včera jsem jí psala tak uvidím jestli písne co a jak :slight_smile:
Jdu odvézt dítko na bus a pak nachvilku do peřin a potom pojedu s těma vzorkama krve do té laborky vůbec se mi tam nechce je tak hnusně :frowning2:
14. kvě 2010 v 07:03  • Odpověz
Krásné dobré ráno všem,tedy především pozdrav letí teďka naší nové mamince ,tatínkovi a vysněnému zlatíčku Matýskovi,a naší prvni princezně,které se už chystají velké famfáry s tou největší dortičkou a největší slávou-naše princezna už totiž slaví své první velké narozeninky,maminko neboj vše zvládneš nachystat,dortík vyzvednout a dáreček taky dojde. :wink: ,hlavně všechny tety si připijí na tu velkou slávu,takže Ananásek bude tááááááááák zdravá. :slight_smile:
14. kvě 2010 v 07:05  • Odpověz
Lucinko tady taky lije,lije a lije,právě potřebují zajít do obchodu ,tak doufám,že to snad brzy přejde,protože jinak asi nikam nepůjdu a bude muset zajít jak příjde z práce Peťa,než mi uteče na rozlučkovou se školním rokem,ikdyž pro něho ještě školní rok ještě neskončil,nepodařila se mu čeština,tak si bude muset domluvit opravné zkoušky,ale není sám je jich ve třídě naštěstí 10,co budou dělat opraváky,protože jinak bych ho asi neukecala,že se teď na to nemůže vykašlat,když už má 2 roky za sebou.
14. kvě 2010 v 07:11  • Odpověz
Luci tak ať dopadneš dobře.Držím pěstičky.
14. kvě 2010 v 07:12  • Odpověz
Kasi ahojda asi tam pošlu manžu jede s mamkou nakupovat chce si koupit ledničku tak jedou na čumendu tak by to tam mohl hodit ale nevím jestli ho ukecám jdu na to právě vstává :sweat_smile:
14. kvě 2010 v 07:31  • Odpověz
Tak to by mohl ,jednou by se mu nic nestalo navíc,když je tam tak škaredé počasí. :wink: ,no Vojtíšek se bude asi taky rád jen nosit a skákat na baloně,teď jsem měla puštěné dětské CD a u toho se pohupovala na baloně ,sotva CD dohrálo a já přestala poskakovat,tak mě hezky nakopnul do močáku. :grinning:
14. kvě 2010 v 07:45  • Odpověz
Krásné ránko všem sluníčka :slight_smile: Tak konečně mám minutečku, abych vás pozdravila a hlavně poděkovala za úžasnou podporu a palečky, co jste nám všechny držely :wink: Jsme prostě úžasná rodinka a doufám, že budu mít stále dostatek času, abych byla s váma ve spojení a držela zase palečky já vám :dizzy_face: Ještě jednou velikánské díky!!!!
Fotečky hnedky vložím, aby jste prokoukly našeho Matýska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kasi, Lucinko ahoj. Tak už máte krásné číselka a pomaličku se můžete chystat na vaše klučínky! Určitě jsou Honzíček i Vojtíšek připraveni dělat už jen radůstky a krásné starůstky :wink:
14. kvě 2010 v 10:07  • Odpověz
Ahoj manino tak už doma moc gratujuji k Matějíčkovi přeji jen to nej at vám dělá samou radost :wink:
14. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz
Ahojky holky, jdu vás všechny pozdravit a popřát krásný páťulínek a hlavně přivííítat Leňulku domááá :dizzy_face: Vítej, maminečkooo, tak povídej, jak je Ti??? Jak to všechno probíhalo, jsi šťastná, viď??? Moc Ti to přeju, holka zlatá, strašně moc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Změň si v pase tt na díťátkooo :wink:
14. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz
leni moc tě zdravím. :slight_smile: matýsek je nádherný a teď už si budeš užívat maminkování :wink:
14. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz
Leňulkooo, bulím tady jako želva, nádhera, prostěš beze slov, OMG, holkas zlatá, Ty si to tak strašně moc zasloužíš, opravdu jsem naměko :dizzy_face:
14. kvě 2010 v 10:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.