• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak jsem zkoukla fotky malý krásný bulím jak želva je to nádhera moc moc moc ti to přeji :slight_smile:
14. kvě 2010 v 10:29  • Odpověz
Leňulko vítám tě doma,koukla jsem na fotečky ,a bulím tu jako želva,moc vám přeji ať je už vše v pohodě ,a Matýsek vám dělá jenom radost. :slight_smile: :slight_smile: .
Musím do obchodu tož se mě tak asi leknou,jak jsem nateklá. :grinning:
14. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz
Leni fotečky nádherný, ani puclík nevypadá, že vykoukl o trochu dřív :slight_smile: Přeji všem, ať zažijí ten nádherný pocit štěstí, radosti i starostí s vytouženým sluníčkem :slight_smile:
14. kvě 2010 v 11:25  • Odpověz
Tak jsem se najedla,a teď musím žehlit.Za chviličku je tu Peťa ,ale ani se neohřeje a hned zase vyráží do ulic.Má dneska tu rozlučkovou a má to od 16 hod. :slight_smile: Tak si asi pustím odpoledne nějaký film.
14. kvě 2010 ve 14:12  • Odpověz
autor
Ahoj kobylenky,
Leňulko, vítej doma. :dizzy_face: :slight_smile: :sweat_smile: Fotečky jsou úžasný, tak strašně přirozený, lidský, krásný, něžný....zázračný....
Moc si to zasloužíš, pořád je to skoro zázrak. Ať je malý brzy u Tebe a děláte si vzájemně radost a .. no je to prostě síla!!
všechny moc zdravím.. já mám o víkendu školu, a zjoušky, takže jsme mimoň totál..
papapa :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 14:27  • Odpověz
Ahojka moje milé kobylky, moooooooc se omlouvám, čtu Vás často, ale nebyl čas psala jsem bakalářskou práci 60 stran, zkoušky už mám všechny jen státnice jsem nechala na září.
Nejprve velikááááááááááááánskáááááááááá gratulace k Matějíčkovi moc to Leňulce přejeme, všichni se dočkají, taky Karolce gratuluji j těhulinkování, Andrejce ke zkouškám , Kašince a Lucikovi přeji nádherné porody a brzké setkání se svýma dětičkama. Zdravím také Belíška už to taky bude srovnají Ti štítku a bude to nato tata.
Sophinuška má 6,5 měsíce má 2 zuby, už sedí a chodí kakat na nočník ráno a večer, má 9 kg a 78 cm. Je moc hodná hodně si povídá a ráda poslouchá písničky. V noci spinká bez jídla od 20 hod do 7ráno. Je to sluníčko a děsný mazlík, je to prostě zázrak, taky pěkně papá zeleninku ovoce miluje banány(dávám jí od Hippu).Moc Vás všechny zdravíme a zase někdy písnu, i když teď nepíšu často MVR MVR MVR MVR MVR: :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
14. kvě 2010 ve 20:41  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje :wink: Dneska tady nebudu jedeme k mým rodičům máme rodinnou vaječinu :wink:
Hani ahoj malá je kouzelná roste jako z vody :wink: Je šikulka že kaká do nočníčku a hezky papá zeleninku a banány :slight_smile: Tebe obdivuji zvládáš malou práci školu jsi šikulka máš můj obdiv :slight_smile:
Andrejko na dnešek tfuj tfuj tfuj :wink:

Aňa má narozeniny mi máme přání jediný štěstí zdraví štěstí zdraví hlavně to zdraví. Aničko vše nej k tvým narozeninám přeji hodně štěstí a zdraví a at tě rodiče poslouchají :wink:
15. kvě 2010 v 09:10  • Odpověz
Krásný víkend,hlavně pro naší oslavenkyni a maminku,ať to krásně nachystá.Přejeme hooooooooooooooooooooooooooodně zdravíčka,štěstíčka,lásky a sluníčka a hlavně Aňulko ať tě maminka a táta hoooooooooooooooooooooodně poslouchají. :wink: .
Taky pozdrav letí naší novopečené mamince a tatínkovi a malému Matýskovi,krásně si ten první víkend užijte. :slight_smile: :slight_smile: a vychutnávejte si s Matýskem každičkou minutku,protože si to opravdu mooooooooooooooooooooooooooooooooc zasloužíte.
Andrejko držíme pěstičky ať zkouška dopadne na 1. :slight_smile: Ty jsi naše šikulka.
Stejně tak Hanička,zvládat malou a u toho studovat vysokou školu ,to by každý nezvládl,ale ty to zvládáš s velkým přehledem,tak držím pěstičky ať ty státnice dotáhneš do zdárného konce. :slight_smile: :slight_smile:
Nic mě dneska čeká velký ordnung,tak jdu na to. :stuck_out_tongue_closed_eyes:.Ať to mám brzy hotové.
15. kvě 2010 v 10:09  • Odpověz
Zdrávím Vás kobylky zlatý. Leňulce ještě jednou velikánská gratulace, malý Matýsek je opravdu nádherný. Tak si ho pořádně užijte.
Také musím popřát Aňulce at si užjije svoje krásné narozeniny , hlavně přeji zdravíčko, štětí už má u rodičů :slight_smile: :slight_smile:
Andrejka stále studuje, to je ale šikulka, tak ať všechny zkoušky dopadnou na 1 :wink:
Zdravím také Haňulku, která zvládá při malé i studovat, to tě obdivuji a máš u mě velkou poklonu. :slight_smile:
Přeji Vám všem krásný den ( opět nebudu jmenovat, ať na některou nezapomenu, to by mě mrzelo), budoucí maminky se držte, posílám pohlazení pro ty drobečky a čekatelky...tak těm hodně sil, určitě i my se jednou dočkáme :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz
alfice (1 dítě) - 15. kvě 2009 v 16:48
Se mi mimíska nějak moc hejbe a stěhuje se, že by to tak rychle působilo? No pomalu startujte káry a vyrážejte směr porodka. Bellko, doufám, že máš nablejskaný auto. 5. patro je to jo?

Tak toto je má citace ze strany 184, kde to všechno začalo, ach ty vzpomínky... :slight_smile:
První kobylka moc děkuje za gratulace. Je 19,00 hodina myslím si, že to byl první odjezd do porodky a pak ten krušnej návrat a všechna ta bolest a ve 21 hodin návrat zpět a čekání a ve 2,12 hodin byla Aninka na světě.
Ani se ty pocity nedaj zapamatovat, člověk žije stále novými a novými zážitky. Jak teď závidím Leňulce, ty první dny s prvním dítkem, to je prostě neopakovatelný zážitek.
Fotečky vloženy, Áňa na tříkolce, v hlavě mašli nemá, jak si někteří myslí :grinning:, dortíček, s rodičema, dortíčkem a kytičkou :slight_smile:, s krabicí od vibračního křesílka, no a závěrem střelení staříci, všimněte si mé girlandy s vláčky :grinning:, ještě máme na lustru lampionového papouška :slight_smile:. Když narozky, tak pořádnej blázinec.
Zdravíme vás všechny, Leňulce chválíme celej fotografickej příběh, jsem si zaslzela, fakt doják, ale krásnej, užívej si každou sekundu, což ale Tobě, nemusím myslím vůbec říkat, bo úplně vidím, jak nad Matějíčkem sedíte a koukáte a koukáte a koukáte :dizzy_face:

Včera jsme měli oslavu, malá dostala plno dárečků, dortíky se snědly, dostala i rozkošnou kytičku, fakt krásná, hodím vám fotečky. Dnes jsm tu měli také návštěvu, ještě další v týdnu a pak jedna oslava v červnu venku u kámošky, společně s našima kamarádama obdobně narozenýma.
15. kvě 2010 v 19:10  •  1 dítě  • Odpověz
Tak se mi tu stala nějaká odstavcová havárka, odstavec Fotečky vloženy.... má být na konci a poslední odstavec tedy místo tohoto, no neva, nějak si to přelouskáte :slight_smile:
15. kvě 2010 v 19:14  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, tak Andrejka před rokem balila volební lístky, myslím, že to stejné dělá i dnes, jestli už nerozenesli :slight_smile: Petjunka pekla tu pěknou buchtu s drobenkou, v telce byl Forest Gump, Věruška koupila Mikísovi misky a proprietky a chtěla vyčistit akvárko, což neudělala. A Andrejce na chajdě skoro nejde telka kvůli počasí, tož asi bylo nějak škaredě bo co , se ani nepamatuju :slight_smile: Pěkné počteníčko, jen co je pravda.
15. kvě 2010 v 19:35  •  1 dítě  • Odpověz
Jé to je super Alfi ,že jste to tak krásně oslavili.Skvělé,i dáreček dorazil,takže vše klaplo ,tak jak mělo.Paráda.A ty vzpomínky jsou asi opravdu mezapomenutelné.Už se těším,až se taky dočkáme Vojtíška,ale ještě ať je hezky u maminky v teplíčku,musím stihnout ještě tu svatbu,a nemám ještě ani tu tašku sbalenou. :wink:
15. kvě 2010 ve 20:07  • Odpověz
VZPOMÍNÁTE NA TABULKU :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Zkusila jsem něco podobného, co pro nás kdysi připravovala Andrejkaaa :wink:
NAŠE RODINA :slight_smile:
Čekanky :dizzy_face:
Andrea, Pronatal, 2 IUI, 2 IVF+ICSI+PK, 2 KET, teď žijeme baráčkem a těšíme se na adopčááátkooo :wink:
Věruška, Pronatal, 2 IVF+ICSI, 1 KET, máme svého pana božského a jsme momentálně šťastnííí :slight_smile:
Katka31, Reprofit, 3 IVF, 1 KET, 3 mražáčci čekajííí, trávíme čas se štěněcím miminkem Anabellkou :sunglasses:
Leontýnka, máme Domču z domečku a půjdeme si pro sourozenečkááá :dizzy_face:
ak303 ( Alenka), 1 IVF, dej vědět, co je u Tebe nového :wink:
Eva36, 2 IVF, vyléčíme manžu a vzhůru do bojééé :slight_smile:
Bellka, 6 IVF, 1 KET, dáme do pořádku štítku a začneme zase bojovááát :wink:

Holky v akci
teoreticka se sestřičkou, držíme paluškýýý :wink:

Těhulinky
Lůca, GC Ostrava, 2 IUI, 2 IVF, čekáme Honzulkuuu :slight_smile:
Kasa, Fertimed, 2 IUI, v bříšku se schovává Vojtíííšeeek :sunglasses:
Karolo, GC Ostrava, 2 IVF, 2 KET, čekáme miminkooo, ještě nevíme jestli děvčátko či chlapečka :wink:

Maminky
Alfice (Mája), Repromeda Brno, 1 IVF+ICSI, máme holčičku Ananáááskaaa :slight_smile:
Hanina, Pronatal, 3 IUI, 2 IVF+ICSI+PK, máme děvčátko Sophie Anna :sunglasses:
Janni.ka, Repromeda Brno, 1 IVF, princeznička Nikolka :dizzy_face:
Markytánkakajky, sluníčko Adélka :slight_smile:
Dady8178, Repromeda Brno, 1 IVF, chlapeček Ondrášek a děvčátko Kačenka :sunglasses:
Katy81, Repromeda Brno, 1 IVF, kočička Valinka :dizzy_face:
Terezaa, Natalart Plzeň, 1 IVF, hošíček Matějíček :slight_smile:
Moncaet, Helios Brno, 1 IVF, klučánek Jakoubek :wink:
Moonnca, CMR Zlín, 1 IUI, 2 IVF, 1 KET, žabička Adélka :sunglasses:
Petjuna, Apolinář, 1 IVF, 1 KET, myšička Majdalénka :dizzy_face:
Jantarka (Leňulka), Reprofit Brno, 2 IUI, 9 IVF, andíleček Matějíček :slight_smile:
15. kvě 2010 ve 20:54  • Odpověz
Jé ta je krásná.Hezky jsi Belinko tabulku zvládla. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
No nic jdu koukat na ten nervák,doufám,že u toho neporodím.Snad to naši obrátí. :slight_smile: Tak se mějte krásně.
15. kvě 2010 ve 21:00  • Odpověz
Ahojky sluníčka. Tak jen na rychlovečku píšu. Matýsek je v poho, hezky papá...žloutenka je minimální, tak žádný inkuboš už není a doufáme, že už ani nebude :confounded: Jinak papká i moje mlíčko, páč když jedeme za ním, tak mu nachystám. Jinak je ještě pořád hrozně spinkavý a plače jen minimálně. Sestřičky si ho chválí a pěkně rozmazlují :dizzy_face: Je to prostě naše štěstíčko a už bych si život bez něj neuměla představit. Holky, je to vážně to nejkrásnější co nás v životě může potkat. I když je to pro některé z nás velký boj, tak stojí za to bojovat ze všech sil. A i když síly docházejí, tak musíme s nadějí hledět do dály a věřit, že se jednou dočkáme!!!!!
Kasi, Luci hezké číselka :wink: Takové už ani neznáme :grinning: Budete mít krásné siláky! Karolko holko tobě už taky roste! :dizzy_face:
Praktičce držíme palečky!
Anince přejeme všechno nej a nej k narozeninkám!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
Belíšku, Andrejko zlatíčka moje, vy budete určitě další na řadě!!! A to by bylo, aby nebylo! Teď budeme držet palečky i s Matym! :dizzy_face: a určitě to vyjde!
15. kvě 2010 ve 21:42  • Odpověz
Leničko to je super,to už budete mít Matýska brzy doma,když tak krásně sílí. :wink: :wink:
Tak mu dej pusinku i za nás tety.Mooooooooooooooooc tě pozdravujeme. :wink: :wink:
15. kvě 2010 ve 21:50  • Odpověz
Bellí, krásná tabulečka a zrovna na narozkýýýýýýýýýýýý, supééééééééééééér :slight_smile:
Leni, proč byl malý vlastně v inkubátoru a proč už nefrčí domů? Jsem to všechno nečetla, jen že měl žloutenku, ale narodil se docela velkej, tak proto se ptám. Každopádně je krásnej a už ho pustí domů? A to za ním jezdíte z domva bo bydlíš někde v Brně? Nejste z brna, že ne? :slight_smile: Mám hlavu děravou.
15. kvě 2010 ve 22:04  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky. Kasi určitě ho pomuchluju i za vás všechny hodné tetičky :slight_smile: Dnes jsme za ním byli i s našima a konečně si ho mohli i oni pochovat a trošku se s ním pomazlit. I když je pořád hodně spavý a unavený :frowning2: Snad se to brzy změní a bude trošinku víc živější.
Máji ahoj mamči :slight_smile: Bydlíme v Hodoníně, což je do fakultky cca 120km tam a zpět. Nemůžeme za ním proto každý den jezdit. A i kdybych chtěla, tak máme nárok s ním být pouze od 15:00-16:00 :cry: Leží pořád na dětské JIP a tam jsou návštěvy hodně přísně hlídané. Navíc k němu můžeme jen já s manžou a dědoušci. A to vždy jen jeden z nás a jeden z dědýnků :angry: Kdy ho pustí domů je zatím ve hvězdách, protože i přes krásné míry, je přesto jako nedonošené dítko a proto potřebuje více dohledu. V úterý bude nějaké podrobnější vyšetření a pediatr nám dá více info o jeho stavu. Jeho dr je s ním spokojená, tak třeba budou dobré zprávy :wink: Moc by jsme si to všichni přáli. A hned jak by to šlo, tak se za ním na 4-5 dní vrátím, aby jsme všechno dohnali a pak frrrrrrrr domů :slight_smile:
15. kvě 2010 ve 22:38  • Odpověz
Tak ho Leničko pomuchluj za nás a snad budeš brzy moci zpátky k němu na pokojíček.Držíme pěstičky.A posílám hubánka.
15. kvě 2010 ve 22:47  • Odpověz
Ahojky

Ananásku malinkej :wink: všechno nejlepší k Tvým krásným prvním narozeninám.Uteklo to jako voda a Ty už mámě a tátovi rok děláš radost.Přejeme moc moc moc zdraví a posíláme pusinky :wink: teta Petjuna s Terkou a Magdalénkou. :slight_smile:
15. kvě 2010 ve 23:49  • Odpověz
Leni musí to být těžké tam odsud odcházet ale už Vás od sebe dělí jen pár dní.Vydrželas to tolik let......Mocinky Ti to přeju.Jukla jsem na fotečky,Matýsek je kouzelnej a je to kus chlapa na to,že byl o několik týdnů dřív.Tak přeju a´t jste brzy pohromadě a můžete se muchlovat :slight_smile:
Bellí krásná tabulka,jsem si tady zavzpomínala a jak Mája loví v minulosti tak i já jsem se nedavno pobavila nad příspěvky které se týkaly mých dálnic na testíku.Jsem pekla a Máji tys rodila jo? :grinning: Si to pamatuju jak dneska...............
Seděla jsem u netu a hryzala si nehty a holkám jsem psala ať mi dají vědět.Pak jsme dávaly tipy na čas....Vyhrála asi Věruška a myslím,že i Terka :wink: Pak mi v noci dorazila zpráva od Věrušky a já bulela jak kráva :slight_smile: ................
Májinko ten dort je nádhernej.Je taky dobrej?
Haninka jukla :slight_smile: teda Sophíšek není žádnej drobeček :wink: moc Ti to Hani sluší :wink:
Zdravím Vás všechny.
16. kvě 2010 v 00:01  • Odpověz
Jsem si ještě počkala až v pase Májince naskočí,že je Aňulce právě rok a huž mažu do pelechu páááá
A VŠECHNO NEJLEPŠÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ ANÍÍÍÍÍ
16. kvě 2010 v 00:04  • Odpověz
Všichni slyšte novinu, máme větší rodinu! Dneska právě byl ten čas, kdy další člen přišel mezi nás. Je to malý uzlíček 47 cm, 2,55 kg, říkáme mu Anýsek (Anna).

Ananáááskuuu, včechno nejlepšííí, hodně štěstíčka, lásky a hlavně zdravíííčkaaa Ti přeje Žííížááátkooovvv :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. kvě 2010 v 08:26  • Odpověz
Ahojky koťááátkaaa :dizzy_face:
přeju krásnou neděličku, i když u nás prší a prší, OMG :frowning2: Leňulko, jistě to není jednoduché, být jinde, než Tvůj vymodlený synáček, ale za chvilku budete spolu a už vás nikdo a nic nerozdělííí, držím palušky, ať je to co nejdříve, holčičko :slight_smile: Jj, ty naše vzpomínky, a takhle to prostě všechno bylo, no :wink: Se semo tamo v diskuzi pitvám a hledám ty okamžiky a vybavuji si každou z nás :slight_smile:
16. kvě 2010 v 08:33  • Odpověz
Krásnou neděličku všem,dnes hlavně naší malé oslavenkyni,která právě dneska slaví své velké jubileum s první svíčkou na dortu. :sunglasses: :sunglasses: .Tak Anýsku ať jsi hlavně zdravá a ať máš v životě jen a jen štěstí a hlavně ať tě poslouchá maminka i tatínek. :grinning: :grinning:
Dneska ráno jsem si také kromě Anýska,vzpomněla na Leničku a Matýska,Leňulko neboj už brzy budete spolu. :wink: :wink: :wink:
A při čtení Betynky jsem si vzpomněla na tebe Majdinko,protože je tam obrovský článek právě o tom ,jak je důležité ,aby štítná žláza dobře fungovala,a že je to první vyšetření ,které by správně měl při snaze o miminko pan doktor udělat,takže je smutné ,že to opravdu nikdo předtím neudělal,ale je úžasné ,že ti p.dr Macháč konečně pomůže a jak se štítka spraví ,tak už se dočkáte svého vysněného broučka,protože to opravdu byla velká překážka.Jestli si to budeš chtít přečíst celý ten článek ,tak je to Betynka ve které je jako dárek SunSlim-tělový peeling na podporu opálení.Prostě teď už jsi opravdu na té nejlepší cestičce za vytouženým snem. :slight_smile: :slight_smile:
ějte se krásně ,jedu k mamince a pak ke švagrové na oslavy narozenin Peťovy neteře-má 3 roky. :wink:
16. kvě 2010 v 08:50  • Odpověz
Krásné ránko všem i když u nás pěkně uplakané :angry: Pořád prší a prší...to na náladě moc nepřidá teda :sweat_smile: Toš dneska konečně poprvé něco uvařím po těch týdnech ve své kuchyni. Chystám kotletkové řízečky naruby, hmmmm už se těšímmmmmme..... teda hlavně manža :grinning: :grinning: :grinning: A odpoledne pofrčíme zase za Matýskem. Mlíčenko už se třepe v lednici :dizzy_face:
Petjunko ahoj mamči. Tak jak to jde u vás? Malá už musí být nádherná princeznička. Hned to musím omrknout! Jinak máš pravdu. Malý bude brzy s náma doma, ale vždy když se ty ručičky na hodinách blíží k 16:00, tak mám srdíčko snad až v kalhotách :cry: Je to hrozně bolavé, když vím, že zase odjedeme bez něj :frowning2: Snad to nebude už nadlouho :confused:
16. kvě 2010 v 09:40  • Odpověz
Belíšku, kulíšku, ty žížátková královno :grinning: dej si bacha na Machače jo?! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Páč mě zařídil trojčata :grinning: Hihihi, ale ty by jsi je i brala viď? Tak určitě bude mít šťastnou ruku a tentokrát to klapne! My se chystáme taky do Repra hned jak malého pustí :dizzy_face: Tak se možná potkáme :wink:
16. kvě 2010 v 09:43  • Odpověz
Ananásku všechno nej nej nej , hodně zdravíčka a radosti jsi už veliká holčinka toto letí :frowning2:
16. kvě 2010 v 10:04  • Odpověz
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Aničko milá naše kobylí princezno, všechno nejlepší hodně zdravíčka lásky a hodné milující rodiče :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.