• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Kasi, díky, já myslím, že už mám, co se týče štítky a otěhotnění nastudováno tolik, že si můžu otevřít svoji poradnu :grinning: :grinning: :grinning: Leňulkooo, jdete mu ukázat toho maličkého andílečka, ke kterému vám pomohl??? Si vždycky vybavím, jak mi říkal: neděkujte, nemáte zač, příjdete mi poděkovat, až budete mít miminkooo :wink: To člověka hned naladí na pozitivní myšlení a věř, že bych brala všechno, pokud by to nebylo nijak ohrožující pro prďolky :wink: Ale myslím, že to asi každá z nás, co tímhle vším procházíme :wink: Petjunka ponocovala, tož asi ještě vylehává, no, ale my taky teprve teď vylezli z pelechu, prostě se nám v tom upršeném počasí nechtělo ven :wink:
16. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz
Belíšku náš doktor je Marek Koudelka, ale shodou okolností byl mimo když jsme jeli na ET a tak za něj zaskočil Machač :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a jak to dopadlo? Ze dvou zavedených byly trojčata :grinning: Takže je asi vezmem jedním vrzem oba :wink: Ale musím uznat, že jsou na profi úrovni všichni v Repru :dizzy_face: Takže jsi v dobrých rukou.
16. kvě 2010 ve 12:02  • Odpověz
Ahoj kobylky, tak jsem si zase chvíli početla. Teď jsem nemocná, ale mám dovolenou, takže je to v klidu. Stejně venku leje takže se nedá nic dělat. Belíšku....tabulka je super. Už mi to tady chybělo :slight_smile: :slight_smile: jsem ráda, že si to napsala a myslím nejen já. No už jsem tady psala jak pokračuji, ale ještě jednou to shrnu. Tak manža dopíchal, spermio je teď mnohem lepší, že nám doktor doporučil i zmrazení spermií, protože další injekce by si manža už musel hradit, což je 12 tis. takže dáme na radu a zamarazíme. Já teď beru aniko, od června začínám stimulku. Ale v krvi mi našli nějakou nemoc, takže těhotenství bude pro mě i prcka (pokud se povede) rizikové, takže si budu muset píchat další injekce. Začínám s nimi za 14 dní a musím chodit na pravidelné kontroly na hematologii. No doufám že to všechno dobře dopadne. Injekce se píchají do břicha, takže to už znám, takže v tom problém nevidím.Hlavně ať jsme úspěšní.
Leni drž se věřím, že to teď máte náročné takhle dojíždět, ale brzy budete mít broučka doma.
Tak se všechny držte, já si jdu opět lehnout, mám teplotu a není mi dobře. Opět se ukážu. Všechny moc moc zdravím a MVMMMR!!!! :slight_smile: :slight_smile:
16. kvě 2010 ve 12:15  • Odpověz
NAŠE RODINA
Čekanky
Andrea, Pronatal, 2 IUI, 2 IVF+ICSI+PK, 2 KET, teď žijeme baráčkem a těšíme se na adopčááátkooo :slight_smile:
Věruška, Pronatal, 2 IVF+ICSI, 1 KET, máme svého pana božského a jsme momentálně šťastnííí :wink:
Katka31, Reprofit, 3 IVF, 1 KET, 3 mražáčci čekajííí, trávíme čas se štěněcím miminkem Anabellkou :sunglasses:
Leontýnka, máme Domču z domečku a půjdeme si pro sourozenečkááá :slight_smile:
ak303 ( Alenka), 1 IVF, porazíme bacila v červnu to rozjedééém :dizzy_face:
Eva36, 2 IVF, vyléčíme manžu a vzhůru do bojééé :wink:
Bellka, 6 IVF, 1 KET, dáme do pořádku štítku a začneme zase bojovááát :dizzy_face:

Holky v akci
teoreticka se sestřičkou, držíme paluškýýý :wink:

Těhulinky
Lůca, GC Ostrava, 2 IUI, 2 IVF, čekáme Honzulkuuu :slight_smile:
Kasa, Fertimed, 2 IUI, v bříšku se schovává Vojtíííšeeek :sunglasses:
Karolo, GC Ostrava, 2 IVF, 2 KET, čekáme miminkooo, ještě nevíme jestli děvčátko či chlapečka :dizzy_face:

Maminky
Alfice (Mája), Repromeda Brno, 1 IVF+ICSI, máme holčičku Ananáááskaaa, dneska slaví 1. narozeninkýýý :wink:
Hanina, Pronatal, 3 IUI, 2 IVF+ICSI+PK, máme děvčátko Sophie Anna :slight_smile:
Janni.ka, Repromeda Brno, 1 IVF, princeznička Nikolka :sunglasses:
Markytánkakajky, sluníčko Adélka :dizzy_face:
Dady8178, Repromeda Brno, 1 IVF, chlapeček Ondrášek a děvčátko Kačenka :wink:
Katy81, Repromeda Brno, 1 IVF, kočička Valinka :sunglasses:
Terezaa, Natalart Plzeň, 1 IVF, hošíček Matějíček :wink:
Moncaet, Helios Brno, 1 IVF, klučánek Jakoubek :dizzy_face:
Moonnca, CMR Zlín, 1 IUI, 2 IVF, 1 KET, žabička Adélka :slight_smile:
Petjuna, Apolinář, 1 IVF, 1 KET, myšička Majdalénka :wink:
Jantarka (Leňulka), Reprofit Brno, 2 IUI, 9 IVF, andíleček Matějíček :dizzy_face:
16. kvě 2010 ve 13:32  • Odpověz
Holky moje zlaté,. já si nemůžu pomoct, ale mně ta dlouhovlasá holka připomíná strašně, ale strašně Májuuu, koukněte na tooo, i ty pohyby, no prostě celá Mája :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.zetko.cz/video/ofRhjFuJajU&feature=youtube_gdata
16. kvě 2010 ve 13:43  • Odpověz
Leňulko, jj, to věřím, že jsou tam všichni profíci :slight_smile: Já sice přišla do kontaktu pouze s MUDr. Macháčem, ale sem tam nakouknu na diskuzi Reprofitu a tolik pozitivních ohlasů jsemopravdu ještě neslyšela, tak věřím, že to tak bude. Tu chválu pějou i děvčata, kterým to nevyšlo, ale prostě věří, že jim tam pomůžou a já věřím taky, protože ta důvěra je nejdůležitější, ale co Tobě budu povídat, Ty víš své a máš toho tolik za sebou, že mi nezbývá, než se před Tebou hluboce poklonit :wink:
16. kvě 2010 ve 13:49  • Odpověz
Berušky zdravím vás všechny :wink: Napsala jsem dlouhý příspěvek a vypl se mi notas :angry: to on někdy dělá :frowning2: Tak znova jdu psáti :wink:
Belíšku tabulka je krásná jsi šikulka moc se to povedla aji mi už chyběla :wink: Někdy si čtu starší diskuze a musím se smát co jsme schopné napsat a blbosti :grinning:
Lenička si užívá Matějíčka ale jenom hodinku :frowning2: , ale v úterý jí řeknou dobré zprávičky že malého pustí brzo domů a budou konečně spolu doma v klidu si užívat sebe na vzájem :wink:
Alenko hezky se uzdrav at jsi zdravá na stimulku :wink:
Já včera už psala Aničce k narozeninám ona je má až dneska tak ještš jednou vše nej princezno naše kobylí :wink: Máji dort byl úžasný a malá musela mít s trojkolky radost :wink:
Co ta nae Andrejka a zkoušky jak dopadli určo dobře :slight_smile:

Zdravím zbytek kobylince nebudu jmenovat at na někoho nezapomenu :slight_smile:
16. kvě 2010 v 15:27  • Odpověz
Ahoj prisla jsem vas pozdravit po delsi dobe a koukam ze uz sem nejak nepatrim. Nebudu se k tomu vice vyjadrovat ale mrzi me to. Mejte se krasne ................ :frowning2:
16. kvě 2010 v 15:40  • Odpověz
Ahoj Ivi to víš že mezi nás patříš já rozhodně nikoho nejmenuji když pozdravuji protože bych na někoho zapoměla :wink: Co je u tebe nového pořád pracuješ a jak pokračuješ v boji o miminko máte domácí snažení nebo si dáváte pauzu :confused:
16. kvě 2010 v 15:54  • Odpověz
Ahoj Ivi, prosím Tě, jsem psala na začátku, že jsem to zkoušela, myslím, že není nejmenší problém, Tě připsat. Někdy mám pocit, že opravdu za dobrotu na žebrotu, OMG. Jistě tam není více holek, které se určitě ozvou a nebudou se urážet. Já jsem Tě tam nenapsala proto, že tady nepatříš, ale jednoduše jsem si nezapamatovala všechny.
16. kvě 2010 v 15:58  • Odpověz
Se neurazim a vim ze tu nejsem tak casto uz jsem to tu jednou resila a nechci nikoho zranit jen jsem napsala ze me to mrzi vsechno moc rada bych tu k vam taky patrila ale nemuzu za to ze se k pocitaci nedostanu tak casto jako vy to je vsechno. Nechci byt neprijemna tak prominte. Ja vim jsou tam vsechny co tu chodi.
16. kvě 2010 v 16:26  • Odpověz
Nejsou tam všechny, co tu chodí, Janninka s Katy a Mončietkou tu taky chodí cca jednou za 2 měsíce, jenom jsem prostě koukala, z kolika bývalých snažilek jsou už maminky, jenom na to jsem chtěla poukázat, nic víc ani míň. Já tu tabulku taky neumím, takže si myslím, že není problém ji jednoduše opravit a napsat se tam a přidat co je nového, tolik můj názor :wink:
16. kvě 2010 v 16:36  • Odpověz
Ahoj dupky, jsme doma z Jihlavy, Bell tu vytvořila krásnou tabulečku zasejc a hodila videjko. Bellí, kdo mě neviděla na živo, nemůže posoudit,a le já si to normálně pustila a myslela jsme si, že jsi tam dala mojí hlavu, bo fakt dala? :confused: Je to nějaký to nastavovací video bo kde jsi to vzala, jsem to ukazovala Lubošovi a prej kde mě to točili :confused: Týjo, fááááááákt, to su já.

Leni, tak já zas myslela, že jste z Břeclavi a on hodonín, no neva, to je už kousek :slight_smile: Tak toto berou v Brně asi hodně zodpovědně bo nás pustili domů s váhou 2,440g a ani po narození nebyla Áňa v inkubátoru. Myslím si, že jak mají v brně specializovaný pracoviště na nedonošený děti, tak prostě se víc snaží a kdo ví, co nám všechno hrozilo, omg. Radši nemyslet a nevíš, jaký máte to skóre, jak zapisují do průkajdy? My jsme měly samý desítky. A pak půjdeš na pět dní ještě zpátky za ním a až pak domů? To je spešl péče, to čučim. Známý švagrová taky rodila dřív,a le hodně a ta teda s miminkama bydlí v porodce a kojí je, ale to byla náhoda, jinak jsou na hotelu maminky, to jsem ale taky nevěděla, já myslela, že je nechaj s mimuškama dokud nejdou domů a ty píšeš jen na hodinku, na to jsou teda zase pacholci,a le zřejmě to není jako JIPka tu u nás, mají jistě hodně dětí a prý je to pěkná fuška, se postarat o všechny.

Jdem se koupat, narozky oslavený, zítra jdeme na vážení a Hexu, tak ať jsme čistý :wink:
16. kvě 2010 v 19:09  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky Máji, tak oslaveno a teď už Anýskovi běží na druhý roček :wink: Já dneska náhodou koukala na barrandov, na pořad mazec a tam byly dvě holky, skupina čoko voko, no my jsme se tááák nachlamali, normálně i jak ta holka mluvila, úplně celá Ty i stejně se tvářila, takového dvojníka jsem ještě neviděla :slight_smile: Berušky, přeju dobrou nocku, u nás už jsou povodně, máme vodu ve sklepě, tak snad co nevidět přestane pršet, OMG. A to jsme na kopci, vůbec si nedovedu představit, co prožívají ti chudáci, kteří bydlí v údolí nebo u nějaké říčky, OMG. Dobrou nocku a pěkně se vyspinkejtééé a přeju šťastný vstup do nového týýýdneee :dizzy_face:
16. kvě 2010 v 19:46  • Odpověz
Ahojte kobylenky zdravím po delší době.
Anulce přejeme vše nej k jednomu ročku.
Mi jsme taky slavili celí výkend Dominik měl 11let,tak ted jsem skončila s úklidem a jdu pod spéršku a do hajan.
Andrejko domeček je pěkný ,bude se vám tam krásně žít.
Belinko u nás taky lije a zima je jak v Rusku,jsem musela zatopit.
Tak se mějte,dobrou noc a zas někdy pa.
16. kvě 2010 ve 20:01  • Odpověz
Belinko díky za tabulku a doufám,že se nám na ni navyprdneš když si teď byla napomenuta :unamused: to se prostě stane,nemůžeš mít v hlavě všechny :unamused: ještě tam nemáme myslím Manetku ale snad se na Tebe nebude zlobit.
16. kvě 2010 ve 22:33  • Odpověz
Leontýnko tak vy jste taky slavili?Tak dodatečně vše nej.To na mlaďáska zachvíli vleze pubertička že?To bude mazec :grinning: Měj se hezky papa :wink:
16. kvě 2010 ve 22:34  • Odpověz
Tak se jdu s vámi dneska jen rozloučit,protože jsme dorazili z oslav v 20hod a pustila jsem si primu a toho Robina Hooda a zalila si těhu čajček,a v tu ránu vytuhla a probrala jsem se až teď ,tak si vařím čajíček nový,protože se místo 5 minut luhoval 2,5hod. :grinning: .A koukala jsem jak tu bylo živo.Takže ještě přidávám další gratulaci ,Všechno nejlepší Dominičkovi k jeho krásným 11 narozeninkám,hlavně ať tě poslouchají mamka ,taťka a paní učitelka,a holky ve škole. :slight_smile: :slight_smile:
Belinko jinak je mi jasné ,že už máš co se týče té štítky určitě vše nastudované,proto bych to nepsala,jen jsem to psala ,proto,jak tam právě ten doktor mluvil o tom ,že spousta doktorů ,toto základní vyšetření při snaze o miminko zanedbává a opomíjí a ,přitom se potom můžou opravdu páry toužící po miminku snažit jak chcou a prostě se jim nikdy pak nezadaří,a nebo teda zadaří ,ale nebudou schopné miminko donosit,tak mi z toho bylo opravdu hodně smutno,a byly tam rozepsané i různé příznaky,jak může právě žena poznat,že asi nemá v pořádku právě tu štítnou žlázu.No jsem taky zvědavá ,jak pořídí ta ségra teď jak dojede na svatbu,jak pořídí u doktora,protože podle toho jak mamce říkala příznaky ,tak to vypadá,že asi podle všeho zdědila špatnou funkci štítky,tak to bude muset ,taky rychle začít řešit.Takže si asi nechá vzít teď krev,a pak jak přijede v červenci na 14 dní ,tak by si musela nechat nasadit nějakou léčbu,protože teď už by to asi nestihla,a ve Skotsku je zdravotnictví hodně drahé a hlavně prý není na takové úrovni jako tady.No nic teošku jsem se rozepsala,tak pomalu končím,mějte se krásně a zítra pá pá. :wink: MVMMMR
16. kvě 2010 ve 23:14  • Odpověz
No to je právě to nejkrásnější období ,počkej jak bude nahánět ty holky. :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2010 ve 23:15  • Odpověz
Krásné dobré ranko všem,tady se dneska ještě spinká. :sunglasses:
17. kvě 2010 v 09:10  • Odpověz
No jo,to je to počasí co?
17. kvě 2010 v 09:10  • Odpověz
Dobré ráno i když je venku pěkně hnusně. Manžela už mám doma z nemocnice. Má berle a Ronald se jich bojí :grinning: . Bellinko, krásná tabulka. :wink: . Jdu zase pracovat a zase se ozvu!!!
17. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz
A co se Evi manželovi stalo,nějak jsem to přehlídla,jestli jsi to tu psala.A co Roland,už víš jestli budou štěňátka. :wink:
17. kvě 2010 v 09:25  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje :wink: Já dneska byla na kontrole z cukrem a je to ok už nemusím jít až po šestinedělí na tu hnusnou odu na kotrolu :frowning2: Holky venku je hnusně :frowning2:
Kasi ahoj :slight_smile:
Evi ahoj nějak jsem zapoměla co je manžovi že má berle :frowning2:
17. kvě 2010 v 09:26  • Odpověz
Ahoj Luci,to je super,že je cukr v normě. :wink: No to počasí je opravdu hnus. :angry:
17. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz
Jdu si udělat kávičku a vyhlížím ségru na skypu.
17. kvě 2010 v 09:38  • Odpověz
Já právě dokecala se ségrou a s mamkou na skypu a ted si jdu pokecat ICQ s tetkou z německa :wink:
17. kvě 2010 v 09:42  • Odpověz
Ještě ,že to existuje ,to je vynález. :wink:
17. kvě 2010 v 09:45  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: O víkendu hnus s fialové tečky :frowning2: tady se slavilo, Anýsku vše nej k prvnímu ročku a Dominičkovi k počínající pubertě :grinning: Obou rodinnám pevné nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Luci, je fajn, že odběrky dopadly dobře. Co ten maliník, popíjíš? :slight_smile: Evi, tak huž máš manžu doma, to je dobře :slight_smile: Doufám, že nám Belíšek na kopečku neodplaval, ty povodně jsou hnus :frowning2:
17. kvě 2010 v 09:46  • Odpověz
Ahojky kobylky :dizzy_face:
přeju pohodový den a jestli má někdo kontroličku, ať dopadne na 1*** :dizzy_face: Holky, to je hrůza s tím počasím, už ať přestane pršet, OMG. Kasi, jj, já vím, že to někteří lékaři zanedbávají, viz můj případ, ale taky musím říct, že jsem i u obvodní říkala několik let, že je mi zima, bývám dost unavená, ale to jsme přičítali tomu, že dělám 12tky a fyzicky namáhavou práci, na ten můj knedlík v krku jsem dostala ATB a přitom je to zvětšená štítka, nějak naplněné ty laloky nebo co, to je ten knedlík, jsem se na to ptala endokrinologa. Takže si myslím, že už se na to mohlo přijít strááášně dávnooo, ale to už je fuk, páč se to teď konečně srovná :wink: Petjuuu, víš jak, já se teprve naučila pracovat s tou tabulkou, takže mě to teď drží a baví, takže ji budu aktualizovat, jenom třeba nevím o všech všechno, tak když tak mi klidně napište připomínky, co byste tam chtěli změnit :wink: Ale úpřímně, jako Andrejka ji mít nikdy nebudu :slight_smile: Všechny vás moooc zdravím, bez jmenování, bo basama s fousem :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 v 09:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.