• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
dobrý večer berušky zahradka posekaná ,ruce a nohy jsou ok nic jsem si neusekla :grinning:
4. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz
Máji tak to jsem klidná.Já už to mám snad za sebou.Ted jenom ty sny a pořád mi přijde že smrdim :confounded: Ikdyž vylezu se sprchy tak prostě smrdim.Jaký jsou ty vaše jména sem snima.
4. kvě 2009 v 18:53  • Odpověz
Zamkl do kufříku jo? :confused: To pak vyhozený prachy, ne? :grinning: Tož Ty ten kufr znásilníš a dostaneš se do něj :grinning:
Nezaboří to milášek, myslíš jako co? :grinning:
Podívej, jak jsi toho Luciáše přivolala :wink:
4. kvě 2009 v 18:54  •  1 dítě  • Odpověz
Karolko tak to je super s tím Olmíkem jsem zvědavá co ti řeknou :wink:
Andrejko to je super :slight_smile:
holky tipněte si kolik dostane mladá holčina když daruje vajucha :slight_smile:
4. kvě 2009 v 18:55  • Odpověz
Ahoj Luci.Tak že vyvenčená a v celku.To máme radost.Karolko kéž bys měla pravdu.Jen to bříško né a né růst.Ty co jsou ještě mín než já tak maj větší bříško.Jen ty prsa mam vetší jinak nic. :frowning2:
4. kvě 2009 v 18:56  • Odpověz
Luci já to četla něco kolem 20.tisíc?
4. kvě 2009 v 18:57  • Odpověz
Marky já dneska potkala známou je tak 14týden a bříško žádné přibrala trochu po puse a nic víc neboj bříško poroste až se budeš divit :sweat_smile:
4. kvě 2009 v 18:58  • Odpověz
Jo dostane 15000 kč a může jít co pět měsíců :wink:
4. kvě 2009 v 18:58  • Odpověz
Jo už aby to bylo jsem jak reklama na koncetrák. :unamused:
4. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz
Karolko,tak to je teda pěkně od miláška škaredé,zamčít do kufříku,to se neděl :angry: :angry:

Máji s tím jak Ti to někdo vysvětlil tak to chápu,to Tonda taky umí a to skoro se všema,mu se prostě nelíbí snad žádný,nebo co se mě nelíbí. Ale chlapeček by byl Tobiáš :slight_smile: jen tedkom si káča Verešová tak pojmenovala druhým jménem kluka,to se zas budou všici opičit :angry: :angry:
Májo nezaboří do nějaké ženštiny, to bych mu ho ufikla :slight_smile: Já Eregmu přestala papat, je mi z ní divně, pořád se mi chtělo spát a a cykluis mi to neupravilo, bo zase špiním, poptám se v Olomouci co mám papat. Ale jsem zvědavá na miláškuv spermiogram, jestli to nějak pomohlo :slight_smile: Lucinko ahoj :wink: Májo, co máte za jméno pro klka, já mám naprosto jasno Terezka a Honzík, to jsou moji favoriti :wink:
Tož použij nějakej sprcháč :grinning: :grinning: :grinning: To ne, já si tak připadám teďka, se nějak divně potim a to pořád, ani tuháče nezabíraj, kalamita, se taky furt spršim a sekám a na každou kontrolu jsem si kupovala nový fusakle, bo jsem měla stále potřebu je mít houplně bílý, bez známky nošení a brala jsem si jedny ještě do kabelky :slight_smile: , než jse se všude převlíkla, přezula, to byly akce.
Já jsem chtěla Mikuláše, ale to mi mamka jaksi vysvětlila, že k mému jménu trošku zvláštní kombinace :grinning: , kámošky zas že je to právě dobrý, ať to dáme :grinning:
Další byl ten Tadeáš, z něhož manža udělal Tydýta, takže to jsem utla.
Chtěla jsem Báru, to prej je zas pes..., člověk se nezavděčí...
Pak jsem chtěla Filipa, ale to je zase Lub. nevlastní bratr, tož to by nešlo :wink:
No a Anička je kvůli mé milované babičce, po které mám teda jméno já a jelikož bych ho dceři nedala, tak jsem si vzpomněla, jak vždycky mluvil ao svojí mamince, která jí umřela někdy v osmi letech a ta že byla Anička a vždycky jsm ena ni vzpomínali na sv. Annu, tak proto.
Ale že mě okolí štve, bo mi zpívá furt nějaké sporsté písničky na Aničku,,,to je fakt, ale měnit to už nebudeme, bo jí tak říkáme od samého začátku.
4. kvě 2009 v 19:00  •  1 dítě  • Odpověz
Tak Karolko u nás by jsi z Terezkou neuspěla.Zdenda má kamaráda a jeho přítelkyně se tak jmenuje.Zdenda jí i z klukama nesnáši a tak to jméno zavrhl.
4. kvě 2009 v 19:01  • Odpověz
Lucy ahojky,ty se teda s antibiotikama moc nešetříš :angry:

Myslím že ta cena za ty vajíčka není zas tak přemrštěná a určitě musí splňovat nějaké podmínky ta ženština,né?

Marky,neboj bříško naroste,já mám bříško a přijde mi že to všici musí poznat,jsem nosila většinou vše skoro na tělo a ted to z trička leze,a musím si koupit i na dom tepláky a brzo snad i rifle,páč mě to navečer tlačí :sweat_smile:
4. kvě 2009 v 19:03  • Odpověz
Lůco s tím darováním vajuch to zas taková sláva není, oni hodnotí kvalitku a množství prej a v některých CARech s nima vydrbou, že nedostanou nic, jsem to taky studovala, když jsme šli do CARu. Ono jak kde.

Honzíka chtěl Luboš, se mi to taky líbí, ale nelíbí se mi Jan, tož komplikace :slight_smile:
A dneska říkal, že má u kluka jasno, prej Tobiáš bo Tobias, ale to by zuase nešlo k příjmení, tak Tobiáš. Nevím, co ho to zas napadlo dneska, ale ať si tam napíše co chce :grinning:
4. kvě 2009 v 19:05  •  1 dítě  • Odpověz
Mi Máji povídej.Ani tuháš ani sprej ani sprcha.To znám a je to dost nepříjemný.No jo no jsme holt v jiním stavu :grinning:
4. kvě 2009 v 19:05  • Odpověz
Májo já když miláškovi oznamovala, že jsem těhotná před 8 roky, tak jsem mu řekla " čekáme Terezku", tu jsem čekala celých 9 měsícu a narodil se Kuba. kterého jsem si vymyslela 2 měsíce před porodem a jsem za to šťastná. :slight_smile: Jinak Anička je krásné jméno, já jsem na ty staré, české. Mám sice synovce Honzíka, ale je mu 14 a moc se nestýkáme, tak to neřeším :slight_smile:
4. kvě 2009 v 19:07  • Odpověz
Máji né Tadeáš :angry: ,ne ne ne,ale Tobiáš-to je velikej rozdíl :wink:
Mě se líbí dost Antonie-nechce Tonda ani slyšet a pak se mi líbila Anastázie-to zas "voda steče a Stázina se dostane Kubovi za ženu" tak to taky né :cry:
To mě zase Katy řekla babička že jsem nejspíš v prvnim měsíci že nemám bříško,prej kde to nosim.Každej se diví.
Májo,máte holku,tak Tobiáše nechte napokoji,neboo :angry: :angry:
4. kvě 2009 v 19:08  • Odpověz
Já Ti nenutila Tadeáše :confused: , já psala že jsme nad ním přemýšleli, že jako Tedík by to byl. Ale těchto Tobiášku a Tadeášků je dneska plno, to jo.
4. kvě 2009 v 19:08  •  1 dítě  • Odpověz
Je to XXI, my máme olši. Dělal se ještě ořech, ale to už se nevyrábí. Sendvičové matrace jsou vlastně jednoduše jako když si dělaáš sendvič. Můžou to být kombinace i líné pěny, ta je super. Doporučují se spíše na lamelové rošty. Jestli si to teda dobře pamatuji. Já totiž v nábytku prodávám, teda te´d už se od ledna flákám. Jinak mě chlap od počítače nežene, ani nic neříká, bo je furt pryč a já tu jsem siroteček.
4. kvě 2009 v 19:09  • Odpověz
Však já Ti ho neberu :grinning: , říkám, ať si tam napíše, co chce...Já mám jasno a jestli vyleze pindík, tak se asi budeme divit všichni :wink:
A tak vy počítáte s klučánkem, jo?
4. kvě 2009 v 19:10  •  1 dítě  • Odpověz
Holky já si myslím že na tom porodním sále stejně řekneme uplně jiné jméno a chlapům to bude jedno.Hlavně že budou moct zapíjet.
4. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz
Ale je to pěkné jméno, mě se líbí. My máme vybrané Lukášek nebo Nikolka.
4. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz
Tak to máš pravdu, Marky. Ten můj už se domlouval se šéfem, jak to udělat, poněvadž když to na mně příjde a on bude třeba v Norsku,tak to asi těžko stihne.
4. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz
Tak z nábytku, no tak to já Tě musím vyzpovídat :wink:
Jojo, my máme právě ten ořech, mám ho myslím vidět taky v albu.
A pro tlustý lidi je jaká matrace a jakej rošt? :grinning: Ale pro meeeeega tlustý...
4. kvě 2009 v 19:12  •  1 dítě  • Odpověz
Tadeášů je víc,ale Tobiášků tolik né :wink: ,já jen že pro kluka bysme měli,ale holčičí nevíme,ale času plno.
4. kvě 2009 v 19:18  • Odpověz
Tak Pavlí s tím si taky trápím hlavu.Pač ten můj jezdí z tatrou a už vidím jak se mu nemůžu dovolat a ještě za ním běžím z taškou do práce at my ho seženou že jdu rodit.To ještě budu čekat až se umyje protože je jak cikán špinavej a tak by ho do porodnice nepustili.A nedej bože aby už sněžilo do Plzně je to dálka.To porodim ještě v autě.
4. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz
Katy neboj já se šetřila manža s tatkou sekal trávu a já pila v klídku čajíček. Odpoledne jsem šla ke kámošce na kafé a potom s mankou na nákuji jedou s tatkou do Paříže tak se potřebovala oháknout :wink:
holky co se týče jmen já bych chtěla Aničku a Ondru :slight_smile:
4. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.