• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Belluchovic neodplavali, zatím čerpáme, od včerejška, vodu ze sklepááá :confused: :confused: :confused:
17. kvě 2010 v 09:49  • Odpověz
Dobré ránko všem. U nás taky pršivé a hnusné počasí :angry:
Lucinko ahoj. Tak poslední cukr, to je super...aspoň budeš mít konečně klid! Co malý? Jak nám roste frajer? Ten už bude mít určitě přes 3kg že? No je to super, že to zvládáš. Já už si to ani nedovedu představit, že bych se lopotila s tím pupkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale musím se přiznat, že mi docela chybí. Ještě se občas přistihnu, že si ho hladím nebo mluvím jako že jsme ještě 2v1 :sweat_smile:
Jinak už je všechno připravené na jeho příchod? Já jsem musela ještě zbytky látat přes mamču. Když jsem si na něco vzpoměla, tak jsem žhavila telefon a oni lítali jak blázínkové :grinning: Tak teď už je snad vše ok. Jo a chtěla jsem se zeptat co budeš dávat do kočátku? Já právě nevím co tam dát.
Kasi ahoj. Jak je?
Belíšku, krásná tabulka :wink: A já se poprvé našla v jiném oddělení.....to je úžasné :cry: mi aji slza kápla :dizzy_face:
17. kvě 2010 v 09:53  • Odpověz
Ahoj Leňulko ,tak co Matýsek ,jak se má ,jste včera za ním myslím byli ,že? :wink: :wink: .Jinak mám se docela dobře dneska jsem se dokonce i vyspala. :wink: Akorát mě už ze všeho pálí žáha,tož to na svatbě moc obžerství nebude. :grinning: A Belinka udělala krásnou tabulku,a je skvělé ,že jsi se našla už v jiném oddělení ,mooooooooooooooooooooc si to zasloužíte.
17. kvě 2010 v 09:57  • Odpověz
Karolko holko ahojda :slight_smile: Jakpak se máš ty a bobíšek? Sakryš já včera kukala, ža už je doma těhu knížečka! Si fakt připadám, jako by mě zavřeli někam do neználkova. Teď pořád na fšéckooo čučím jak tele :grinning: Takže palečky držíme dalej! :wink:
Belíšku to je dobře, že jste neuplavali, páč pořád čekáme na tvůj start! A to by sakryš bylo aby nebylo!
17. kvě 2010 v 09:58  • Odpověz
Jj Kasi na žáhu si dobře pamatuju. Pálila mě pravidelně každý den navečer :confounded: byl to hnus fialový :angry: A po porodu už ani jednou :wink: Jinak za malým jsme nebyli, protože měl zase zvýšenou žloutenku a musel do fota. Takže by jsme ho nemohli ani pochovat :frowning2: To je hrozné....to se můžeme na něj jen dívat za sklem :frowning2: Tak uvidíme jak bude dneska. Když bude v postýlce, tak frčíme!!!! :wink:
17. kvě 2010 v 10:11  • Odpověz
Tak držím pěstičky ,aby už byl Matýsek lepší a mohli jste být zase nachviličku spolu. :wink: A neboj bude lepšía lepší a za chviličku si ho povezete domů,jen co se trošku vyhřeje na sluníčku,škoda,že je tak škaredě,jinka by vás pustili domů možná dříve a mohl by se vyhřívat doma za okýnkem,ale raději ať ho ještě chviličku ohlídají. :wink: :wink:
17. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz
Ľeňulkooo, tak tfujtfujtfuj, ať je Matýsek lepšííí :dizzy_face:
http://www.barrandov.tv/56200-mazec-epizoda-10
Holky, tady je přímo Mája zblízka, tak koukněte, kdo chcete, je to cca od necelé půlky toho videaaa :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 v 10:49  • Odpověz
Tak popořadě Jani maliník popíjím je chutově dobrý piju ho 2x denně :wink: A co kobzol už je mu lépe :slight_smile:
Belíšku tabulka je úžasná moc za ní děkujem :wink: je dobře že jste na kopci a že neplavete i když máte zatopený sklep jsi psala to není tak hrozný :slight_smile:
Leni co budu dávat do kočárku zatím nevím :frowning2: Měla jsem zbalený do porodky overal takouvou soupravičku a ted jsem tam dodávala teplý overal a mikču a teplejší čepiku a ponožky a papučky at mi nezmrzne kdybychom rodili ted :wink: At je malý dneska v postýlušce a ty si ho můžeš pochovat moje Péta byla o měsíc dříve venku a inkubátoru kvůli žloutence byla 8 dní a potom ještě 5 dní u mě na pokoji dohromady jsme byli v porodce 13dní :frowning2:
Kasi žáha mě taky pořád pálí :frowning2:
17. kvě 2010 v 11:14  • Odpověz
Holky jupííííííííííííí malý je zase dobrý a po obídku za ním můžeme frčettttttttttttttt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Je to náš šikulínek, hezky papal...prý 45 a to už je nádhera proti těm devítkám na začátku :wink: Je zase ve svojí postýlečce a je tůůůůze hodný :slight_smile: Sestřičky si ho pořád chválí, že je moooooc hodný a neplakává, ale to je tím, že je pořád unavený z té žloutenky :sweat_smile: Já jim zase říkám, že bych si přála, aby mu to vydrželo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2010 v 11:23  • Odpověz
Tak to je faKT MAZEC,to není možné ,že to není Mája,ale aspoň ví ,že má dvojnici.Jsem se tu teď tak chlamala,jak už dlouho né.Tajit nám takový talent. :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 v 11:29  • Odpověz
Tak super Leni,tak si Matýska užijte. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jsem teď byla třičtvrtě hoďky se ségrou na skypu a teď jsem se pobavila tou Májou. :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 v 11:32  • Odpověz
Manžel byl s kolenem - meniskus. Nic hroznýho, ale je to chlap, tak pořád skučí :grinning: . A Ronald se předvedl, je to pašák. Jestli budou štěňátka ještě nevím, ale řekla bych, že jo. Je to nadsamec :grinning: .
17. kvě 2010 ve 12:27  • Odpověz
Aha,no meniskus není nic příjemného taťka byl taky už 3 krát na operaci . :unamused:
17. kvě 2010 ve 12:30  • Odpověz
Jé Leňulka dneska jede za matýskem :slight_smile: Já se nedivím, že si doma hladíš bříško, až budeš s matýskem víc, tak tě to přejde :slight_smile: U nás v FN je to taky tak, že maminky dojíždějí a až potom na 3 dny přijdou za mimískem :wink: malý už je dobrý, dobírá ATB, tak ho nechávám doma. Nemá cenu ho vysílat do školy, moc bych si tím nepomohla. :wink: Jinak blivo je mi furt :unamused:
17. kvě 2010 ve 13:07  • Odpověz
Tak to malý Leni šikulka že tak krásně pije a hlavně že za ním můžete tak ho hezky pomuckej aji za nás tety :wink:

Holky u nás je kalamita zatopený tunel u vlakáče musí se objíždět celé město z ostravy je problém se k nám dostat všude kalamita no hrůza :angry:
17. kvě 2010 ve 14:03  • Odpověz
No sleduji to od rána Luci,je mi hrozně líto těch lidí co bydlí co bydlí u vody,sami máme v jedne té zaplavové oblasti tetu ve Staré Vsi nad Ondřejnicí,tak nevím jestli už náhodou taky neplavou. :frowning2: ,nejde se naně dovolat,tak nevím.
17. kvě 2010 ve 14:18  • Odpověz
Kasi taky ty lidi lituji v roce 1997 jak byli ty povodně tak jsme byli u tchána v Lípníku nad Bečvou a během 5 minut měl v baráku 1metr vody byla to hrůza a pořád pršelo všechno musel vyhodit byla to hrůza. Mojí rodiče pro nás museli po týdnu jet nejeli vlaky byla to kalamita :frowning2:
17. kvě 2010 ve 14:23  • Odpověz
Jo ty povodně v 97 mám v živé paměti, půlka Opavy byla pod vodou :frowning2: Mě čvachtala voda u dveří od baráku :unamused: Je to strašné, když člověk slyší ten hukot vody, jak se valí. Z malé klidné říčky je ajednou dravá smršť :angry: Snad to jen skončí pár uzavřenými silnicemi a několika zatopenými domky :confused: je mi těch lidí taky líto.
17. kvě 2010 ve 14:34  • Odpověz
No tak při těch povodních v 97 jsem dělala už v kaufu v Ostravě,ale centerála firmy byla v Opavě a hned vedle teče ta Opavice,a firma byla během pár minut 2m pod vodou, ještě za 2 roky jsme z některých věcí umývali plíseň,a štětečky čistili sušinu a podobně,bylo to hrozné. :confounded: ,tak snad to nebude letos tak hrozné,pro ty lidi co bydlí u vody to musí být strašná hrůza. :frowning2:
17. kvě 2010 ve 14:44  • Odpověz
autor
Ahoj kobylenky, chodící i nechodící :slight_smile:
Bohužel Marti ségře to nevyšlo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Moc všechny zdravím.
17. kvě 2010 v 16:29  • Odpověz
Ahoj Andrejko :wink: ¨tak co zkoušky jak dopadli :dizzy_face:

Marti to je mi moc líto , že to ségře nevyšlo :frowning2: :frowning2: :frowning2: Já tomu tak věřila že to výjde :cry:
17. kvě 2010 v 16:40  • Odpověz
Zdravím kobylky, ty povodně to je hrozný. Moji rodiče jsou v záplavové oblasti, mají celou zahradu i sklep pod vodou a čekají jak to půjde dál. Jsou sbalení na evakuaci... :frowning2: :frowning2: :frowning2: Mám z toho pěkný nervy,ale bohužel jim nemohu pomoci. Doufám že vše dopadne dobře.
17. kvě 2010 v 18:30  • Odpověz
Alenko ahoj budu držet palečky at voda klesá a rodiče nejsou pod vodou :frowning2: Je to hrůza ta voda taky to sledujem je mi těch lidí líto :frowning2:
17. kvě 2010 v 18:44  • Odpověz
Ahoj kobylky, jenom jdu popřát dobrou nocku a hezké sníííkyyy :dizzy_face: Marti, je mi to moc líto, tentokrát jsem tomu opravdu věřila, že to ségra zvládne, ať se drží, teď to bolí, ale přejde to, ale to už víte :frowning2:
17. kvě 2010 ve 21:17  • Odpověz
Berušky loučím se sváma přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
17. kvě 2010 ve 21:20  • Odpověz
NAŠE RODINA

Čekanky
Andrea, Pronatal, 2 IUI, 2 IVF+ICSI+PK, 2 KET, teď žijeme baráčkem a těšíme se na adopčááátkooo :dizzy_face:
Věruška, Pronatal, 2 IVF+ICSI, 1 KET, máme svého pana božského a jsme momentálně šťastnííí :slight_smile:
Katka31, Reprofit, 3 IVF, 1 KET, 3 mražáčci čekajííí, trávíme čas se štěněcím miminkem Anabellkou :sunglasses:
Leontýnka, máme Domču z domečku a půjdeme si pro sourozenečkááá :dizzy_face:
ak303 ( Alenka), 1 IVF, porazíme bacila v červnu to rozjedééém :slight_smile:
Eva36, 2 IVF, vyléčíme manžu a vzhůru do bojééé :sunglasses:
Bellka, 6 IVF, 1 KET, dáme do pořádku štítku a začneme zase bojovááát :dizzy_face:
manetka, holka kamioňářská, ozvi se nám, sluníčkooo :sunglasses:
teoretička, vyslankyně sestry, máme bolístku, nevyšlo to, posíláme pohlazenííí:slight_smile:

Těhulinky
Lůca, GC Ostrava, 2 IUI, 2 IVF, čekáme Honzulkuuu :wink:
Kasa, Fertimed, 2 IUI, v bříšku se schovává Vojtíííšeeek :slight_smile:
Karolo, GC Ostrava, 2 IVF, 2 KET, čekáme miminkooo, ještě nevíme jestli děvčátko či chlapečka :dizzy_face:

Maminky
Alfice (Mája), Repromeda Brno, 1 IVF+ICSI, máme holčičku Ananáááskaaa, dneska slaví 1. narozeninkýýý :sunglasses:
Hanina, Pronatal, 3 IUI, 2 IVF+ICSI+PK, máme děvčátko Sophie Anna :dizzy_face:
Janni.ka, Repromeda Brno, 1 IVF, princeznička Nikolka :sunglasses:
Markytánkakajky, sluníčko Adélka :slight_smile:
Dady8178, Repromeda Brno, 1 IVF, chlapeček Ondrášek a děvčátko Kačenka :dizzy_face:
Katy81, Repromeda Brno, 1 IVF, kočička Valinka :wink:
Terezaa, Natalart Plzeň, 1 IVF, hošíček Matějíček :slight_smile:
Moncaet, Helios Brno, 1 IVF, klučánek Jakoubek :sunglasses:
Moonnca, CMR Zlín, 1 IUI, 2 IVF, 1 KET, žabička Adélka :dizzy_face:
Petjuna, Apolinář, 1 IVF, 1 KET, myšička Majdalénka :slight_smile:
Jantarka (Leňulka), Reprofit Brno, 2 IUI, 9 IVF, andíleček Matějíček :sunglasses:
17. kvě 2010 ve 21:29  • Odpověz
Belíšku kulíšku děkujem za tabulku je super :wink:
17. kvě 2010 ve 21:32  • Odpověz
Marti poaílám pohlazení. :frowning2:
17. kvě 2010 ve 21:41  • Odpověz
Belíšku děkujeme za krásnou tabulku,hlavně držím pěstičky ať vás voda více nezalije,ještě ,že jste trošku na kopci.
Alenko snad už to stoupat nebude,přeji rodičům ať jsou hlavně v pořádku.Na tetu jsme se nedovolali ,tak ani nevím jak jsou na tom,ale podle všeho už budou taky pod vodou,snad ,ale jen zahrada a sklepy. :frowning2:
jdu vám popřát dobrou noc ,ještě koukám na hokej,musím si dát Reni na tu žáhu a možná asi brzy usnu.Tak dobrou noc.
17. kvě 2010 ve 21:45  • Odpověz
Ahoj všem kobylkám! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Zas po delší době nakukuju a musím moc poděkovat belliškovi za krásnou tabulku. Konečně mám zase přehled. Všimly jste si, že se zvýšil počet maminek nad čekankama? Byly doby, kdy to bylo opačně. Je to krásný a tak to má být! :slight_smile: A konečně tu máme taky prvního jednoročka Anulku :slight_smile: Jo, letí to... Snad se i my dlouhodobější čekanky jednou přesuneme o řádek níž a ještě líp o 2 řádky níž :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Já se mám přesně tak, jak Bellka napsala. Mimi zatím neřeším, je to ještě brzo v novém vztahu,ale kdyby přišlo, budu nejšťastnější na světě :slight_smile: Možná si jen nechám příští měsíc zas udělat horm. profil, to abych věděla, jestli minulé skvělé výsledky ještě platí a nebyl to jen omyl.
Jinak hodně makám, zase jsem začala chodit do sboru (bo divadlo už dávno skončilo) a mezitím jezdím s panem božským po obchodech s nábytkem (bo si zařizuje nový byteček). Asi z toho předělávání a zařizování bytů nevyjdu, ještě štěstí, že mne to baví :grinning: Možná se začnu živit jako bytový architekt :grinning:

Přeju všem pohodové dny, konečně trochu toho sluníčka a hlavně, mějme se rádi!:slight_smile: Držím nám všem palceeeeeeeeeeeee!
18. kvě 2010 v 08:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.