• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jo a všimli se píše asi měkké i, ne? :slight_smile: :grinning:
18. kvě 2010 v 08:01  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje :wink: Pořád prší je to hrůza :frowning2: péta nešla do školy nejeli jí busy tak jsem si jí nechala doma :unamused: Takže se bude až do večera doma nudit a já sní to bude chtít pořád něco hrát už se těším at už je 1930 to jde spát :sweat_smile:

Věruško ahoj tak si zařizujete s princem hnízdečko lásky moc ti to přeji :wink: Jak budeš mít chvilku zase za náma přijd rádi tě tady uvidíme moc nám chybíš :frowning2:
18. kvě 2010 v 08:46  • Odpověz
Ahojky kobylkýýý :dizzy_face:
přeju dobrý den, protože krásný se napsat ani nedá, když stále leje a leje, OMG :unamused: To počasí je děsné, už ať to skončí, je to hrůza, k tomu není co říct, než si přát, ať ten dét už ustane. Věrííískuuu, holka zlatá, to je fajn, že jsi nakoukla a podala o sobě zprávičku, moooc Ti to štěstí přeju, ale hlavně... však Ty víš a já věřím, že to prostě příjde :wink: Jo a všimly se píše y, první bylo správně :wink: :wink: :wink: Mějte, pokud možno, pěkný den a kdo máte kontroličku, ať dopadne na 1*** :dizzy_face:
18. kvě 2010 v 08:47  • Odpověz
Krásné dobré ranko všem,doufám ,že jste všichni v pořádku,a že vás nezasáhly povodně,je to hrozné ,jak to sleduji v televizi,chudáci lidi z těchto oblasti. :frowning2:
Věruško je super ,že si tak spokojena,a že pan božský je na tebe tak hodný,a co s tím divadlem už nebudete hrát.My jsme se tak těšili až vzhlédneme tvé herecké umění,já jdu na pražské divadlo s Brzobohatým a Maciuchovou teď v neděli s mamčou ,už se moc těším ,pak už se asi tak brzo za kulturou nedostanu ,tak si to chci o to více teďka užít. :wink:
Už jsem moc zvědavá na čtvrtek a poradnu co se dovím nového.
Mějte se krásně.
18. kvě 2010 v 08:53  • Odpověz
Jé než jsem to napsala tak je tu živo,Peťa se svým taťkou za chvilku vyráží do Sambaby pro postýlku, :wink: ,já s nima nejedu nevlezu se do auta,musí sklopit sedadla. :wink: .No stejně by tam ani psa nevyhnal.Už ať ten déšť skončí.
18. kvě 2010 v 08:56  • Odpověz
Krásný den pro všechny :slight_smile: Ale jak je už trošku zvykem, tak opět upršené :sweat_smile:
Tak holky zatím dneska jen dobré zprávy! Malý je super, hezky zase papal, zase trošku přibral a navíc:::::::::::::::::::::::::::zítra za ním nastupuju zpátky do nemocniceeeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To byla ta nejkrásnější zpráva, kterou jsem dneska slyšela! Navíc za hodinku zase jedeme za ním, tak se dozvím víc. Jinak v 13:00 bude mít neurologa a pediatra, tak doufám, že bude všechno jak má být a nic se už nezmění! Takže prosím držte nám palečky :wink:
Věrušku ty zamilovaný broučku, moc tě zdravím a hrozně moc ti přeju, aby tvá nová láska byla ta pravá a k ní přibyl následně jeden nebo i několik voňavých uzlíčků! Moc na tě myslím a věřím, že teď to bude všechno jinak!
Andrejko zlatí ahojky. Tak jak se máš? Co je nové? Nic o tobě zase nevím :sweat_smile:
Belíšku krásná tabulka, opravdu radost pohledět! Jak to u vás vypadá s tou vodou? Snad ještě neplavete!
Kasi ahoj. Kup si na žáhu Gaviskon...je lepší a hned zabere. Mě pápila žáha každý den a on vážně pomáhá.
Luci jak je? Ještě se nechystáš do porodky?
Martinko, moc mě mrzí, že to sestře nevyšlo :cry:
18. kvě 2010 ve 12:18  • Odpověz
Leni tak to jsou super zprávičky :slight_smile: konečně zase spolu :slight_smile:
My máme teplůtku takže sedíme doma a čekáme na tatku až nám doveze prášky :unamused:
Věruško Andrejko zdravím :slight_smile:
Martí je mi to moc líto :frowning2: sakra proč se tohle musí dít.Jednou jsme ženské a jsme tady od toho abychom ty dětičky měly,tak proč se tohle děje,že to ten nahoře nedovolí :angry: :pensive: :pensive: :pensive:
18. kvě 2010 ve 12:33  • Odpověz
Dupky ahojky :slight_smile: nejdříve leňulce gratulka, zítra huž se bude celý den mazlit s Matýskem :wink: ta žloutenka je na spaní fajn,ale když děťátko hodně spí a málo pije, tak žloutenka se zvyšuje a pak to zpomaluje vývoj děťátka :frowning2: Takže lepší ať pořádně papá a málo spinká :wink: Výsledky určitě dopadnou dobře, možná ho budou trošku víc hlídat, ale to nevadí :wink: peti, kdo má teplůtku, ty nebo malá :unamused: Asi malá. To je pech, ale to počasí tomu nahrává :frowning2: Jinak je mi líto všech lidí zaplavených vodou, je to hrůza :frowning2:
18. kvě 2010 ve 12:40  • Odpověz
Marti, segry je mi líto.K tomu není co dodat :frowning2:
18. kvě 2010 ve 12:40  • Odpověz
Leňulkooo, paráááda parááádičkovááá, držím palušky, ať už je to jenom a jenom lepšííí :dizzy_face: My máme kolem vody a vody, ale neplaveme, tož vyděržáááť, no, nic jiného nám ani nezbývááá, takže čerpáme a čerpááámeee :unamused:
18. kvě 2010 ve 12:42  • Odpověz
Beli, tak čerpat, ať nemusíte stavět Archu :slight_smile: Jinak to sleduji v televizi, nediovím se , že někteří se z toho hroutí, kor ti, co to zažívají podruhé :frowning2: V Troubkách to musí být strašné :unamused: Naštěstí koryto opavice je vyčištěné od 97, takže to zatím vypadá pokojně :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 12:48  • Odpověz
Jé Leňulko to je paráda,já mám z tebe tááááááááááááááákovou radost,to je super,a tak dej dneska Matýskovi za nás hubánka a zítra už se budete mazlinkovat celý den ,no to je paráda. :slight_smile: :slight_smile:
Jo a ještě jedna dobrá zpráva,od června bude vyšší mateřská.Jupíí
Beli,tak hlavně aby vás to nezalilo úplně.Nevíte jestli ten gaviskon na tu žáhu je lepší než reni,to užívám,ale už moc nezabírá.
18. kvě 2010 ve 13:37  • Odpověz
A už máme složenou postýlku. :wink: ,tak si už pak nachystám věci do porodky,ještě ten obrázek na zeť a bude vše připravené.
18. kvě 2010 ve 13:44  • Odpověz
Kasi, tak zkus ten gaviskon, mě u kobzola renii taky nepomáhal :slight_smile: Nebo obyčejný anacid, už ho dělají v tabletkách :slight_smile: Jo postýlka poskládaná, tak huž jen svatba, tany, tany a hurá směr porodka :grinning:
18. kvě 2010 ve 14:37  • Odpověz
Leňulko skvělé zprávičky hezky malého pomuckej a zítra si budeš užívat celý den to je super do konce týdne budete určo doma :wink:
Kasi mě rennie zatím zabírá naštěstí někdy to je mazec ta žáha hlavně večer :frowning2:
Belíšku nezbývá než čerpat vodu snad už se to počasí umoudří a bude líp :angry:
Petruš ahoj tak malá je nemocná já se nedivím při tom hnusném počasí :frowning2:

vložila jsem fotky mého balonu :sweat_smile:
18. kvě 2010 ve 14:42  • Odpověz
Velika omluva pro Bellku. Beli moc se omlouvam co jsem napsala nebylo mysleno spatne vuci tobe tak mi to prosim te odpust. Ja ted mam problemy doma a kdyz jsem chtela prijit tady za vami a nevidela se v te vasi rodine tady tak jsem zpanykarila a potom jsem to napsala vsechno tak spatne, to jsem cela ja vzdycky placnu neco co ani nechci a potom me to moc mrzi. Vis az potom jsem si precetla co jsem vlastne napsala a vim ze to nebylo odeme spravne.
18. kvě 2010 v 15:35  • Odpověz
Ahoj Ivi jak se máš píšeš že doma máš nějaké trable oni se určo vyřeší a bude dobře držím palušky :wink:
18. kvě 2010 v 15:38  • Odpověz
autor
Ahoj kobylenky :slight_smile:
zdravím krátce, furt šrumec.. zkoušky ok, díky za optání, ještě mám dvě a bude pro letošek klid. Večer jdeme k právníkovi zas kvůli baráčku, takže jsem už docela unavená, každej den něco, no ale bude to stát za to :slight_smile:
Leňulinko užívej první dny maminkovský plnými doušky, já o tom nic nevím, ale soudě dle toho, že Mája už teď říká, že Ti ty první dny závidí, asi je to prostě zázrak. Moc Ti to přeju.
Jiank jsem pročetla, a koukám, že povodně zase trápěj i některé z kobylek, no, to je mi líto, sice se říká, když nejde vo život.. ale musí to bejt deptárna pěkná.
Belí, pokračuješ v tradici, přeju Ti samé hezké nápady. Někdy to bylo těžké, snažila jsem se, aby se každá tady cítila dobře, vytvořit bezpečí a kamarádské prostředí se vzájemnou tolerancí, prostě rodina bez skupinkování, no snad se mi to dařilo.
Věruška zavítala, poletucha poletuší :slight_smile:, ahooj.
Všechny moc zdravím, celou velkou rodinu. Já už asi do pokusu nepůjdu, nechávala jsem si zadní vrátka, ale 40 mi bude v červenci a je čas přehodit výhybku. Těším se na adopče, aspoň se nebudeme s Džonym dohadovat, po kom to dítě je? :grinning:
Tož baby, zase nakouknu, papa
18. kvě 2010 v 15:47  • Odpověz
Jé tu to žije zdravím všechny andrejku,Janinku ,Ivušku.Co po delší době nakoukli.Nic musím jít ,nervák hokej už začal. :slight_smile:
18. kvě 2010 v 16:20  • Odpověz
Andrejko tak ti přeji ať už na vánoce jste v novém domečku i s adopčátkem,bylo by to krásné. :slight_smile: :slight_smile:
Andrejko ,taky jsme říkali ,že je Belinka šikulka a hezky tě zastoupila v nádherné tabulce,protože jsem už asi tak 3 týdny zpátky uvažovala a dávala dohromady jak jsem dama info ,co kdo má za sebou a co kdo právě prožívá,ale nakonec jsem neměla odvahu přehled vložit,protože ty tvoje tabulky vždycky tak krásně pohladili na srdíčku a tak jsem byla o to víc ráda,když se toho Belinka ujala a máme zase krásný přehled co kdo právě prožívá a co koho čeká.Jste holky opravdu moooooooooooooc šikulky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .No teď 20 minut klidek a za chvilku začne další nervák. :wink: .Ježiš ,toještě budou nervy.Ta kanada je těžký soupeř.
snad ten bod uhrajem a naši postoupí do čtvrtfinále.
18. kvě 2010 v 17:04  • Odpověz
Jo a zapomněla jsem ti Andrejko moooooooooooooooooooc pogratulovat ke zkouškám ,jsi opravdu šikulka.
18. kvě 2010 v 17:05  • Odpověz
Ahojkýýý :wink: tož koukám, že Andruška má zkoušky za sebooou, gratulka letííí od nás ze Žížátovaaa :slight_smile: Andrejs, úpřímně bych byla ráda, kdybys tu tabulku dělala Ty, protože s takovým citem ji já nikdy nenapíšu, zlatííí, ale zase je mi jasné, že nestíháš, máš toho hodně :slight_smile: Ivo, v pohodě, nic se neděje, jsem ráda, že jsi zase nakoukla, protože jsem potom nevěděla, jestli Tě můžu připsat, ale asi jó, viď??? Njn, holt ten život není jednoduchý, holky moje zlaté, myslím, že tady každá víme své :wink: Tak mi, prosím Tě, napiš, co je u Tebe nového :wink:
18. kvě 2010 v 17:51  • Odpověz
Belinko a co voda odčerpána?
18. kvě 2010 v 18:02  • Odpověz
Ano i né, protože co se odčerpá, zase naprší, no :unamused: Ale jsou horší věci v životě, topíme jak draci, tak aspoň barák nemá šanci navlhnout, teda aspoň myslíme :wink: Pořád sluduju zprávy a je mi těch lidí strááášně moc líto, u telky bulím, co je proti tomu trošku vody ve sklepě.
18. kvě 2010 v 18:08  • Odpověz
Ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj Kobylenky mojeeeeeeeeee, konečněěěěěěěě jsem tady, prosím nezlobte se na mě, ale já jsem zapomněla heslo a dokonce i email, se kterým jsem se na koník přihlásila, tak jsem se musela úplně znova zaregistrovat, vytvořit nové album...hrůza......
Kočičky moje, čtu vás, jsem ve všem v obraze...tolik se toho stalo.

Janinka maminka- obrrrrrrrrr obrrrrrrrr gratulace, hlavně zdravíčko krásnému chlapečkovi
Anýsek má roček, vše nej nej nej.
Naše těhulky, no to je něco, jsme na konci, jdeme do finále, moc vám držíme s Kubíčkem pěstiiiiiiiiiiiiiiii
Karolkooooooo, maminko naše, jak se cítíš?
Věruška nový nápadník, super, přeju s ním moooooc mimískůůůůůů
Andrejka šikulka naše studovaná.....
Belunečka chuderka zatopená, babulko, už ať neprší

Holkyyyyyyyy zdravím i nejmenované, moc na všechny myslím. My s Kubíčkem se máme fajn, váží už skoro 8kg a má 70cm. Je to obr, papá brambůrky, mrkvičku, brokoličku, je to smíšek, spinká celou noc, teď máme teplotky, páč rostou zubyska, je to ale zlatíčko, vložila jsem fotky.

:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2010 v 18:21  • Odpověz
3mankotééé, Mončietkooo, zlatíčkooo, mocinky ráda Tě vidííím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jdu hnedka zkouknout toho Tvého malého hodného klučíííčkaaa Kubíííčkaaa :wink:
18. kvě 2010 v 18:25  • Odpověz
Belunkooooo, návrat ztracené kobyle, taky jsem ráda, že jsem zpět :grinning:
18. kvě 2010 v 18:26  • Odpověz
Tak jsem zkoukla fotečky, no krásně rostetééé, malý je šikulkááá :dizzy_face:
18. kvě 2010 v 18:35  • Odpověz
Jé našla se stracená kobylka ráda tě tady vidím Mončanetko a Kubíček je úžasný roste jako z vody je to sluníčko :wink:
18. kvě 2010 v 18:41  • Odpověz
čááááááááááááááááu babýýýýýýýýýýýýýý :grinning:

tak sem vás díky andrejce našla :wink:
jen vás jdu pozdravit a zítra dočtu,teda ne vše to bych nedala :grinning: ale co je nového by mi někdo mohl ve zkratce popsati :grinning: :wink:
18. kvě 2010 v 18:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.