• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
No já se picnúúú, Janninkááá, OMG, kde se touláte, babkýýý :grinning: :grinning: :grinning: Ráda Tě vidííím, zlatííí :wink:
18. kvě 2010 v 18:48  • Odpověz
Jak se máte, co pořád děláte, asi zajímavější věci, než bruslit na netu, viď :wink: Co nového??? Lůca a Kasa už to mají za pár, Karolajnka se za chvilku začne kulatit, Petjunka má nemocnou Majdinku, Leňulka má samé dobré zprávičky o Matýskovi, Andrejka šrotííí a pendluje mezi prací a vyřizováním kolem baráčku, Věruška má svého pana Božského, Májinka se smiřuje s tím, že Anýskovi táhne na druhý roček, tož co ještě??? Jo, smutné je, že sestře teoretičky to opět nevyšlo, no.
18. kvě 2010 v 18:52  • Odpověz
booooože baby vy ste na neplodnost a já vás furt hledala na snažilkách :confounded: :grinning: hlavně že sem našla :wink:

Beluško ahoooj :grinning:
18. kvě 2010 v 18:52  • Odpověz
Nóóó, taky nechápu, když je tu většina maminek a těhulek, že jo???
18. kvě 2010 v 18:53  • Odpověz
Janinko ahoj holka naše zlatá :wink:
Ve zkratce Karolka je těhulka, Jantarka porodila krásné kluka jako buka Matějčka trošičku dřív ale vše je ok, Andrejka kupuje baráček, Věruška má nového prince jestli jsem na něco zapoměla tak se omlouvám :wink:
18. kvě 2010 v 18:54  • Odpověz
18. kvě 2010 v 18:54  • Odpověz
no beluško pochvala super hlášení :grinning:
no jo Nikolka mě zaměstnává co to de :grinning: je to malá ještěrka,ted se chce pořád nosit a koukat na svět z výýýýše :grinning: tož chodíme po bytě a děláme koníka a koukáme jestli se tady od včera třeba něco nezměnilo :grinning: :grinning:

karolko ooooobr gratulace k těhulkování :dizzy_face:

kasa a lůca-holky to teda uteklo za chvilku budete mít mimušenka :dizzy_face:

Andrejko baráček bude super :wink: tam se bude dětem líbit :slight_smile:

belinko a co ty?kdy jdete do boje vy?
18. kvě 2010 v 18:56  • Odpověz
věruška se s .....eeeee ted nevím jak se jmenuje :sweat_smile: rozešla?? :confused:
18. kvě 2010 v 18:57  • Odpověz
No, já nevím přesně, ale nejdříve musíme dát dohromady moji štítnou žlázu, jó Ty to nevíš vlastněěě :wink:
18. kvě 2010 v 18:58  • Odpověz
Jj, s Míšou, prostě to nevyšlo, no. Ale je š´tastná, beruškááá :dizzy_face:
18. kvě 2010 v 18:58  • Odpověz
tak to je super,že je štastná a třeba to mimi ted bude raz dva :wink:

a co máš se žlázou???To na to nepřišli dřív? :confused:
18. kvě 2010 v 19:00  • Odpověz
a v kolikátým týdnu jantarka porodila?
18. kvě 2010 v 19:00  • Odpověz
Nepřišli, protože se o to nikdo nezajímal, ale konečně už se léčím, tak uvidíme :wink: Leňulka porodila ve 34 tt, aspoň myslím, že se nepletu.
18. kvě 2010 v 19:04  • Odpověz
Jantarka porodila tuším ve 33 týdnu malý měl v sobotu týden :wink:
18. kvě 2010 v 19:05  • Odpověz
Luci, se tu směju, jak jedna přes druhou podáváme raport :grinning: :grinning: :grinning: Mimochodem, krásný břušek :wink:
18. kvě 2010 v 19:07  • Odpověz
Belí díky za břušek :wink: Jenom se doplnujem :grinning:
18. kvě 2010 v 19:10  • Odpověz
Ahojjjjjjjjjjjj tak jsem zpět. Malý dneska úplně super! Hezky papal, zase přibral a zítra ráno frčím za ním :dizzy_face: Jo a neurolog i pediatr naprosto spokojení. Cvičit Vojtovku nemusíme :wink: Holky já se tak hrozně těším, že se až bojím. Budeme už pěkně kojit, koupat a tooooooooo fšeckooooooooo :wink: Já se z toho asi zblázním :sweat_smile: Dám nové fotečky z dneška :slight_smile:
Jani ahoj tulajdo. Jak se s malou princeznou máte?
Monči taky toulavky! Kubíček je pěkný kus chlapa! :wink:
Jani porodila jsem v 33+5tt v Brně Bohunicích. Malý je zatím na neonatologii, ale zítra už frčím za ním, tak snad půjdem o víkendu domů :wink:
18. kvě 2010 v 19:10  • Odpověz
Leňulkooo, tak to jsou opravdu skvělé zprávyyy :dizzy_face: Moc držím všechno co mám, aby už bylo jenom dobře, holka zlatá, však Ty víš :dizzy_face:
18. kvě 2010 v 19:12  • Odpověz
leni tak to je super,božínku to tak uteklo :confused: :slight_smile: Krásný klouček,tak at ho brzo pustí domů :dizzy_face:
18. kvě 2010 v 19:15  • Odpověz
holky tak dobrou,Niky se mi pomale budí a pudeme koupat a papat :wink:
18. kvě 2010 v 19:16  • Odpověz
Jé tu je živo,to je super,koukala jsem jak Nikolka s Jakoubkem krásně rostou. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Luci nádherné bříško. :slight_smile: ,tak právě jsem se domluvila v pátek bude malování obrázku tužkou na stěnu ,počítám v po,ut mi to Lucka už nakreslí barvami a pak to tedy fotnu . :slight_smile: :slight_smile: .no nic jdu si pro to Reni,protože žáha pálí jako blázen,ale to neva,co bychom pro broučky nevydrželi,dneska Vojtíšek pěkně řádí.
18. kvě 2010 v 19:17  • Odpověz
Jupíí,to jsou super zprávičky Leňulko,bulím tady jako želva,tak už se jen jednou vyspíš a budeš u svého zlatíčka a k tomu takové dobré výsledky ,no to je skvělé.Tak držím pěstičky ať vás pustí co nejdříve domů no,ale hlavní je ,že už budete zítra spolu. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Posílám obrovského hubánka.
18. kvě 2010 v 19:20  • Odpověz
Belíšku vím :wink: a nezapomínám!
Kasi ahoj. Jj samé dobré zprávy až mi z toho šel mráz po zádech :sweat_smile:
Jani dobrou a pohlazení Nikolce :slight_smile:
18. kvě 2010 v 19:27  • Odpověz
Leňulko, mně chodí husina po celém těle, když koukám na Matýska, OMG :dizzy_face: To snad ani není možné, kolik síly má v sobě tak malušinkatý človíček a kolika lidem už při svém příchodu na svět rozzářil tenhle svět :dizzy_face: Když na něho koukám, chtěla bych ho pohladit, ale vím, že nemůžu, tak tu sedím a hladím ho aspoň na fotečkách :dizzy_face:
18. kvě 2010 v 19:31  • Odpověz
No zkrátka už si zasloužíš ,jen a jen dobré zprávy.Tak neboj teď už si budete jeden druhého užívat. :slight_smile: :slight_smile: .Mám takovou radost.
No já jsem zvědavá co se dovím ve čtvrtek v poradně.
18. kvě 2010 v 19:33  • Odpověz
Tak to nejsi Belinko sama ,taky tady na Matýska koukám jako na malý zázrak.A posílám mu přes obrazovku pusinky. :slight_smile: :slight_smile:
18. kvě 2010 v 19:35  • Odpověz
Jéééžiš Marjááá, ty povodně to je hrůza, na to koukám a brečím jak malá holka, ti lidi, to není možné, mně je úplně zle z toho a to si stěžuju na trošku vody ve sklepě. A těm rabovačům bych opravdu sekala ruce, protože to je hyenismus a to se omluvit nijak nedá.
18. kvě 2010 v 19:38  • Odpověz
Jj taky na to kukám a je to šílenéééééé!!!!!!!!! Sakra co ti lidi na povodí dělali? Proč dávno neodpouštěli??? To je děs! A ty lidi v Troubkách :cry: :cry: :cry:
Belíšku, je to vážně nádherný pocit když ho držím na rukou a on spokojeně dřímá. Ani neví co všechno nás stál. Kolik nervů, pláče, beznaděje....ale už to ani vědět nemusí. Hlavně, že je mezi námi a doufám, že bude zdravý a šťastný.
Mocinky vám všem co se taky s tím nešťastným vínkem perete přeju z celého srdíčka, aby jste ten boj nikdy nevzdaly a bojovaly jak jen to půjde. Stojí to za to :dizzy_face: A já věřím, že i na vás to štěstíčko sedne :wink:
18. kvě 2010 v 19:46  • Odpověz
Jj, Leňulko, jsem si jistá, že s příchodem Matýska se váš život od základu změnil a hlavně, teď jsou jistě všechny ty proplakané chvíle rázem zapomenuty a to, když už si člověk říkal, že na to prostě nemá, že to nezvládne, je to pryč a čeká vás už jen samé štěstí, moc tomu věřím, protože si to strašně zasloužíte a prostě už to jinak být nemůže, zlatíčko :dizzy_face: Navzdory tomu ošklivému počasí jsem dneska zažila pohlazení na dušičce, protože jsme se tu šešly i s Mončietkou a Janninkou a bylo mi tu moooc dobře :wink: No nic, berušky, jdu do vany a pak kouknu na ordinačku a potom...dobrou nockuuu a pěkně se vyspinkejte :dizzy_face:
18. kvě 2010 v 19:59  • Odpověz
Jj Belíšku pravdu máš :slight_smile: :wink:
Jinak všem taky přeju dobrou noc a držte nám palečky, aby jsme to zvládli a o víkendu byli doma :wink: Zatím paaaa
18. kvě 2010 ve 20:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.