• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Taky to bylo takové sluníčko co mě dneska při těch smutných zprávách ohledně povodní trošku z té depky vytáhlo,protože nejraději bych se zvedla a jela těm lidem pomoci,ale to teď nemůžu ,tak aspoň malá finanční pomoc. :frowning2: formou DMS.
Sluníčka jdu se taky natáhnout.Tak dobrou noc.
18. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz
To určitě budeme Leňulko a ty dej za nás Matýskovi hubánka.
18. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz
Držte se,a už se na vás moooooooooooc těšíme.
18. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz
NAŠE RODINA
:dizzy_face::dizzy_face::dizzy_face::dizzy_face::dizzy_face::dizzy_face::dizzy_face:
Čekanky
Andrejka, Pronatal, 2 IUI, 2 IVF+ICSI+PK, 2 KET, teď žijeme baráčkem a těšíme se na adopčááátkooo :slight_smile:
Věruška, Pronatal, 2 IVF+ICSI, 1 KET, máme svého pana božského a jsme momentálně šťastnííí :wink:
Katka31, Reprofit, 3 IVF, 1 KET, 3 mražáčci čekajííí, trávíme čas se štěněcím miminkem Anabellkou :sunglasses:
Leontýnka, máme Domču z domečku a půjdeme si pro sourozenečkááá :dizzy_face:
ak303 ( Alenka), 1 IVF, porazíme bacila v červnu to rozjedééém:slight_smile:
Eva36, 2 IVF, vyléčíme manžu a vzhůru do bojééé :wink:
Bellka, 6 IVF, 1 KET, dáme do pořádku štítku a začneme zase bojovááát :dizzy_face:
manetka, holka kamioňářská, ozvi se nám, sluníčkooo :sunglasses:
teoretička, vyslankyně sestry, máme bolístku, nevyšlo to, posíláme pohlazenííí :slight_smile:
iva.4, nemáme zrovna radostné období, ale jistě ho překonáme, posíláme hodně siiil :sunglasses:

Těhulinky
Lůca, GC Ostrava, 2 IUI, 2 IVF, čekáme Honzulkuuu :wink:
Kasa, Fertimed, 2 IUI, v bříšku se schovává Vojtíííšeeek :sunglasses:
Karolo, GC Ostrava, 2 IVF, 2 KET, čekáme miminkooo, ještě nevíme jestli děvčátko či chlapečka :dizzy_face:

Maminky
Alfice (Mája), Repromeda Brno, 1 IVF+ICSI, máme holčičku Ananáááskaaa, dneska slaví 1. narozeninkýýý :slight_smile:
Hanina, Pronatal, 3 IUI, 2 IVF+ICSI+PK, máme děvčátko Sophie Anna :wink:
Janni.ka, Repromeda Brno, 1 IVF, princeznička Nikolka :sunglasses:
Markytánkakajky, sluníčko Adélka :dizzy_face:
Dady8178, Repromeda Brno, 1 IVF, chlapeček Ondrášek a děvčátko Kačenka :slight_smile:
Katy81, Repromeda Brno, 1 IVF, kočička Valinka :wink:
Terezaa, Natalart Plzeň, 1 IVF, hošíček Matějíček :sunglasses:
Moncaet, Helios Brno, 1 IVF, klučánek Jakoubek :dizzy_face:
Moonnca, CMR Zlín, 1 IUI, 2 IVF, 1 KET, žabička Adélka :wink:
Petjuna, Apolinář, 1 IVF, 1 KET, myšička Majdalénka :slight_smile:
Jantarka (Leňulka), Reprofit Brno, 2 IUI, 9 IVF, andíleček Matějíček :dizzy_face:
18. kvě 2010 ve 21:34  • Odpověz
Holky, ještě jsem tu tak zalistovala a chlamu se tu jak strhanááá :grinning: :grinning: :grinning: Našla jsem, jak se na straně 38, 39, dražila fotka Máji s podvazkem, to je prčááá :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2010 ve 22:21  • Odpověz
Noooo to je banda debilůůůůůůůůůůůůůůů :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2010 ve 22:58  • Odpověz
Kde, kde? Kde je banda debilů? :confused:
18. kvě 2010 ve 23:37  •  1 dítě  • Odpověz
Tož nemůžu spát,tak jsem tedy listovala,a ikdyž jsem v té době s vámi ještě nebyla ,tož jsem se tu dobře nasmála.
A Mája se v té době bála ,ať se Aňulka prodere bez problému na svět a ona už zlatíčko slavila rok,a jak by řekla moje prababička,jak ještě zlatíčko žila ,vždycky když nám popřála třeba k 20tinám,tak a už ti táhne na 21 rok.Takže teď ses Máji bála jak to zvládneš a už Aňulce táhne na 2 rok,tož jsem teď ve stejné situaci jako před rokem a kousek ty ,už na mě občas přichází strach,hlavně v noci ,když nemůžu spát,jak to s Vojtíškem zvládneme,snad jo,snad to bude v pohodě,už bojím,bojím,nějak to strašně rychle s vámi holky uteklo,přijde mi ,že teď jsme s Peťou začali chodit do Ferťasu a řešit touhu po dětech a za chvilku budeme mít Vojtíška v postýlušce,ale bojim ,bojim ať je všechno v pořádku.Snad jo.V pátek budeme malovat už obrázek na zeť už se těším,tedy já to budu jen pozorovat,možná nakreslím pidi kytičku někde do rožku,ať mužu říct Vojtíškovi maminka se taky snažila :grinning: :grinning: ,ale tím mé kreslířské umění končí. :grinning: :grinning: :grinning: ,raději to nechám odborníkům. :slight_smile: ,jinak v postýlce už částečně nachystané věci do porodky ,tak do konce týdne to musím ještě sbalit do té tašky a bude nachystáno.Tož jdu si vypít čajík a třeba se i unavím a ještě usnu. :slight_smile: :slight_smile: MVMMR
19. kvě 2010 ve 02:46  • Odpověz
Leňulko jestli ještě ráno nakoukneš,tak posílám ještě jednoho hubánka ,a hezky si užívej každičkou minutku s Matýskem a už se na tebe budeme těšit až dojedete domů. :slight_smile: :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 02:49  • Odpověz
Ještě jsem koukla na zprávy a bulím tu jak želva,ty Troubky to je strašné,ta beznaděj lidí,vůbec si to nedovedu představit,sotva se vyhrabou z jedné hrůzy,vemou si hypotéky ,postaví se znova na nohy,a hrůza příjde podruhé,a nic nemohou dělat,jen čekat co bude dál. :cry: :cry: .Tak aspoň malá finanční pomoc,ikdyž to je teď jediné ,jak jim můžu pomoci. :cry: :cry: .Snad to nebude až taková tragédie jako v tom 97 a baráčky aspoň vydrží.
19. kvě 2010 ve 03:06  • Odpověz
Kdejste dneska všichni? :slight_smile: :slight_smile:
19. kvě 2010 v 10:58  • Odpověz
Ahojky všem a přeju den, konečně boz deštěěě :dizzy_face: Už jenom trošičku mrholí, tak snad bude voda ustupovat všude :slight_smile: OMG, jsem si všimla, že jsem špatně napsala tabulku, bo Aninka už roček měla a já to tam mám pořááád :grinning: :grinning: :grinning: Kdo máte kontroličku, ať dopadne na 1*** :dizzy_face: všem posílám pozdravení a Leňulkooo, konečně s Matýýýskeeem :dizzy_face:
19. kvě 2010 v 11:04  • Odpověz
NAŠE RODINA
:dizzy_face::dizzy_face::dizzy_face::dizzy_face::dizzy_face::dizzy_face::dizzy_face:
Čekanky
Andrejka, Pronatal, 2 IUI, 2 IVF+ICSI+PK, 2 KET, teď žijeme baráčkem a těšíme se na adopčááátkooo :slight_smile:
Věruška, Pronatal, 2 IVF+ICSI, 1 KET, máme svého pana božského a jsme momentálně šťastnííí :wink:
Katka31, Reprofit, 3 IVF, 1 KET, 3 mražáčci čekajííí, trávíme čas se štěněcím miminkem Anabellkou :sunglasses:
Leontýnka, máme Domču z domečku a půjdeme si pro sourozenečkááá :slight_smile:
ak303 ( Alenka), 1 IVF, porazíme bacila v červnu to rozjedééém :dizzy_face:
Eva36, 2 IVF, vyléčíme manžu a vzhůru do bojééé :wink:
Bellka, 6 IVF, 1 KET, dáme do pořádku štítku a začneme zase bojovááát :dizzy_face:
manetka, holka kamioňářská, ozvi se nám, sluníčkooo :sunglasses:
teoretička, vyslankyně sestry, máme bolístku, nevyšlo to, posíláme pohlazenííí :slight_smile:
iva.4, nemáme zrovna radostné období, ale jistě ho překonáme, posíláme hodně siiil :wink:

Těhulinky
Lůca, GC Ostrava, 2 IUI, 2 IVF, čekáme Honzulkuuu :sunglasses:
Kasa, Fertimed, 2 IUI, v bříšku se schovává Vojtíííšeeek :wink:
Karolo, GC Ostrava, 2 IVF, 2 KET, čekáme miminkooo, ještě nevíme jestli děvčátko či chlapečka :dizzy_face:

Maminky
Alfice (Mája), Repromeda Brno, 1 IVF+ICSI, máme holčičku Ananáááskaaa, jdeme naproti druhému ročkuuu :wink:
Hanina, Pronatal, 3 IUI, 2 IVF+ICSI+PK, máme děvčátko Sophie Anna :sunglasses:
Janni.ka, Repromeda Brno, 1 IVF, princeznička Nikolka :dizzy_face:
Markytánkakajky, sluníčko Adélka :slight_smile:
Dady8178, Repromeda Brno, 1 IVF, chlapeček Ondrášek a děvčátko Kačenka :wink:
Katy81, Repromeda Brno, 1 IVF, kočička Valinka :dizzy_face:
Terezaa, Natalart Plzeň, 1 IVF, hošíček Matějíček :wink:
Moncaet, Helios Brno, 1 IVF, klučánek Jakoubek :sunglasses:
Moonnca, CMR Zlín, 1 IUI, 2 IVF, 1 KET, žabička Adélka :wink:
Petjuna, Apolinář, 1 IVF, 1 KET, myšička Majdalénka :dizzy_face:
Jantarka (Leňulka), Reprofit Brno, 2 IUI, 9 IVF, andíleček Matějíček, konečně spoooluuu :dizzy_face:
19. kvě 2010 v 11:10  • Odpověz
Hezké odpoledne berušky moje :wink:
Belíšku tabulka je kouzelná :wink: Už neprší konečne ještě máte ve sklepě vodu :frowning2:
Kasi ahojda :wink:
Lenička je dneska konečně s Matějíčkem tak si ho hezky vychutnej přeji vám at hezky papá a můžete jet spolu domů :wink:

Holky dneska mi dovezou káru pro Honzíka hurááááááááááááááááááááááááááááá :wink:
19. kvě 2010 ve 12:45  • Odpověz
Tak to je super Luci ,kára už bude připravena,my ji máme zatím v obchůdku,a domluveni na vyzvednutí jsme až na 10.6.,teďka jedeme k tetě a strejdovi,strejda nám bude dělat skříňku do koupelny s přebalovacím pultem,ať máme v naši pidi koupelně ,kde zabalit po koupání Vojtíška.Dneska jsem dopoledne neplánovaně ,ale o to bylo aspoň veseleji,hlídala od kamarádky 3letého Jiříčka,a byl zlatý. :slight_smile: :slight_smile:
Leňulka už je s Matýskem,ta se má.Už se taky těším až poprvé uvidím Vojtíška,no hlavně aby byli broučci zdraví. :wink:
Belinko ,jsi zlatíčko,že se tak krásně staráš o tabulečku. :wink:
Tak zatím se těším aspoň na zítřejší kontroličku až uvidím ,že je všechno v pořádku,a taky jak jsme porostli.
Jdu se oblékat tak se mějte krásně.
19. kvě 2010 ve 14:07  • Odpověz
Kasi tak si to užíjte u strejdy a tety. Já tím že máme pidi koupelnu tak jsem si koupila jenom tu přebalovací podložku bude na pračce a tak budu malého oblékat a mazat po koupání :wink:
19. kvě 2010 ve 14:23  • Odpověz
je Honzulka huž má doma káru :slight_smile: Luci, to bříško je fakt obrovský, proti tobě mám jen mírný špíček :grinning: Já mám nějakou depku, je mi furt blbě, do sona ještě týdenn a mám strach jestli je všechno v pořádku :frowning2: No jo, hormony jsou svině :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2010 v 15:42  • Odpověz
Jani neboj vše je ok :wink: Já vím hormony jsou svině človek má depku at je vše ok neboj bude. Jani káru ještě nedovezli a to volal pán v jednu že do hodiny přijede už jsem nervozní a péta už má nachystatou panenku že se bude učit vozit kočárek at to potom umí :sweat_smile: Jo balon mám šílený u Péti byl poloviční je pravda péta byla od jednoho boku k druhému boku a honzula je do špičky :wink:
19. kvě 2010 v 15:53  • Odpověz
Taky máš to bříško proklatě nízko :slight_smile: Já se toho divného ocitu nemůžu zbavit, holt už je to čekání na sono mo dlouho a nějak se toho děsím :frowning2: jo hlavě neporučíš :confused: kasi zkoukla jsem fotky, jsou pěkné, ty šatičky taky. Něco takového bych potřebovala v srpnu na oslavu, snad to seženu :grinning:
19. kvě 2010 v 15:56  • Odpověz
Tak ahojte, snazim se vas aspon cist kdyz neztiham psat ale moc mi to nejde. Ja jsem porad v praci a kdyz prijdu domu nic se mi nechce. Jinak doma nic moc, cim dal tim vic se doma hadame i k vuli uplnym hloupostem. Po dlouhem cekani mame hotovou genetiku, ale neni nam nic patna." Nezjistili zadnou jasnou genet. pricinu potizi. Chromozony partneru genu pro MTHFR jsou klin, bezvyznamne. Pani nema nejč. mutace v gen cyst. fibrozy, tato nemoc nehrozi pro deti z vysenym rizikem. V rodokmenech neni vyskyt vad. " Tot vsechno co nam napsali polovine veci tu nerozumim. No nic odnesu tu na gindu doktorce at mi to vysvetli.
19. kvě 2010 v 16:09  • Odpověz
Jani tak se mi to nezdá že mi kleslo dolu to moje břucho já si myslím že jak prvního půjdu na kotrolu tak pojedu hned směr porodka manža jde se mnou a tašku beru sebou :slight_smile: Co kdyby náhodou :grinning: 29.5. máme sraz po 20letech tam bych ráda šla no uvidíme jestli to stihnu. :wink: Jani ono to čekání je hrozné mě se taky zdá další konrola jako věčnost :frowning2: Neboj kobzolem bude ok :wink:
19. kvě 2010 v 16:09  • Odpověz
Ahoj Ivi tak genetika dopalda dobře to je super doktorka ti určo vše vysvětlí :wink: doma se to uklidní je toho moc práce a psychika proč to nejde tak jak má to znám s prvním manžou to bylo u nás stejné :frowning2: Držím palušky a posílám pohlazení :wink:
19. kvě 2010 v 16:13  • Odpověz
Ivi, stokrát ti někdo řekne, že máš myslet na něco jiného, ale to nejde a pak se to odráží v partnerských vztazích :frowning2: To, že genetika dopadla dobnře, ber pozitivně, alespoň víš, že to, že potratíš je jen souhra náhod. Možná nachlazení, chřipkový vir, to měla moje kolegyně a dneska má 2 zdravé kluky :wink: Každá genetická mutace se nedá léčit a o to by to potom bylo horší :unamused: A hlavně pro toho kdo by ji měl :frowning2:
19. kvě 2010 v 17:21  • Odpověz
Holky dovezli nám káru vložím foto :wink:
19. kvě 2010 v 17:21  • Odpověz
Ahoj kobylenky.Lenulko malej je kouzelnej a moc ti přeji aby jsi ho měla doma co nejdřív.Jinak zdravím všechny kobylky.
Dlouho jsem nepsala pač jsem byla v nemocnici.Jinak koukám jaké jsou tu samé dobré zprávy což jsem moc ráda.Za to já mam čím dál větší smůlu.
19. kvě 2010 v 17:35  • Odpověz
Ahoj Marky copak se stalo , že jsi byla v nemocnici snad to nebylo nic vážného :confused: Malá už má 6 měsíců toto letí určo ti dělá samou radost :wink: Co doma nějaké problémy :frowning2: Posílám pohlazení a hodně sil :wink:
19. kvě 2010 v 17:48  • Odpověz
Luci kočík je moc krásnej,Honzíkovy se tam bude moc dobře jezdit. :slight_smile:
19. kvě 2010 v 17:54  • Odpověz
Luci malá je šikovná akorád že jí nevidím k vůli práci.V nemocnici jsem byla protože jsem se otrávila jídlem.Jinak mám problém v práci možná mě vihodí.
19. kvě 2010 v 17:55  • Odpověz
To mě mrzí že tě chcou vyhodit a co potřebujou místo pro někoho jiného :angry: Co jsis dala špatného že jsi se otrávila jídlem :frowning2:
Zase můžeš malé dopřát to co potřebuje , ale zase je to na úkor toho že sní nechceš :unamused:
19. kvě 2010 v 17:59  • Odpověz
Uvařila jsem si segedínský guláš :grinning: :grinning:
19. kvě 2010 v 18:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.