• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Luci máš interku
19. kvě 2010 v 18:03  • Odpověz
Majkýýý, ahoooj, téééda, vůbec Ti nezávidím, holka zlatá, nemáš to jednoduché, ale hlavně, že je Adélka zdravá i když Ti to asi musí drásat srdíčko, že s ní nemůžeš trávit tolik času, kolik bys chtěla. Ale vem to z té druhé stránky, krásně roste a můžeš jí dopřát všechno, co potřebuje :slight_smile: Co se stalo, OMG, žes byla v nemocnici??? :confused: Ivo, jj, jak už říkala Karolka, je dobře, že nic nenašli, protože né každá genetická vada se dá léčit, jenomže, kdyby člověk aspoň věděl, kde je chyba, viď???
19. kvě 2010 v 18:36  • Odpověz
Luci, kočík má Honzulka pěknýýý :slight_smile: A Peťulka je moooc pěknááá malááá slečnááá :dizzy_face:
19. kvě 2010 v 18:37  • Odpověz
Ahoj belí.Uvařila jsem si segedín a rozhodil mi žaludek.Doktor říkal že to byla otrava jídlem.Zvracela jsem,měla jsem průjem a šílený křeče do břicha.Tak jsem se odvezla do nemocnice,tam mi dávali kapačky na zklidnění a pustily po třech dnech domů.
19. kvě 2010 v 18:52  • Odpověz
Jéééžiš, tak to sis užila, beruško, OMG, ale už jsi v pořádku, že jo??? Tak já myslela, že otrava může být jenom z hub, OMG :confused: :confused: :confused:
19. kvě 2010 v 18:53  • Odpověz
A co teď, jak děláš nebo budeš s Adélkou??? Majký, kolik dní v měsíci tak přibližně ji máš doma???
19. kvě 2010 v 18:55  • Odpověz
Tak za tenhle měsíc jsem jí zatím měla doma asi jenom dva dni a ted jí budu mít od pátku večer do pondělí večer a minimálně 14 dní bude zase u babičky.
Jinak otravu můžeš mít ze všeho.Jinak jsem relativně už v pohodě,ale musim ještě dávat bacha co snim.
19. kvě 2010 v 19:06  • Odpověz
Ahá, tak to jsem zase chytřejší, no, ale hlavně, že jsi už v doma, si užíváš asi dietní stravy, co??? No, Majky, nezávidím Ti to, ale jak říkám, všechno má svoje pro a proti :wink:
19. kvě 2010 v 19:11  • Odpověz
To máš Belí pravdu,ale už by mohlo bejt to dobrý ne nebo tý smůli mam už dost a nebere to konce.
19. kvě 2010 v 19:32  • Odpověz
Ahojki jdu se s vámi akorát rozloučit,právě jsme dorazili domů,jsem totálně k.o a tak jdu hodit spršku a hurá do hajan,zítra nás čeká poradna,tak pak podám hlášení.Luci kára krásná.
Marky sluníčko tak se opatruj,máš to holka hodně těžké,já bych to asi takhle nezvládla.Mějte se hezky a opatrujte se. :slight_smile: :slight_smile:
19. kvě 2010 v 19:44  • Odpověz
no, tak to by teda mohlo, to máš pravdu :unamused: A co Zdenda, už má tu práci stabilní???
19. kvě 2010 v 19:46  • Odpověz
Nóóó, já nevěřím vlastním uším, tak holkyyy, prý vám zvýší zpátky tu mateřskou a budou ji vyplácet i zpětně, tak aspoň něcooo :dizzy_face:
19. kvě 2010 v 19:54  • Odpověz
Marky posílám pohlazení máš těžké a smekám před tebou já bych to nedala :unamused:
Belí mateřskou zvýší udělali nám šílenou radost a ještě jí budou vyplácet po zpátku tak to je super :wink:
Kasi dobrou noc :wink:

Holky jdu si lehnout není mi nějak dobře :frowning2:

Přeji vám všem dobrou noc a krásné sníky :wink:
19. kvě 2010 ve 20:08  • Odpověz
:dizzy_face: Taky jdu popřát dobrou s bobrooou všeeem a pěkně se vyspinkejtééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz
Tak jsem okoupaná,připravena do postýlušky jen čekám až Peťa dojí a rozhodí mi postýlku u telky,ať můžu ještě chviličku koukat,je tam pošta pro tebe,jak říká Peťa bulící pořad,ale ty příběhy jsou tam opravdu někdy dojáky. :slight_smile:
Marky sluníčko ,hlavně ti přeji ať si brzy Zdenda najde dobrou práci a ty můžeš být s Adelinkou více.Budu držet pěstičky ať se to utočí k lepšímu.Ještě se zkus podívat na nějakou práci co by jsi mohla dělat z domu. :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 20:12  • Odpověz
Já mám třeba na později domluvené vkládání dat do počítače.
19. kvě 2010 ve 20:13  • Odpověz
Jinak Jani nevím přesně odkud jsi ,a hlavně jak jsi veliká,ale já mám 160cm,a pokud by ti ty šatičky byli tak bych ti je v srpnu na oslavy klidně půjčila. :slight_smile: :slight_smile: .Tak jdu spinkat,ještě přečtu Vojtíškovi pohádku,vypiju si čajík a hurá do hajan. :slight_smile: Zítra tedy podám hlášení.
19. kvě 2010 ve 21:34  • Odpověz
Tak jsem zase tady ,spaní už je dneska asi konec,tak koukám co je ještě nového,protože včera už jsem neměla moc síly dočítat.
A dneska jedu na kontroličku a nastupuji taky na mateřskou dovoleničku. :wink: :wink: .Tak jsem zvědavá co je u nás nového,jak už budem velcí a co se dovíme na poradně,doufám,že bude vše v pohodě a ať stihnu ještě příští týden tu svatbičku. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a hlavně udělat Lucince tu svatební kytičku. :wink: :wink:
Jinak jsem měla taky radost ,že nám zvýšili tu mateřskou a je super,že to budou maminkám vyplácet i zpětně od ledna,ona každá korunka dneska je opravdu dobrá. :wink: :wink: .
Taky jsem ráda,včera jsem mluvila se sestřenkou,Peťa se byl stříhat a teta tedy ve Staré Vsi zatopena nebyla,břeh mají naštěstí po 97 zpevněný,takže měli v garáži akorát spodní vodu co se tlačila nahoru,ale do baráčku se voda naštěstí nedostala.
Tak super. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 03:54  • Odpověz
Krásný den všem,já se jdu už chystat do poradny.Jak dorazím domu podám hlášení co je nového. :wink:
20. kvě 2010 v 07:48  • Odpověz
ahoj holky,

marky :confused: ještě ži ti je už dobře,ale koukala sem jako puk ze segedýnu :confused:
Pořád tak pracuješ?To mě mrzí že se to nezlepšilo a musíš pracovat a nejsi s malou........ono to bude za chvíli určitě lepší :wink:
Luco kočík parádní to se to bude trajdat :wink:
20. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz
Ahojki tak jsem zpátky,v poradně vše v pořádku,akorát zase tlak hapruje,85 na 45,prostě paráda,a to piju kafe.
Vážit Vojtíška nevážila,ale říkala,e když tak příště mi ho zváží,že jinak se váží jen 3 krát za těhu.No a ptala se mě ,jak ležel minule,tak ji říkám no příčně,a tak se jí ptám,tak už je otočený,protože mě připadá že tam dělá kotrmelce,tak se pousmála a říká,no tak budem doufat ,že udělá pořádný kotmelec a do příště se otočí,teď je totiž ,hlavičkou nahoře a nožičkami dole,tož se nedivím ,že mám takové tlaky na močák. :grinning: :grinning: :grinning: .Příště už mi bude dělat monitor,za 14 dní a pokuď se prý do té doby neotočí ,tak budeme muset asi plánovat císaře,tak třeba ještě dostane rozum a otočí se. :wink: .
20. kvě 2010 ve 14:13  • Odpověz
kasi, to je dobře, že poradna dopadla dobře a stím tlakem se holt nedá nic dělat. Já to znám, taky mám takový :wink: Spíš než to kafe ti pomůže hodně tekutin, kafe zvedne tlak jen chvilkově, takže bys ho musela pít hektolitry :wink: Holky stejně máte super počasí, kdyby bylo vedro, tak jste nateklé jak balony :grinning: Luci, kočárek super, kolik stál, takový by se mi taky líbil :wink:
20. kvě 2010 ve 14:51  • Odpověz
Vidím, že včera se tu objevily tulačky toulavé, je fajn, že si najdete čas poinformovat, co je nového :slight_smile: Marky, beruško, tak přemýšlím jestli ti to stojí za to :angry: Malou vůbec nevidíš a dřeš jak kůň, já vím,že to máš složité, ale matka jsi ty a né babička, abys toho jednou nelitovala. Promiň, musela jsem to napsat :unamused: je mi tě líto, že nemůžeš být s Adélkou víc :frowning2:
20. kvě 2010 ve 14:54  • Odpověz
Berušky hezké odpoledne :wink:
Kasi tak kontrola dopadla dobře musíš doufat že se otočí už moc místa na otočení nemá :wink:
Jani kočárek stál 7200 celý komplet v poslku výjde na 7000 ale kvůli záruky jsem si koupila tady :wink: Jezdí se sním úžasně :slight_smile: Jani co kobzolek ještě je nemocný nebo už je fit nějak mi to uniklo :unamused:
Janinko ahoj nikolka roste jak z vody holky před chvilkou jste rodili a už jste tak vyrostli :slight_smile:

Zdravím zbytek kobylek nebudu jmenovat páč bych na někoho určo zapoměla :wink:
20. kvě 2010 v 17:27  • Odpověz
Taky je mi Marky hodně líto,já bych to psychicky určitě nedala vidět broučka jednou za 14 dní na 2 dny. :frowning2: ,je to ,ale někdy hodně složité,ale každopádně by s tím Zdenda měl něco dělat,protože Marky tak uteče nejkrásnější období,kdy jsou vidět pokroky ze dne na den. :frowning2:
Jinak já taky budu doufat ,že se Vojtíšek ještě otočí,neznáte nějakou fintu.Asi začnu dělat stojky. :grinning: :grinning: Tak zatím pa pa ,už začíná 3 třetina,musím jít fandit. :slight_smile:
20. kvě 2010 v 17:47  • Odpověz
Ahojky kobylky :slight_smile:
Chtěla bych vám poděkovat za podporu a držení palečků, díky moc!
Andrejce děkuji za vzkazík.
A chci se ještě omluvit, že jsem nevzkázala dříve. Jen jsem sestře nechtěla brát ještě naději. :frowning2: Dělala test 14tý den a nic. Pak byla na krvi v pátek a do pondělka čekala na výsledky. Tam jí vyšlo HCG 8 a doktor jí řekl, že má krev ještě zopakovat, že je to slabě pozitivní :unamused: No a druhá krev už byla jen HCG 3, takže opět nic.
Bellíšku, díky za tabulku :slight_smile:
Zdravím znovunalezené kobylky :slight_smile:
Leňulce přeju jen saméééé štěstíííí a zdravoučkého Matýska.
I všem ostatním maminám - krásné mateřství! :slight_smile: a těhulkám bezproblémové těhulkování :slight_smile:
Snažilkám hodně sil a dalších nadějí :dizzy_face:
My si chvíli odpočineme , a pak se uvidí....
Mějte se všechny krásně, budu vás pořád sledovat :slight_smile: a ještě jednou díky!
20. kvě 2010 v 18:55  • Odpověz
Ahojky kobylkýýý :dizzy_face:
přeju pěkný podvečer :slight_smile: Kasi, tak si ještě na svatbě trsneš a třeba se Vojtíšek ještě rád otočííí :wink: A s tím tlakem, no hlavně na sebe dávej pozor, ale to Ty už po svých zkušenostech víš, viď. Marti ahoj, k tomu není co dodat, protože každá víme, že jsou to jenom slova, ať se ségra drží a najde tu sílu v sobě do dalšího boje, co nejdřív :wink: Dneska je venku opravdu zima, OMG, zataženo a šedivo, už mě to docela ubíjí, ale stále doufám, že se vyjasní a bude svítit slunéééčkooo :dizzy_face: Přeju krásný podvečer a mějte se krááásněěě :dizzy_face:
20. kvě 2010 v 19:13  • Odpověz
No jsem ráda,že si snad ještě na svatbě trsnu. :wink: :wink: ,jinak už se taky těším až začne být teploučko,protože už ani nedopnu bundu,tak chodím odepnutá jako frajerka. :wink: :wink:
20. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz
Dobrou noc berušky přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:

Já jdu pozorovat mokrou skvrnu na stropě pomóc sousedi nás zase topííííííííííííííííí :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
20. kvě 2010 ve 21:24  • Odpověz
Jinak zítra mi držte pěsti, jedu do práce odvést mateřskou a ukončenou nemocenskou,jen doufám,že nebudu mít problém na sociálce,protože ta stará doktorka co jsem ji měla před tím ,než se v ordinaci vystřídali ,tedy ona tam ještě prý jednou týdně je se prý spletla a nová paní doktorka jak mi dneska chtěla ukončit nemocenskou tak zjistila ,že už ji mám u nich na lístku ukončenou 24.2. a pak je to škrtnuté,prý se paní doktorka spletla a omylem to napsala na můj nemocenský lístek místo někoho jiného,tak to musela doktorka přepsat ,napsat oprava a říkala ,že bude doufat,že to na sociálce uznají,jinak můžu být bez neocenské a co víc můžou jichtít po mě díky chybě paní doktorky chtít ještě i zpátky. ,no nadávala jak špaček a já s ní.Tak doufám,žes tím problém mít nebudu. :angry: ,a to prý nebyl její jediný sek,nevím proč tam ještě straší,když už je tak stará.Ještě ,že už ji nemám na poradně ,asi bych jí už neustála.
20. kvě 2010 ve 21:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.