• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Kasi na zítřek držím palušky at ti to dobře dopadne :wink:
20. kvě 2010 ve 21:52  • Odpověz
Dobré ranko a krásný páťulíííneeek :dizzy_face: MONIČKO A MONČIETKOOO, VŠECHNO NEJLEPŠÍÍÍ K VAŠEMU SVÁÁÁTEČKUUU, HOLKY ZLATÉÉÉ, hodně štěstíčka, lásky a zdravíčka, vám přeju z celého srdíííčkaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Všem kobylkám pěkný den :wink:
21. kvě 2010 v 07:09  • Odpověz
Hezké ráno berušky moje :wink: Dala jsem se do velkého prádla ale nevím kde to budu sušit když je venku pod mrakem :frowning2: Tak sousedi nás vytopili jenom trošičku snad to uschne a nebude tam flek manža minulý týden čerstvě vymaloval :unamused:

Zdravím všechny kobylky MVMR :wink:
21. kvě 2010 v 07:11  • Odpověz
Moničko a Mončanet vše nej k vašemu svátečku :wink:
21. kvě 2010 v 07:12  • Odpověz
Taky přeji všem krásné dobré ranko,a krásný ikdyž asi zase upršený den .
Moni tobě všechno nejlepší k svátečku,hodně štěstíčka zdravíčka,lásky a sluníčka a hlavně hodně rodinné pohody a dětského smíchu. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Já dneska jedu do práce odvést tu mateřskou a dovolenou a poprosím učetní o číslo na tu sociálku,a zkusím tam zavolat,jestli s tím nebude problém,když mám na nemocenském lístku štrtáno a opravováno,nerada bych zůstala bez peněz. :unamused:
Belinko tobě taky krásný den,a hezky odpočívej.
21. kvě 2010 v 07:15  • Odpověz
Luci ,ahojki,tak držím pěstičky ať flek zmizí,to máte dobré sousedy,co tam pro bůh dělají,že vás pořád topí.
21. kvě 2010 v 07:16  • Odpověz
NAŠE RODINA
:grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:
Čekanky
Andrejka, Pronatal, 2 IUI, 2 IVF+ICSI+PK, 2 KET, teď žijeme baráčkem a těšíme se na adopčááátkooo :slight_smile:
Věruška, Pronatal, 2 IVF+ICSI, 1 KET, máme svého pana božského a jsme momentálně šťastnííí :wink:
Katka31, Reprofit, 3 IVF, 1 KET, 3 mražáčci čekajííí, trávíme čas se štěněcím miminkem Anabellkou :sunglasses:
Leontýnka, máme Domču z domečku a půjdeme si pro sourozenečkááá :dizzy_face:
ak303 ( Alenka), 1 IVF, porazíme bacila v červnu to rozjedééém :slight_smile:
Eva36, 2 IVF, vyléčíme manžu a vzhůru do bojééé :wink:
Bellka, 6 IVF, 1 KET, dáme do pořádku štítku a začneme zase bojovááát :dizzy_face:
manetka, holka kamioňářská, ozvi se nám, sluníčkooo :sunglasses:
teoretička, vyslankyně sestry, máme bolístku, nevyšlo to, posíláme pohlazenííí :dizzy_face:
iva.4, nemáme zrovna radostné období, ale jistě ho překonáme, posíláme hodně siiil :slight_smile:

Těhulinky
Lůca, GC Ostrava, 2 IUI, 2 IVF, čekáme Honzulkuuu, kára už je domááá :wink:
Kasa, Fertimed, 2 IUI, v bříšku se schovává Vojtíííšeeek, začala nám mateřskááá :slight_smile:
Karolo, GC Ostrava, 2 IVF, 2 KET, čekáme miminkooo, ještě nevíme jestli děvčátko či chlapečka :dizzy_face:

Maminky
Alfice (Mája), Repromeda Brno, 1 IVF+ICSI, máme holčičku Ananáááskaaa, jdeme naproti druhému ročkuuu :slight_smile:
Hanina, Pronatal, 3 IUI, 2 IVF+ICSI+PK, máme děvčátko Sophie Anna, zvládáme i školu s přehledem :sunglasses:
Janni.ka, Repromeda Brno, 1 IVF, princeznička Nikolka, užíváme si plnými doušky maminkovánííí :dizzy_face:
Markytánkakajky, sluníčko Adélka, snad brzy nebudeme muset tolik pracovat :slight_smile:
Dady8178, Repromeda Brno, 1 IVF, chlapeček Ondrášek a děvčátko Kačenka :wink:
Katy81, Repromeda Brno, 1 IVF, kočička Valinka :sunglasses:
Terezaa, Natalart Plzeň, 1 IVF, hošíček Matějíček :slight_smile:
Moncaet, Helios Brno, 1 IVF, klučánek Jakoubek, VŠECHNO NEJLEPŠÍ K SVÁTEČKUUU :dizzy_face:
Moonnca, CMR Zlín, 1 IUI, 2 IVF, 1 KET, žabička Adélka, MÁME SVÁTEČEK, VŠECHNO NEJLEPŠÍÍÍ :slight_smile:
Petjuna, Apolinář, 1 IVF, 1 KET, myšička Majdalénka, nachlazená beruška, ať je brzy zdravoučkááá :dizzy_face:
Jantarka (Leňulka), Reprofit Brno, 2 IUI, 9 IVF, andíleček Matějíček, konečně spoooluuu :slight_smile:
21. kvě 2010 v 07:23  • Odpověz
Jé zase krásná tabulka. :slight_smile:
21. kvě 2010 v 07:26  • Odpověz
Ahoj všem přečetla jsem si tu Váší tabulku a včera my psala Regína čekají chlapečka jsou oba v pořádku a je moc štastná :slight_smile:
21. kvě 2010 v 07:47  • Odpověz
Berušky, jenom vzkazuju od Moničky, že jim zkolabovala samyce, tož nějakou dobu za námi nemůže, tak snad se písídlo podaří dát co nejdříve do pořááádkuuu :wink: Regííí, obrovská gratulka k malému hošíííčkoooviii :slight_smile: Kajisku, děkujeme za info, ať se jim daří a pozdrav nám ji, děkujuuu :wink:
21. kvě 2010 v 08:32  • Odpověz
Kájisku ahoj moc od nás pozdravuj Regí a gratulujeme ke klučíkovi :wink:
Belíšku ahojda tabulka super. A co vy a sklep už jste bez vody snad už nebude pršet a bude teplo at to může vysychat :wink:
Kasi dobré pořízení :wink:
21. kvě 2010 v 08:38  • Odpověz
@luca4 ve sklepě už je bez vody, ještě to vysušit, ale to je to nejmenší, proti těm lidem, kteří přišli o domovy, OMG. Jééé, holky, zkusily už jste kliknout na Odpověz??? To se tam samo napíše jméno toho, komu chcete odpovědět a jestli nejsem mimoň, což někdy jsem, tak to tam naskočilo včera :dizzy_face:
21. kvě 2010 v 08:43  • Odpověz
Belí já vím že voda ve sklepe oproti jiným co přišli o všechno je prkotina je mi těch lidí taky moc líto :frowning2: Je to celé nějaké jiné nahoře když píšu přeba o Belce tak se ti ukáže že je zmínka o tobě a můžeš si to přečíst je to super.
21. kvě 2010 v 08:53  • Odpověz
Ahojky kobylky,
po dlouhé době jsem nakoukla,všechny moc zdravím, Mončám vše nej k svátečku :wink: jsem se chtěla poptat co je za novinky, tak tu vidím tabulečku a jsem trochu orientovaná,takže je to fajn ...koukám Věruška má přítele a je šťastná :dizzy_face: a Regí je taky těhulka a ještě chlapečka no super :dizzy_face:
Snažilky držíme palečky :wink: :slight_smile:

Těhule užívejte si to,je to super, já na to pořád vzpomínám a moc krásné to bylo,i když ty začátky :confounded:,ale pak :dizzy_face:.

Holky tam se severu,doufám že ty ošklivé povodně se Vám vyhly a neudělaly paseku, je to děsné.

Jinak s Valuškou je to fajn,máme naušničky a je to šikulka, už cvičí lezení a pérování na 4, no je nějak dopředu,jen kdyby u toho tolik nevyváděla-jí to nejde tak se rozčiluje :unamused:
21. kvě 2010 v 08:59  • Odpověz
Ahoj Katy tulačko naše příjd častěji at víme jak malá roste :wink: Je to šikulka a roste jako z vody :slight_smile:
21. kvě 2010 v 09:01  • Odpověz
Snad se Regína nebude zlobit,že jsem to na ni práskla :slight_smile: Pozdravy určitě vyřídím.
21. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Moničkám vše nejlepší k svááááááááááááááááááátku :slight_smile: Luci díky za info, furt říkám, že ten kočík nebude tak drahý :slight_smile: Katy zdravím, malá je teda šikovná :slight_smile:
21. kvě 2010 v 11:10  • Odpověz
Jáááá taky Monyčkám vše NEJ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. kvě 2010 v 11:39  • Odpověz
autor
Ahojjjjjj Kobylenky!!!
Tak předně Vše nej nej k svátku Monči a Mončietce! Mončietko, huráá, nakoukla jsi, jsem moc ráda a ty fotečkýý, ňuch!
Janinka a Kačerka taky nakoukly, prostě se občas vracíte, milé:slight_smile:
Albíka vám projedu, to je jasný, jen příště, teď zase kvaltuju.. mám šlus, jdeme s Honzou něco vyřídit ještě , opět kvůli baráčku, jak jinak, a pak hurá na chajdu.
Moc vás všechny zdravím, buďte zdravé, spokojené, papap :slight_smile:
21. kvě 2010 ve 14:26  • Odpověz
Zdravím Vás berušky, předně vše nej Moničce!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile:
Venku už konečně svítí sluníčko, teda aspoň tady u nás, tak je to hned veselejší. Já už jsem teda asi přes týden nemocná, nějak se mě ten bacil nechce pustit, ale snad to brzy přejde. :angry:
21. kvě 2010 v 16:58  • Odpověz
Ahoj kobylky děkuju moc za přáníčka jste moc hodné :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Nám klekl natvrdo pc ale nějak jsem zprovoznila staříka noťáska :dizzy_face: Bellí děkuji za info holkám, jsi zlatíčko :wink:
Regínce letí gratulka ke klučínkovi :slight_smile:
Hezký večer a hezký víkend :slight_smile: MVR :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz
Alenko brzo se uzdrav :wink:
Andrejko hezky si užíj chaloupky :wink:
Janinko kočárky koupíš za 7000 a je to trojkobinace jsou to super ceny :slight_smile:
Petruš ahoj ráda tě vidím co malá už je zdravá psala si že je nějaká nemocná :wink:

Berušky přeji vám dobrou noc a krásné sníky :slight_smile:
21. kvě 2010 ve 20:19  • Odpověz
@moonnca Moni ahoj tak PC je ko ještě , že funguje notásek :wink:
21. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz
Ahoj kočky, vidím tu staré dobré tváře. Všem se daří, to je skvělé a ostatním čekankám se jistě co nevidět zadaří také :wink:
Přeji rovněž všem Moničkám, všechno nejlepší k svátečku.
U nás bylo dneska hezky, všichni jinak hlásí déšť, to je zvláštní, i okolní vesnice, tady bylo sluníčko, tak jsme byly na výletě v Jihlavě, pak na tříkolce, dítě utaháno, v půl 7 uspáno, o nebývá zvykem :slight_smile:
Jináč my máme za sebou první stříhání a to včera :slight_smile: , vypadá jak řezník Krkovička :grinning: , syslí tváře, pupendo a ty krátký vlasiska a to má 7960g, střízlíček.
Pak si vás přečtu, musím ještě sklidit pole na Facebooku :grinning:
Pěkný víkend všem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. kvě 2010 ve 20:31  •  1 dítě  • Odpověz
Máji ahoj tak sis užila dnešní den :wink: Zítra vlož fotečku ostříhané princezny :slight_smile: Taky musí sklidit pole na farmě ještě 15% musím počkat :slight_smile:
21. kvě 2010 ve 20:40  • Odpověz
Ahojki všem,tak koukám jak tu bylo dneska živo,a všechny vás zdravím.Luci tak v práci mě učetní uklidnila ,že by to nemělo vadit ,ten opravený nemocenský lístek,tak snad nemocenská dorazí normálně,hned jsem ji dala i nástup na mateřskou,a pak už jsem byla s našima,neměli tam včera tu novou šéfku,prý pěkné péro,tak jsme chvilku poseděli,dali si kávičku a po zákusku,od holek jsem dostala plno dárečků pro Vojtíška,tak jsem měla radost,rozloučila se taky se šéfem,protože podle všeho už taky končí a půjde do důchodu od července.Odpoledne tu byla kamarádka s manželem a dětmi -Tedík má rok a Matýsek 3roky přinesli daťák,tak přišla i Lucka -to je ta kamarádka co měla tu dětskou herničku a kreslila mi toho medvídka Pů na zeď,a zítra to bude kreslit barvičkami,odešli asi o půl 7 a v 7 hod mi dovedla ségra od Michala-bývaly ex přítel své dva kluky na noc ,poprosila mě o pohlídání,tak jsem ji vyšla vstříc,však my jsme si nic neudělali a kluci jsou fajn-už mají Silvik 7rokyů a Mariánek 4 roky,tak jsme nejdřív i s Peťou blbli a pak koukali na dobu ledovou,kolem půl 10 šli spát,a já jsem taky hnedka zalehla úplně ko,teď máme s Vojtíškem hodinu nespací ,tak doufám,že se uklidní a za chvilku ještě půjdu taky aspoň na chvilku ještě do hajan. :sunglasses: .Mějte se krásně všichni.Zkoukla jsem fotečky děti jsou nádherné. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. kvě 2010 ve 02:34  • Odpověz
Hezké ráno kobylky moje :wink: Jdu vás v rychlosti pozdravit Dítko jsem odevzdala tatínkovi a mi vyrážíme za chvilku k mím rodičům :wink: Manža chce jed do globusu ,ale nevím nevím jestli se mi tam chce :confused: Ještě uvidím ještě se rozhodnu :wink:
22. kvě 2010 v 08:40  • Odpověz
Dobré ranko,tak právě odešli kluci ,tak je tu najednou nějaký klid,byli to divočáci. :grinning: :grinning: :grinning: Za chvilku by měla dorazit Lucka kreslit ten obrázek už těmi barvami. :wink: ,tak se těším až to bude hotové. :wink:
No nic jdu na chvilku relaxovat. :wink:
22. kvě 2010 v 09:54  • Odpověz
Ahojky kobylkýýý :dizzy_face: teda u nás už konečně svítilo slunéčko a teď zase leje, bouří a lítají blesky, OMG, to už je na zbláznění :confused: :confused: :confused: jsem byla dneska koupit 20 malých kuřátek brojlerků, tak mi tu pod lampou v krabici pípají, no, máme se na co těšit v noci :grinning: :grinning: :grinning: taky jsem koukala na hokej, no nervák to byl, aj slzu jsem pustila, když Ti kluci postoupili :dizzy_face:
22. kvě 2010 v 17:02  • Odpověz
Ahojki tak jsem tady ,kamarádka před chvilkou odešla,malovala od 12 hod Vojtíškovi dětský koutek,tak jsem to mapovala,pak vložím fotečky.Bude to mít krásné,mezi tím jsem fandila naším,Peťa s Luckou se mi smáli,jak slyšeli jak u té televize křičím ,prý vydrž ještě rodit nemůžeš,ale když to byli takové nervy,zítra jdu raději před finálem s maminkou na divadlo,tam se uklidním,abych ty nervy zítra u finále vydržela. :slight_smile: :slight_smile:
22. kvě 2010 v 19:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.