• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojda. Tak jsme od včera konečně doma :slight_smile: a je to úžasný pocit. Malý je zatím pořád hrozně spavý a NECHCE MOC JÍST. Musím ho pořád budit a navíc nechce z prsíčka, páč ho to hrozně vysiluje. Nyní proto sháníme digi váhu a ele. odsávačku :frowning2: Musíme ho teď hlídat, aby vypil aspoň to co musí. Jinak je to užasný uzlíček :slight_smile:
Jinak všechny mocinky zdravím a i když není moc toho času, tak budu nakukovat a pořád držet všem palůšky!!!
22. kvě 2010 ve 20:19  • Odpověz
Jééééééééé, leni, to je príííma, že jste doma. Neboj, on to zvládne, jsou to strašní lenoši. Kolik váží? My měly 2440g, když jsme šly domů, hlavně držet teplotu a z prsa vypije, jen ho musíš pořád štípat, my museli Áňu třebas i vyslíct do naha, aby se vzbudila, chrněl ami pořád. nabírala a nabírá 100g týdně :slight_smile: a jakej je z ní raubíř. Dneska je to rok, co jsme šly z porodky domů :slight_smile:
Ale byl to boj, všechno nám bylo doma veliký, když tu koukám na ty malý bodynka, který jí byly velký, ani nevěřím, že je někdy mohla mít na sobě. Prospala dobře dva měsíce, možná tři, pořád jen spala a spala. Ale naspala si na pěkný zlobení :sunglasses:
Za chvilku si vás přečtu, honí mě mlsná a nic tu, snad udělám ještě krupičnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2010 ve 20:53  •  1 dítě  • Odpověz
Jé Leničko tak to mooooooooooooooooooooooooooooc gratuluji,že už jste doma.A hezky si to užívejte.To musí být nádhera.
Posíláme Matýskovi hubánka. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Bulím tu jako želva,tak dlouhou trnitou cestičku jste museli za mimískem ujít a teď už Vám leží ten uzlíček štěstí v postýlušce. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
Vložila jsem fotečky dětského koutku připraveného pro Vojtíška.
22. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz
Jo a váhu jsme taky měly, ale zdálo se mi, že vůbec neváží, neni nad ty porodnicový, co je digitální, to je na prd, jak teploměry :grinning: , na digitálu nikdy nemáme teplotu, což je teda super :slight_smile: , ale kdyby to tak byla pravda.
22. kvě 2010 ve 20:56  •  1 dítě  • Odpověz
Jé Alfi tak to gratulujeme taky k takovým druhým narozeninkám. :slight_smile: :slight_smile:
22. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz
Díky, jojo, je to vzácnej den, taky nám ale před dvěma lety umřel v tento den pejsek, takže je to speciální datum, smíšené pocity, ale to vlastně i den narození Aninky, to šel Alfík na operaci...
Pokojíček je krásnej, to si teda holky zakreslily, cooooooo? Kolik jste na to měli barev? :confused:
22. kvě 2010 ve 21:01  •  1 dítě  • Odpověz
Počkej za rok, z Půa bude jiná postavička, ať se holky připravěj :grinning: U nás valí Bořek stavitel a František a Fanynka z Kouzelný školky :slight_smile: Jsem zvědavá, co přijde dál, před tím to byl Pošťák Pat.
Zrovna dneska jsem říkala Lubošovi, že jsme vůbec nevěděli, jak dětičky rostou, co uměj a neuměj, že by mě nenapadlo, že za rok po příchodu z porodky, půjdeme na prochajdu a Áňa pofrčí na tříkolce :slight_smile:
22. kvě 2010 ve 21:04  •  1 dítě  • Odpověz
Tak to vzpomínka patří určitě i Alfíkovi.No měli asi 8 základních barev a pak si míchali své odstíny. :slight_smile: .No já jsem původně chtěla pomoci kreslit aspoň ty kytičky ,ale jak jsem viděla jak vzniká to veledílo,tak jsem to raději jen pozorovala s polohy ležmo. :slight_smile:
22. kvě 2010 ve 21:08  • Odpověz
Ahoj všem. Zdravím vás!!! Zvlášt Lenulku s Matýskem. At se vám vše daří a rostete jak z vody. Užívejte si to.
Přeju hezký víkend. Já se mám fáááájn :slight_smile:
22. kvě 2010 ve 21:10  • Odpověz
Týýýýýýýjo, poletucha :confused: :confused: :confused:
22. kvě 2010 ve 21:11  •  1 dítě  • Odpověz
No je to nádherné,to musí vydržet déle než 1 rok,ale už se těší ,až budou kreslit pokojíček,ale to až tak za 2 roky,až se potom přestěhujeme do něčeho většího. :slight_smile: :slight_smile: .Jo,jo děti jsou radost a samé překvapení,jsem se musela dneska ráno smát,když jsme hlídali té ségře od mého bývalého expřítele kluky a ten mladší Marianek -4 roky říká:Teto a proč máš to miminko v bříšku,proč mi ho nemužeš vytáhnout a ukázat. :grinning: :grinning: :grinning: .Jsem se musela tak smát. :grinning:
22. kvě 2010 ve 21:13  • Odpověz
A proč jsi mu ho teda nevytáhla a neukázala vlastně? :grinning: Cos mu jako na to řekla? :confused:
22. kvě 2010 ve 21:16  •  1 dítě  • Odpověz
To je bomba,Anýsek je skvělá.No jo Bořek je Bořek ,taky na něho s Vojtíškem koukám. :wink:
22. kvě 2010 ve 21:18  • Odpověz
No nejdřív jsem se hrozně smála,to jsem ,ale teta co,a pak jsem mu řekla,že miminko musí ještě povyrůst a nabrat síly,ale ,že si s ním muže už teď povídat,že ho Vojtíšek slyší,a protože se opradu v tu chvíli hodně vrtěl ,tak se usmál a byl spokojený. :wink: :wink:
No,ale ,že už se jinak na všechny moc těší. :slight_smile:
22. kvě 2010 ve 21:21  • Odpověz
Bořek je dobrej no, zdá se, že mít stavební firmu je naprostej ideál, by mě zajímalo, kdo to vymyslel :grinning: Myslím, že hodně dětí, chce být stavitelem Šikulou :slight_smile:
Jak Pošťák Pat, má báječný svět, vstává brzy ráno... :grinning: , taky pěkná píseň, jak báječné.
22. kvě 2010 ve 21:28  •  1 dítě  • Odpověz
No každopádně ten kdo to vymyslel ,patří mu velký obdiv,takhle se vcítit do dětských dušiček. :wink:
22. kvě 2010 ve 21:32  • Odpověz
Tož já uháním sklidit pole na FB :grinning: a půjdu do pelechu za Áňou, padla o půl 8, to zas bude v 7 hodin mávačka z postýlušky :slight_smile: brou noc, všem!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. kvě 2010 ve 21:35  •  1 dítě  • Odpověz
Tak dobře skliď ,já už jsem farmvile vzdala,protože už bych se od PC vůbec nehnula.Taky jdu rychle zalehnout,než mě Vojtíšek ve 2 hod ráno vzbudí. :wink: :wink:
22. kvě 2010 ve 21:39  • Odpověz
Krásný sluníčkový den všem.Hlavně letí pozdrav Leňulce ,tatínkovi a Matýskovi,ať Vám Matýsek dělá jen a jen radost. :wink: :wink: :wink:
Já jsem se dneska vyspala po dlouhé době úplně luxusně,šli jsme spát o půl 11,sice jsem byla vzhůru v 1 a o půl 3 ,ale tose mi podařilo hnedka usnout,protože Vojtíšek byl klidný a vzbudil mě aaaaž ve 4 hodiny,ale jen hodinku trvalo než zase usnul a já sním a spali jsme až do 7 hod,no paráda.Dneska jdeme k našim na obidek,pak divadýlko s mamčou na 18 hod s Hanou Maciuchovou a Radkem Brzobohatým to se hezky uklidníme před tím nervákem a pak budeme fandit našim,a doufat,že když už to dotáhli tááááááááááák daleko tak,že dneska vyhrajou a povezou si jako z Nagána zlatou,ale kdyby ne tak to vůbec nevadí stříbro je taky nádhera na to ,že jim nikdo nevěřil. :wink: :wink: :wink:
23. kvě 2010 v 07:42  • Odpověz
Hezký den berušky :wink:
Jé včera nakoukla naše poletucha Věruško ahoj :wink:
Belíšku jaká byla noc když ti tam pípalo 20malých brojlátek :wink: To znám když nám přišli kuřátka na zahradu to bylo pípání :slight_smile:
Leničko ahoj tak už doma neboj malý se rozpije. Vím je to těžké a máš strach aby bylo vše ok.Moje Péta taky vůbec nepila s prsíčka ona se přisála a usla pořád spinkala na vážení jsme chodili jednou týdně k doktorce jestli přibívá na váze jedla 4 druhy vitamínů pod stálou kotrolou byla do roku a jak vyrostla je hubená málo jí ale je zdravá :wink:
Máji ahoj tak včera tě přesně před rokem pouštěli z porodky tak to jsme měli další výročí :wink:
Kasi tak si užíjte divadlo a pak hurá fandit :wink: Já mám zakázané fandit prej ještě nemůžu jít rodit ještě nepřišla nemocenská a není zaplacený byt až příjde můžu jít rodit to mi nakázal manža :grinning:
23. kvě 2010 v 09:17  • Odpověz
Taky ještě nemůžu rodit ,musím stihnout svatbu,a včera si ze mě Lucka s Peťou dělali srandu,prý klid ,vždyť porodíš týden před svatbou. :grinning: :grinning: :grinning: .No ,ale stejně budu koukat. :wink:
Dneska mi od rána nějak pracujou všechny střeva,sice zatím na velkou neběhám,ale kolikrát mám pocit,že mě to snad roztrhá,a Vojtíšek sebou dneska taky ráno pěkně mlel.Tož doufám ,že do té svatby vydržíme. :grinning: :grinning:
Já dneska od rána uklízím,tak už mám hotovou kuchyň ,obývák ,záchod a koupelku,no a ložnici jsme vlastně smejčili včera při tvoření dětského koutku. :wink: Tož už si jdu na chvilku hodit nožky na stůl a pak hurá k mamince.
23. kvě 2010 v 09:55  • Odpověz
Zdravím kobylenky :slight_smile:, jak si užíváte krásnou slunečnou neděli? Velká gratulace Leničce...to je super že už máš drobečka doma. Tak si to užívej. A neboj určitě začne pěkně papat a bude pořádný chlapák :grinning:
Kasí má dnes úklidový den, to já taky, teď se chystám umýt okna :slight_smile:
23. kvě 2010 ve 12:47  • Odpověz
Tak mám po oknech, tady začalo hrozně pršet, takže je po mytí. :angry: Vypadá to, že to bude jen přeháňka, ale i tak si musím najít jinou zábavu. Koukám, že jsem tady sama :frowning2:
23. kvě 2010 ve 13:45  • Odpověz
Tak jsem dneska jela šopovat projeli jsme snad všechny hypoše v okolí koupili kytičky na balkon petunky jednu za 6kč v Baumaxu nebo v Bauhauzu měli 50% slevy tak jsme toho využili
23. kvě 2010 v 17:51  • Odpověz
Alenko ahoj už jsi zdravá :slight_smile: Tak co okna umyté nebo pršelo déle tak jses na ně vyprdla :slight_smile:
23. kvě 2010 v 17:52  • Odpověz
Ahoj luco, konečně někdo :slight_smile: :slight_smile: . Jo jo, byla to jen přeháňka, takže jsem okna umyla, vyprala záclony a ještě trochu uklízela. Jinak zdravá ještě moc nejsem :unamused: když mi celkem ustál kašel, tak jsem zas chytla rýmu jak trám :angry: , ale lepší se to, takže doufám že brzy budu úplně OK :slight_smile:
23. kvě 2010 v 18:02  • Odpověz
Ahojki ,tak jsem doma,právě jsem dorazila od našich,lístky do divadla jsem udala kamarádce,protože mamča jít nechtěla,protože ta je úplný blázen do hokeje ,ta si od 8 let vede i tabulky s MS a OH ,kdo s kým hrál,sestavy,prostě všechno a já jsem taky vcelku velký fanda,ale myslela jsem ,že to začíná už v 18hod a trvá to hodinu a půl,a ono začíná až v 7 hod a trvá 2,5 hod,tož bych ani já z toho nic neměla,když bych nevěděla jak ti naši hrajou.Tak akorát doufám ,že to nebude takový nervák jako se Švédy. :grinning: :grinning: :grinning: .Jinak dneska to byla opravdu revoluce,a i bříško mi vyskočila,tak se asi Vojtíšek možná otočil. :wink: a nebudu muset na císaře. :wink: .Alenko tak se brzy úplně uzdrav. :wink:
Luci a super šoping
23. kvě 2010 v 18:30  • Odpověz
@ak303 Alenko tak se šetři at jsi fit :wink: Ty naše okna jsou taky děs a hrůza ale manža říká že než přijedu z porodky tak uklidí převleče umyje okna prostě všechno načančá at se tady honzíkovi líbí :slight_smile:
23. kvě 2010 v 18:37  • Odpověz
Kasi tak divadlo se nekoná tak hlavně u hokeje klid at nejedem směr porodka já včera měla infarktové stavy a manža říkal holka vydrž ještě rodit nemůžeš :grinning: jo nakoupili jsme zpoustu věcí v akci kuřecí řízky kilo za 75 kč manža říkal at máme na oslavu když se malý narodí pudem k našim grilovat a taky ho musí s dědou zapít :sweat_smile:
23. kvě 2010 v 18:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.