• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
@luca4 Tak to je jasný, ty se teď musíš šetřit. Já taky uklízím protože můžu, až to nepůjde, bude to muset taky udělat manža :grinning: :grinning: .
@kasa teda tak to mamka je fakt blázen...ale v tom dobrým...a dnes to bude pořádný nervák, ale i tak už je to úspěch, že to naši takhle zvládli. :slight_smile:
23. kvě 2010 v 18:42  • Odpověz
Jo já jak jsem včera u toho hokeje taky chytala infarktové stavy ,hlavně u toho vyrovnávacího golu ,ale pak i u samostatných nájezdů,tak si Peťa s Luckou ze mě taky dělali srandu,prý,neblbni přece chceš vydržet do svatby a ta je až za týden. :grinning: :grinning:
Jo naši jsou oba do sportu blázni ,no a ségra vlastně taky ,no a já jsem si ten vztah ke sportu vybudovala díky nim,protže u nás ani nic jiného pomalu v telce neběželo,navíc taťka 20 let trénoval fotbal,mamka hrála závodně házenou,ségra dělala vrcholově gymnastiku a 6 let chodila s atletem co dělal skok o tyči vrcholově,tak to prostě pak ani nesledovat nejde. :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2010 v 18:49  • Odpověz
Alenko ale já bych na ty okna klidně šla aspon bych šla rodit dřív , ale manža mě na ně nechce pustit a jak na potvoru nikam nechce jed že bych se na ně vrhla :grinning:
23. kvě 2010 v 19:08  • Odpověz
@luca4 Luci neblázni...to už vydrží. Však nikam neutečou, hlavně ať se ti nic nestane a jste i s Honzíčkem v pořádku. Okna se udělají.....no prostě až na ně bude čas :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2010 v 19:21  • Odpověz
Luci kašli na okna,já mám taky na ně zakázané lézt,takže včera je Peťa raději rychle umyl. :slight_smile: :slight_smile:
23. kvě 2010 v 19:26  • Odpověz
Ahoj kočky, tak tady probíhá klasická těhotenská mánie, koukám, mytí oken :grinning: , jojo taky jsem tu mánii měla, pak jsem si vyslechla příběh uškrcenýho miminka na šňůře a přešlo mě to. Tak těhule, odpusťte si ta okna, já je mám taky zasratý :slight_smile:
Kaša nešla na divadlo, taky bych nešla, ale když už bych měla ty lupeny, tak nevím. Ale na zápas se už těším, to zas bude nervák :slight_smile: Kdo neskáče, není Čech, hop hop hop :grinning:, si místo těch oken skočte, třebas to taky zabere :wink:
Přikládám zas nějakou Áňu. Jak ji ráno nacházím, než vstanu :slight_smile:, naháče, pohodářku v křesle a Satana, co chudák všechno vydrží :slight_smile:
23. kvě 2010 v 19:31  •  1 dítě  • Odpověz
Alfi fotečky super,tak už jsem okoupána a připravena fandit,bože to budou zase nervy,Luci,ale musíme fandit opatrně,ikdyž to já neumím.Jé to bude.Hop,hop,hop,tak o dneska Vojtíšek dodržuje celý den ,ten už fandí asi od rána. :grinning: :grinning:
23. kvě 2010 v 19:37  • Odpověz
Holky tak já se na ty okna vyprdnu příští týden máme sraz ze základky po 20letech tam si zatrsám a pak pojedu :grinning:
Jdu se ospršit a pak pudu fandit.
Máji super fotečky malá se super počky až si sundá aji tu plínu to pak bude prča. A satan prostě k sežrání pes co si nechá všechno líbit :grinning:
23. kvě 2010 v 19:55  • Odpověz
Tak to si zatrsáme příští týden spolu a budem rodit najednou. :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz
Kobylky, tak jdeme fandit.... doufám že vyhrajem!!!!!!
23. kvě 2010 ve 20:05  • Odpověz
Berušky já se sváma loučím sklidim na farmě rýži a budu koukat na hokej. Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
23. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz
Bože to jsou nervy,tak dneska jestli vydržíme,tak už musím vydržet i tu svatbu. :grinning:
23. kvě 2010 ve 21:07  • Odpověz
To jo to jsou nervy jako blázen, no nic, já se loučím. Kasi v klidu, ať fakt neporodíš :grinning: . Jinak dobrou noc a hezké sny.. :slight_smile: všem.
23. kvě 2010 ve 21:11  • Odpověz
Já ten váš gol propásla byla jsem ve sprše ale slyšela jsem ho úžasně duněl barák :grinning: Kasi jsou to nervy ale mi to vydržíme :sweat_smile:
23. kvě 2010 ve 21:12  • Odpověz
No snad jo,ale nervy to jsou pěkné,ještě jedna třetina,uf. :slight_smile:
23. kvě 2010 ve 21:58  • Odpověz
Přežila jsem ,ale byly to nervy,teď musím Vojtíškovi pustit nějaký relax na uklidnění. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Jsme mistři světa jupíííííííííííííííííí.
23. kvě 2010 ve 23:21  • Odpověz
Dobré ráno berušky jsme mistři je to paráda :wink: Jdu ještě dospat jsem nějaká unavená začínám špinit a jde ze mě hlen možná že je to hlenová zátka možná už to bude brzo :confused:
Kdo má nějaku kontroličku at dopadne na jedničku. Zdravím všechny kobylky moc na vás myslím :slight_smile:
24. kvě 2010 v 07:44  • Odpověz
Dobré ranko tak to vypadá Luci ,že už to bude opravdu brzy.Aby jsi stihla ještě ten sraz. :wink:
Tak se hezky dospi.Jo ,jo jsme mistři. :wink: :wink: :wink:
24. kvě 2010 v 08:43  • Odpověz
Janičky naše přeji vám vše nej k dnešnímu svátku :slight_smile:
24. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz
Jé taky se přidávám ke gratulaci,hezky si to dneska oslavte. :slight_smile:
24. kvě 2010 v 09:43  • Odpověz
NAŠE RODINA
:dizzy_face::dizzy_face::dizzy_face::dizzy_face::dizzy_face::dizzy_face::dizzy_face:
Čekanky
Andrejka, Pronatal, 2 IUI, 2 IVF+ICSI+PK, 2 KET, teď žijeme baráčkem a těšíme se na adopčááátkooo:slight_smile:
Věruška, Pronatal, 2 IVF+ICSI, 1 KET, máme svého pana božského a jsme momentálně šťastnííí:wink:
Katka31, Reprofit, 3 IVF, 1 KET, 3 mražáčci čekajííí, trávíme čas se štěněcím miminkem Anabellkou:sunglasses:
Leontýnka, máme Domču z domečku a půjdeme si pro sourozenečkááá:dizzy_face:
ak303 ( Alenka), 1 IVF, porazíme bacila v červnu to rozjedééém:wink:
Eva36, 2 IVF, vyléčíme manžu a vzhůru do bojééé :slight_smile:
Bellka, 6 IVF, 1 KET, dáme do pořádku štítku a začneme zase bojovááát :dizzy_face:
manetka, holka kamioňářská, ozvi se nám, sluníčkooo :sunglasses:
teoretička, vyslankyně sestry, máme bolístku, nevyšlo to, posíláme pohlazenííí :wink:
iva.4, nemáme zrovna radostné období, ale jistě ho překonáme, posíláme hodně siiil:slight_smile:

Těhulinky
Lůca, GC Ostrava, 2 IUI, 2 IVF, čekáme Honzulkuuu, kára už je domááá:sunglasses:
Kasa, Fertimed, 2 IUI, v bříšku se schovává Vojtíííšeeek, začala nám mateřskááá :wink:
Karolo, GC Ostrava, 2 IVF, 2 KET, čekáme miminkooo, VŠECHNO NEJLEPŠÍ K SVÁTEČKUUU :dizzy_face:

Maminky
Alfice (Mája), Repromeda Brno, 1 IVF+ICSI, máme holčičku Ananáááskaaa, jdeme naproti druhému ročkuuu :wink:
Hanina, Pronatal, 3 IUI, 2 IVF+ICSI+PK, máme děvčátko Sophie Anna, zvládáme i školu s přehledem :slight_smile:
Janni.ka, Repromeda Brno, 1 IVF, princeznička Nikolka, užíváme si plnými doušky maminkovánííí :sunglasses:
Markytánkakajky, sluníčko Adélka, snad brzy nebudeme muset tolik pracovat :dizzy_face:
Dady8178, Repromeda Brno, 1 IVF, chlapeček Ondrášek a děvčátko Kačenka :wink:
Katy81, Repromeda Brno, 1 IVF, kočička Valinka :slight_smile:
Terezaa, Natalart Plzeň, 1 IVF, hošíček Matějíček :sunglasses:
Moncaet, Helios Brno, 1 IVF, klučánek Jakoubek :dizzy_face:
Moonnca, CMR Zlín, 1 IUI, 2 IVF, 1 KET, žabička Adélka :sunglasses:
Petjuna, Apolinář, 1 IVF, 1 KET, myšička Majdalénka, nachlazená beruška, ať je brzy zdravoučkááá :dizzy_face:
Jantarka (Leňulka), Reprofit Brno, 2 IUI, 9 IVF, andíleček Matějíček, konečně spoooluuu domááá:slight_smile:
24. kvě 2010 v 09:52  • Odpověz
Ahojky kobylkýýý :dizzy_face:
přeju pěkný den a šťastný vstup do nového týdneee a kdo máte kontroličku, ať dopadne na 1*** :wink: Karolajnkooo, všechno nejlepšííí, zlatííí :slight_smile:
24. kvě 2010 v 09:53  • Odpověz
jéééjda, Janninkooo, Tobě taky bobíškuuu, všechno nejlepšííí k svááátečkuuu :dizzy_face:
24. kvě 2010 v 09:55  • Odpověz
NAŠE RODINA
:dizzy_face::dizzy_face::dizzy_face::dizzy_face::dizzy_face::dizzy_face::dizzy_face:
Čekanky
Andrejka, Pronatal, 2 IUI, 2 IVF+ICSI+PK, 2 KET, teď žijeme baráčkem a těšíme se na adopčááátkooo :slight_smile:
Věruška, Pronatal, 2 IVF+ICSI, 1 KET, máme svého pana božského a jsme momentálně šťastnííí:wink:
Katka31, Reprofit, 3 IVF, 1 KET, 3 mražáčci čekajííí, trávíme čas se štěněcím miminkem Anabellkou :sunglasses:
Leontýnka, máme Domču z domečku a půjdeme si pro sourozenečkááá:dizzy_face:
ak303 ( Alenka), 1 IVF, porazíme bacila v červnu to rozjedééém:slight_smile:
Eva36, 2 IVF, vyléčíme manžu a vzhůru do bojééé:wink:
Bellka, 6 IVF, 1 KET, dáme do pořádku štítku a začneme zase bojovááát :dizzy_face:
manetka, holka kamioňářská, ozvi se nám, sluníčkooo:sunglasses:
teoretička, vyslankyně sestry, máme bolístku, nevyšlo to, posíláme pohlazenííí:slight_smile:
iva.4, nemáme zrovna radostné období, ale jistě ho překonáme, posíláme hodně siiil:wink:

Těhulinky
Lůca, GC Ostrava, 2 IUI, 2 IVF, čekáme Honzulkuuu, kára už je domááá :slight_smile:
Kasa, Fertimed, 2 IUI, v bříšku se schovává Vojtíííšeeek, začala nám mateřskááá:sunglasses:
Karolo, GC Ostrava, 2 IVF, 2 KET, čekáme miminkooo, VŠECHNO NEJLEPŠÍ K SVÁTEČKUUU:dizzy_face:

Maminky
Alfice (Mája), Repromeda Brno, 1 IVF+ICSI, máme holčičku Ananáááskaaa, jdeme naproti druhému ročkuuu:wink:
Hanina, Pronatal, 3 IUI, 2 IVF+ICSI+PK, máme děvčátko Sophie Anna, zvládáme i školu s přehledem:sunglasses:
Janni.ka, Repromeda Brno, 1 IVF, princeznička Nikolka, VŠECHNO NEJLEPŠÍÍÍ K SVÁTEČKUUUX-)
Markytánkakajky, sluníčko Adélka, snad brzy nebudeme muset tolik pracovat:wink:
Dady8178, Repromeda Brno, 1 IVF, chlapeček Ondrášek a děvčátko Kačenka :slight_smile:
Katy81, Repromeda Brno, 1 IVF, kočička Valinka:sunglasses:
Terezaa, Natalart Plzeň, 1 IVF, hošíček Matějíček:dizzy_face:
Moncaet, Helios Brno, 1 IVF, klučánek Jakoubek :wink:
Moonnca, CMR Zlín, 1 IUI, 2 IVF, 1 KET, žabička Adélka :dizzy_face:
Petjuna, Apolinář, 1 IVF, 1 KET, myšička Majdalénka, nachlazená beruška, ať je brzy zdravoučkááá:slight_smile:
Jantarka (Leňulka), Reprofit Brno, 2 IUI, 9 IVF, andíleček Matějíček, konečně spoooluuu domááá:dizzy_face:
24. kvě 2010 v 09:59  • Odpověz
Ahojki Belinko,jakse máš,co kuřátka pípají hodně?A kdy jdeš ty na kontrolku. :slight_smile:
24. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz
Bobulky, děkuji za přání. :slight_smile: Luci, tak ty huž se chystáš do porodky, tak velká tragédie by to nebyla a huž bys to měla za sebou. Tak se opatruj a podávej hlášení :slight_smile:
24. kvě 2010 v 10:51  • Odpověz
Holky možná je to planý poplach uvidíme zítra ráno si zajedu k doktorce a uvidíme co mi zdělí možná jenom plaším to já umím :grinning: Čím se to blíží tak se více bojím :frowning2: no plašan :grinning:
24. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz
Belíšku ahoj jak se máš a co kuřátka :wink: Tabulka super :slight_smile:
24. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz
Neboj Luci ,to jsme dvě plašanky,já jsem dneska nechtic nalehla na pravou stranu na bříško a hrudník a měla jsem strach,když jsem se vzbudila a bylo mi uplně zle,a špatně se mi dýchalo,že jsem Vojtíška zalehla,tak jsem hned volala mamce,ta mě trošku uklidnila,a asi po hodině a půl jak jsem začala Vojtíška zase cítit,tak jsem se uklidnila. :wink:
24. kvě 2010 v 11:25  • Odpověz
Holt čím víc se to krátí ,tím větší strach bude. :slight_smile:
24. kvě 2010 v 11:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.