• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Právě přišel Peťa z obchodu a donesl mi 3 gerberky do vázičky. :slight_smile: :slight_smile: .
24. kvě 2010 v 11:26  • Odpověz
Holkýýý, už jste to četly??? Petr Muk zemřel, OMG, snad sebevražda??? To je mazec, měla jsem ho ráda, je mi to líto a jsem v šoku.
24. kvě 2010 ve 12:03  • Odpověz
Teď jsem si to přečetla,je ho velká škoda,no oni deprese jsou hnusné a plížívé,a někdy to příjde v době kdy to člověk vůbec nečeká ,mě se takhle zabil kamarád,který byl super,pořád usměvavý ,kamarádský ,a všem se snažil pomáhat,a nakonec mu už nikdo pomoci nedokázal,nikdy se nikomu nesvěřil s problémy.
:cry: :cry: :cry: :cry: Do dneška jsme se stím pořádně nesrovnali a to už je 14 let. :frowning2:
24. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz
Berušky ted jsem to slyšela na rádiu Čas že zemřel Péta Muk měla jsem ho ráda je mi to moc líto :cry: Ale deprese udělá své :frowning2:
24. kvě 2010 ve 12:44  • Odpověz
Ahoj kočenky! Dneska jsme se výletovali u tchýně, na zahrádce celý den, Aninka se houpala v síti zas po roce, jen se prohnula víc jak loni :slight_smile: a vozila jsem ji v kárce, opalovačka, žranice, no super den.
Včerejší zápas byl taky báječnej.
Ale dnešní den je nějakej zvláštní, za prvé počásko si dělá, co chce a pak teda ten Muk atd.
Lůco, já myslím, že už je čas jet rodit :slight_smile: , t já už se chystala bo už měla porozeno, nevím, jak jsi přesně, já byla tuším 36+4tt, tak to neprotahuj :sweat_smile:
Jdu koukat na telku a odpočívat po tom proflákanym dni :grinning: , Aninka spí už od půl 7, to zas bude vstávačka časně z rána :slight_smile:
24. kvě 2010 v 19:40  •  1 dítě  • Odpověz
Berušky jdu se rozloučit jdu se ospršit a koukat na telku :wink: Přeji vám dobrou noc a krásné sníky.

Máji zase krásně prožítý den to je super :wink: Jsem dneska 35+4 tak už mohla jít no uvidíme kdy to bude možná jenom plaším a ještě bdu přenášet :grinning:
24. kvě 2010 v 19:49  • Odpověz
Taky se jdu dneska rozloučit a natáhnout,po včerejším ponocování. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak hezký večer všem.
24. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz
Dobré ranko všem. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. kvě 2010 v 08:45  • Odpověz
Luuuuuuuuuuuuuuuuuuca porodila. :slight_smile: Má Honzulu, 50 cm, váhu jsem zapomněla, psala mi to ráno. Včera jí odtekla voda. Ještě jí zavolám, tak vám poreferuji víc. Ráno říkala, že čeká, až ji malého přinesou a že má černé vlásky :slight_smile: Tak tě víííííítáme na svět :slight_smile:
25. kvě 2010 v 10:45  • Odpověz
NAŠE RODINA
:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
Čekanky
Andrejka, Pronatal, 2 IUI, 2 IVF+ICSI+PK, 2 KET, teď žijeme baráčkem a těšíme se na adopčááátkooo :sunglasses:
Věruška, Pronatal, 2 IVF+ICSI, 1 KET, máme svého pana božského a jsme momentálně šťastnííí :wink:
Katka31, Reprofit, 3 IVF, 1 KET, 3 mražáčci čekajííí, trávíme čas se štěněcím miminkem Anabellkou :dizzy_face:
Leontýnka, máme Domču z domečku a půjdeme si pro sourozenečkááá :slight_smile:
ak303 ( Alenka), 1 IVF, porazíme bacila v červnu to rozjedééém:sunglasses:
Eva36, 2 IVF, vyléčíme manžu a vzhůru do bojéé:wink:
Bellka, 6 IVF, 1 KET, dáme do pořádku štítku a začneme zase bojovááát:dizzy_face:
manetka, holka kamioňářská, ozvi se nám, sluníčkooo :sunglasses:
teoretička, vyslankyně sestry, máme bolístku, nevyšlo to, posíláme pohlazenííí:slight_smile:
iva.4, nemáme zrovna radostné období, ale jistě ho překonáme, posíláme hodně siiil :wink:

Těhulinky
Kasa, Fertimed, 2 IUI, v bříšku se schovává Vojtíííšeeek, začala nám mateřskááá:sunglasses:
Karolo, GC Ostrava, 2 IVF, 2 KET, čekáme miminkooo, chapeček či děvčátko???:wink:

Maminky
Alfice (Mája), Repromeda Brno, 1 IVF+ICSI, máme holčičku Ananáááskaaa, jdeme naproti druhému ročkuuu:dizzy_face:
Hanina, Pronatal, 3 IUI, 2 IVF+ICSI+PK, máme děvčátko Sophie Anna, zvládáme i školu s přehledem:slight_smile:
Janni.ka, Repromeda Brno, 1 IVF, princeznička Nikolka, užíváme si plnými doušky maminkovánííí :sunglasses:
Markytánkakajky, sluníčko Adélka, snad brzy nebudeme muset tolik pracovat :dizzy_face:
Dady8178, Repromeda Brno, 1 IVF, chlapeček Ondrášek a děvčátko Kačenka:wink:
Katy81, Repromeda Brno, 1 IVF, kočička Valinka:slight_smile:
Terezaa, Natalart Plzeň, 1 IVF, hošíček Matějíček:dizzy_face:
Moncaet, Helios Brno, 1 IVF, klučánek Jakoubek :slight_smile:
Moonnca, CMR Zlín, 1 IUI, 2 IVF, 1 KET, žabička Adélka:sunglasses:
Petjuna, Apolinář, 1 IVF, 1 KET, myšička Majdalénka, nachlazená beruška, ať je brzy zdravoučkááá:dizzy_face:
Jantarka (Leňulka), Reprofit Brno, 2 IUI, 9 IVF, andíleček Matějíček, konečně spoooluuu domááá:slight_smile:
Lůca, GC Ostrava, 2 IUI, 2 IVF, máme Honzulkuuu, VÍTÁME TĚ A PŘEJEME DO ŽIVOTA JEN TO NEJLEPŠÍÍÍ:wink:
25. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz
Ahojkýýý :dizzy_face:
obrovská gratulace Lůce k Honzulkoviii a do života všechno nejlepší celé rodincééé :slight_smile:
25. kvě 2010 v 10:57  • Odpověz
Boha jeho, ona mě poslechla :confused: , mám husinu po celym člověku :slight_smile:

Tak Honzíčku, vítej na světě, krasavče vlasatej!!! Kolik asi vážíš a měříš? Hodně zdravíčka celé rodince!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. kvě 2010 v 11:02  •  1 dítě  • Odpověz
Lucinko obrovská gratulace k Honzulkovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Máji tak to se ti povedlo :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: , jak jsi to udělala? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že by telepatie :dizzy_face: ?

Bellí děkuji za sms :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
25. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz
Tak upřesnění :slight_smile: Honzula se narodil dneska po jedné hodině, měří 50cm, váží 2,75. Zatím ho nemá u sebe, bo se hodně napil plodové vody, tak si ho dneska sestřičky pohlídají a pak šupajda k mamince :slight_smile:
25. kvě 2010 v 11:26  • Odpověz
Jé tak já tu chvilku nejsem a tady se rodí,Lucinko obrovitánská gratulace k Honzíčkovi,hlavně hodně zdravíčka a ať vám dělá jenom radost. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
No já jsem právě dorazila z velkoskladu,dneska je Vojtíšek nějaký více divoký,tak snad to aspoň do pondělka vydržíme a pak už se budeme na broučka těšit.
Ale je mi dneska nějak šoufl,tak snad tu svatbu ještě zvládnem. :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 12:14  • Odpověz
No, Kaso, nevím, nevím, aby sis na svatbu nebrala i tašku, když to tu tak sleduju :wink: Tý jo,ještě chvilku a Karolajnka je ve sloupečku těhulinek, doufám, že jenom na chvilku, sama :wink:
25. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz
No, nakouknu a taková novina :grinning: . Luci moc gratuluji k Honzíčkovi :slight_smile: a Honzíčkovi gratuluji ke skvělým rodičům. Všechno nejlepší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Všechny moc zdravím!
25. kvě 2010 ve 12:27  • Odpověz
Beli nestraš,no hlavně musím stihnout udělat ty kytičky pro ségru.Tašku budu mít ,ale raději nachystanou,ráda bych si ještě dala aspoň 2 ploužáčky. :slight_smile: :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz
A taky doufám,že Karolku nenecháte pak dlouho samotnou mezi těhulkami. :wink:
25. kvě 2010 ve 12:37  • Odpověz
kasi, ješte si užiješ svatbu, trochu se zavrtíš, Vojtíšek se otočí a šupajdy do porodky :slight_smile: Taky doufám, že tam nebudu šama šamotinká. Belíškovi držím čestné místo a všem ostatním snažilkám taky. :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 13:03  • Odpověz
No to doufám ,že si ještě užiju.Snad to opravdu stihnu. :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 13:13  • Odpověz
Belí děkuji za info.
Honzíííííí vítej,přeji jen to nej a moře zdraví :wink: Lůco gratulace :wink:
Já jsem nachcípaná,bolí mi ucho a v krku,Majdinka má antibiotika :unamused: takže veselo :frowning2:
25. kvě 2010 ve 14:11  • Odpověz
Ahojte kobylenky všechny vás zdravím.

Lucince vše nej k Honzíčkovi at se má na tom světě jen krásně a hlavně at je zdraví.
25. kvě 2010 v 15:21  • Odpověz
autor
Ahojky kobylky,
tak Luciii, moc veliká gratulka!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jsem chtěla gratulovat ještě více, ale Anýsek má horečku , lumpík jeden.. :frowning2: :frowning2: A co tady čtu, aj Madlenka má antibiotika, takové malé berušky, no maminy, jsou to asi nervy hrozný..
Moc všechny zdravím :slight_smile:
25. kvě 2010 v 17:05  • Odpověz
:slight_smile: luci velka gratulace k honzikovi at vam dela jen samou radost,jinak andrej dneska mi psala kolegyne z prace,ze bude mit miminko po 14letech snazeni a bude ji letos 41-nic nevzdavej.
25. kvě 2010 v 17:32  • Odpověz
Ahpjka kobylkyyyyyyyyyy,
vítám Honzulku na světě, přeji oběma hodně štěstíčka a zdravíčka, Luci hodně štěstí, uplně mám mráz po zádech když si vzpomenu jak byla Sophienka takhle malinká, 28.budeme mít 7 měsíců máme 9 kg a 74 cm a 2 zuby, baští už suchárky pro děti od 6. měsíců a je úžasná, udělám fotečky a pošlu Vám je.
Kašíííííííííí teď jsi na řadě tak se drž.
Zdravím uplně všechnyyyyyy MVR!!! :slight_smile: :wink: :sweat_smile:
25. kvě 2010 ve 21:28  • Odpověz
Ahojky všem.
Luci oooobr gratulka ještě jednou k Honzíkovi, hlavně zdravíčka a štěstíčkooooooo :slight_smile: A už jsme tak velcí jako vy :grinning: máme 50cm a 2,74kg :wink: Takže šupky dupky ať nás zase předběhnete jo????????? :grinning:
Kasi už si pomalu zabal tašku, páč jsi na řadě :wink: Karolko a ty hezky těhulit a už nezvracet!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Jinak všechny mocccc zdravímeeeeeeeee :dizzy_face:
25. kvě 2010 ve 22:15  • Odpověz
Já vím,na řadě jsem,taky mi to dneska dává Vojtíšek hezky znát,tak mu ,ale domlouvám,že musíme vydržet do té neděle,ať stihneme ještě Lucinčinou svatbu,ale věci nachystané. :wink:
25. kvě 2010 ve 23:40  • Odpověz
Dobré ranko všem,těm co mají dneska kontrolku ,tak ať dopadne na 1,a jinak všem pokuď možno krásný slunečný den.
Taky letí pozdrav do žižatková novým kuřátkům a všem zvířátkám. :slight_smile: :slight_smile: .
Já musím dneska trošku požehlit,pak vysát a vytřít,pak pojedu k mamči a přijede ségra huráááááááááááá a budeme balit koláče,aby je dneska naši rozvezli,to se divila akorát ségra,myslela ,že už budou nabalené,asi jak už žije trošku v jiném světě,se ve Skotsku už koláče opravdu nebalí. :grinning: :grinning:
Pak to naši pojedou rozvést a ségrase pojede podívat ke mě,tož jsem zvědavá jak se jí bude náš dětský koutek pro Vojtíška líbit.Hlavně už se na ní moooooooooooooooooooooooc těším a zítra pak dorazí i Oli a přiveze mi autem tu hromadu věcí pro Vojtíška ,tož už se mooooooooooooooooooc těším.
26. kvě 2010 v 06:44  • Odpověz
Ahoj tak jsem to tu vcera zase jen tak letmo prolitla a az vecer jak jsem tu byla po druhe tak jsem si vsimla te krasne zpravicky.
Tak Luco velikanska gratulace k Honzickovi at dela jen a jen radost. No jinak to ze jsem v praci nemusim asi ani psat, doma je to furt stejny zadna zmena nekdy je to i horsi ja vubec nevim co bude dal a uz vubec nevim co mam delat. Jo a chtela jsem vam napsat ze budu teta a jeste letos. Karoli segra je tak samo jak ty koukala jsem ze ty mas termin 6.12. a sagra ma 3.12. tak pokud pujdes rodit do Ovy tak se tam mozna potkate. Jinak se tu opatrujte kontroly at jsou v poradku dofam ze pocasi se nam taky trosicku umoudri a konecne bude na nas koukat slunicko a ne jen mraky. Zatim ahojda........
26. kvě 2010 v 09:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.