• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
NAŠE RODINA
:dizzy_face::dizzy_face::dizzy_face::dizzy_face::dizzy_face::dizzy_face:
Čekanky
Andrejka, Pronatal, 2 IUI, 2 IVF+ICSI+PK, 2 KET, teď žijeme baráčkem a těšíme se na adopčááátkooo:slight_smile:
Věruška, Pronatal, 2 IVF+ICSI, 1 KET, máme svého pana božského a jsme momentálně šťastnííí:wink:
Katka31, Reprofit, 3 IVF, 1 KET, 3 mražáčci čekajííí, trávíme čas se štěněcím miminkem Anabellkou:sunglasses:
Leontýnka, máme Domču z domečku a půjdeme si pro sourozenečkááá:dizzy_face:
ak303 ( Alenka), 1 IVF, porazíme bacila v červnu to rozjedééém:wink:
Eva36, 2 IVF, vyléčíme manžu a vzhůru do bojéé:slight_smile:
Bellka, 6 IVF, 1 KET, dáme do pořádku štítku a začneme zase bojovááát :dizzy_face:
manetka, holka kamioňářská, ozvi se nám, sluníčkooo:sunglasses:
teoretička, vyslankyně sestry, máme bolístku, nevyšlo to, posíláme pohlazenííí:slight_smile:
iva.4, GC Ostrava, 1x IVF, 1x KET, 2x přirozeně, ale konec srdeční akce, posíláme hooodně siiil:wink:

Těhulinky
Kasa, Fertimed, 2 IUI, v bříšku se schovává Vojtíííšeeek, začala nám mateřskááá:sunglasses:
Karolo, GC Ostrava, 2 IVF, 2 KET, čekáme miminkooo, chapeček či děvčátko???:dizzy_face:

Maminky
Alfice (Mája), Repromeda Brno, 1 IVF+ICSI, máme holčičku Ananáááskaaa, OMG máme zánět ledvin, jsme v nemocnici, držíme palušky, k brzkému uzdravenííí:dizzy_face:
Hanina, Pronatal, 3 IUI, 2 IVF+ICSI+PK, máme děvčátko Sophie Anna, zvládáme i školu s přehledem:slight_smile:
Janni.ka, Repromeda Brno, 1 IVF, princeznička Nikolka, užíváme si plnými doušky maminkovánííí :wink:
Markytánkakajky, sluníčko Adélka, snad brzy nebudeme muset tolik pracovat:dizzy_face:
Dady8178, Repromeda Brno, 1 IVF, chlapeček Ondrášek a děvčátko Kačenka:sunglasses:
Katy81, Repromeda Brno, 1 IVF, kočička Valinka:wink:
Terezaa, Natalart Plzeň, 1 IVF, hošíček Matějíček:slight_smile:
Moncaet, Helios Brno, 1 IVF, klučánek Jakoubek:dizzy_face:
Moonnca, CMR Zlín, 1 IUI, 2 IVF, 1 KET, žabička Adélka:sunglasses:
Petjuna, Apolinář, 1 IVF, 1 KET, myšička Majdalénka, obě bambulky nemocné, brzíčko se uzdravtééé:slight_smile:
Jantarka (Leňulka), Reprofit Brno, 2 IUI, 9 IVF, andíleček Matějíček, konečně spoooluuu domááá:dizzy_face:
Lůca, GC Ostrava, 2 IUI, 2 IVF, máme hošánka Honzulkuuu:wink:
26. kvě 2010 v 10:08  • Odpověz
Co to čtu, Anýsek má zánět ledvin. Božatko malé. No jo u malých dětí je to hned. V nemocnici jí pomůžou a je tam s Májou, tak ať je bobulka brzy zdravá :wink: Jinak Ivi, segře to přeji, já budu rodit v Opavě a neboj, doma se to uklidní, máte hodně škaredého za sebou, tak to chce čas :slight_smile: jinak zdravím velký kobilinec a Belí, tabulka je super. :slight_smile:
26. kvě 2010 v 11:27  • Odpověz
Bobek malinký,tak ať se Anýsek brzičky uzraví a je beruška zase doma s maminkou zdravoučká,protože zánět ledvinek je dost bolestivý pro dospělého,natož pro takovou malo berušku.Posíláme pofoukání. :frowning2:
26. kvě 2010 v 11:53  • Odpověz
autor
Tak holky, jen pro uklidnění, s Anýskem je malinko líp, horečka už "jen" 38 něco. Má kanylku, ale s Májou je mamka, tak má podporu. Mája zní veseleji, že prej si pořídí klidně ještě 5dětí :slight_smile:))
Mějte se, buď te všechny zdravé a Vaši prckové jakbysmet.
26. kvě 2010 ve 14:53  • Odpověz
Tak to je dobře ,že už je berušce lépe,protože to musí být hrozné,taková malinká beruška,no já bych to asi taky hodně obulela.
26. kvě 2010 v 18:00  • Odpověz
Krásný den všem,hlavně sluníčkový,tedy doufám ,že u nás dneska a hlavně v sobotu pršinkovat moc nebude.Dneska kvůli Zlaté tretře ,která tady dneska probíhá,a je tam každý rok skvělá atmosféra,letos teda budu jedním očkem sledovat jen v televizce,už bych se mezi ty davy netlačila,no a v sobotu hlavně ať má Lucinka krásné počasíčko,no a pokuď by počasí vydrželo ještě v neděli bylo by to super,protože v neděli máme ještě popravky na zahradě u našich s grilováním. :wink: :wink:
Dneska mám klid před bouří,zítra už se od rána nezastavím.To budu od rána jen a jen vázat kytičky. :wink: :wink: :wink:
Dneska jdu akorát pro vyžehlené stuhy na auta a židle,na pedikůru,na tu už se moc těším,a odpoledne dorazí ségra s Olim na návštěvu a hlavně dovezou Vojtíškovi plno nádherných věciček.Už se mooooooooooc těším.
27. kvě 2010 v 08:33  • Odpověz
Ahoj všem kobylkám.
Zas píšu jen na skok. Chtěla bych pogratulovat Lůcek Honzíkovi! :slight_smile: Ať rostete jak z vody a děláš mamince a tátovi jen radost.
Taky zdravím našeho marůdka Aňulku. Snad se z toho brzo dostanete.
Všem ostatním taky ahoooj. Permanentně nestíhám,ale mám se jinak fajn. Pa
27. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz
autor
aHOJ KOBYLENKY,
Mája zdraví kobylku, a ptá se , jak se to krátí Lůce v porodce a jestli Kaša stihne svatbu.. no k tomu není co dodat, věrná kobylka. Tož vyřizuju, bo teď letím na jedno školení, zasejc budu trůnit na volbách, jak loni. To je hrozný , jak to utteklo, pamatujete? OMG...
Jinak Aničce je líp, jen o Májenku se pokouší migrénka, což se není co divit.
Zdravím všechny!
27. kvě 2010 v 10:31  • Odpověz
Tak vzkaz pro Máju ,Kaša se ještě drží a doufá,že si aspoň 3 ploužáčky na svatbě skočí. :grinning: :grinning: :grinning: ,zítra mám ,ale hlavně důležitý úkol,udělat krásnou svatební kytičku pro Lucinku,a zajistit krásnou květinkovou výzdobu na svatbičku.
27. kvě 2010 v 11:00  • Odpověz
A taky zdravíme Máju a Anýska do nemocnice.Brzy se uzdravte.
27. kvě 2010 v 11:00  • Odpověz
Co dneska všichni děláte? :slight_smile: Kde je naše Belinka,asi nahání kuřátka po dvorku. :slight_smile:
27. kvě 2010 ve 12:13  • Odpověz
Ahoj dupky. V rychlosti. Sono dopadlo dobře, byl to nádherný zážitek :slight_smile: Kobzol opět teplotuje :frowning2: Psala mi Lucka, moc vás všechny zdraví, malý má žloutenku, jinak už ho má u sebe a možná v sobotu pofičí domů. :slight_smile:
27. kvě 2010 ve 13:08  • Odpověz
Jé tak to je super,tak Lucinku moc pozdravuj. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A kobzolek ať se brzy uzdraví. :slight_smile:
27. kvě 2010 v 17:41  • Odpověz
Ahojda. Tak zase mám chvilku tak jdu kouknout co je nového. Vidím, že Kasa je pořád celá, Luca půjde snad v sobotu domů, Věruš zamilovaná a zase má málo času :grinning: Andrejka se už chystá zase prosedět víkend s voliči :sweat_smile: Karolka měla krásný zážitek z ultrazvuku a kde je náš Belíšek? Zase má plno práce se zvířátkama :wink:
Jinak u nás všechno zatím O.K. Byli jsme dnes zase na kontrole a malý už má 2,84kg. Krásně nám přibírá a příští týden už můžeme jít fárat s kočíkem do ulic :wink: Matýsek je hodné mimi, hezky spinká zatím a s tím papáním už to vypadá taky líp. Snad to bude takové hezké pořád :wink:
Tak kobylky moc na vás všechny myslíme a držíme všem palečky!!!!!!!!!!! :dizzy_face: Zase určitě písnu :slight_smile: zatím paaa
27. kvě 2010 v 19:21  • Odpověz
Tak koukám ,že Leňulce a Matýskovi se daří,to je super.Příští týden první kočíkování.to je perfektní.
Tak se mějte všichni krásně,jdu do hajan,zítra mě čeká náročný maraton kolem svatbičky ,tak snad to všechno zvládnu. :wink: :wink:
27. kvě 2010 ve 21:32  • Odpověz
Tak krásný den všem,jdu vás dneska jen v rychlosti pozdravit,a popřát vám sluníčkový pohodový den.
Já za chvilku vyrážím do velkoskladu květin a pak už začne maraton příprav na Lucinčinou svatbu.Tak doufám,že vše v pohodě zvládnu. :slight_smile: :slight_smile:
28. kvě 2010 v 06:04  • Odpověz
Ahoj ahoj ahoj , tak Kasi at to dneska zvladnes v klidecku urcite udelas segre tu nejkrasnejsi kvetinu a vsechno bude tiptop. ostatni moc zdravim luca uz pujde domu a uz se bude kochat Honzickem, vsechno to tak rychle utika ani se nenadejem a bude tu dalsi uzlicek. Majince taky at migrena ustoupia malinke at je lepe. Taky preji krasny slunickovy den snad to uz vydrzi, odpoledne ficim do prace a cely vikend taky tak se mejte hezky cau cau.
28. kvě 2010 v 09:20  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: U nás svítí sluníček, boužel mi zas sedíme doma na perdeli :angry: No nic, kobzol je trochu lepší, zatím to zvládáme bez pomoci lékařů, jen ho musím občas dořvat, ať cucá co má :grinning: LEňulko, krásně přibíráte, příští týden kočíkování venku, to je super. Nedávno jsme se modlili ať ještě chvíli vydržíš, a ty už budeš vozit po venku :wink: Ivi, celý víkend v práci, blůé, to je hnus. Ale dneska je člověk rád, za každou práci :wink: Kasi, bude zavalena kytičkama, tak jsem zvědavá, jestli pak nepofrčí do porodky :slight_smile: Zdravím zbytek, dneska to vypadá ne krááááááááááááásný den :slight_smile:
28. kvě 2010 v 10:23  • Odpověz
autor
Ahojda kobylenky,
zdravím při pátku :slight_smile: . Tak naše statečný holky čebíšský už se lepší a lepší, ale antibiotika stále pouštějí kanylkou. Teplotka stále cca38. Já mám dopolko volno, teď jsme byli jen připravit třídu, ale nástup až v půl 2. Tož to věnuju balení , stěhování cca červenec.
Karolajnko, tak kobzolek zasejc marodí? Dořváváš, aby cucal :grinning: .. ach ty mateřské pudy. Leňulinko, užívej užívej, co dodat? :wink:
Zdravím Lůcu s Honzíkem (pěkné jméno :sweat_smile: ), Kašule jde porodit na svatbu, no lepší svatební dar nemůže bejt :slight_smile:
Ivča nakoukla, ahojda, takže taky pracovní víkend, no jo, někdo na ty matky musí dělat :sweat_smile: . Neboj, taky se to otočí..
Tak dupinky, asi budu nakukovat, bo noťas půjde se mnou volit :wink: , tak ať mi to uteče.. papa, zatím
28. kvě 2010 v 11:12  • Odpověz
autor
jSEM čumla dozadu, zdravím tedy aj tulačky Evču, Haninu, Terezku :slight_smile: Leontýnka má novou fotečku, hezké :slight_smile:
28. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz
Andrejko ahojky. Tak už zase budeš čumákovat ve volebních místnostech? No jo, vždyť ty jsi ten ouřada? Co škola, jde to? Já se chystám, až budu na mateřský si dodělat bakalařinu, bo jinak to asi nepujde, ale zatím je jen u plánů :grinning: Co domeček, máte huž to jistý.? Jsi hodná, že informuješ o Máje a princezně, vůbec jsem nečekala, že se to tak zvrtne. Jenže ledviny u dětí jsou sviňa :frowning2: Moc tě zdravím a často na tebe s Džonym, myslím.
28. kvě 2010 ve 12:06  • Odpověz
Ahojki Andrejko nestraš ještě si chci sobotu a neděli popravky hezky užít a pak už se budeme těšit na Vojtíška. :wink: :wink: Dneska ,ale o sobě dává hodně znát,asi mě slyšel ,že máme dneska důležitý úkol. :slight_smile: Svatební kytice už je ,aler hotova už jen ikebanky,vonička,maminky,svědkyně,a věneček na vrátka,zítra ještě autíčko a pak už nožky hore a relax. :slight_smile:
Jani ,ale máš pravdu kytičky jsou roztahané po celém obýváku. :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 12:07  • Odpověz
Andrejko tak pozdravuj holky Třebičské.
28. kvě 2010 ve 12:08  • Odpověz
Zdravím všechny kobylky a přeji krásný slunečný den, i když některé pracovní :confounded: jako třeba já a Iva!!!!
Kasí...ty buď na sebe opatrná a hodně relaxuj, nebo fakt na tý svatbě porodíš :grinning: :grinning: :grinning: jak říkala andrejka...lepší svatební dar by nebyl
Moc gratuluji (sice opožděně) ale moc moc lůce k Honzíkovi a přeji jim jen samé radosti :slight_smile:
Zdravím taky moc moc Máju s Anýskem... :frowning2: je mi líto že marodí a doufám že se brzy uzdravíte a budete fit.
28. kvě 2010 ve 14:26  • Odpověz
Holky jejda to je tu nové maminky ....moooocc gratulujem Lůcy i Leňulce ke klukům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: do života klukům jen to nej nej nej ....a Máji ať se brzo uzdraví Ananásek :wink:
28. kvě 2010 v 16:07  • Odpověz
Ahojky kobylkýýý :dizzy_face:
jen jdu popřát krásný páťulíííneeek a nastávající víkendííík :wink: U nás konečně slunéčko svítí, tož snad vydrží a budeme moct vysušit tu mokřinu kolem baráčku :wink: My už máme odvoleno a co vy??? Jsem si teď vzpomněla, jak byla Andrejka minulý rok paf z Džonyho, který přišel k volbám jako velký frajééér a strááášně mu to prý slušelo, vzpomínáte na to někdo :wink: Zdravím vás všechny, raději nejmenuju, ať na někoho nezapomenu :wink: Mějte se krááásněěě :dizzy_face:
28. kvě 2010 v 16:12  • Odpověz
Ahoj kobylky modréééé :slight_smile:
Tak nejdříve velikááánskáááá gratulace Lůce k Honzulkovi :slight_smile: Tak už to máš Luci, Luci, za sebou a teď už jen užívánkovat maminkovství :wink: Vítej, Honzíku, na kobyle :grinning:
Zdravím osatní kobylky :slight_smile:
Máje posílám hodně psychických sil do špitálu a brzské uzdravení Ananáska :frowning2: Živě si ty nervy vybyvuju, když jsem byla s osmiměsíční Karolínkou ve špitále, měla vysoké horečky a antibiotika nezabírali. Dlouho se dohadovali, jestli je to zápal plic nebo zánět srdečního svalu... a já byla s nervama v pr... Zhubla jsem tam za 14 dní 6 kilo! Držím moc palečky, ať se malé brzy uleví a pustí vás domů.
Karolko, už jsi měla pokoukáníčko ultrazvukové :sweat_smile: Ty se máš! :wink: Kobzolek zase marodí? Ten je, chudáček, pořád na hromadě, viď? Snad to bude jen něco virového bez potřeby antibiotik :unamused:
I malá Petjúnková marodí? :frowning2: Tak konečně se udělalo jakžtakž hezky a všici marodí :confounded: Brzy se uzdravte, holky :wink:
Kaši, užij si svatbu :slight_smile: Do porodky je ještě čásek :slight_smile:
Mějte všechny krásný víkend!
Páááááááá
28. kvě 2010 v 18:52  • Odpověz
Jsem mrtvolka,ale vše nachystáno,zítra už jen auto.tak snad to zvládnu,pak si sdnu ani se nehnua po obědě si pujdu na chvilku lehnout.Nemůžu stát na nohách. Začala jsem ráno v 7 hod a s přestávkai skončila o půl 11 večer,pak to oblečení se mě padalo a Peťa za mnou chodil a uklízel. :wink: Teď mě vzbudil Vojtíšek,dám si čaj a snad zase usnu.
29. kvě 2010 v 01:17  • Odpověz
Krásný vikend všem,tak už pomalu vstávám,musím si umýt hlavu,a nachystat si věcičky,a kolem půl 8 vyrážím k babičce kde spala dneska mamča se ségrou a kde bude teď po ránu hotový babinec.Příjdou tam od Lucinky kamarádky,jedna je její kadeřnice ,druhá kosmetička,pak naše sestřenka ta bude zase česat mamču a mě ,moje kamarádka co je kosmetička,bude líčit mě ,pak ještě Lucinčiná svědkyně a nevim ještě jestli mi někdo neunikl no bude tam celkem asi 10-11 ženských,prostě hotový babinec :grinning: :grinning: :grinning: ,kolem půl 10 dorazí kamarád od Lucinky co jí poveze autem na obřad,a odveze mě a mamču už k nim domů,tam už jsou od včerejška rodiče od Oliho,jsou skvělí,dovezli Vojtíškovi dáreček,krásnou dětskou jídelní soupravičku,a mě bude čekat poslední úkol nazdobit autíčko pro Lucinku,ostatní auta už pak bude zdobit někdo jiný to už si hezky sednu ,nožky hore a ani se nehnu.Obřad má pak ve 13 hod.Jsem ráda,že jsme to nakonec včera vše zvládli. :wink: :wink:
Dnes už pak budu jen sedět a papat,po obědě si půjdu pak na chvilku hodit šlofíčka na ten hotel kde bude svatba a kde jsou ubytování i kamarádi co dorazili za Lucinkou a Olim ze Skotska a Čech,pak si hodim max nějaký ploužáček,jeden s Olim-ženichem,jeden s taťkou a jeden s Peťou a jinak budu pozorovat zábavu ze sedě. :slight_smile: :slight_smile: Tak se mějte krásně nádhernou sobotu všem.
29. kvě 2010 v 06:01  • Odpověz
autor
čau babulenky:slight_smile:
zdravím po ránu :slight_smile: . Už se zase volí:slight_smile:
Kaši, tak držím palce, ať si Vojtíšek nechce omrknout nevěstu face to face :grinning:
Marti, ahojda, ani nepíšeš, co ségra.. no, asi není co psát :frowning2:
Jj, Belli, Honzí dorazil opět jako velký štramák, doma holt kladli důraz, že volby jsou událost, škoda, že tak nechodí častěji :wink:
Včera byl frmol, ani jsem nepsala, jen jsem projela Katy albíko..a to jsem si ale fakt užila :slight_smile: :slight_smile: Tak dneska budu pokračovat.. začnu Janninkou..
tak zatím papa všem
29. kvě 2010 v 08:48  • Odpověz
autor
čau babulenky:slight_smile:
zdravím po ránu :slight_smile: . Už se zase volí:slight_smile:
Kaši, tak držím palce, ať si Vojtíšek nechce omrknout nevěstu face to face :grinning:
Marti, ahojda, ani nepíšeš, co ségra.. no, asi není co psát :frowning2:
Jj, Belli, Honzí dorazil opět jako velký štramák, doma holt kladli důraz, že volby jsou událost, škoda, že tak nechodí častěji :wink:
Včera byl frmol, ani jsem nepsala, jen jsem projela Katy albíko..a to jsem si ale fakt užila :slight_smile: :slight_smile: Tak dneska budu pokračovat.. začnu Janninkou..
tak zatím papa všem
29. kvě 2010 v 08:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.