• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak záleží na tom. Můj má 90-106kg a máme partnerské matrace s nosností do 120kg. Je to právě kombinace liné pěny, rošty máme lamelové s nosností do 110kg myslím. Ale je to měkčí spaní. Pokud máte rádi tvrdší, tak laťkový rošt s malými mezerami mezi laťkami a matraci s kokosem. Ty mají i vyšší nosnosti. Ale určitě je lepší přijít, říct váhu a nechat si poradit a lehnout si hlavně. Ne sednout ale lehnout. Taky pozor na to, většina matrací mají dvě sestřičky, jedna je dražší (je sice kvalitnější, ale jsou věci, bez kterých se objedeš) a druhá je levnější (tu máme my a stačí).
4. kvě 2009 v 19:22  • Odpověz
Pavlí a kdy máš termínek?
4. kvě 2009 v 19:22  • Odpověz
Jo a rošt ať má 28lamel a nejlépe výkyvné.
Marky,aspoň dojede, ale já budu muset nahánět kámošky nebo volat sanitku. Termín mám 26.9. a ty?
4. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz
Májo pro tlustý vím, mi máme matraci od jelínka přímo na váhu manži a já mám na svoji váhu, taky máme rošty a matrace s lamelami a línou pěnou, super se na tom spí, jen je to hrozně těžký, ale záda mě přestala bolet a když spím někde jinde, tak už se těším na svou postýlku. časem si koupíme i sedačku s lamelami, do dolního obyváku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pavlínko ahoj, taky máte krásná jména, a máš krásné bříško :wink: Holky já pořád po té stimulaci nemužu shodit a léto se blíží, snad to po te první mrše pujde dolů :slight_smile:
4. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz
Já mám 13.11 ale prej od 20.10 můžu rodit.
4. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz
13.11. se narodil můj manža, to si užiješ :grinning:
Líná pěna je co? Netvaruje se to nějak dle těla? Já říkala mega tlustý lidi :grinning: , to je cca 160kg. :confused:
4. kvě 2009 v 19:31  •  1 dítě  • Odpověz
Májo já vím, však ten muj koblížek je taky krásně ošpekatěný, já bych tipla, že má tak 130 kg :slight_smile: Oni se nás ptali kolik vážíme a podle toho to udělali, je pravda, že celá postel stála 80 tisíc, ale budu na tom spát celý žívot, je to z masívu a je to krása. Jen se nesmím rozvést, protože je to moje zlatíčko a postele se nevzdám :slight_smile: Pavli muj malý se narodil 24,9 tak se snaž :slight_smile: On se měl narodit 19.9 ale já mám 24 svátek, milášek taky tak si malý počkal, stejně jsme ho splodili na vánoce, tzak to bylo přesně za 9 měsícu. :slight_smile:
4. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz
Marky já jsu 11.11 tak se snaž :grinning:
4. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz
Tak se hlavně nehádejte.To bych muse mít trojčata.Jedno by bylo 25.10 jako můj tatka,druhý by bylo 11.11. jako Lucka a to třetí 13.11 jako Máji manžel a je to.
4. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz
Marky je to úplně jedno kdy si ti miminko narodí hlavně at je v pořádku a ty máš rychlý porod :slight_smile:
4. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz
80tis za postel? Jéžiš, tak to bych asi ani neusnula :confused: To je strašný, to snad musí bejt ze zlata... To nechápu, na co takovou věc vyráběj :sweat_smile: Si radši někam zaletim bo si udělám kupelnu...
4. kvě 2009 v 19:45  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky
hlásím 12 folíků krásně ale rychle rostou tak mi dr. ubral Gonal a přidal certrotide, opu bude snad v sobotu.
Bere mě migréna tak mažu do postele.
4. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz
Tak to bych si Luci taky přála mít rychlej porod.Jenom přijít zatlačit a jít si odpočinout.Samozřejmě z miminkem.
4. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz
Do postele za 8500,- :slight_smile:
Ahoj Mončo, migréna, jejda, to Ti nezávidím, upaluj ji vyležet, chudinko... :unamused:
A gratuluju k báječnýmu počtu folíků, kvalitní nosnice :wink: Informuj, zda klapne ta sobota, papa
4. kvě 2009 v 19:48  •  1 dítě  • Odpověz
Mony zdravím tě, tak to za chvíli budeš těhulit, tolik folíku, to je uroda :slight_smile:
S miminkama, Marky, bo rodíš ve třech termínech, nezapomeň :grinning:
4. kvě 2009 v 19:48  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Moni.Tak at tě hlavička přestane bolet.A držím palečky na sobotu.
4. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz
Májo migréna fuj fuj ale zavedené embrísky ještě nemám tak se můžu nadopovat lékama. Cinie ty mě zaberou.
4. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz
Karol teda pěkně mastná postel,to teda jo,jenže ono asi s tou vahou miláška je to horší,co?

Ahoj Mončo :slight_smile: ,jejda tak to je super,v sobotu budu na Tě myslet,ona Andrejka to jistě zařadí do tabulky :wink:
4. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz
Tak ta mi nezabrala, ještě tu jednu mám.
4. kvě 2009 v 19:51  •  1 dítě  • Odpověz
Maji z masivu, já ji taky nechtěla, ťukala jsem miláškovi na čelo, ale zbyli penízky, tehdy jsem ještě nevěděla, že je budu potřebovat na oplodňování, tak jsem se nechala přemluvit, a spí se na ni krásně, jednu dobu i sex probíhal jen v posteli, ale to jsem zatrhla :slight_smile:
4. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz
Moni na sobotu tfuj tfuj tfuj. Běž si lehnout a zaspat tu migrénu.
4. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz
Jo jo Máji sranda musí bejt.Já lituju už ted tebe.Musí tě pořád bolet záda ted ty poslíčci. :grinning:
No jestli je tak drahá kvůli váze miláška, tož to asi uložím starouše radši do spacáku na zem :grinning: , to mi ani neříkej, ale vyspal se do teď na nespecifikovatelný matraci :slight_smile: , vyspí se i nadále, musím to někde vyzvědět, co pro něj nakoupit, ale postel mám jasnou, ta prostě bude :wink:
4. kvě 2009 v 19:52  •  1 dítě  • Odpověz
Karolko, Katy, Máji díky za palečky
Májo a tys Cinii zkoušela i v těhotenství?
:confused: Karolko a kde teda sprominutím souložíte když jsi postel zatrhla, :confused: :confused:
4. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz
Nééééééééééééééééééé, já v těhu měla větší migrény než normálně, trvaly až 5 dnů, což snad ani neni normální, bo píšou, že trvaj max. 72 hodin a byly co 14 dnů. Já to přetrpěla vždycky bez prášku. jen jednou jsem si vzala Paralen, bo je to prostě na mašli, pak jsem si pozvala 2x maséra domů a pomohlo mi to a dneska je to tak 2 měsíce určo, co mě hlava nebolela. Je to úžasný a nerada bych to zakřikla. Ovšem jak dlouho to vydrží, to teda nevím. Já je mám cca d 12-ti let, minimálně 2x do měsíce, tak jsem za to teďka opravdu š´tastná.
4. kvě 2009 v 19:55  •  1 dítě  • Odpověz
Ajéje, už zase holky souložej :grinning: , už víme která ráno, která před půlnocí, mimochodem, kde ta předpůlnoční Petjuna je? :confused: :confused: :confused:
Nyní se dozvíme i místa, to se teda těším :sweat_smile:
4. kvě 2009 v 19:57  •  1 dítě  • Odpověz
To by mě taky zajímalo kde souložíte když né v posteli :slight_smile: postel za velké peníze a souloží na zemi aby si nezličili postel :grinning:
4. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.