• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
jsem vás pozdravila hned dvakrát :grinning:
29. kvě 2010 v 08:50  • Odpověz
autor
Tu nikdo :confused: , no nejni divu, venku hezky..
Mája rasí hospitlovskej nábytek, ani sekyrku k temu nepotřebuje :grinning: Anýsek už řádí.. No jo, jdu pojíst housku, snad už to uteče.. papa
29. kvě 2010 v 11:43  • Odpověz
autor
Zkusím vložit Anýska z mobilu..
29. kvě 2010 ve 12:01  • Odpověz
Ahojky holky :dizzy_face:
jdu vás všechny pozdravit a popřát dobrou s bobrou :wink: Andrej, tak konečně po volbách, jedete na chajdu bo zůstáváte doma??? Jééé, vlastně jsi říkala, že budeš balit, že??? Jsem hlava děravááá :grinning: Anýsek ani nevypadá, že by byla v nemocce, bobinka malinká, tak přeju brzké uzdravení posílám pohlazení a pusinkuuu :slight_smile: U nás se odpoledne udělalao tak nádherně, že jsem se vrhla na vydrhnutí autííí, OMG, to byla síla, se mi chtělo až brečet, ale za necelé 3 hoďky jsem to zvládla, až se mi do něho nechce jít :grinning: :grinning: :grinning: Njn, ale po takových lijácích není divu, že vypadalo jako by v něm jezdila prasátka :grinning: :grinning: :grinning: Tak ještě jednou všem pozdravení ze Žížátkova :dizzy_face:
29. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz
Krásnou neděli všem.Tak hlásím ,že svatba proběhla krásně,počasí bylo vyloženě obědnané :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ,ráno jsem stihla ještě v klidu dodělat poslední květinkové úpravy,a nazdobiti auti,a pak už jsem si to jen užívala.Ráno to vypadalo hodně zakaboněně,ale po 10 hod se počasí umoudřilo a bylo nádherně celý den. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Vojtíšek vydržel u maminky i po tanečcích,a že to nakonec nebyli jen 3 ploužáčky,tož se nedalo odolat,když kluci tak krásně hráli. :slight_smile: :slight_smile:
Obřad měla Lucinka opravdu krásný,pak vložím nějaké fotečky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,říkala jsem si nesmím bulet,jsem krásně namalovaná,no to se lehce říká,ale hůř uskutečňuje,bulela jsem jako želva,tož jsem jim pak šla popřát hodně štěstí a málem jsem odešla s kytičkou co byla pro Lucinku a Oliho zase ven. :grinning: :grinning: :grinning: ,naštěstí mě Pája svědkyně zabrzdila. :wink: :wink:
No vydrželi jsme s Vojtíškem do půl 12 ,pak jsem jela domů.Tedy vezl mě kamarád od našich,co rozvážel.Peťa s bráchou a manželkou od Oliho dorazili potom kolem půl 2. :wink: .Dneska půjdeme ještě na popravky k našim na zahradu.Budeme grilovat. :slight_smile: :slight_smile:
30. kvě 2010 v 08:57  • Odpověz
Ahoj kočky, zdravíme z hospitlu. Stav se lepší, ťukám do dřeva, ale zítra nás čeká UTZ ledvin a kontrola srdíčka, tož ještě teho máme hodně před sebou. ale teplotku nemáme, zkoušíme vysadit teplotkový prášečky, no jsou to nervíky. Jsem se musela smát, jak Teoretička psala, že za 14 dní zhubla 6 kg, já to mám opačně, já asi nabrala za 6 dní 14 kg :grinning: , já ty nervy posiluju žrádlem, ale jako fakt, furt něco hrnu. Je tu nuda jako kráááááááááááva, hlavně víkend, to je teda kalamita. Malá je zvyklá lézt, chodit okolo nábytku, což tady nehrozí, tož to je boj, stále v náručí, navíc si tu na mě vypěstovala závislost, takže záda mám v dupě, hlava bolí každé ráno, již 5 dní. Ale zase jsem se koečně dočkala těch dětskejch nataženejch paciček, co naznačujou, že chtěj k mámě :dizzy_face: , krásnej pocit. Přeju všem zažít.
No nic, Lůca je snad od včerejška doma, doufám, že písne co a jak, Lenči malej roste jako z vody, jen tak dál a Kaša vyspává bo rodí :grinning: Doufám, že už stahuje fota a uvidíme, jaká byla nevěsta, svědci, prostě všechnooooo a jakou udělala kytici svatební, z čeho byla?
Zdravím všechny, petjunka snad s malou maroděj bo co? Nic nevím, snad se dočtu. Net tu mám od večera,a le pomalejší, ovšem aspoń nějaké spojení se světem. Papa!
30. kvě 2010 v 09:04  •  1 dítě  • Odpověz
Tak svatební zpravodajství je tu, no tož jsem si zas pobulela :grinning: , já su fakt děsnej řvoun :grinning: a co too jsou popravky? Si uvědomili tu kalamitu, že je to v řiti, tak se jdou popravit :grinning: , nojo už je pozdě :grinning: To jsme teda ještě neslyšela? A grilovat? Do tej zimy a lijáku? Bell teda hlásila, že jde umývat okna, že je slunečno a vedro, ovšem tu ej strašná kosa a leje a leje. Můžeme ode dneška ven a asi nám to zrovna nevyjde, omg.
30. kvě 2010 v 09:08  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Alfi to je super,že jste už lepší,tak hlavně ať je Aňulka brzy úplně zdravoučká. :wink: :wink: :wink: .
Jo,jo svatbička nádherná,zatím je Vojtíšek ještě hezky u maminky,včera jsme si hezky zařádili ,dneska ještě grilovačka u rodičů a pak už se moooooooooooooooc těšíme až budeme mít naše sluníčko v náručí.A taky jsme chtěli vydržet,teď od příštího týdne už nás vemou v porodce v Ostravě Vítkovicích,berou tam až od ukončeného 36 týdne ,tož i proto jsme chtěli vydržet. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tak hlavně vám hoooooooooooooooodně zdravíčka ať jste brzy doma.
30. kvě 2010 v 09:12  • Odpověz
No tady je zatím krásně,tak doufám,že to dneska ještě vydrží.Popravky to se jen tak říká,jinak je to vždycky na druhý den po svatbě,se sejde ještě část rodiny a třeba kamarádi co na svatbě nebyli a jen se ještě tak posedí ,pobaví se ,popije se.No prostě ještě taková pohoda.Takže počkáme až brácha s Vlaďkou vstanou a razíme k našim. :slight_smile: :slight_smile:
30. kvě 2010 v 09:16  • Odpověz
autor
Ahojda kobylenky :slight_smile: Přeju hezkou neděli, já mám veget dnes, jen to šprtání, ale neva. Tož Kaši, vlož fotečky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Mějte se , hezký den
30. kvě 2010 v 10:31  • Odpověz
Krásný nový týden všem.Včera jsme si ten den u našich ještě hezky užili,v podstatě celý den na zahradě :slight_smile: :slight_smile: až k večeru nás vyhnala opravdu velká průtž mračen,měli jsme postavený altánek ,tak malé přeháňky nám nevadili.Taťka griloval,přijeli i známí,babičky a byli až do dneška ještě i rodiče Oliho,tak taky měli možnost poznat co jsou to popravky po svatbě,v Čechách¨to totiž neznají.Dneska tu máme na noc Lucinku s Olim,akorát jsem zapomněla,že jsem dneska na půl 9 objednaná k zubařce ,tak tu nebudu jak vstanou,tak se s nima musím zajít rozloučit odpoledne k našim. :slight_smile: :slight_smile:
Zítra už totiž odjíždějí,nejdřív ještě na 2 dny do České Třebové k Olimu a ve čtvrtek už letí zpátky domů do Skotska.
Jsem ráda,že jsme to s Vojtíškem všechno vydrželi a užili si to a teď už se na něho moooooooooooooooooooooooooooc těšíme. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ve čtvrtek jdu do poradny tak se zvědavá co se dovím nového. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. kvě 2010 v 06:40  • Odpověz
Zdravím Vás kobylky zlatý. To je super že už se Anýsek lepší, tak přeji ať jsou s Alfi brzy doma. Kasí svatbu taky zvládla na 1* tak to je super. Andrejska se učí jak o život....
Já dnes jedu do Caru pro injekce a další info o postupu. Už si píchám injekce na tu svou vadnou krev, tak doufám že to pomůže. Navíc mě teď začaly nějaké gyn. potíže, ale zítra jdu na gyndu, tak snad dostanu léky a bude to vše ok než dojede k tomu hlavnímu. Teda doufám!!!!!
31. kvě 2010 v 09:31  • Odpověz
autor
Ahojda kobylky,
tož zdravím všechny. Já jsme doma,vzala jsem si den dovči, bo se musím učit, ale Alenko , zas tak to nepřeháním, naopak, mi to leze krkem, vždycky se chvíli učím a pak pobalím pár věcí zase před stěhováním. Držím Ti palce, jestli máš takovou tu -- zapomněla jsem název, ale byla jsem taky na jednom vyšetření kvůli těm potratům, protože se vinou srážlivosti nějaké může ucpávat přívod mimču, ale já vyšla dobře, ale předtím mi právě říkali, že i kdyby to vyšlo blbě, není problém s dnešní medikací vše dobře ošetřit a mimči donosit, tak neboj. Držím palce:slight_smile:
Kaši, Ty teda žiješ, jak netěhotná:slight_smile:))
Holky, Anýsek statečně dal krev a moč, má jen mírně zvýšenou sedimantaci, což je ale normální po tom zánětu, a ještě čekají na sono těch ledvin..
Leňulko, jak malej? spinká dobře?
Luci, už jsi dom?
Tak já jdu zase šprtat (nebo balit? :grinning: )
31. kvě 2010 v 11:23  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Moc vás zdravím a pozdravuje vás Lucka. :slight_smile: Pořád čumákuje s malým v porodce, má velkou žloutenku a nechce papat, tak si ho tam hlídají :wink: Ale to jsou malé věci, když se člověk zamyslí nad tím, co všechno se může stat :wink: Zdravíme Anýska do nemonice a mamince pevné nervy. Já to znám, taky jsem z malým byla 2krát ve špitále a je to pakárna, male samotné bychom tam ty svoje zlatíčka nenechaly :slight_smile: Kasi přežila svatbu, je vytancovaná, napapaná, tak huž balit tašku a čekat, kdy to přijde :grinning: Moc všechny zdravím a Alenko deržím palce :slight_smile:
31. kvě 2010 v 11:39  • Odpověz
Ahojki tak fota ze svatbičky vložené,hezky jsme si to užili a teď už se jen těšíme na Vojtíška.
Jani mooooooooooooooooooooooooooc pozdravuj Lucinku,držíme pěstičky ať jsou brzy doma. :slight_smile:
31. kvě 2010 v 11:48  • Odpověz
Krásný den všem :slight_smile: U nás jako obvykle dešťovo :angry:
Andrejko sluníčko tak ty máš střídavě balící a šprtací den :grinning: Sakryš ať se do toho nezamotáš :grinning: Jinak malý spinká krásně, musím zaklepat na dřevo! Ale to budění každé 3 hodinky na jídlo je docela záhul :stuck_out_tongue_closed_eyes: Navíc aby toho nebylo málo, tak mě zase začal pěkně zlobit žlučník. Tak mám strach cokoliv sníst :frowning2: Měla jsem v sobotu večer menší záchvat a myslela jsem, že dodýchám :frowning2:
Kasi hezky jsi si užila svatbu :slight_smile: Toš včil už jít jen rodit! :dizzy_face:
Luci posílám pozdravy do porodky a přeju vám, aby jste brzy přišli domů. My tam byli se žloutenkou taky dlouho :unamused: A papání koukám máte stejné jako my též :angry: Já už ho ani nekojím, dostává moje mlíčko z flaštiček :rolling_eyes:
Anýzka a Máju zdravím do nemocnice :slight_smile: Už to bude určitě taky za pár :wink:
Karolko holko ahoj. Tak jak rosteš? Už máš malý pupíček?
31. kvě 2010 v 11:48  • Odpověz
Fotečky vložené,ale jen ty kde jsem i já ,protože jinak byli vymazány,všechny mámna facebooku-kasovskapetra :wink:
31. kvě 2010 ve 12:14  • Odpověz
Leni, malý pupíček? To je pupendo. Dneska řeknu malému, a´t ho vyfotí a dám ho na posouzení :slight_smile: To kojení jsou malé věci, hlavně že malý roste a dělá vám radost. :slight_smile: Lucku pozdravím :wink: Jdu zkouknout ty fotky :wink:
31. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz
Ještě jednou zdravím kobylky, tak už mám car za sebou. Vše jsem zvládla včetně injekcí, i když se mi stala malá nehoda, že jsem si propíchla žilku na prstu :grinning: :grinning: , tak doufám, že teď půjde vše jak po másle. Andrejko, je to jak říkáš, mám v krvi nějaké mutace, takže se mi nadměrně sráží krev a musí se to teď regulovat injekcemi. Tak doufám že to bude dobrý. I když tu nemoc mám až do smrti a je to pro mě riziko i při větším úraze, který snad mít nikdy nebudu :slight_smile: .
Kasí fotky jsou krásný, ty si teda užíváš!!! :slight_smile:
31. kvě 2010 v 17:28  • Odpověz
autor
Tak kobylenky, jdu popřát dobrou noc. Opět do rachoty, tak zase nebudu stíhat. Mája je s Anýskem doma, ale ještě bude doléčování, takže starosti furt. Leňulinko, tak žlučník, br.. a kojíš, takže cholagol asi ne, co? Jinak jsem toho moc nenašprtala. POřád se mi něco honí hlavou, zítra jdeme podepsat definitivní smlouvu na baráček.. omg, ať už to je zaplacený a převedený.Dneska je taková doba, že noo nebyla bych první ani poslední, kdo podepíše blbou smlouvu že. Alenko, já na to vyšetření šla taky proto, že jsem se dozvěděla, že moje sestřenice tu mutaci má, mimochodem, taky byla na umělku a má už batolátko...chci říct, byla pod dohledem a zalékovaná a porodila :slight_smile:
Tak holky, dobrou noc
31. kvě 2010 ve 22:11  • Odpověz
Taky jdu popřát dobrou noc.Máju s Aninkou vitáme doma,hlavně že už je mišičce lépe. :slight_smile: .Zdravím i Leňulku ,pozor na ten žlučníček,to znám taky mám s ním vcelku dost problém. :unamused: ,Andrejko tak ať hlavně podepíšete správně smlouvu,nechej si ji než ji podepíšeš raději zkontrolovat nějakým právníkem. :wink:
31. kvě 2010 ve 22:42  • Odpověz
Ahojky kobylky :slight_smile:
Zdravím všechny!
Andrej, máš pravdu s tím, že není moc co psát... I když si troufám říct, že je ségra statečná a drží se lépe, než ty dva pokusy před tím. Možná ten hypnotizér vážně zabral alespoň na tu psychiku :unamused: Vrhla se znova do plavání a snaží se myslet pozitivně. Ono taky, co jiného zbývá, že? :confounded: Užily jsme si jen ve dvou pěkný víkendík - Petřín, plavčo, pokec u telky a snědeného stolu :grinning: , semlely páté přes deváté :stuck_out_tongue_closed_eyes: a věříme, že prostě bude líp!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A počkám si taky na Tvoje, Věrčino, Belčino, Katčino ... štěstíčko :grinning: Prostě si tady na těch stránkách POČKÁM, protože kdo si počká - ten se dočkááááá! :sunglasses: :angry:
Zdravím Lůcu do porodnice a držím pěsti, aby ta žloutenka rychle ustoupila a malý začal pořádně baštit :slight_smile:
Karolce a ostatním těhulínám krásné těhulení a maminkám hlavně zdravá miminka :slight_smile: a pevné, OBALENÉ :grinning: nervy!
Andrejko, nepřeháněj to s tím učením, ať nezavaříš mozkovnu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pa
31. kvě 2010 ve 22:57  • Odpověz
Jo,jo taky držíme pěstičky všem našim snažilkám ,i tobě a tvé sége teoretičko,protože jestli existuje vůbec nějaká spravedlnost,tak se prostě musíme nějakého toho broučka dočkat prostě všichni. :wink:
Já mám hodinu nespací,tak jen nakukuji,jsem už taky moc zvědavá co se ve čtvrtek dovím v poradně nového. :wink:
1. čer 2010 v 01:33  • Odpověz
Krásný start do nového týdne.
Andrejce držím pěstičky ať dneska podepíše dobře smlouvu,ale opravdu si ji nech nejdříve zkontrolovat nějakým dobrým právníkem,protože jak si vzpomenu na naši špatně podepsanou smlouvu,a to tehdy prošla přes asi 5 právníku,ale né dobrých,a pak to zjištění,po 2 letech,že byt za který jsme zaplatili 310 tis.nám neříká pane kvůli tomu ,že jsme tehdy nebyli s bývalým expřítelem manželé a oba jsme byli uvedeni jako členové družstva,což být nesmí,dneska už to vím,ale tehdy to nedošlo ani těm právníkům a museli jsme vrátit byt družstvu,družstvo vrátilo peníze nám ,tedy na stavebko ,musela jsem si vzít půjčku abych doplatila to co už bylo použito na renovaci bytu,a zrušit jeden úvěr a vzít si druhý a znova si ten byt koupit,mezi tím se ,ale vystěhovat a nadále platit nájem,no stála mě tehdy ta chyba právníků asi 100 tis. :angry: ,takže dneska už opravdu ,kdybych něco měla podepsat ,tak si to nejdříve opravdu nechám dobře zkontrolovat.Takže držím ěstičky,ať je opravdu vše v pořádku a brzy bydlíte ve vysněném domečku. :slight_smile:
1. čer 2010 v 07:55  • Odpověz
Málem bych zapomněla,dneska hlavně všechno nejlepší našim malým i větším sluníčkům k jejich krásnému svátečku. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. čer 2010 v 08:26  • Odpověz
Ahojky tak dětičky přeju Vám vše nej nej k tomu dnešnímu dni.My jsme moc stály o to s Vámi ten život žít ale hlavně to byl Váš boj se na tenhle svět dostat a vy jste ho vyhrály.My Vám za to moc děkujem :wink:
Přeju i miminkům který tady ještě nejsou a válejí se u tatínků :grinning: však ony ten boj taky vyhrajou :slight_smile:
1. čer 2010 v 09:45  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Peti napsala jsi to krásně, k tomu není co dodat :slight_smile: Hlavně ta oslední věta :grinning: Anýsek huž je doma, to je dobře, všude dobře, doma nejlíp :wink: nečeká dneska Belka na výsledky. Však ona se ozve :wink: Andrej, vždy když řešíme něco důležitého, tak jde vše stranou, u mě je to taky tak. neboj, vše bude v pořádku :slight_smile: Marti, segry je mi líto, snad najde sílu na další pokus :slight_smile: Alenka je popíchaná, tak vzhůru do boje. :slight_smile:
1. čer 2010 v 10:03  • Odpověz
Tak jsem si na 2 hodky zdřímla a asi jsem vás propásla,Petjunko,přesně jak píšeš,přeji taky našim snažilkám k dnešnímu svátku ,aby se těch broučků brzy dočkali,a všem opuštěným dětem ,aby získali skvělou náhradní mámu a tátu která jim vynahradí všechnu tu lásku která jim chybí.A Andrejce,Leontýnce ,aby právě u nich brzy takový opuštěný brouček nebo beruška našli ten krásný domov ,a už to opravdu dlouho netrvalo. :slight_smile: :slight_smile:
1. čer 2010 v 11:03  • Odpověz
Hodila jsem fotečky do albíka, jak mi roste pupendo a jak vypadá bublinka :slight_smile:
1. čer 2010 ve 12:36  • Odpověz
Hm kdyžtak ty fotky rozmaž ještě víc ať tam příště nevidíme vůbec nic :grinning: ale miminko je fotogenické :slight_smile: to je kouzelný :wink:
1. čer 2010 ve 13:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.