• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Peti, to je schválně, ať nejdou vidět špeky :stuck_out_tongue_closed_eyes: A nekritizuj fotografické umění mého syna :grinning:
1. čer 2010 ve 14:10  • Odpověz
Jé já nevěděla,že to fotil Kubík :slight_smile: ty se mu ale povedly :wink: šikovnej kluk :slight_smile:
1. čer 2010 ve 14:45  • Odpověz
Ahojda všem:slight_smile: Tak Janinko fotečky úžasné :grinning: :grinning: :grinning: víc máznout to už asi nešlo viď? :grinning: Ale brouček vypadá krásně! :dizzy_face: Prosím tě a jíš něco ???? Jsi jak miss Dachau :sweat_smile:
Petjunko tak co malá? Jak dopadla kontrola?
Kasi ahojda. Ještě si užíváš pupendo? :dizzy_face: Mě občas ještě chybí, ale pak kuknu na Matyho a jsem zase nohama na zemi :wink:
Jinak všem dětičkám všechno nejjjjj nejjjjj nejjjjj k svátečku!!!! Maty dostal krásného oslíčka do kočárku :wink:
1. čer 2010 v 15:56  • Odpověz
Jo,jo ještě jsem celá,ale už se těším až budu mít Vojtíška v náručí,ale strašně rychle to uteklo,připadá mi ,že jsem teď se slzami v očích Peťovi ukazovala ten pozitivní testík,který viděl poprvé,a vysvětlovala mu,co znamená dálnice,a že bude táta.
A pak tu jeho první reakci a radost,a v podstatě už teď můžu mít Vojtíška každičkým dnem v postýlce,strašně se už těšíme,až mám z toho strach aby nenastali nějaké komplikace a brouček byl hlavně v pořádku,no ve čtvrtek jdu do poradny tak budu chytřejší,hlavně jsem zvědavá jestli se otočil. :wink: :wink: Zrovna jsem teď ukazovala kamarádce co nám dovezla teta Lucinka pro Vojtíška ze skotska,pak to fotnu a vložím. :wink:
1. čer 2010 v 17:12  • Odpověz
Tak my máme s Vojtíškem zase hodinu nespací,už se těším,až to budou hodiny nespací s Vojtíškem v náručí,teď tady hopsám na baloně a snažím se jestli jej tím hopsáním uspím,ale zatím to tak nevypadá. :grinning: :grinning:
A tak aspoň brouzdám po netu ,a myslím na vás všechny,na naše maminky jak prožili včerejší svátek dětí se svými broučky,na naše snažilky Belinku ,Verušku,Manetku ,že snad již brzy budou nosit pod srdíčkem taky svoje broučky,na Andrejku s Leontýnkou,že snad do vánoc už budou mít doma taky své sluníčka opuštěné ,kterým budou moci vynahradit všechnu tu lásku,která jim do teďka chyběla,a stanou se tak pro ně tou nejlepší rodinou,kterou si mohli broučci jen přát.
A mám tak jeden velký sen ,že se jednou všichni společně sejdeme a podnikneme třeba jeden velký dětský den s našimi broučky.To by bylo krásné.
2. čer 2010 ve 03:01  • Odpověz
Krásný den všem,ikdyž tady od rána zase hodně upršený. :frowning2: ,já už chci ať je hezky.Prosím.
2. čer 2010 v 09:21  • Odpověz
Ahojky holkýýý :dizzy_face:
všechny vás moooc zdravím :slight_smile: U nás leje a leje a leje, už se ani nedá jezdit autem, protože stěrače nestíhají a na cestě to háže, ale musela jsem se dostat pro ty výsledky štítné žlázy a taky jsem se dostala :grinning: Takže jsme to, pomocí léků srazili a hodnota TSH 1, 75 je úplně ideální, takže jsem moooc ráda, že můžeme konečně do dalšího boje :wink: Mamimkám přeju co nejvíce krásných zážitků se svýma broučínkama, těhulkám bezproblémové těhulení a snažilkám hodně sil do dalšího a kéž už posledního boje :dizzy_face: A hlavně, kéž se stane zázrak a jsme všechny opravdu šťastnééé a zázraky se dějííí :dizzy_face: Mějte se tu moc pěkně, dávám si pohov od všeho a ozvu se, až bude o čem psát :dizzy_face: Držte se a hodně štěstííí :dizzy_face:
2. čer 2010 v 09:29  • Odpověz
Belinko,tak mooooooooooooooooooooooooooooc gratuluji k dobrým výsledkům,mám z toho obrovskou radost a mooooooooooooooooc se těším,až za námi příjdeš.Teď už určitě bude brzy o čem psát. :wink: :wink: :wink: .Moooooooooooooooc držíme pěstičky.
2. čer 2010 v 09:52  • Odpověz
Ahoj kobylky dlouho jsem tu nebyla a takový změny.Miminka jsou už na světě tak opožděně gratulka všem maminká a miminkám :slight_smile: Ještě kasa,ale ty už to máš taky za pár :slight_smile: Zdravím Andrejku tak ty máš ted příjemné starosti s domečkam tak at to dobře dopadne a jste brzy ve svém.I karolce už se kulatí bříško tak to je super.A bellce taky přišli na problém a už je i zalečený.Mam z toho radost.I když jsem tu nebyla tak to nedá abych s nevzpoměla jak se asi každé daří.Tak jen tak dál.Zdravím i všechny ostatní.Mějte se :grinning:
2. čer 2010 v 10:18  • Odpověz
Jéééééééééééééé Beli top je super zpráva :slight_smile: Tak hurá do boje :slight_smile: Mluvila jsem s Luckou, dneska by ji měli pustit, malý se odžlutil a víc pije, tak hybaj domů. :wink: Všechny vás pozdravuje a už se těší na kobylu a moc vám děkuje za pozzdravy :wink: Dneska přijdou kamarádky z práce, tak jdu péct a chystat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2010 v 10:32  • Odpověz
Jé Jani tak děkujeme,samé dobré zprávy.To je super.Luci už se na vás moooooooooooooooc těšíme. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
A ty si Jani dneska užij návštěvu. :slight_smile: :slight_smile:
2. čer 2010 v 11:10  • Odpověz
Berušky moje moc vás zdravíme moc jsem se na vás těšila. Dneska mě pustli jak se aklimatizuji tak si vás dočtu. Později vložím fotečky. Moc děkuji za pozdravy které jste mi přes Janičku posílali :wink:
2. čer 2010 v 11:14  • Odpověz
Lucinko tak vítej doma.Hezky si to s Honzulkou uživejte to domácí teplíčko.Už se moooooooooooooooooc těšíme na fotečky.
2. čer 2010 v 11:20  • Odpověz
Tak to je super, že tě pustili. :slight_smile: To bude mít Peťka radost až přijde ze školy. Tak naházet fotečky do albíka, prádlo do pračky a hurá do aklimatizace :slight_smile:
2. čer 2010 ve 12:38  • Odpověz
A co ty Jani ,jak se máš.Mě už 2 den bolí opravdu všechno,kříže jako při menzes,špatně se mi dýchá,Vojtíšek řádí o dušu do toho tvrdnu,no jsem zvědavá co se zítra dovím. :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,už se opravdu těším,až budu mít broučka v náručí.
2. čer 2010 v 15:10  • Odpověz
Ahojte kobylenky všechny moc zdravím.
Vidím že Belinka už může do boje to je krásná zprávička.
Lucinka je doma tak to bude doma radosti :grinning:
Andrejko jen pěkně bal ve vlastním domečku je hej,pokud nemáš teda sousedy jako mi :angry:
Kasi to už pujde Vojtíšek ven kuknout na ten svět
Jani tobě to taky utíká.
A co ten malí marodek Anýsek jak mu je.
Alenka už ja taky v akci tak at jde vše jen dobře.
2. čer 2010 v 15:46  • Odpověz
Hopla jsem tam pár fotek z Dominikovích narozek kdo máte chut kukněte.

Jinak u nás nic nového čekáme na tátu a jdeme na poslední pohovor k adopci.

Měla jsem opět velké zdravotní trápení ,ale už je to konečně za mnou.

Tak zas někdy pa
2. čer 2010 v 15:48  • Odpověz
Leontánko ,super fotečky,musela to být krásná oslava. :slight_smile: Držím pěstičky ať ta adopce dopadne na 1.No jsem opravdu zvědavá co se zítra dovím,protože teď ty poslední dva dny stály opravdu za to,Vojtíšek se už hodně ozývá a ty bolesti se stupňují.Asi se opravdu začíná něco dít, však jsem měla domluvené ,že musíme vydržet do Lucinčiné svatby ,tak teď už by klidně mohl Vojtíšek přijít na svět,a hlavně už můžu i do porodky do Vítkovic. :wink:Už se na něho moc těšíme.
2. čer 2010 v 16:46  • Odpověz
Berušky vložila jsem nějaké fotečky tak se koukněte :wink:
2. čer 2010 v 18:26  • Odpověz
Luci ,Honzíček je zlatý.Takový malušenky brouček. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Hned bych ho poňuňala.
2. čer 2010 v 18:43  • Odpověz
Jdu popřát všem dobrou noc a jdu se natáhnout.Zítra podám hlášení co jsem se dověděla nového.
2. čer 2010 v 19:34  • Odpověz
autor
Ahoj kobylenky :slight_smile:
Tak jsem jukla a hned šla do albíka na Honzíka. Luci, vítej doma :slight_smile: Ještě jednou obrovsky gratuluju, a buďte spokojení a zdraví celá velká rodina. Z albíka zářila taková ta atmosféra slavnostní, jak polehoučku každej nakukuje, návštěva po návštěvě v porodce... :slight_smile:
Moc zdravím Semilačku Mikky, co u Tebe nového?? :slight_smile:
Bellčina dobrodružná cesta průtrží byla korunována úspěchem, Belli, moc Ti to přeju, držím palce a budu čekat..
Karlojanko, ta fotečka mě zase dostala..chvíli jsem zase nevěděla..., ale už ne.. jsme tu s Džonym pro adopče :slight_smile:
Leontýnko, tímto Tě zdravím :wink: ..a držím palce na pohovor, já z toho měla nervy pořádný, ale bylo to nakonec moc příjemný, ale Ty už to znáš.. až dopíšu, jdu do albíka na Domču..
Ještě posílám hubana Majdulence Petjunkové a Matýskovi Leňulenkovýmu :grinning: a všem dětičkám hříbátkům!
2. čer 2010 ve 20:25  • Odpověz
autor
Tak Domča už je velkej kluk, krásný auto, krásnej auťáckej dort. Nejvíc se mi líbí s prababičkou, tam se Domča směje :slight_smile:
Kaši, tak ať jsou v poradně příjemné poradkyně :grinning:
papa, kočičky, dobrou..
JO. jinak smlouva podepsána :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2010 ve 20:33  • Odpověz
autor
Jsem ještě přehlídla na předchozí... Marti, zdravím.. i když není moc co psát, já vím.. Ale jáá váám jednou píísnu, jak mi zavolali z magistrátu, juchúú, to bude bombá!
Alenko, papa!
Jsem jukla Mikky do albíka, tam nic, ale věta, že se chystá další boj... ale psssttt :grinning:
2. čer 2010 ve 20:38  • Odpověz
Tož jsem si na 2 hodky zdřímla a už zas nemůžu pořádně dýchat,tak tu skáču na baloně jestli to přejde.Fakt jsem zvědavá na ten zítřek. :wink:
2. čer 2010 ve 23:19  • Odpověz
Tak jdu všem popřát krásný den a jdu posnídat a pomalu se pak budu chystat do poradny ,dneska jdu už na třičtvrtě na 8. :wink:
Tak jsem zvědavá co se dovím nového,a hlavně na ten monitor,jdu poprvé. . :wink: Taky jsem zvědavá jak je Vojtíšek vytočený,protože sebou točí a mele pořád. Tak uvidíme co nám paní doktorka prozradí,taky jsem domluvena ,že mi ho dneska zváží.Tak pak podám hlášení. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. čer 2010 v 05:53  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Tak jsem přijela z poradny, i když u mě je zatím poradna o ničem :wink: Doktorka ve mě pošťourá a řekne, že se uvidíme za 4 týdny. :grinning: Luci fotečky kouzelný, malý je nádherný, k tomu není co dodat :slight_smile: kasi, holt už jdeš do finiše, tak to začne bolet celý člověk :slight_smile: Andrejko, vím, co ty fotky vyvolávají a proto jsem ráda, že čekáte na adoptčátko. Musíme být realisté a k tobě se to tvoje štěstíčko blíží mílovými kroky :slight_smile: Leontýnko, fotečky krásné a snad se to tvoje zdraví konečně umoudří :slight_smile: Jo a přibrala jsem 1kilo, když teda nepočítám ty špečíčky po stimulce, to už by bylo horší :grinning:
3. čer 2010 v 11:08  • Odpověz
Ahojki tak jsem od rána dorazila teprve teď. V poradně vše v pořádku,dneska toho bylo hodně ,poprvé mi dělala ten monitor,tak jsem byla do toho úplně zažraná,pak ultrazvuk,ale jak jsem se ji ptala na to tvrdnutí a ty 2 dny teďkom,tak jsem ji zapomněla říct o zvážení ,takže až za týden,ještě mi brala stěry na kultivace,a hlavně jsem měla radost,Vojtíšek se otočil,takže budeme čekat na klasický porod. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. čer 2010 v 18:22  • Odpověz
Jo Kasi to je super, že se malý otočil. :slight_smile: Monitorek super, né, když slyšíš srdíčko. :slight_smile:
3. čer 2010 v 19:32  • Odpověz
Jo,jo, super,byla jsem z toho úplně na měkko :slight_smile: :slight_smile: ,a jsem ráda,že se otočil.
3. čer 2010 v 19:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.