• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Berušky moc děkuji za blahopřání k Honzíkovi. Ted něco k porodu 115 v noci mi praskla voda vzbudila jsem manžu a jeli jsme fofrem do porodky být někdě červená tak rodím v autě :grinning: a 140 malý řval jak na lesy byla to paráda. 145 jsem volala manžovi a on tak byl to planý poplach mám si pro tebe přijed a já né jseš tátou malý je na světě :wink:
Kasi to je super že se malý otočil :wink:
Jani zatím jsi přibrala kilo to je super já přibrala v těhu 6kilo a mám dole 8 ale ještě bych potřebovala tak 1édát dolu :frowning2:
Máji ahoj posílám hodně sil tobě a hlavně Anulce at je brzo zdravá :wink:
Belíšku kulíšku tak vysledky dopadli dobře a ted hurá do boje :wink:
Petruš tak malá dostala antibiotika bokek malý a už do ní cpou takové hnusy :frowning2:
Ivi ahoj taky jsem tě tady zahlédla jsem ráda že za náma chodíš :wink:
Andrejko už se těším jak budeš hlásit adopčátko je na cestě moc ti to přeji ono to uteče ted budete žít baráčkem a ani se nenaděješ a mimi budete mít doma :wink:
berušky jestli jsem na někohomoc se omlouvám. píšu vám a kojím toho malého žrouta :grinning:
3. čer 2010 ve 20:16  • Odpověz
Jé ,já chci taky takový rychlý porod. :wink: .To je super. :slight_smile: :slight_smile: Tak posílám Honzíčkovi hubánka.
3. čer 2010 ve 20:38  • Odpověz
Berušky jdu do hajan tak za 2 hodky bude postýlka zase vřískat :slight_smile: Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
3. čer 2010 ve 20:49  • Odpověz
Sleduji dění a jsem ráda,že to běží jak má :slight_smile:
U nás už je to taky lepší,jen je průser tohle počasí :frowning2: jak nemůžeme ven tak mi Majdula nespí a je protivka :unamused: včera už jsem do prdky nacpala bramboračku :wink: no čučela :slight_smile:
Andrejko však mi se těšíme s Tebou :wink: už aby ten telefon zazvonil sakra :wink: a když zavolaj jak dlouho to pak ještě trvá?
Leontýnko zdravím,to je fofr jak nám Ty dětičky stárnou co?
No a Honzík?Není co dodat :wink: krasaveček :slight_smile:
Mějte se krásně papa :slight_smile:
3. čer 2010 ve 22:44  • Odpověz
ahojky tetky
3. čer 2010 ve 22:57  • Odpověz
Jé Majdinka je nádherná. :wink: :wink: :wink: .Skvělé. :wink:
3. čer 2010 ve 23:30  • Odpověz
Už se taky těším na toho našeho broučka. :slight_smile: :slight_smile:
3. čer 2010 ve 23:31  • Odpověz
Zdravím při pátečku.Snad už bude sluníčkově :slight_smile: .Luci Honzík je kus chlapáka.A ten porod to teda byla rychlovka :slight_smile: Andrejko no u mě nic moc nového neni,plánuju sice ten nativ,ale zatím si to jen zjištuju kde to dělají.Možná,že na podzim bychom to zkusili.A co ty jezdíš k vašim?Tak se mějte všechny hezky. :wink:
4. čer 2010 v 08:48  • Odpověz
Ahoj holky já nějak nestíhám vůbec nic,Niky se mění režim a přes den už tak nechrupká tak si vyžaduje pozornost :slight_smile: Hlavně že hajá v noci a to krásně :dizzy_face: tuk tuk radši to zatukám at to nezakřiknu :grinning: zhruba od 20hod do 2-3hod to se budí na papu a pak do 6-7zase papu a pak vyspáváme i do 10 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tož zlatíčko je to :dizzy_face:
Dočetla jsem jen něco a koukám :astonished: luca už má Honzíka u sebe tak moooooooooooc gratulujeme :dizzy_face: at se má čile k světu a děla jen samou radost :wink:

Peti tys dala malé bramboračku ??? :confused:
Belinko super zprávička že už můžeš zase doboje a tentokrát to vyjde už si zdravoučká a tělíčko připravený :wink:
Andrejko u tebe sem zahlídla že je podepsaná smlouva asi na baráček?A kdy se budete stěhovat?A co adopce opravdu až na vánoce nebo i dřív?to by bylo super,zasloužíte si miminko :wink:

My začneme příští so s příkrmem tak sem zvědavá na reakce nikolky ale myslím že to bude v pohodě a bude baštit všechno jako rodiče :grinning:

Tak se mějte berušky zase brzo nakouknu a všeeeem hezký víkend :wink:
4. čer 2010 v 11:25  • Odpověz
Krásný paťulinek,Janiko,zdravím,to je super,že jsi přišla mezi nás nás informovat,jak se vám daří.Nikolka už je šikulka.To je super.Musí to být krásné.Taky už se těším až budeme mít Vojtíška u sebe a budeme kočíkovat.No ještě musíme chvilinku vydržet. :slight_smile:
Dneska je tam krásně,teď jsme se byli projít a opravdu je teploučko. :slight_smile:
Tak se mějte sluníčkově.
4. čer 2010 ve 12:15  • Odpověz
Zdravím všechny kobylky :slight_smile: a přeji krásný páteční slunečný den. Konečně začne být krásně, tak všem přeji ať si to co nejvíc užijí. Já jsem dnes v práci, ale víkend mám volný. Jinak do práce bych měla chodit ještě 14 dní a pak už prý mi můžou dát neschopenku, tak uvidíme jak to bude. No a na konci června mě snad konečně čeká punkce a začátek...... :grinning: ale to je ještě daleko, tak nebudu předbíhat.

Mějte se krásně a přeji krásný víkend :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. čer 2010 v 16:57  • Odpověz
Ahojki Alenko,to je super,tak držíme pěstičky at ti to všechno vyjde a brzy jdete do další cestičky za mimískem. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Dneska bylo opravdu nádherně.
4. čer 2010 v 19:15  • Odpověz
Jani jasně že dala :wink: víš jaká to musí být otrava pořád to mlíko.Včera bramboračku,dneska přesnídávku. :wink:
Alenko tak to je super,že už se začne něo dít.Budu držet palečky :wink:
Přeju hezký víkend.Já jdu zítra do práce tak jdu do hajan papa
4. čer 2010 ve 22:04  • Odpověz
Krásný slunečný víkend všem. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .Tak koukám,že Peťka už je zase v plném zápřahu šmikacím,ale penízky jsou třeba,a vím,že to není jen tak pracovat na živnost,sestřenka taky šmiká ,ale pány,a taky se musela vracet po třech měsících do práce,a s malou Simonkou ji pomáhá teta,ta už je doma.Dělá ,ale jen 2 a půl dne v týdnu,tak to se dá zvládnout. :wink: :wink:
Dneska se jdu kouknout do nové dětské herničky ,která se u nás otvírá v shopingparku nad kauflandem.Bude tam pracovat ta moje kamarádka,co měla tu dětskou herničku,ale jen jako zaměstnanec.Na stránkách je moc hezká,tak jsem zvědavá jak bude vypadat ve skutečnosti,aspoň budeme mít zase kam chodit.Můžete kouknout na stránky.WWW.jojopark.cz :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jinak držíme všem co půjdou teďka do boje pěstičky-Belince,Alence.
Andrejce a Leontýnce taky ,ať vám vyjde vše a brzy se dočkáte svých broučku .
Věrušce ať stále láska kvete.Taky naši Ivušce.A Andrejka ať brzo bydlí ve vysněném domečku.Zkrátka držíme pěstičky ať se blýská na lepší časy. :wink: :wink: :wink:
5. čer 2010 v 08:55  • Odpověz
Dobré slunečné ráno kobylky moje :wink:
Petruš ta malá si dáva bramboračku a dneska přesnidávku a jak jí bramboračka chutnala :wink:
Alenko konec června se blíží už ted začínám držet palušky :wink:
Kasi ahoj další hernička bude v šopingparku to to už bude 3 aspon si budeme moc vybrat já pétu dávala přímo v šopinu ta je super :slight_smile:
Za chvilku se příjde na Honzulu podívat kámoška s holkama a odpoledne pojedem k mým rodičům :wink: Včera jsem si dala dušenou mrkev s hráškem a malý chudák trpěl asi s toho hrachu :frowning2:
Zdravím zbytek kobylek :slight_smile:
5. čer 2010 v 09:37  • Odpověz
Krásnou sobotu všem kobylkám přeji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Víkend má být nádherný, tak si to konečně všichni užijem. Moc všem děkuji za držení pěstí, budu podávat info. Teď jdu na zahrádku dělat pěstitele :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2010 v 10:39  • Odpověz
Jo,jo Luci ,úplně přímo v shopingparku ne,je to nad kaufem co je u shopingparku na výškovické,dá se tam z shopingu projít.Mohli bychom si tam někdy v budoucnu dát sraz na kávičku,bude to tam veliké 1000m čtverečních,rozdělené na určité sály.Však koukni na stránky. :slight_smile: :slight_smile:
5. čer 2010 v 15:09  • Odpověz
autor
Ahooj kobylenky :slight_smile:
zdravím při kráásnéé nedělii. Jsme celý den na zahradě (teda celej den ne, musím napsat od 11, bo jsem do 10 spala, jinak by mě Mája mohla prásknout :grinning: ) Takže skoro celej den. Teď sedím na verandičce a sotva se hejbu, bo moje nesportovní těéélo se ohejbalo a nejni zvyklý :grinning: . Pleju, jak vo život a taky bazén jsme vytáhli a napouštíme už. No, nechala jsem se unést letním počasím, kéž to vydrží.. Super se hrabat v záhoně, viď Alenko?
Petjunko, malá je nádhernáá, sladkej růžovej marcipán :zipper_mouth: :dizzy_face: A zdravíčko už ok? Aj Ty??
Takže Miky hledá nativ a Alenka se chystá do boje, no už by to chtělo podpořit Karolajnku v jejím tabulkovém odstavci. No, ona Karolajnka jistě drží místo Bellce :wink: :slight_smile: , tož ale vejde se vás tam vícero:slight_smile:
A co naše maminy?? Luca s Honzíkem konečně doma, a porod .. no Luci, já sice asi už neporodím nikdy, ale kdyby mě to čekalo, oohromně bych Ti záviděla.. To jsem ještě neslyšela, takovej fofr..
Janinka nakoukla.. fotečky sleduju, je to pokoukáníčko..
Leňulko, co Matýsek? Co nového.. jistě každý den něco..
Kaši, zdravím Tebe i Tvé pupendo :slight_smile:
Tak holky, všem hezkou neděli, ahooooj
5. čer 2010 v 18:40  • Odpověz
Jé tak Andrejka se rýpe v záhonku,to mi už opravdu chybí. :grinning: :grinning: :grinning:,když si vzpomenu na ten 8 hod ohnutý hřbet v práci. :grinning: :grinning:,a těch 11 hektaru,všude plevel,vypleješ to zepředu do zadu a můžeš začít znova. :grinning: :grinning:
Jo,jo,pupendo je už veliký,co chvilka něco rozliju. :grinning: :grinning:
Dneska jsem způsobila v rodině poplach,byla jsem s mamčou domluvena,že se k nim během víkendu stavím,no a oni si mysleli ,že se stavím určitě dneska a já jsem nejdřív do půl 4 spala a pak jsem se jela podívat do té herničky,no a neslyšela jsem zvonit mobil,tak mamča volala asi 4 krát ,pak už volali Peťovi do práce jestli už náhodou nejsme v porodnici,jakto ,že to neberu,tak jim řekl,že jsem jela do herničky a ,že to asi neslyším,tak jsem jim pak volala,a mamča hned ,to nám nemůžeš dělat,teď už je pokročilá doba musíš mít telefon pořád při ruce a pravidelně se ozývat,tak jsem se tedy omluvila,že mi to ani nepřišlo. :wink: :wink:.Tož se musím polepšit. :grinning:
5. čer 2010 v 19:23  • Odpověz
Ahojte kobylky přeji všem slunečný sobotní podvečer.
Andrejka už má sice neděli :grinning: ,ale to bude asi tím sluníčkem,že jo Andri.
Kasi taky kukám jestli jsi ještě celá.
Luci Honzík je moc pěkné mimčo.
Ahoj Alenko tak ty už to máš za pár,moc ti to přeju at vše dobře dopadne.
Petjunko ta malá je jak jahudečka,já bych ji pořád hubičkovala.
S tím malím máš pravdu za chvíli bude větší než já a hubatější,ale je to moje zlatíčko mazlivé.Nesmí to samozřejmě nikdo vidět.
Monči děkujeme za přání .
5. čer 2010 v 19:51  • Odpověz
Jani nevěsta to není doufám,ale on se s kluky moc nekamarádí má radši holky.
A aut máme na dvě hračkárny ,malí má i modely traktorů zbýrá to už několik let a v pokoji už není k hnutí,tak nevím kam dáme tu naši holčičku,prý si ji mám dát do ložnice,říká malí.
Tak se mějte a užívejte sluníčka já jdu kuknout kde je to moje sluníčko hubaté.
5. čer 2010 v 19:56  • Odpověz
Jo,jo ještě jsem celá. :slight_smile:
5. čer 2010 ve 20:52  • Odpověz
Tak Vojtíšek nespinká,tak popíjím čajík a hopsám na baloně. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Už se těším až budu hopsat na baloně s Vojtíškem v náručí. :slight_smile:
6. čer 2010 ve 03:45  • Odpověz
Ahoj holky dlouho jsem tu nebyla tak doháním resty.Tak Lucinko malej Honzík je nádhernej.Přejeme ti hodně zdraví a hlavně štěstí,at jste oba v pořádku a at ti dělá jenom radost.
Pak jsem koukala že Mája má malou Aničku v nemocnici.Holky at jste brzy doma a Anička at se brzy uzdraví.Petjunka dala Madlence bramboračku to je správný aspon poroste jak z vody a bude z ní pořádná ženská.Pak Alenka chce jít do boje tak držím palečky.Belinka taky hlásila,že má výsledky v normě tak tiše držím palce at se konečně usměje štěstíčko.
Zahlídla jsem i Janinku ahoj jak roste malinká Nikolka?
Jinak u nás není nic nového.Dnes mám akorád volno a tatka nám slíbyl že nás vyveze do bazénu do Františkových Lázní do teho nového Aqafora.Je to tam moc pěkné a jsem moc zvědavá jak bude reagovat Adélka.Taky pak vložím foto a videjko.
Tak zatím pa jdu pohledat co uvařim.
6. čer 2010 v 05:24  • Odpověz
Kasi ne že dneska prodíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2010 v 05:25  • Odpověz
Ahojky holkýýý :dizzy_face:
přeju krásnou sluníčkovou neděličku všem a hlavně chci popřát k narozeninkám Karolajnce baroškovééé :wink: Karolajnkooo, všechno nejlepší a ať se Ti splní všechna přání, kočičikooo :slight_smile:
6. čer 2010 v 08:31  • Odpověz
Berušky jdu jenom na skok. Jedeme k mým rodičům na celý den je krásně tak co doma. jak přijedu tak si vás dočtu. Malý v noci stává co 2hodky to je na mašli a přes den spí tak 5hodin v kuse škoda že to není naopak :frowning2:

Janičko karolajko naše přeji ti vše nej k tvým narozenimám at se splní vše co si přeješ :slight_smile:
6. čer 2010 v 09:08  • Odpověz
Pěknou neděli všem, andrejce pondělí, a´t jí to v práci utíká, zrovna ouřeďák co? Jen aby sociálové dorazili :grinning:

Karolko, všecičko nejlepší k narozkám, hodně zdravíčka, ať nám rosteš!!!

Já mám dneska 14 let od maturity :confused: , chápete to? 14? :confused: To nevypadám, že ne? :grinning:
6. čer 2010 v 11:30  •  1 dítě  • Odpověz
autor
čus babyyy,
Májo, Tys blbkáá, :grinning: :grinning: :grinning: , tož opravdu nebyla včera nedělééé. jj, Leontýnko, asi bylo moc horko :grinning:
Takže jeětě raz, hezkou neděli dnes :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Karolajnko, já se taky přidáváám, všechno nej nej , ať jde vše jak po máásle :slight_smile:
Majkýý, ahoj statečná mamino, tak si ten den s malou užij plnými doušky!
Luci frčí s Honzíkem za babičkou a dědouu :slight_smile:
papa, hezký den
6. čer 2010 v 11:34  • Odpověz
Krásnou neděličku všem,hezky užívejte sluníčka.My jsme se byli taky dopoledne projít u Ostravice s Peťou,teď vysaju,hodím si šlofíčka a jedu k našim na zahrádku,musím jim tam ostříhat 2 keříky. :wink: :wink: .A pak kávička a relax. :wink: Musím hlavně napravit ten včerejšek,ale mám dobré požehleníčko-stáhnuté fotečky od Lucinky ze svatby co jim fotil fotograf,jsou opravdu nádherné,hezky jsem si u nich včera pobulela.Mám jich pár vložených na facebooku,můžete kouknout. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. čer 2010 ve 13:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.