• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Takže krásný den a opravdu hodně pohody.
6. čer 2010 ve 13:08  • Odpověz
Tak Kasa je celá to jsem ráda.Jinak jsem hodila foto z dnešního koupání.Je ve starém albu a pár v novém.
6. čer 2010 v 18:25  • Odpověz
Ahojte kobylky,
přidávám se s přáníčkem pro Karolku k narozkám,vše nej nej nej........
6. čer 2010 v 18:27  • Odpověz
Zdrávím kobylky, také se přidávám ke gratulaci Karolce, přeji vše nej, hlavě zdraví, štěstí....... :slight_smile: :slight_smile:
6. čer 2010 v 18:28  • Odpověz
Karolko všechno nejlepší k narozeninám.Hodně zdravíčka,štěstíčka a at se ti splní tvůj největší sen.
6. čer 2010 v 18:52  • Odpověz
Karolko,taky se přidávám ke gratulaci,všechno nej nej nej.Hlavně hodně zdravíčka. :wink: :wink:
Já jsem kolem půl 8 dorazila od našich,byli jsme celé odpoledne na zahradě,bylo fajn,akorát jak se teď oteplilo,tak jsem zase samá vyrážka,mamča říkala ,že to jsou potničky,ale mám osypané opravdu celé břicho,a to jsme seděli ve stínu.
Tak jen doufám,že bude Vojtíšek v pořádku,a že to není nějaké znamení ,že bude alergický na sluníčko. :confounded:
Tak krásný večer. :slight_smile:
6. čer 2010 ve 21:04  • Odpověz
Přidala jsem pár foteček ze svatby co fotil fotograf. :slight_smile:
6. čer 2010 ve 21:19  • Odpověz
Moc hezký fotečky ze svatby, hlavně ta jak je tam tooooolik lidí a všichni vysmátí s mimiskem, ta je fakt dobrá, to je jak do nějaké reklamy :slight_smile:

Malá adélka j taky supr, toto letí, už přes sedm měsíců a stojí a vůbec, je to kus ženský, vypadá, že je těžší jak maminka :grinning: , ty nožky hubený Ti závidím :wink:
A jdu si pročíst dál, co jste napisaly.
6. čer 2010 ve 21:32  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky
Karolko vše nej nej nej hlavně ať jste v pohodě :wink:
Leontýnko však nedám té jahůdce chvíli klidu to je hubiček za den :wink:
Andrejko marcipánek už je zdravej a já taky.Je to hrozný když člověk musí koukat na ty marůdky :unamused:
Marky Ty jsi hubeňour :wink: Adélka je kus baby :wink: krásná a šikovná :wink:
Nazdárek vykopávko,ráda Tě vidím :slight_smile: Ty už taky něco pamatuješ :slight_smile:
Zdravím Kasu,Alenku,Lůcu a všechny :slight_smile:
Bellí :slight_smile:
6. čer 2010 ve 22:28  • Odpověz
Jo,jo to hromadné foto je super,já jsem to nějak nevnímala,ale prý ten fotograf řekl nějakou šílenou hlášku,že se všichni začali přirozeně smát. :grinning: :grinning:
7. čer 2010 v 01:23  • Odpověz
Krásný ,slunečný start do nového týdne :sunglasses: :sunglasses: Všem co mají nějakou kontrolku tak ať dopadne na 1.Všem maminkám ať jsou dětičky zdravoučké. :slight_smile: :slight_smile: .Věrušce ať láska jen zkvétá. :wink: :wink:
Jinak my si dneska jdeme koupit kamerku ať můžeme natáčet u porodu a potom jak bude Vojtíšek růst. :slight_smile:
Odpoledne jdeme k Peťové mamce slaví 65 ,tak jsme pozváni na kafe.
7. čer 2010 v 07:21  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: děkuji za přání, já si nadělila sluníčko. :slight_smile: Vidím, že tu bylo živo, Marky má super postavu, Adélka taky :grinning: Máji, co malá, už dobrá? :wink: Andrejka cvičila na zahrádce ostatní se taky činily :grinning: Kasi , kamerka je důležitá, takl točit, točit, točit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2010 v 10:41  • Odpověz
Hezký den sluníčka moje. Nějak nestihám jsem pořád někde v dupce :sweat_smile: Dneska jsem byla vyřídit porodné a další věci na úřadě. Za chvilku příjde moje nevlastní dcera potřebuje něco na počítači a příjde na čumendu podívat se na malého. Už ví že jsu její macecha má známou na porodním tak si to hned jak jsem porodila zjistila , ale mě to fuk at to vím :wink:

Marky malá je kouzelná a ty jsi hubenour nechceš nějaké mé kila ráda ti pošlu :sweat_smile:
Kasi kamerku si kup je to paráda se podívat po létech jak ta dnes už velká holka vypadala když se narodila :wink:
Janičko ahojda :wink:
Maji co malá už je líp :wink:
Zdravím zbytek kobylek :slight_smile:
7. čer 2010 v 11:11  • Odpověz
Tak poslušně hlásím taška sbalena. :grinning: :grinning: .
7. čer 2010 ve 12:08  • Odpověz
Kasi, vidíš, jak jsi šikovná. Já jdu uklízet u nás chčije, tak nemůžu ven :frowning2:
7. čer 2010 ve 12:22  • Odpověz
Tady to vypadá taky na déšť ,ale stejně bychom museli jet,máme ty oslavy.A už se těším na kamerku. :slight_smile:
7. čer 2010 ve 12:26  • Odpověz
Holky u nás je nádherně.Jen malinko fučí vítr,ale jinak je pařák.
Luci potřebovala bych nějaké to kilčo tak pošli napíšu ti adresu.Máji tobě se líbí ty moje drátečky do betonu?Vždyt mě ani neudrží.Za to Adélka je fakt kus,by mě zajímalo kolik už váží tlustoška jedna.Jo jo pak má mít máma nějaký kila když jí všécko spapá dcérenka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2010 v 15:48  • Odpověz
Tak ještě jsem přihodila pár foteček
7. čer 2010 v 16:04  • Odpověz
Marky tak pošli adresu ráda ti nějaké kilča pošlu :sweat_smile: Malá je kouzelná a roste jak z vody :wink:
Já se před chvilkou vrátila z prochajdy malý krásně spinkal. Zítra jdem na vážení k doktorce tak jsem zvědavá jestli přibírá a jestli mu to moje mlíčko stačí :wink:
7. čer 2010 v 17:23  • Odpověz
Ahoj Luci.Zapoměla jsem ti asi popřát k malému.Koukala jsem ti do albíka a je kouzelnej bobíšek malinkej.Celá maminka.Jak to jinak zvládáš?
7. čer 2010 v 18:43  • Odpověz
Holky dobrou.Jste asi unavený z toho dnešního horka.Mějte se pěkně a krásné sny.
7. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz
Taky se jdu rozloučit,dneska jsem vcelku k.o.To počasí mi dalo vcelku zabrat.Máme,ale koupenou kamerku a oslavy u tchyně za sebou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2010 ve 21:16  • Odpověz
dobré ráno berušky moje. U nás je krásně :wink: Dneska jedu s malým na převážení jestli přibírá a jestli mu stačí to moje mlíčko. Dneska v noci stával co dvě a půl hodky on snad měl v sobě budíka nebo co bylo to přesně.
Marky zatím to zvládám malý je hodný pořád jí spí a kaká a čůrá ale myslím že bude hůř zatím je hodnoučký. Mám nemocnou Petulu včera měla 38 a dneska je zatím klid zítra jedou na výlet tak nevím jestli jí pustím :frowning2:
Kasi tak kamerka je koupená je třeba točit já ještě pořádně nezačala musím to napravit :wink:
Zdravím zbytek kobylince :wink:
8. čer 2010 v 08:23  • Odpověz
Krásný den všem.Luci tak ať dopadnete dobře u paní doktorky.A hlavně Peťka ať se rychle uzdraví,protože ležet v tak krásném počasí doma musí být asi opravdu otrava. :frowning2:
Já jsem byla teďka u kamarádky ,ale jen o 3 patra výše na kávičku a teď se chystám,že se zajdu projít ven ,je tam krásně. :wink:
8. čer 2010 v 09:00  • Odpověz
Luci tak at se Petka uzdraví a nahlaš jak malej pěkně přibírá.Já jsem dneska nějaká k.o.Nic mě nebaví a celkově jsem nějaká na h...o.
Užíte si jinak sluníčkových dní a krásného teplého počasí.
8. čer 2010 v 16:34  • Odpověz
Holky tam malý přibral 130gramů od pátku tak mu to moje mlíčko stačí to mám radost :wink: Péta už je bez teplot zítra jede na výlet už se nemůže dočkat. Jedou na nějakou Otickou sopku někde k Opavě nebo tam někde :wink:
Marky já jsu taky nějaká nemasná neslaná nic se mi nechce jsu nějaká unavená :frowning2:
8. čer 2010 v 19:19  • Odpověz
Ahojki tak to je super Luci ,že Honzíček tak krásně přibírá. :slight_smile: :slight_smile: .No já jsem teď za ty dva dny taky trošku více unavena,ale to je tím horkem,akorát Vojtíšek je hodně živý,řádí celý den.
Zítra jedeme pro kočárek.Hurá. :slight_smile: :slight_smile:
8. čer 2010 v 19:59  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Tak vidím, že tu se výletuje, Luci ta Otická sopka je kousek od nás, co bys kamenem dohodila :grinning: Honzík pěkně přibírá, to má máma radost :slight_smile: marky, co ty, pořád pracuješ a nebo tě vyhodily.? :slight_smile: Fotečky s malou kouzelné, jen ty trochu přiber. :wink: Kasi, to víš, horko v tomhle období na síle nepřidá. Zítra přivezete kočárek , tak už to máte všechno pohromadě. :slight_smile: Zdravím zbytek kobylince, já se jdu dneska sčíhat, a pak budu venku.
9. čer 2010 v 10:04  • Odpověz
Krásný den všem.Tak dneska jsem se byla zaregistrovat u dětské doktorky,teď jsme byli pro ten kočárek,ještě jsme dokoupili něco na oblečení,a teď už jen relaxovat.Jani já už ani moc přibírat nechci,už tak je to náročné,nejraději bych už měla Vojtíška v postýlce. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Mě bude sestřenka sčihat v pátek,ale příjde k nám domů,takže pohodička.Dáme si pizu ,ještě ji chceme koupit nějakou blbůstku,protože včera statečně odmaturovala. :slight_smile: a to chtěla vzdát,ale všichni jsme do ní hučeli a teď je ráda. :slight_smile: :wink:
9. čer 2010 v 11:44  • Odpověz
Ahoj Karolko dneska mi řekla šéfová že mam vípověd takžee zase smůla.Si asi hodim mašli a bude klid. :frowning2:
9. čer 2010 v 15:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.