• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Marky, něco seženeš, neboj, :slight_smile: Zdenda taky nic nemá, nebo brigádničí? Já vím, máš to těžké, ale zase se to nějak utřepe :slight_smile:
9. čer 2010 v 16:31  • Odpověz
Berušky hezký den :wink: Dneska jsem byli u mých rodičů od 9 do 16 hodin pak jsme jeli pro ¨pétulu byla na výletě a ted jsem dala vše doma do pořádku. Péta jde z koupelny a křičí mami zase nás topí letos už po 4 já si asi hodím mašli manža řve máme 14 dní vymalováno asi ty naše sousedy odstřelím na mars :angry:

Marky to je mi líto že jsi dostala výpověd vím penízky potřebuje ale neboj něco si najdeš a zase bude líp :wink: A co Zdenda má nějakou práci nebo jenom něco výjmečně :confused:

Janičko péta se vrátila nadšená z dnešního výletu akorád Otická sopka se ji zdála nějaká divná čekala něco jiného :wink:
9. čer 2010 v 19:42  • Odpověz
Marky ,je mi to opravdu líto,ale zase aspoň budeš více s Adélkou ,ikdyž penízky jsou třeba.Musí se taky trošku o vás postarat Zdenda.
Luci to už bych je asi odstřelila taky. :angry:
No mě je dneska z toho horka a chviličky co jsem prošla přes venek úplně na blití.Hlava bolí.Ještě teď večer,když jsem se chystala do poradny na zítra a utírala se po sprše,tak se mi strhl stroupek co se mi udělal nad prsy a bylo všude krve jak u řeznika,vůbec to nešlo zastavit,to se mi ještě nikdy nestalo.Nakonec to asi po půl hoďce přestalo celkem téci.Já si už půjdu lehnout,tak se mějte.Pa pa ,zítra jdu do poradny už na 8 hod.
9. čer 2010 ve 21:29  • Odpověz
Krásné ráno všem. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
No já za chviličku vyrážím do poradny,tak jsem zvědavá co se dovím nového.A taky se těším na ozvy.Pak jdu k babi ,jsme k ní pozvání na obidek.A odpoledne tam dorazí i mamča. :slight_smile:
10. čer 2010 v 07:04  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem zase tady vsechny vas moc moc zdravim. Kasi co ty porad dva v jednom miminku se nechce ven? No honem vzdyt uz je jaro a venku krasne tak ho zkus premluvit. Jak se tu jinak mate?? Luca si uziva Honzicka vid, Karolka tehuleni a ja prace. Marky koukni na iternet tam je prace hodne musis hodne hledat ja vim neni to jednoduche a vic by si asi chtela byt s malou ze. Ted mi taky prislo od jedne pani prace domu pokud budes chtit klidne ti na ni poslu odkaz me to moc nezaujalo ale tebe treba jo tak pisni jak budes chtit. A codelaji ostatni Bellka Veruska moje zlata moc na tebe myslim a Andrejka a no proste vsichni ostatni. A co malinka od Maji uz je doma? Ani nevim co tu pisete. Ja mam zase odpoledni a venku tak krasne a vikend taky delam no je na zdechnuti dusno a protivni zakaznici no jo dneska si nemuzeme vybirat. Tak se mi tu opatrujte a mejte se moc slunickove.
10. čer 2010 v 09:53  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: berušky trochu teplíčka a tu se nadává :grinning: kasi , já v takových horkách nosila jakuba 2 měsíce v břichu, to byl masakr :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ivi, taky mi to tak vycházelo, že když bylo krásně, tak jsem čumákovala v práci :rolling_eyes: Anýsek už je doma, jen ji čeká ještě pár vyšetření :slight_smile: Co ty, kromě práce, jak se máš? :slight_smile: Luci, ono to není sopka, ale kopec. Malému zas vrtá hlavou, proč nesoptí :grinning: Já jsem tam chodila ze školou každý rok a chodili jsme tam pěšky, tak mi to tak nepřišlo :slight_smile:
10. čer 2010 v 10:40  • Odpověz
Ahojda všem :slight_smile: Tak se zase musím honem nahlásit, dokud mám chvilku. Matěj je hodňoučký a krásně nám spinkává. Jen to papání je teda záhul. Na prsíčko se už nedal, jen tak někdy, když má náladu...jinak jsme na flaškách :angry: Je to docela otrava. Než odstříkám mléko a že ho nijak zvlášť moc nemám a ještě to flašování a vyvařování :sweat_smile: no mazec. Ale prdelka si to zaslouží, tak musím :wink: Jinak máme 3,30kg a 52cm a do toho všeho pěknou rýmečku. Chytil to ode mne, páč já ji měla první a na to hned on. Tak má antibiotika do nosíku...jsou to kapky, ale musíme jen paličkou vtírat. A odsáváme na vysavači :grinning: to mu vůbec nevadí :grinning:
10. čer 2010 ve 13:43  • Odpověz
Hezké odpoledne berušky moje :wink:
Jani malá pořád myslela že ta sopka bude soptit a ono nic byla zklamaná :sweat_smile:
Ivi ahoj je k zbláznění venku hezky a ty musíš čumákovat v práci a když prší tak máš volný víkend aspon já to tak měla :frowning2: a co doma už se to uklidnilo :confused:
co to čtu Anýsek už je doma to je super venku krásně a ona musela s maminou být ve špitále doma budete mít holky větší klid a další vyšetření budete lépe zvládat :wink:
Leni ahoj malý už hezky vyrostl a hezky přibívá na váze to je super. A co se týče odstříkávání mlíčka já odstříkávala ve špitále a to mi stačilo malý naštěstí pije. ale přestě tak jak to máš ted ty já měla s Pétou já to tak vydržela 6týdnu a pak koupila nutrilon a bylo to.
Kasi tak co kontorlička jak dopadla :wink:

Zdravím Andrejku, Věrušku,Belíška,Katku,Alenku,Regí, prostě všechny kobylky :slight_smile:
10. čer 2010 v 17:23  • Odpověz
Ahojki tak jsem od rána co jsem odjela do poradny dorazila domů až teď ,z poradny jsem šla hned k babi ,koupila jsem meruňky ,tak nám udělala meruňkové knedlíky,to byla mňamka.A pak tam dorazila po práci i mamča,tak pohodička ,kávička,klideček,babičce se tam drží chládek ,tak to bylo příjemné. :slight_smile: :slight_smile:
Na kontrole,ozvy v pořádku,Vojtíšek už má 2,5 kg,ale asi se mu u maminky ještě líbí,a do vedra se mu nechce,protože porodní cesty jsou ještě úplně zavřené,a to piju pravidelně 2 krát denně maliník.Takže jěště minimálně 14 dnů- 3týdny prý vydrží ,kontrola zase za týden. :sunglasses: :sunglasses:
10. čer 2010 v 18:08  • Odpověz
Jdu do sprchy to vedro je úmorné. :slight_smile:
10. čer 2010 v 18:36  • Odpověz
Berušky jdu taky do sprchy a pak půjdu směr televize. Malý už spinká stávat bude kolem deváté tak počkám na první kojení a pak půjdu spát. péta se právě koupe přišla z venku spařená jak salát :sweat_smile:
Kasi malý je už taky veliký ještě trochu povyroste píšou na netu tak 250g za týden tak to bude mít přes 3kila než nerodíš bude tak akorát :wink:

To vedro mě deptá je toho nějak moc doma máme 27stupnů malému jsem na spaní dala jenom bodýčko at mu není teplo :wink:
10. čer 2010 v 19:10  • Odpověz
No jsem ráda,že nebude obřík po tatínkovi. :slight_smile: :slight_smile: Taky jsem si hodila spršku. :wink:
10. čer 2010 v 19:19  • Odpověz
To mi Luci vykládej,už melu v těch vedrech z posledního. :wink:
10. čer 2010 v 19:21  • Odpověz
Kasi to ti věřím že musíš funět mě to taky ke konci nedělalo dobře to teplo aji jsem ráda že malý se dral na svět trochu dříve :wink:
10. čer 2010 v 19:43  • Odpověz
autor
Ahoj kobylenky :slight_smile:
zdravím zase po pár dnech.. to jsou vedříčka, co??? jj, je to gut, jen u teho nesedět v ouřadě :grinning:
Ale neva, aspoň budou vysychat ty vytopený oblasti :unamused:
My zase o kousek dál v akci baráček.. je to proces, kdo zná , tak ví.. Tak do měsíce už budeme muset opustit byt, a hurá na chatu, jóóó, to bude dojížděníčko každej den z chaty do rachoty :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. Ale páni stavitelé slíbili, že sebou hoděj a do tří měsíců daj baráček do cajku a my se nastěhujeméééé a pak jen budeme čekat na adopčééé, juchúúúúúú :slight_smile:
Kaša pořád pupkatáá :grinning: , Lůca vytopenáá :frowning2: , malá Peťka s malým KObzolkem zklamaní ze sopky, no bodějď by taky ne, na každém obrázku v knížce je hora, a z níí se valíícíí óobr lááva a dýmí se, no a tady nic?? No, taky bych čekala to, co vidím, v knížce :frowning2: :slight_smile:
Leňulinka už asi najela na typické nevyspalostní období maminek po porodu..je to asi nářez, co..zlato, ale věřím, že radost z malého to převálcuje. A co hormonky šestinedělový?? Bulíš?? :fearful: :slight_smile:
Ivuš, zdravím Tě. No, jak říkám, někdo tady makat na ty matky musí, co?? Na ně teď vyděláváme :grinning: :grinning: :grinning:
Karolajnko, těhulinkoo Janinkovááá, moc moc Tě zdravím :slight_smile:
A Petjunkuuu, Věruškuu, Beluškuu - jakpak asi bojuješ.?.Alenko, tak co??, Miky??
Zdravím všechny z rodiny, papa :slight_smile:
10. čer 2010 v 19:53  • Odpověz
autor
Majký, ján Tě skoro zasklila, bo jsem nečučela dozáádu.. Máš to teda pěkně složitý. Držím palce..ať tak, či onak, práce či nepráce.. Ať se vám to podaří nějak zvládnout.. :slight_smile:
10. čer 2010 ve 20:08  • Odpověz
Tak my s Vojtíškem zase nespíme.Koukám ,že Andrejka se taky kousek zase pohnula s vysněným baráčkem,a to chvilkové dojíždění s chaty bude stát za to.My jak jsme předělávali tehdy tento byt po feťácích,tak jsme taky původně mysleli ,že to zvládneme za měsíc ,nakonec z toho byli měsíce 4,ale stálo to za to,teď je to tu krásné,a jsem hrdá na to ,jak se feťácké doupě,přeměnilo v hezký byteček . :wink: :wink:
No ,Andrejka se ptá Leňulky na hormony v šestinedělí,jestli bulí,tož to já mám ty hormony už teďkom,protože mě rozbulí i večerníček. :grinning: :grinning:
Jinak už brzy budeme držet pěstičky naší Belince ,Alence,které už brzy půjdou do boje,za cestičkou snad už opravdu poslední za vytouženým mimískem,musí nás vystřídat a přidat se k Janince,ať se řady těhulek zase rozšíří,a taky budeme teďka držet pěstičky tobě Andrejko a Leontýnce ,ať dlohá cesta za adopčátkem je už brzy úspěšně ukončena,a u vánočního stromečku jste letos už ve větším počtu.To by byla nádhera. :slight_smile:
11. čer 2010 ve 02:53  • Odpověz
Jinak tip Alfi asi nevyjde,a slavit společně vaše výročí a narození Vojtíška společně slavit nebudeme,protože porodní cesty jsou stále úplně zavřené tož se tvuj plán Alfi 14.6. asi trošku posune,musíš plánovat pozdější termín. :grinning: :grinning: Vojtíškovi se ještě ven nechce.
11. čer 2010 ve 02:57  • Odpověz
Krásný slunečný den všem.A dneska pozor na ty tropické teploty. :sunglasses: :sunglasses:
11. čer 2010 v 07:34  • Odpověz
Hezké dopoledne berušky moje :wink:
Andrejko moc ti ten baráček přeji a potom hned to adopčátko jé to bude paráda :wink:
Kasi ahojda já mám jít dneska na kyčle s malým a vůbec se mi do toho vedra nechce ještě uvidím jestli půjdu můžu jít ještě příští týden :wink:

holky já jsu dneska při tom horku akční peru už 3pračku už mám uvařeno utřený prach a už nic nedělám musím se šetřit :slight_smile:
11. čer 2010 v 10:14  • Odpověz
Tak to já jsem se byla projít,pak na kávičce u kamarádky a teď si dám obidek a vrhnu se na úklid. :wink:
11. čer 2010 v 11:13  • Odpověz
Ahoj dupky, jak je? Vedříčko co? Je to na zdechnutí, mohlo by kápnout aspoň v noci, buď povodně nebo sucho, nic mezi tím. Ven nemůžeme tak ani tak, udělejte něco mezi tím, díky! :sunglasses:
Cesty necesty, za tři dny rodíš, pořádně naplň břuch, to je houžvička, v 38. tt jen 2,5kg, čéče, že Tys měla jen jeden ten kynutej knéééééédl? :astonished:
Vůbec nevím, co je tu novýho, tak si počtu. Luboš te´d dělá dvacítky v práci bo zbytek marodí, no aby taky ne, jen magor by šel do práce, že, v takovym vedru, tož jezdí nooooooooooooo :grinning:
Už aby bylo aspoň sedm večer, to můžeme ven i my s Áňou. Dneska měla výsledky od MUDr., tak vše ok, ještě vydržet do toho RTG a snad bude klid.
Jdu mejt další dvě okna, včera jsem zmákla taky dvě a vyperu záclonky, bude zas voňavo chviličku.
Tož báááááááááááááj, nevystrkujte nosy ven a pozorna sluníčko, je to bestie :wink:
11. čer 2010 ve 13:32  •  1 dítě  • Odpověz
Joooooooooo, my dneska máme termín porodu :slight_smile: , před rokem jsme předělávali elektriku doma a uzlíček malej už tu spinušal v postýlušce :slight_smile: A naši maj výročí svatby-34 let, to snad ani neni možný :confused:
11. čer 2010 ve 13:35  •  1 dítě  • Odpověz
Ne ,ne měla jsem 5 knedlí a ještě polívečku.Však Vojtíšek ještě vyroste,on poroste potom ,chce ať má maminka lehčí porod.Je,ale živel,takže mu asi nic nechybí,skáče celičký den,kopká,prostě o sobě navzájem víme pořád. :wink: :wink: .
Dneska budu krásná,tož abych byla na ten porod za tři dny připravena,tak mě příjde kolem 18 hod ostříhat a udělat melírek sestřenka tož objednám pizu a dáme si do nosu. :wink: :wink: .Dneska jsem byla venku jen ráno chviličku na hodku a teď uklízím a hodím si spršku ,ven už mě nikdo nedostane ,je to dneska peklo.
11. čer 2010 ve 13:56  • Odpověz
Alfi tak gratuluji k výročí.
11. čer 2010 ve 13:56  • Odpověz
Ahoj Máji to je dobře kontrola od doktorky dopadla dobře :wink: To horko mě deptá a ještě více nedělá odbře Honzulovi pořád knourá a pořád se sápe po koze má žízen bobek malý už jsem mu začala dávat čajík at nemá žízeň :frowning2:
Kasi tak co hlavička už je hotová :wink:

Holky jdu spát přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink: Zítra příjdu asi až večer jedem od rána k mým rodičům a odpoledne na jednu návštevu :slight_smile:
11. čer 2010 ve 20:38  • Odpověz
Tak už jsem připravena na Vojtíška kompletně i s hlavičkou. :slight_smile: :slight_smile:Marťa právě odešla.Jo Alfi ,víš co mě dneska napadlo,že kdyby náhodou ten tvůj tip vyšel,takže bych dodržela rodinou tradici.Mamča mě totiž rodila na výplatu a ségru na zálohu,prý rodila jsem vždycky jen za peníze. :grinning: :grinning: :grinning:.No a v pondělí je výplatní termín. :grinning: :grinning: :grinning:.Tož bych pokračovala v tradici. :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2010 ve 21:48  • Odpověz
Vložila jsem fotečku nově ošmikané hlavy. :slight_smile: :slight_smile:
11. čer 2010 ve 22:30  • Odpověz
Tady už se dneska asi spinká,já asi dneska neusnu v tom vedru,před hodkou a půl jsem si šla lehnout a teď už jsem té to nevydržela a musela jsem znova do sprchy. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2010 ve 23:33  • Odpověz
Tak koukám,že se asi všichni dneska sluní ,kde nikdo tu nikdo.Jen já sedím doma,na sluníčko nemůžu,už se těším až se trošku ochladí.
12. čer 2010 v 19:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.