• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj zase jsem nic neprecetla jen vas jdu pozdravit. Andrejko mas pravdu my robime na ty co nerobi........... snad jednou nam to taky vrati :wink: . dneska to bylo v praci nekonecne od pul seste do sesti uz jsem myslela ze ta sichta nezkonci no zitra od sedmi do ctyr. Vubec necitim nohy sedla jsem si za sichtu asi jen dvakrat :unamused: .
12. čer 2010 v 19:24  • Odpověz
Ivi božatko ,tak hod nožky hore a už jen odpočívej. :wink: :wink:
12. čer 2010 ve 20:07  • Odpověz
Zdravím vás kobylky, tak jak se máte??? Teď jsem Vás dočetla, To je ale vedro co :sunglasses: :sunglasses: . U nás byla včera tak strašná bouřka...lámaly se větve, co nebylo spojeno pevně se zemí tak létalo vzduchem. V devět vypli elektriku a zapli jí až dnes kolem dvanácté. No děs.
Jinak mám opět manžu v nemocnici :frowning2: :frowning2: :frowning2: ... Má podezření na slepé střevo, tak čekáme, zda půjde na operaci :confounded: . Jinak já stále píchám, od úterý mám už 3 injekce denně :angry: ale co bych pro drobečka nevydržela. Máme jediné štěstí, že jsme si stihli zamrazit spermie, jinak by to bylo všechno v pr...., protože manža je po rentgenu a ještě na kapačkách, takže smůla. Tak snad to vyjde dobře i s těma zamrazenýma :grinning:
13. čer 2010 v 18:23  • Odpověz
No koukám, že tady dnes nikdo není. Tak se tedy loučím a ukážu se zítra. Dobrou noc a sladké sny všem :slight_smile:
13. čer 2010 ve 20:17  • Odpověz
Jé tak já jsem myslela,že když jsem tu včera celý den nebyla,byli jsme u našich tak,že budu hodně dočítat,a koukám,že kromě Alenky tu nikdo nebyl.
Tak všem krásný teď už nový začátek týdne a celý jeho průběh.
Dneska hlavně Alfi tobě a Lubošovi krásné výročí,hezky si to oslavte,já jsem zatím stále s Vojtíškem 2 v 1 ,tak uvidíme jestli vyjde tvůj tip a budeme v budoucnu slavit spolu,bylo by to krásné,ale zatím opravdu to vypadá ,že asi si Vojtíšek ještě chviličku počká.
Alenko držím pěstičky manžovi,ať je mu co nejdříve lépe,ahlavně ať vám to opravdu teďka vyjde a ty se přidáš k těhulkám a s tebou brzy i naše Belinka,ta by už měla jít do boje teďka někdy taky.
Jinak jsem vložila fotečky ,jak jsme dneska u našich zkoušeli skládat kočárek a jak nám to bude slušet.Tak můžete kouknout. :wink: Pac a pusu všem.
14. čer 2010 v 00:29  • Odpověz
Od noci od té bouřky nemůžu spát,Vojtíšek řádí :wink: ,já mám bolesti v podbříšku,tak nevím jestli to něco znamená,spala jsem za celou noc asi 2,5 hod. . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2010 v 09:48  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: U mě nic nového, jen mi chybí to sluníčko, já si lebedila :slight_smile: O víkendu jsme slavili, prošli pohádkový les a moc na vás mysleli :grinning: Tak páček , shledáček :slight_smile:
14. čer 2010 v 10:55  • Odpověz
Všechny přítomné dámy zdraví Kašin přítel Komár, Kašu s bolestmi v podbřišku zatím hospitalizovali na porodním odd.ve Vítkovicích, zatím to na porod ještě nevypadá, tak držte palečky ať vše dobře dopadne. Jak budu moct budu průběžně informovat. :wink:
14. čer 2010 ve 13:11  • Odpověz
Tak ať to nebyl planý poplach a Vojtíšek bezproblémově vykoukne na svět a maminku moc netrápí :slight_smile:
14. čer 2010 ve 14:25  • Odpověz
Ahoj kobylky :slight_smile: nakouknu a tu se pomaličku rodí :dizzy_face:
Kaši a Komáre přeju bezproblémový a rychlý porod, ať to máte zdárně za sebou a uzlíček v náručí :dizzy_face:
Karolko teda horka se ti zachtělo :stuck_out_tongue_closed_eyes: my jsme rádi že jsme trochu zchládli.
Pracujícím ovečkám ať to utíká jak má a brzo ať užíváte dovolenou :sunglasses:
Alenko tobě moc držím pěsti ať se zadaří :wink: a manžovi brzské uzdravení, na něho se to lepí jak na nás teď ti komáři :sweat_smile:
U nás jde všechno jak má Adélka už bude mít 5měsíců a je šikula a já si to náležitě užívám :slight_smile:
14. čer 2010 ve 14:42  • Odpověz
Dlouho jsem tady nebyla a co to čtu Kasa už je v porodce tak držíme palečky at ve Vojtíšek brzo venku a štastná Kasa a Komár mají svého uzlíčka ve své náruči :wink:

Alenko budu moc držet palečky at to výjde aji z mražáčkama když máš manžu v nemocnici :frowning2:
Mončo ahoj malá už je veliká nedávno jsi rodila a už bude mít 5měsíců :slight_smile:
Jani ahoj tak pohádkový les jste prošli a užívali si sluníčka to je super bylo krásně a prej až do konce června má být takhle škaredě :frowning2:

Zdravím zbytek kobylek :slight_smile:
14. čer 2010 v 16:58  • Odpověz
OMG mám husinůůůůůůůůůůůůůůů, je 14. a Kaša v porodce :confused: Tak hodně štěstíčka, málo bolesti a ať už je tu kluk mezi námi, těšíme se. Když budeš holčička budeme taky rádi :wink: Jináč zdravíme i taťku komára :slight_smile:
Jdu na vás nakouknout, jelikož dítě ještě chrní a manžel taky, dneska máme výročí svatby, tak každý slavíme po svém :sunglasses:
14. čer 2010 v 17:37  •  1 dítě  • Odpověz
Zdravím kobylky hlavně Kašu a Komára, držím pěsti ať je vše rychlé a co nejmíň bolestí....už brzy se budete radovat z malého broučka.
Alfi, užijte si oslavu výročí :wink: :wink:
14. čer 2010 v 19:02  • Odpověz
autor
Ahoj kobylenky:slight_smile: PLANÝ POPLACH!!!
Vzkaz asi od Kaši :grinning: :grinning: , bo neznámé čísílko mi napísalo právě, že to byl jen planý poplach :grinning: Ale do zítřka na pozorování v porodce.
Tož vyřizuji a jdu si vás dočísti.
14. čer 2010 v 19:20  • Odpověz
Andrejko a Alenko a Máji ahojda. Holky jak se máte :slight_smile:
Adrejko díky za vzkaz od Kasi :wink:

Holky ve čtvrtek příjde tchýně a já budu hrdinka počkám na ní a ukážu jí vnuka držte mi palce už ted jsem nervozní jak sánky v léte :grinning:
14. čer 2010 v 19:59  • Odpověz
Ahoj Luco, neboj to zvládneš :wink: Tchyně z něj bude vyprdlá....malý je nadherný a zlatý :slight_smile: :slight_smile:
14. čer 2010 ve 20:33  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Luci, ona to furt neví? Nevlastní dcera jí to neřekla? :slight_smile: Neboj, je to tvoje a manžovo štěstí a buď se připraví o nádherný vnouče a nebo z ní bude milující babíička :wink: Co malý, pije dost a přibírá? :wink: Alenko, deržím palce tobě i manžovi, ať už se dočkáte. Co manža, už je lepší? :slight_smile: Andrejka zafungovala jako zpravodaj, Kasa asi měla poslíčky. :wink: Jo tohle období před porodem je na nervy pro každou :wink: Ale za chvíli bude mít Vojtíška v náruči :wink:
15. čer 2010 v 10:22  • Odpověz
Hodila jsem fotky do albíčka, jak se ze žížaly stává vorvaň :grinning: Sledujte hlavně prsiska,ty rostou :grinning:
15. čer 2010 v 10:39  • Odpověz
Ahojky,nějak nestíhám dočítat.To ne,že bych měla tolik práce :grinning:
Ba ne.Majdinka je moc hodná,dokonce už jsme dvě noci po sobě spaly celičkou noc :wink: Večír ve 20 napapala,pak trošičku srandy před spaním a vstávaly jsme kolem půl deváté :slight_smile: Už se i nahlas smějeme což je odměna pro každou maminu.
Moc na Vás na všechny myslím :wink:
Karolko utíká to viď?Za pár týdnů už se stane z překvápka nepřekvápko :grinning: nebo si to nenecháte říct?? :confused:
Alenko a jak Vás to napadlo spermijky zamrazit? :confused: intuice či co?
Andrejko já Tady o tom barák stále jen básním ale Ty jdeš tvrdě za cílem,to se bude adopčátko míti jako v bavlnce.Já bych klíďo byla adopčátko :wink: jsem hodná,nenáročná ale né tak hezounká a muchlací jako Ty miminečka pravda :sunglasses:
Lůco přeji klidné prožití návštěvy,buď nad věcí :slight_smile:
Poslíčkové Kaše pevné nervy,už se to blíííížíííí :wink:
Blondýno nazdááár,čoveče Tebe huž jsem neviděla ani nepamatuju :wink: co Ananásek už běhá?A jak to letos máte nejedete už někam na dovču?Už je Anička stříhaná :confused:
všem krásný den,běžím něco dělat. :frowning2:
15. čer 2010 v 10:42  • Odpověz
Ahoj dupky, i číhací tu napísala. Má starost o naše hároše, jasně že proběhl střih, řev na celej Interspar, lidi okolo hleděli, koho to tam kuchaj :grinning:
Jináč nechodíme samotinký, jen s držením a okolo věcí už snad tři měsíce, tak čekáme, kdy to vypukne. v nejhorším si vždycky zaklekne a leze po čtyřech.
Kaša teda termín dodržela,a le planě, no tak musíme vymyslet další, nedá se nic dělat. jak to vykoumám, zadám další pokus :slight_smile:
Lůca čeká tchýni a to jako ona neví, že jsi byla těhu? :confused: Aby vám věřila, já bych asi nevěřila :confused: Tak to jsem na ni zvědavá a dcery manžela jí to taky neřekly? :confused: To je mi příběh, jak do filmu čéče.
Karolka z propadlýho lavoru už má rovný prkýnko :grinning: , to bych taky brala, jsem jak kolos kolosoidní, kalamita, ale žeru jak mlejn.
Zrovna páchám buchétku, holky ta je, lehounkej piškot, na tom šlehajda se zakysankama, mírně oslazená, čerstvý jahůdky nalajnovaný hezky v řadě a na tom želatina. Však to znáte, příjemné letní osvěžení, jen musí čekat až do pěti hodin, než přijdou gratulující tety, Ańa slaví roček-opět :sunglasses:
Ještě znásilním sloní žrádlo, vytvořím nějaký chlebíčky a namažu jednohubky a bude vymalováno. Jen musím do obchodu pro vínko rudé, bo si s nekojičkou dáme, ostatní ženy jsou ještě kojičky a řidičky, tož to s vínem nende dohromady :angry:
Tak si užívejte pěkného počáska, myslím, že je příjemně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. čer 2010 v 10:52  •  1 dítě  • Odpověz
Jé, vy jste se rozepsali. :slight_smile: Peti, taky doufám, že dítko bude tak dlouho spát, já jsem totiž spánkomil :stuck_out_tongue_closed_eyes: Anáska číhali, bo co, a zase slavíte? Vy budete ožbrndové :sunglasses:
15. čer 2010 v 11:12  • Odpověz
Tak se hlásím z domova,tak jsme si Vojtíškem vyzkoušeli generálku v porodnici :wink: ,ale jsme stále 2v 1,z gyndy sestřička mě poslala do porodky,když jsem ji popsala co se děje,a byly to opravdu velké bolesti,ale prý to udělala ta bouřka,takže to nakonec odeznělo ,ale cesta to zbytečná nebyla ,protože jsem se dneska ráno při poslední kontrole před propuštěním dověděla,že musím ještě rychle na neurologii ke svému doktorovi,aby mi dal potvrzení ,že můžu rodit normální cestou,kdyby jsme přijeli a neměli ten papír a bylo to už opravdu na normální porod,tak by mě museli vzít stejně císařem,aby byli krytí.Tak to bylo asi znamení .Vojtíšek už má 3000g ,takže už by mohl klidně přijít na svět. :slight_smile: :slight_smile:
15. čer 2010 v 11:30  • Odpověz
Kaši, proč na neurologii a proč nechceš rodit císařem? :slight_smile: Sice chci zažít porod, pravda, ale bez břicha a dítka v něm, jsme si ujasnila :grinning: Ale vítejte teda zase doma, další pokus s další bouřkou :wink:
15. čer 2010 v 11:56  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojki ,na neurologii,protože mě v 10 letech operovali a zaváděli mi mezi 3 a 4 mozkovou komoru cystu a v pubertě jsem měla ještě epilepsii, tak potřebují potvrzení ,že můžu už rodit normálně,aby byli krytí,kdyby se náhodou něco přihodilo,ale já věřím,že nepřihodí,musela jsem mít to potvrzení už i ve fertimedu,kdy jsme se začali pokoušet o mimi,že můžu mít dnes už děti.
15. čer 2010 ve 12:01  • Odpověz
Jejda, jejda, tak to jo, no já bych byla asi posera a šla radši na císaře, samozřejmě ale abych nespala jak Růženka, jako jsem spala já, ale abych vše viděla a vnímala. Tak a´t to dobře dopadne, tfuj tfuj tfuj.
Já se tu pokouším o ztuhnutí extra silné želatiny, zatím je extra tekutá :confused:
15. čer 2010 ve 12:04  •  1 dítě  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Tož držím pěstičky ať ztuhne.No já věřím,že to zvládnu a nic se nepřihodí,strašně bych chtěla Vojtíška přivést na svět normální cestou.Už proto,že jsem skoro do 25 nesměla skoro nic.Tak věřím,že to dneska už zvládnu a nic se nepřihodí. :wink:
15. čer 2010 ve 12:08  • Odpověz
autor
Zaltííčka moje, jsem hroznáá, vůůbec nepííšu.. jsem taky ňáká poletušíí, a když už jsme na netu, tož na fejsu, bo mě Třebíč nakazila těma hrama farmáářskejma tam :grinning:
Ale teď jsem si vás dočetla.. Monču jsem viděla, huráá, ahooj mamino, zdravím Adéélku :slight_smile:
A Petjunkáá.. ceš adoptovat kadeřnííčko??? Klíiďoooo :grinning: :grinning: :grinning: , ale aj s Majdaléénkou, joo??? :grinning:
a Alence držíím palce! A Kaša je tedy odvážná, taky bych šla do císaře pána :slight_smile:
A blondka se zasejc ozejvá aj na kobyle :grinning:
Karolajnkooo, těhulinko, moc zdravíím, jak je vlastně? Už povolily nevolnsti trošinku?
Zdravím pracující Ivču :slight_smile:
A lůůca zasejc šponuje tchýýni :grinning:
Kdepak je asi konec Věrušky? :grinning: :grinning:
A Bellinka??? Všeci kominííci semkáá, tady máte prááci teďkáá!!! a čtyřlíístky posíílajte a podkovy sbíírajte fšecii!
Tož kozéénky, mám dobrou nááladu, a taky máme s Džoníkem výročíí a ááá už jdu spáátiiii!! papapapapa
15. čer 2010 ve 23:10  • Odpověz
autor
A co naše Leňuleééé? Jak je mamino? Jak zvláádáš? Co hormonky? Co mlííčko?
15. čer 2010 ve 23:12  • Odpověz
Andrejko tak taky přeji krásné výročí.
Jinak ono to není ani tak o odvaze,není to odvaha ,ale síše opravdu velká touha přivést našeho broučka na svět přirozenou cestou,ale úplně riskovat nebudu,domluvím se ,ikdyž to mám tedy od mého neurologa schválené,že kdybych náhodou měla hodně těžký porod tak,že by mi třeba nakonec uspali a malého porodili císařem,ale z druhé strany,kdybych tu odvahu neměla ,tak dneska ani Vojtíška nečekáme,šla jsem už do vysazování léku od 20 let -25 let s tím,že je to riziko,ale že s těmi léky bych děti mít nemohla,protože bych automaticky riskovala jejich postižení,a to bych zase nerada,tak jsem šla do rizika raději já,a jsem ráda ,ikdyž to ťukám,že se to povedlo a dneska jsem bez léčby,ikdyž nesmím moc lumpačit,ať se to náhodou nevrátí.Snad už mám po těch 20 letech vše špatné za sebou a teď už si to budu užívat ve zdraví. :wink: .Zkrátka občas člověk do rizika musí jít ačím víc překážek má,tím větší je ta touha ty překážky překonat. :wink: .Krásnou dobrou noc.
15. čer 2010 ve 23:33  • Odpověz
Krásné dobré ranko všem,dneska především letí pozdrav našim snažilkám,které už brzy půjdou za další cestičkou,snad už opravdu poslední za mimískem.Takže jestli nás sluníčka čtete tak držíme pěstičky Alence,Belince,Manetce.
A taky naší Andrejce,Leontýnce ať se brzy cestičky za těmi našimi sluníčky vyplní. :wink:
16. čer 2010 v 07:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.