• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Taky letí pozdrávek naší Věrušce zamilované ať láska jenom kvete.A přijď občas hodit info jak se máš. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
16. čer 2010 v 07:16  • Odpověz
Jinak podkovičku nemáme ale semkám v dlaní každičký den pro štěstí malinkého plyšového čápa,ktereho jsme zachránili před vyhozením a on za to nosí štěstíčko. :wink: :wink: Takže teď posílá štěstí na dálku dál.
16. čer 2010 v 07:19  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Já dneska nemůžu spát, vždycky chrním až do 10 hodin a teď nic :frowning2: Já chču špááááááááááát :grinning: Kasi, pokud to není nutné, tak císař není to nejlepší pro miminko a zvládlo to tolik mamin před námi, tak proč bychom to nezvládly my :slight_smile: Dneska je plno podpůrných prostředků, co ti usnadní a ulehčí porod, že je to vlastně skoro brnkačka :grinning: Ale taky je dobré mít z toho trochu strach a být připravená na bolest, pak je člověk příjemně překvapen :slight_smile: Zdravím všechny, Věrku, Belku, Andrejku, mimochodem s blicím obdobím je to lepší, Marky a všeeeeeeeeeeeeecky kobylky a hříbátka a oslavence a neslavence :slight_smile:
16. čer 2010 v 08:53  • Odpověz
Ahojki Jani ,já se normálního porodu určitě nebojím,jen jsem musela pro to abych mohla rodit normálně zajistit podklady z té neurologie,protože v porodce chcou být krytí ,kdyby se náhodou vyskytly nějaké zdravotní problémy,ale já věřím,že za těch 20 let už to mám vybrané a ,že se snad už tyto zdravotní problémy nevrátí. :wink:
16. čer 2010 v 10:19  • Odpověz
Teda to je luxus spát do 10 hod ,já jsem ráda jak za noc naspím tak 4 hodiny.
16. čer 2010 v 10:20  • Odpověz
Kasi, já ani u Kuby neměla problém se spaním :wink: Měla jsem v noci poslíčky a klidně jsem se přetočila na druhý bok a spala jsem dál :grinning: Ty už se chystáš na porod a tak to spaní stojí za prd, já furt říkám, že ten poslední měsíc stojí za prd :frowning2: Alespoň už nemáš ty vedra. mě sice chybí, ale vím co to je, takže si dopřej chladníčko :slight_smile:
16. čer 2010 v 10:50  • Odpověz
To jo ty vedra mě zabíjeli,teď je tu kolem 20-25 stupňů ,to je akorát.
16. čer 2010 v 10:58  • Odpověz
Ideální by byl tento víkend,Peťa má volničko,tak by to mohlo klapnout,ale ještě se neotvírám,ikdyž dneska jsme se snažili tomu pomoci ,tak uvidíme co se zítra v poradně dovím nového.
16. čer 2010 v 11:00  • Odpověz
Jinak Alfi pro pobavení,včera u snídaně mi v porodnici vykládali 2 paní jak tm bylo veselo 2 dny zpátky ,kdy tam přiletěla cigana s dcerou ,která podle všeho měla porod spojený taky se zánětem slepého střeva,které ji museli vzít a cigana prohlásila,že podá na nemocnici žalobu ,že jí vysterilizovali slepé střevo bez jejího vědomí. :grinning: :grinning:
16. čer 2010 v 11:16  • Odpověz
Hezký den berušky :wink: Nějak nestíhám mám toho nějak moc :frowning2: Holky pořád jsem si říkala kolik mám pro malého věci a ono ejhle už nám chybí bodýčka mám bud malé nebo moc velké ale naštěstí jsem našla paní s Havířova a koupila 3 bodyčka jedny tepláky a jednou tričko dlouhý rukám vše za 110kč tak to jde.
Kasi s tou cigánkou jsi mě pobavila :grinning:
Andrejka žije baráčkem moc ti to přeji :slight_smile:
Máji tak co včerejší oslava želatina ztuhla :slight_smile:
Jani ahojda :wink:

Zdravím zbytek kobylek Belíška,Věrušku,alenku,Katušku,Ivušku prostě všechny kobylky maminy těhulky a snažilky :slight_smile:
16. čer 2010 v 15:00  • Odpověz
No mě to taky pobavilo,tak nestiháte,no já až se Vojtíšek narodí už asi taky nebudu mít moc času nějak pisinkovat pravidelně. :wink: :wink:
16. čer 2010 v 15:24  • Odpověz
No jo Honzulka roste jako z vody. :wink:
16. čer 2010 v 15:25  • Odpověz
Ahojda všem. Zdravíme s Matýskem všechny kobylky a hříbátka :slight_smile: U nás je všechno pořád při starém. Malý krásně spinká, pije z flašky a když má náladu, tak i z prsíčka :wink: máme skoro 3,5 kg a rýma povolila. Bohužel má ještě ten hnusný hustý soplík v krčku a ten pořád nejde ven :angry: A kvůli němu hodně blinkáme :angry: :angry: :angry: Jinak jak říkáš ty Luci, taky máme problém s oblečením. Něco je nám už akorát, ale zbytek pořád dost velký. Toš hodně pereme :sweat_smile:
Kasi už jsme drželi palečky, že rodíš a ty zase doma?! Nototok! :grinning: Třeba o tom víkendu :wink:
Karolko už začínáš mít trošku bublinku na tom plochém bříšku :slight_smile:
Andrejko sluníčko, tak už bude to velké stěhování na baráček? Já jsem na baráku vyrostla a vždy když mám časek, tak ráda jedu domů :wink: Na bytě je vždycky těsno a ta volnost tu hrozně chybí že? :confused: ,
Věruško zamilovaná, jakpak je?
Ali držíme palečky! I ze zamrazených spermií může být krásné mimčo :wink:
Belíšku už jsi začala bodat první včelky?
Monči Adélka už je velká slečna :slight_smile:
Luci, tak zítra bude pro tchýni trošku šok co? :grinning: Doufám, že nám přijdeš poreferovat pocity z jejího překvapení :grinning:
16. čer 2010 v 16:19  • Odpověz
Taky jsem zvědavá na zítřejší reakci,no koukala jsem do propouštěcí zprávy a podle ultrazvuku máme posunutý termín na 2.7.,podle PM 1.7.,no a mamča a Alfi říkala ještě jedna bouřka a Vojtíšek je na světě,ségratipuje 29.6. no hlavně aby to Vojtíšek stihl do 7.7 to přiletí na týden ségra,tak ať už teta vidí Vojtíška. :wink:
16. čer 2010 v 16:25  • Odpověz
Taky myslím stále na naši Belinku,a Alenku jestli už píchají včelky. :wink:
16. čer 2010 v 16:26  • Odpověz
Leňulko, ahojky, je super, že přijdeš zahlásit, jak se máte dobře :slight_smile: Vím, že všechny maminkly toho mají hodně a praculky ještě víc, tak to tu osiřuje :unamused: Ale co, ještě počkáme až Kasa odrodí na další bouřku a pak hurá na dovolené, koupalistě a jiné hřiště, sem tam na kobylu :grinning: Kasi, neplánuj, ono to stejně nemá cenu, až uzraje tak upadne,. do vánoc budem porozený obě dvě :grinning: Ty teda určitě a já se nechci rouhat, jsem tohle těhotenství dost pověrčivá :wink:
16. čer 2010 v 17:25  • Odpověz
Mamča teď taky jak jsem ji říkala,že mám posunutý termín na 2.7. tak říkala,že snad do vánoc to stihneme. :grinning:
16. čer 2010 v 17:33  • Odpověz
Už se těším až budeme kočíkovat a hlavně se těším až jednou podnikneme mega srazík se všemi dětičkami,takový sen budoucnosti.
16. čer 2010 v 17:34  • Odpověz
Já už se taky těším na kočíkování, bo tu moji bandu nedokážu dostat ven a samotné mě to nebaví :angry: No nic, vypínám stařenku počítač a jdu klimbat k televizi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2010 v 19:05  • Odpověz
Taky nemůžu dostat Peťu moc ven,ale prý kočíkovat s námi bude.Taky se už půjdu pomalu natáhnout a nachystat na zítřejší kontrolku.
16. čer 2010 v 19:10  • Odpověz
Hezký den kobylky moje :wink: Nějak nestihám jak píše Janička máme toho mi maminky a pracující nějak moc, ale já si nestěžuji jsem nevyspaná ale štastná za Honzulu a Petulu :slight_smile:
Kasi můj manža taky slíbil že bude se mnou jezdit s kočárkem a zatím jezdím sama nebo s Pétou ale mi to neva já si to vození užívám. Když chci jet autem k rodičům nebo někam do obchodu tak to ochotně jede :slight_smile:
Leni malý roste jako z vody já jsu zvědavá na Honzulu kolik přibral v úterý jdu na převážení tak jsem zvědaná. Já mám pořád strach že mu to mlíčko nestačí někdy se napije a 3hodky spí a někdy by pil aji 5x do hodky :frowning2: Musím vydržet do úterka :wink:

Zdravím zbytek kobylek moc na vás všechny moc myslím :wink:
17. čer 2010 v 09:15  • Odpověz
Dobré ráno dupky :slight_smile: Kasi, ať kontrola dopadne na výbornou a Vojtíšek se pořádně ozývá :slight_smile: Luce pevné nervy s tchýní :grinning: Jinak všechny zdravím a moc na vás myslím :slight_smile: Asi skončilo moje ranní vyspávání do 10, bo jak vykopnu dítko do školy, huž nemůžu spát :wink: Mám zpátky ranní nevolnosti, ale už to není tak hrozné, jak předtím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2010 v 09:16  • Odpověz
@luca4 neboj, to mimíska dělají, na tohle si ze začátku stěžují všechny kojilky :wink: Moje kamarádky co kojily rok, taky říkaly, že někdy mimísko vydrželo a někdy se neumělo dosytit. Hlavně přes den nenechávat vyhladovět , kojit fakt s nejdelším intervalem 3hod, bo pok se neumí dofutrovat. Jo a mě říkala známá, že když malý chtě po 10minutách znovu, tak ho přiložilo k prsu co pil předtím, ať si vytáhne zadní mlíko :slight_smile: Tak kojení zdar :slight_smile:
17. čer 2010 v 09:19  • Odpověz
Kasi at ti dopadne kontrola na jedničku :wink:

Jani ahoj tak zase tě trátí ranní nevolnosti :frowning2: Já je měla ještě v tom 25týdnu nebylo to už tak strašné ale někdy jsem málem nestihla doleten na wc :frowning2: Kojím pořád když má hlad tak mu dám ale někdy si říkám jestli mu to stačí :frowning2: A prdíky ty nám dávají taky zabrat hlavně ráno potom se vykaká a pak kaká ještě tak 3x. Včera kakal 4x za celý den ale ráno trpěl a pak mu bylo dobře :wink:

No nic jdu se připravit na tchýni za chvilku dorazí :slight_smile:
17. čer 2010 v 09:52  • Odpověz
Ahojky kobči
máme s Madlenkou své dny :frowning2: já ms a docela fuj a Mája protivka už třetí den z neznámých důvodů :slight_smile: takže chovám a dělám opičárny to je má náplň dne :grinning:
Lůco bezproblémové prožití návštěvy přeji :wink:
Karolko však kočár bude co nevidět.Jaký máš vyhlídlý?
Leni Kasi ahojky
Nedočítám,dítě nedovoluje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Všecinky zdravíme ikdyž bulíme :slight_smile:
17. čer 2010 v 11:56  • Odpověz
Hoklky slyšeli jste tu ránu to mi spadl kámen ze srdce tchyně je z malého nadšená :wink:
17. čer 2010 ve 12:19  • Odpověz
Petruš ahoj tam malá je protivka nerostou jí zuby :confused:
17. čer 2010 ve 12:19  • Odpověz
Ahojki ,tak nejdřív Luci gratulka ke tchyni,vidíš takový strach si měla a nakonec zbytečně. :slight_smile: :slight_smile: To je super.Já myslím,že snad jen nelida nevyměkne když vidí mimíska. :wink: :wink: :wink:
Peti vydrž určitě to Majdalenku přejde,třeba se už opravdu hlásí zoubky.
Jani tak ať nevolnosti brzy odejdou.No já na kontrole vše v pořádku,akorát cesty ještě zavřené,tož uvidíme kdy se Vojtíšek ozve.Snad to stihne do 7.7. ,aby si ho užila i teta Lucka,jak přiletí ze Skotska. :wink: :wink:
No nic jdu dodělat obidek ,už mám hlad.
17. čer 2010 ve 13:10  • Odpověz
Luci, tak vidíš, táááákový strach, ale asi byl oprávněný :slight_smile: kasi,, přesně vím co cítíš, já byla v 7měsíci na porod a pak jem z každého KTG odcházela jako ty, cesty zavřené, ještě to nebude. :wink: Ale ono bude, neboj :grinning: Peti, to je pech, jak malá brečí a mi nevíme proč. :frowning2: Kočík ještě nemám vybraný, já vcelku vím co chcu, takže jsem v klidu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jen doufám, že tvoje proroctví, že to bude holka se potvrdí, bo Antonína nechcu :angry:
17. čer 2010 v 15:26  • Odpověz
A proč nechceš Jani Toníčka. :grinning: .
No jinak doufám,že na sebe nenechá Vojtíšek dlouho čekat.Uvidíme za týden. :wink: A jaký máš vybrané kočárek.
17. čer 2010 v 17:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.