• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jé, já jsem tady dneska první :grinning: Že by Kasa rodila? Ale nebyla žádná buřina :wink: No snad je všechno v pořádku :slight_smile: Tak vás všechny zdraví, osiřelé dítě kobylince :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2010 v 10:25  • Odpověz
Kaša nerodí,ale musí držet pěstičky taťkovi Peťovi i s Vojtíškem,právě začal před pěti minutami dělat opraváky z češtiny. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad to zvládne.
18. čer 2010 v 10:35  • Odpověz
Tak to musíte :slight_smile: Já mu držím taky :wink:
18. čer 2010 v 10:53  • Odpověz
Právě volal má zkoušku úspěšně za sebou,postoupil do maturitního ročníku :slight_smile: :slight_smile: jupííííííííí,musím ho hodně podporovat,aby se na to teď nevykašlal,byla by to škoda. :wink: :wink: .
Co dneska podnikáš.Já se jdu odpoledne jestli nebude pršet kouknout na slavnosti obvodu Ostrava-Jih se sestřenkou a neteří. :wink: :wink: .Teď vařím a uklízím. :wink:
18. čer 2010 v 11:33  • Odpověz
Ahojky, načuhuju co ta rodička. Dneska je tak divně venku a tlak na prd, je mi zvláštně, brněj mě nohy, potím se jak dveře od chlíva :slight_smile: , mamce je taky blbě, tej se zas motá hlava, sanitky nestačej lítat.
A to maj přijít ještě bouřky, takže Kaši, dneska by to šlo :sunglasses: Taťka zmáknul češtinu, tak ještě Vojtíka k tomu a je super den.
Co ostatní? Musím překliknout na předchozí strááááánku. Tak papapapa :dizzy_face:
18. čer 2010 v 11:45  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem se dočetla, že jsem sterilizovaná a to slepě, jako ta cikánka :grinning: , no tak já teda taky podám žalobu, to by mě nenapadlo, kolik mám holky chtít? Asi v milionech ne, když už? :sweat_smile:
Lůca přežila tchýni a čekám teda románový příběh, jak to probíhalo, jestli měla šok bo to věděla, zda se nedivila, že syn má dítě, když nemoooože. No trošku to mušíš vylíčit :dizzy_face:
Karolka rodí brnkačkou s podpůrnejma lékama :grinning: , škoda, že u nás ty podpůrný nedávaj, ale to jsm easi jediná porodka na světě, že?
Věruška makčí, ta na nás nemá čas, furt robí tesáky, maximálně napíše, že strčila těsto do pece a peče zuby a má se prostě krááááásně.
Jdu spáchat něco se stehnama kuřátkovejma, ale nevím co, jsou tu rajčata a sý, tak to smíchám a bude :slight_smile: .....srajda možná :grinning:
Jo Petjunoooooo, napíšeš Mája protivka už tři dny a já na to furt čumím, jaká jsem jako protivka tři dny a jak to souvisí s Tvou mrchou, omg a ona tak nazývá asi dítko, no to se mi málem mozek zavařil, než jsem na to přišla.

A želatinááááááááááááááááááá, ta ztuhla a dortík byl luxusní, doporučuju všem vyzkoušet!!!
18. čer 2010 v 11:55  •  1 dítě  • Odpověz
Tak hoď receptík ať můžeme vyzkoušet.
Dneska s porodem raději počkám do zítřka,Peťa jde dneska s klukami z práce na pivo,a taky zapít tu zkoušku,ikdyž říkal,že bude pít s mírou ,kdyby náhodou se něco dělo,ale záleží s jakým Mírou. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .A dneska si to pivko opravdu zaslouží. :slight_smile: .
18. čer 2010 ve 12:32  • Odpověz
Jinak myslím ,že bys je měla taky žalovat a chtít miliony,. :grinning: :grinning: :grinning: ,protože sterilizovat slepáé střevo ,to není jen tak. :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz
Máji ahojky :slight_smile: To je fajn, že želatina ztuhla, bo by to byl přírodní úkaz, že by neztuhla :grinning: Mě u porodu opíchli čípek a hoďku jsem nevěděla, že rodím, takže fakt si nemůžu stěžovat :slight_smile: Kasi, já nedělám nic, bo mě píchá v podbřišku a tvrdnu, sice né moc, vždycky tak na 5 minut asi 6krát denně, teda i snocí, ale je to dopbrý důvod lenošit na gauči :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak Péťovi blahopřejem , jen tak dál :wink: Tu se zase páchá kuře, já měla koprovku, mňam, ale knedlíky mi nějak nechutnaly. Tak nevím, čím to je, ani nutela mi nechtná, ani šokoládka :frowning2:
18. čer 2010 ve 12:35  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Zdravím kobylky! Letecky jsem vás prolítla, tak jsem ráda, že je vše OK :slight_smile:
Andrejka staví, Kaša je ještě celá :confused: - tak hodně štěstí k porodu!!!! Lůca přežila tchýni a tchýně je nadšená :sweat_smile: Co víc si přát? Nadšených tchýní není nikdy dost! Ta moje taky byla, ale jen pár dní. Do doby, než zjistila, že by mohla být zapřažena. Tak raději nadšení rychle vyprchalo a nastoupila celoživotní únava :wink:
Karolka se nám kulatí a už neblinká :slight_smile: Držím palečky, ať bříško už tak netvrdne a na ultrazvuku je vidět pipinka :sweat_smile:
Mně taky tvrdlo břicho, tak od šestého měsíce a zakázali nám sex :sweat_smile: - jaká škoda! :grinning:
Marky potíž s prací.... Drž se, holka! Ať už si můžeš taky konečně užívat malé. Rychle to utíká!!
Petjúnka s Majdalenkou mají malé trápení :frowning2: , ale zase bude líp!
Věruška je zamilovaná :slight_smile: Jen tak dál a s ničím neotálet :grinning:
Zdravím prostě všechny maminky, snažilky, těhulky!
A co naše Bellinka? Plánuje se už něco?Štítka už je lepší, že?
U nás nic moc nového. Snad jen, že nakonec má ségra po podrobném vyšetření krve zjištěno, že srážlivost dobrá, takže ten heparin byl asi zbytečný... Ale doktory zaráží její stále zvýšené leukocyty, nicméně je to JEN zaráží, ale zatím se nepídí :unamused: Takže se čeká na zázraky, které určitě přijdou :slight_smile: Já tomu pořád věříííím.
Andrejko, kde máte ten baráček? Jestli to teda není tajný :wink: Držím palce, ať řemeslníci makaj!, tak jak mají, protože to je dneska docela rarita :confounded:
Mějte se zatím krásně! Myslím na vás, i když už tady skoro nepíšu. Až bude co, napíšu hned! :slight_smile:
Pááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
18. čer 2010 v 15:14  • Odpověz
autor
Ahoj babulenkyyyy, píšu bezprostředně po telefonátu, volala Kaša, je v porodce a už ji nepustěj! Voda odtekla a Vojtíšek musí tedy ven. Buď půjde sám do půlnoci, nebo mu pak už budou muset pomoct vyvolávačkou. A jak ten net zkresluje, bo Kaša má strašně příjemnej hlas :slight_smile: . Tož baby, držme teda palce :slight_smile:
18. čer 2010 v 15:55  • Odpověz
autor
Ahojda Marti, koukám, že jsi nakoukla.. co na to říct? a zvlášť na těhle stránkách? Odklonit se na jiné cíle? A jde to vůbec? Třeba čas něco nabídne.. Prostě držím palce. Já třebas na stránkách adoptivních mamin vidím i jiný úhel pohledu. Hlavně, ať je energie a úsměv, no.. Jináč baráček je ve Štěrboholech :wink: .
Karolajnku opíchali aj při porodu :sweat_smile:
Petjunko, panímáámooo, mrcha hnusná, no hlavně ať se už cysta nedělá. Musím pak juknout do albíka, jestli něco novéého nemááš s Majdulinkou.
Mája kuchtííí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tož nic novéého
18. čer 2010 v 16:05  • Odpověz
autor
Leňulko, co Matýsek? Pořád má rýbu? Brouček..
Lúco, dobrá zpráva, ne? Tchyně bude pomáhat, ne?
18. čer 2010 v 16:08  • Odpověz
Andrejko, moc děkujem za zprávičky, já to furt říkám, že od doktora se chodí, že se nerodí a za hoďku je to jiný :slight_smile: Tak to bobulka bude mít za chvíli po trápení a segra malého určitě uvidí :slight_smile: Andrej, děkuji moc, vím, že pro tebe to taky není jednoduché, podávat tyhle zprávy o druhých :slight_smile: Máš pravdu v tom co říkáš, ale někdy je těžké sebrat tu obrovskou sílu a vytrvat :slight_smile: Držím vám všem snažilkám, čekatelkám palce :slight_smile:
18. čer 2010 v 16:23  • Odpověz
Kobylky zdravím :wink:
Andrejko děkujeme za zprávičku vím je to těžké psát zprávičky o druhých ale ještě jednou děkujeme. Moc vás holky obdivuji že jste ten boj o mimíska nevzdali a pořád bojujete dál myslím ti všechny snažilky a vím že se jednou všechny dočkáte
:slight_smile: Marti ahoj jsem ráda že jsi nakoukla vím je to pro ségru těžké ale posílám jí hodně sil at vydrží a věřím že se dočká krásného mimíska :wink:
Kasi tobě moc držíme palečky at máš Vojtíška brzo u sebe :slight_smile:
Jani nechutná ti čokoláda čím to bude a máš chut aspon na kyselé :confused:

Holky návšteva tchyně byla super musela to vědět hned jak se malý probudil tak jsem se jí zeptala jestli si ho chce podržet tak řekla jasně a byla s něho nadšená pořád říkala že je krásný a strašně malinký. Pepík můj manža prej měl 4.90 a jeho brácha 4.50 tak to proto se jí Honzula zdál malinký :wink: Dneska mi volala a říkala nejez luštěniny a zelí atd. at ho nebolí bříško prostě se stará jsem zvědavá jak dlouho jí to vydrží :grinning:
18. čer 2010 v 17:10  • Odpověz
Kasa je od 14.hod. v porodnici,odtekla ji plod.voda, zatim je v klidu, spi, cekame pomalu kdy se Vojtik,vykuli.Drzte Petce i Vojtikovi pesticky. Ja si odskocil na chvili domu. Cauki , Komar . P.S: fotecku vlozim . :wink:
18. čer 2010 v 17:44  • Odpověz
Komáre díky za info moc držíme palečky at to má Petra brzo za sebou a má v náruči Vojtíška co nejdříve :wink:
18. čer 2010 v 17:50  • Odpověz
Dekujeme s Kasou Vam vsem za drzeni palecku a psychickou podporu :grinning:
18. čer 2010 v 18:13  • Odpověz
autor
Tož Kašiiiii, Vojtííškuuuuuuuuua Péééťo Komááre, držte séééééééééé!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. čer 2010 ve 21:06  • Odpověz
Kasi držím palečky a přeji ti rychlí a bezbolestný porod.A at už máš Vojtíška u sebe a dělá ti jen radost.
18. čer 2010 ve 21:12  • Odpověz
Také posíláme té těhulce, co se stane za chviličku maminkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , hodně sil, je to zázrak, fakt!!! Kaši drž se, vidím, že zásoby v předporodním jsou značné, noťas, voda, chleba, časák, konvice s kdo ví čím povzbudivým :wink: a hlavně si nezapomněla pupíček :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: Čekáme na Vojtíka, Komár si dá to píííííívo až po půlnoci, vlastně celej sud!!!
18. čer 2010 ve 21:57  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Majkýý, ahooj beruško, jak je? Pořád volno? Užíváš si konečně pořádně malé každý den, co?

Tak holky, Kaša ještě nic, teď jde zkusit usnout....
18. čer 2010 ve 22:42  • Odpověz
Ahoj děvčata, Kaša je večer stále v pohodě, Vojtíškovi se zatím ještě nechce ven , mrská sebou stále stejně. Já se jdu natáhnout a nabrat sílu k porodní asistenci. Komár :slight_smile:
18. čer 2010 ve 23:45  • Odpověz
autor
kobylenky, na skok, bo pádím do školy na zkoušky. Kaša psala v 6 ráno, že už jí pomáhají, zatím kontrakce byly malé, v noci i trošku spala..
19. čer 2010 v 07:35  • Odpověz
autor
aktuálně: :slight_smile: porodní cesty zavřené, vkládaj tabletky na vyvolání. Porodila jen její kolegyně na pokoji :slight_smile: letííím, až se vrátím, sand užb to bude :wink:
19. čer 2010 v 07:45  • Odpověz
Kaša rodí ty brďo, teda Kaši táhne se to už od včerejška, tak snad už to bude brzo za tebou a Vojtíšek vykoukne každou chvilku :wink: :wink: :wink:

Opět musím reagovat na Máju, teda ty máš schopnosti, jak to děláš s tou Kašou, ty jí to předpovíš a buch je v porodce :confused: :grinning:

Luci to je super, že je to s tchýní na tak dobré cestě :slight_smile:
19. čer 2010 v 08:29  • Odpověz
Ahojky, tak Vojtíšek se ještě šlechtí, aby byl fešnej na tej cestě ven, doufám, že se vyšlechtili i rodičové :slight_smile: To bude setkání, jééééééééééééééééé, jak já vím závidím.
Mončo, to ne já, to kaša je poslušná a jak přikážu, tak balí a odjíždí směr porodka :grinning: Aspoň někdo mě poslouchá :wink:

Andrejka už deset minut zkoušená, za hodinku znova a pak hurá s jednuškama domů a pohodička. Ani nevím, jestli pofrčí na chajdůůůůůůůůůůůůů.
Dítě prudí, jdu ho uklidnit, asi půjde do pelechu zasejc. Tátu máme opět v práci, to bude peněz, už chystám hrábě :slight_smile:

Hezkou sobotu, pokud možno bez deštíků.
19. čer 2010 v 09:11  •  1 dítě  • Odpověz
Zdravím všechny kobylky :wink:
Vojtíšek se ještě šlechtí jé ten bude krásný :wink:
Máji nevím čím to děláš ty poručíš a mi tě posloucháme já tě taky poslechla a šla rodit a Kasa to samé :grinning: Já se nedivím že dítě prudí při tom hnusném počasí :frowning2:
Andrejka je zkoušená držíme palečky , ale ona je holka šikovná tak zvládne ja jedničku :wink:
Moni ahojda s tchýni je to na dobré cestě zatím nejsou žádné blbé keci s její strany snad to tak zůstane :slight_smile:

U nás máme dneska velké slavnosti Havířov v květech pojedou měste nazdobené vozy květinami a různé atrakce. Péta tam bude vystupovat v 16 odpoledne tak jí tam povezem jsem zvědavá bude vystupovat celá její třída budu to točit pokud na ní hezky uvidím :wink: Snad jinm nebude pršet. Musím letět malý se nějak ozývá asi má hlad
19. čer 2010 v 10:16  • Odpověz
Tak vyzkoušejte, zamlsejte si při neděli, jestli se stačí uležet :dizzy_face:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=84305#diskuse

Andrejka nepíše, jak dopadla, Kaša rodí bo nerodí? Nic nevíme, omg. Tak si vyčkáme.
19. čer 2010 ve 14:40  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.