• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj kobylenky kukám že se tu asi rodí tak Kasi pevné nervy a at je Vojtíšek brzy na světě.
19. čer 2010 v 15:55  • Odpověz
autor
:ahoooj kobylkyyy :slight_smile:
jsem zpět na chajdě, ještě jsme se stavěli na obídek v naší svatební hospodě, za odměnu, bo mám opravdu dvě jednušky, no radost mám, to nepopírám,. A konečně klid, až do října zase..
A teď to nejdůležitější.. Kaša stále 2 v 1, co dvě hoďky monitoring Vojtíška, moc vás zdraví, je holka statečná, bo si vůbec nestěžuje, a přitom už samozřejmě konktrakce má, bo stále vyvolávaj. Prý až 72 hodiny po odtečený vody čekaj, než by šli do císaře. No holka bojuje, no, ale píše, jekoby se nechumelilo..
19. čer 2010 v 16:18  • Odpověz
autor
Monči, ahojda :slight_smile: . Se nediv tý Máje, bo je to čarodějka čarodějná do blondky jen zakuklenáá :grinning: :grinning: To se to pak předpovídá, vezme skleněnou kouli a jede.. :grinning: Jak se mááte s Adélkou a velkým bratrem Kristiánkem?
Leontýnko, co u Tebe nového?? Jak testy, vše ok?? Kdy budete vědět výsledek schválení?
19. čer 2010 v 16:22  • Odpověz
Andrejko nemám volno.Do konce měsíce ještě dělám a musím sehnat něco jiného.V pondělí se pujdu zeptat naa práci pokojské tak uvidíme.Jinak jsme ted přijeli z bazénu co jsme bily z malou Adélkou.
19. čer 2010 v 16:43  • Odpověz
Ahoj Andrejko moc gratuluji ke zkouškám a za 1no to je perfektní :dizzy_face:
Jinak já čekám na tátu ten nám přifrčí příští sobotu apak ve středu jedeme do Brna a tam uvidíme co z nich vyleze,měli by jsme se jet domluvit hlavně na věku dítěte tam nám to nejvíce troskotá a schválení prý u nás není problém.
Kasi ty si to tedy ted pěkně vychutnáváš tak se drž.
19. čer 2010 v 19:08  • Odpověz
Ahojka kobylky musím se taky ohlásit po delší době nejprve držíme se Sophinkou palečky Kaše a Vojtíškovi ať jim to draní se na svět netrvá moc dlouho. Já nemám vůbec čas, už mám taky po zkouškách, semestr uzavřen a odevzdala jsem 80ti stránkovou bakalářskou práci a v září mě čekají státnice přesně 3.9 v 10 hod. a pak ještě 2 roky na Mgr.
Máme trable s maličkou byla dušná ma zatím obstrukční bronchitidu a silnou alergii asi na pyly z břízy, takže si musíme foukat 3 x denně dva vdechy berodualu a 2x denně ecobec a ještě měla teď 3 dny prednisonové čípky a musí brát dlouhodobě sirup ketof, byla u toho hhrozně zahleněná a nemohla dodechnout ale je výborná i při potížích krásně spinká a taky jsme před 14. dny měly šestou nemoc (tři dny 40 teploty a pak výsev), takže hrůza. ale už je to lepší už dýchá volněji, má to asi po mém taťkovi ten to jako dítě taky měl ale v pubertě se mu to ztratilo tak hlavně ať se jí to ztratí musíme vydržet do pšti let potom může dostat protipylovou vakcínu ale dříve né.
Moc zdravím Majký a Adélušku- máte krásný fotečky, my jsme v bazénu ještě nebyly, ale jedem na tři týdny do Chorvatska do caravanu máme to doporučený z alerga a já pro ní obětuju všechno.
Adrejko jsi šikulka a codomeček? Máš fotečky?
Zdravíme taky Honzíka s Lůcou a Petjunku s Majdičkou a Leňulku , Týnku a prostě všechnyyyyyyyyyyyyyyy :wink:
19. čer 2010 ve 20:52  • Odpověz
autor
Berušky, protože usínám, jdu rychle zahlásit... poslední zprávy jsem měla cca v 8 večer, a nic nového nebylo. Měla tam Péťu a poslouchali " Plavce" :grinning: . Asi aby Vojtíšek rychle vyplaval. Do té doby ale bohužel byla Kaša zavřená, a prej sem tam kontrakce.. No, držme palce dál, já bych smnad radši už toho císaře, to jsou nervy toto.
Hani, ahojda, tak to taky gratulka k odevzdání bakalářky..mně zbývá jen rok do magistra, ale Tebe obdivuju, protože já bych to s mimčem nedávala, já měla mezi bakalářem rok pauzu a šla jsem do toho spíš abych nemylsela jen na dělání mími.. Teda se Sophinkou je mi to líto, to je hrozný, určo je to nervy drásající, když zrovna špatně dýchá. Moc držím palce.
Majký, já myslela, že už jsi bez práce. A jak je na tom Zdenda? On podniká a nedaří se? Bo jak to vlastně je?
Leontýnko, ať Ti to rychle uteče do příští soboty :slight_smile:
Karolajnko, Luco, já nemám problém se radovat s miminkama dalšíma, jasně, že to píchne, a někdy sakra hluboko, ale to je starý téma..Prostě, já už nikdy rodit nebudu, no.. hodně slz, ale musí se vidět i jiný úhel pohledu.. Na sztránkách o adopci jedna holčina napsala, že je ráda, že neporodila, bo když se dnes dívá na svou holčičku (adoptovanou) rve jí srdce představa, že by jí měl někdo jiný...
Tož kočky dobrou.. Snad bude třeba ráno Vojtíšek už v pořádku venku.
19. čer 2010 ve 22:51  • Odpověz
Nazdárek děvčata, u Kaši nejsou bohužel žádné razantní změny,nálada malinko poklesla, ale je statečná. Už je na předporodním přes 30 hodin, nitrožilně dostává antibiotika, večer jí opět dají nějaké léky na podporu otevření, bolí ji celý člověk, ani moje masáže nemají velký efekt. Včera v noci spala asi 2 hoďky, dopoledne taky trochu, dnešní noc to asi bude horší. Jinak ozvěny kontrolují každou hodinu, monitoring co 2 hodiny, Vojtíšek je v bříšku vpohodě a stále se mrská. Moc Vás všechny pozdravujeme a Vaše podpora je velmi posilující, za což moooooc děkujeme. :slight_smile: Přidal jsem zas dvě fotečky: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/kasa/album/mozna-jsme-se-dockali/5298634.
Přeji Vám všem hezkou dobrou nocku a jak bude něco nového zas se ozvu :wink: . Komár.
19. čer 2010 ve 23:27  • Odpověz
OMGGGGGGGGGGGG, ta Kaša je ještě celá, no co s ní, do porodky jsme ji nahnaly, ale možná jí neřeklyyyyy, že má poroditi :confused: Tož Kašo, Vojtíšku, já mávnu a.........................ať už je Vojtík venku. Se nemůže šlechtit tolik dní, holčičky mušej bejt hezčí jak chlapi, to stačííííííí Vojtííííííííííííku :wink: Pak bys nesehanl ženskou, všechny by byly škaredky...
Stejně maj chlapáci kolkrát hezčí rty a delší řasy jak holky, cooooooooooooo :sweat_smile: ?

Jináč teda Sofinka takhle trpí, to je děs a co teprv mamča, že? Já bych asi zcvokla a neusnula ani na vteřinu. Ale zase když má máááááááááma léééékárnu :slight_smile: , tak ví co a jak, to jest pravda.

Andrejáááááááááááááááááááááá šrotka zase biče, to je hrůůůůůůůůůůza, ta má snad mozgovnu jak něco strašně velkýho :confused: , neznám přirovnání.

Adélka už plave, taky by jsme plavaly, nemáme za co, je to drahý jak mrcha, tak si plav :confused: me jen doma ve vaně :slight_smile: Vlastně by to stejně teď nešlo, když musí bejt bez dětí, bez lidí a v teple. :wink:

Tož čekáme na porodění a já si jdu sesumírovat bááááágl do divadla :grinning: Jedu totiž ven, aby jste rozuměli, tož mám i kráááááásnou žlutou nepřehlídnutelnou plááááštěnku :sunglasses:
20. čer 2010 v 07:43  •  1 dítě  • Odpověz
Nová zpráva od Kaši: Budou jí dnes dávat ještě dvakrát tabletky na kontrakce a pokud se porod do večera nerozběhne tak půjde rodit císařem s lokál.anestezí, ať tam můžu být s ní. Zatím jsou oba v pořádku a v pohodě. Tak doufáme, že budeme konečně Vojtíška nejpozději v noci držet v náručí. Moooooc se těšíííme :grinning:
20. čer 2010 v 08:46  • Odpověz
autor
bréé rááno,
mi pípla sms, ale tady už byl Komár, takže info na kobylce je aktuální. Tož bojujeme tedy dále :slight_smile: :slight_smile:
Mája balí do teáátru, místo do lodiček leze do pláštěnky :grinning:
kobylky všem hezkou neděli a snad tedy Vojtíšek bude narozen 20.6.2010! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. čer 2010 v 09:01  • Odpověz
Ahoj kobylky, přeji krásnou neděli. Hlavně zdravím Kašu a přeji hodně sil, ať již má v náručí brzy toho svého broučka. Luci to je super, že ti to dopadlo dobře s tchyní, ale to se dalo čekat. Malý je fakt andílek.
Jinak já jedu zítra do caru na kontrolu, na ultrazvuk a to nepříjemné vyšetření, no a snad do 10 dnů už by mě měla čekat punkce. Mám trochu obavu z těch zmaražených spermií, ale snad to dopadne dobře. :slight_smile: .
20. čer 2010 v 10:44  • Odpověz
autor
takže tabletky na vyvolání nezabraly, Kaša stále zavřená, za chvilku dostane kapačku oxytocinu a jestli ani toto nepomůže , snad bude ten císař. Teda holky rodičky, obdivuju vás, fakt. Jinak, prej za to může Alfi, bo neposlala ještě jendu buřinu :grinning:
Alenko, myslím, že rozmražená spermie, už jen tím, že se rozmrazila znovu k životu, ukazuje svou životaschopnost, držím palce, hlavně zítra!
20. čer 2010 ve 12:03  • Odpověz
Hezké odpoledne kobylky moje :wink:
Andrejko tak zkoušky dopadli dobře jsi šikulka. díky moc za zprávičky ohledně Kasi moc na ní myslím a pořád si říkám at už to má za sebou a má Vojtíška u sebe :slight_smile:
Alenko ahojda na zítřek tfuj tfuj tfuj at UTZ dopadne na jedničku a brzo je punkce mražené spermijky at se zakousnou do vajíček a ty jsi jdeš pro své bublinky :wink: moc na tebe myslím :wink:
Hani malé je mi líto moc na vás myslím a posílám hodně sil :wink:
Marky taky nakoukla držím palečky at práce pokojské výjde vím že budeš zase málo s malou ale když člověk potřebuje penízky tak co se dá dělat. Malá si byla zaplavat už se těším jak pojedem všichni do akvaparku moc mi ten bazén chybí :frowning2:
Mája jede za kulturou ve žluté pláštěnce jé já chci fotečku :sweat_smile:
Leontýnko ahoj moc bych ti přála co nejmenší mimuško budu držet palečky at se vklidu dohodnete :slight_smile:

Kasi moc na tebe myslím a posílám hodně sil :wink:
20. čer 2010 v 15:22  • Odpověz
autor
KObylenky! Vojtíšek je na světě!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
POdrobnosti vůbec nevím, vložila to na facebook nějaká jejich kamarádka, asi před 10 minutami.. Prý další zprávy až od taťky, až se vrátí večer z porodky :slight_smile:
20. čer 2010 v 17:22  • Odpověz
autor
asi před půl hoďkou jsem měla ztracenej hovor od kaši, jsem to neslyšela, takže myslím, že Vojtíšek bude tak hodinu na světě :slight_smile:
20. čer 2010 v 17:31  • Odpověz
autor
tak tedy "ahoj jmenuji se Vojtíšek Krejčiřík a mám 2900g a 50cm. a narodil se v 16.15. císařem Kaše a KOmárovi, zdravíme všechny" ... tož my takééé KOmááre, Kašii a VOJTÍŠKU :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. čer 2010 v 17:36  • Odpověz
Máji ten bazén není drahý.Mě a Zdendu vyjde na 2 hodiny 240 hodin.Děti to mají zdarma.A neboj nejsme tam pořá snažíme se tak jednou do měsíce.Malá je tam spokojená a tentokrát i kopala nožičkama,smála se a dokonce i cákala.Už věděla kam se jede a doma jí dávám do vaničky nebo když byly ted ty pařáky tak na balkon do bazénku.Nechci aby se bála vody.Jinak pujdeme ted ve středu jí píchnout uši no my teda jááááá.
Jinak Andrejko Zdenda práci má,ale má šéfa kterej jim neplatí tak jak má ve výplatní termín.Kluci by jinak odněj odešli ale není kam.Tak jsou rádi že aspon něco mají.Byla jsem se zeptat na tu pokojskou a nic.Jsem z toho čím dál víc na prášky.Konec měsíce se blíží a já pořád nic nemám.
Taky jinak posílám velké blahopřání Kase a Vojtíškovy.Ty jsi teda dal mamince zabrat.Přeju hodně zdravíčka a štěstíčka.Mám až husinu.
20. čer 2010 v 17:44  • Odpověz
Jé já jsem úplně zapoměna na Haninu.Hani je mi malí Sophinky moc líto.Takhle malinká a takhle už nemocná.
20. čer 2010 v 18:08  • Odpověz
autor
Tak kobylky, my valíme na Prahu a zas do raboty. Majký to je taky na houby s těma soukromejma firmama a zvlášť v místě, kde je málo práce. To je mi líto, to jsem něvěděla. Ty to ale přežiješ bez újmy, já bych se už složila, držím palce!
Alenko, zítra tfuj tfuj tfuj.
Luci, jdu ještě nakouknout k tobě do albíka a musíme frčet.. Tak berušky papa, zase se ozvu. Ahooj
20. čer 2010 v 18:09  • Odpověz
Tak konečně je Vojtula na světě hurá :dizzy_face:
Andrejko dobře dojedte a zítra pěkně pracujte ,já teda pondělky nenávidím.
Alenko na zítra hodně štěstí.
Luci taky bych chtěla co nejmenší ale...........

Tak se tu mějte jdudo hajan.
20. čer 2010 v 19:41  • Odpověz
ahoj holky tak gratulka kase k Vojtíškovi at se mu na světě líbí a dělá rodičům jen samou radost,kasi vítej mezi císařovny :grinning:
20. čer 2010 v 19:42  • Odpověz
Kasi posílám velké gratulace :wink: Vojtíšku vítej mezi námi přeji ti hodně zdravíčka a štestíčka :wink:
Janinko ahojda malá roste jak z vody je kouzelná :slight_smile:

Berušky jdu do hajan jsem nějaká unavená malý má problémy s prdíkama teda prdí super ale nemůže se vykakat tak se bobek kroutí :frowning2: a já mu vždycky pomůžu trubičkou a je mu dobře. Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :slight_smile:

Alenko na zítřek tfuj tfuj tfuj :slight_smile:
20. čer 2010 ve 20:03  • Odpověz
:wink: ahoj kobylky tak se take pripojuji a preji vojtiskovi krasny zivot a super rodice,jinak vas vsechny mocinky zdravim.mejte se moc krasne zase na vas nekdy juknu.
20. čer 2010 ve 22:19  • Odpověz
Kašo, gratuluji k Vojtíškovi. Ten Ti dal teda zabrat :grinning: . Hodně štěstíčka, zdravíčka a vůbec všeho!!!!
21. čer 2010 v 08:19  • Odpověz
Milé kobylky, všechny vás po delší době moc zdravím.
Kašo a Vojtíšku, gratulujiiiiiiiiiiiii :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Další přírůstek do naší rodiny.
Hani, přeji Sophince rychlé uzdravení a hodně síly!
Jinak já se mám fajn, sice trochu hekticky, bo se zas budu stěhovat k příteli. Už se těším na dovolenou.
Tož mějte se tu všichni dobře, já zas někdy nakouknu, Pááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :slight_smile: :slight_smile:
21. čer 2010 v 09:41  • Odpověz
Velkááááááááááááááááááááááá gratulace Vojtíškovi :slight_smile: No tam kasa nakonec šla na císaře, hlavně, že je Vojtíšek v pořádku :wink: Je to fakt super, že huž to máš za sebou a teď už přijde jen to krásné :slight_smile: Jinak jsem čuměla, co všechno můžeš mít, sebou v nemocnici :wink: Všechny vás moc zdravím, Marky pevné nervy, Alence deržím palušky a všem ostatním posílám na dálku hodně sil a štěstí :slight_smile:
21. čer 2010 v 10:26  • Odpověz
Jéé připojuju gratulace Kasi k Vojtíškovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: přejem hodně zdraví a ať rodičům dělá jen samu radost :dizzy_face: :dizzy_face:
21. čer 2010 v 11:36  • Odpověz
Kasi velká gratulka :wink: ať Vám dělá Vojtíšek jen radost :slight_smile: přeju hodně zdraví :slight_smile: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
21. čer 2010 v 11:46  • Odpověz
Ahojda všem.
Kasi posíláme obrovské gratulace k Vojtíškovi :wink: Přejeme hodně zdravíčka, štěstíčka a hodné rodiče :grinning: Teda , ale musím říct, že sis ten porod náležitě užila....a do finále stejně císař. Teda tak dlouho tě trápit a nakonec tě stejně řízli :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale co, hlavně, že je všechno ok :wink:
Andrejko gratulka k jedničkám :slight_smile: Ty jsi prostě holka šikovná :slight_smile:
Věruš ahoj. Tak už velké stěhování jo? Toš hodně štěstí :wink:
Petjunko, Katy, Tery, Jani, Haninko, Teoretičko............ všechny vás mocinky zdravíme :slight_smile:
Alfi nechceš mi přijet upéct tu dobrotu? Teda jestli ses vrátila z toho theátru v poho :grinning:
Jinak u nás nic moc nového. Jen to, že rýma nás pěkně potrápila a pořád taháme ten hnusný soplík :frowning2: Kvůli tomu hodně i zvracíme sakryš... no snad už bude klid. Jinak dnes jdeme na kontroličku a musím nahlásit, že mi dochází mlíčko. Už tedy dokrmuji Nutrilonem, ale teď už to vypadá vážněji. Prcek si umí podat 80-100ml a to já nezvládám odstříkat. Toš teď to spíš vypadá, že krmím Nutrilonem a prémiově dávám trochu svého mlíčka :frowning2:
21. čer 2010 ve 12:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.