• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojky Kasa i Vojtik jsou vporadku, tady jsou 2 videa : http://www.youtube.com/watch?v=Wde9TpSwUHo ,, http://www.youtube.com/watch?v=QuR51DZ5e8s
21. čer 2010 ve 13:59  • Odpověz
Ahojky dupky! Tak konečně prvně gratulace k Vojtíškovi, huráá další mímo je na světě a už mu je jeden deeeeeeeeeen!!! A za chvíli to bude rok, omg :confused: Letí to letí, tak se mazlete, koukejte na ten raneček, je to totiž taky drobeček.
A co že byl nakonec císař? Asi nechtěl ven, že? Videjka jsem zas ořvala, jako již tradičně, je to doják, krááááááááása :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Leni, jasně, sedám na bus a už frčím napect :slight_smile: , když budu moc ochutnat půl plechu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tyjáááááátr byl báječnej, hlavně Krumlov je nádherný město, fakt luxusní, přesně dle mých představ, krásný baráčky, okýnka, samá levandulka a ........ mám okno, omg! Ty barevný krásný třebas modrý, jak se taky sušej, no to je mezera v hlavě, to je děs :sunglasses: No a Sluha dvou pánů byl f :sunglasses: akt vtipnej a venku naprosto báječná podívaná, ovšem celou dobu pršelo, ale nekápla na mě ani kapka, byla jsme zabubaná jak kosmonaut :slight_smile:
21. čer 2010 v 17:04  •  1 dítě  • Odpověz
Alenko, tfu tfu tfuj, ať vše dobře dopadne!!! :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
21. čer 2010 v 17:06  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj kobylky :slight_smile:
Kaši, velkááááááá gratulaceeeeeee!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Vojtíšku, vítej na světě! Přeji celé rodince jen to NEJ! :slight_smile:
Andrejce gratuluju k jedničkám - holka šikovná a učená :grinning: ! Máš pravdu a s tou maminou, která adoptovala a neumí si představit, že by malou mohl mít někdo jiný je strašně dojemný a hlavně opravdický. Kolikrát jsem i ségře říkala, že kdyby dneska někdo řekl, že mi jednu z holek vyměnili v porodnici- nedala bych ji za nic na světě!!!! Bylo mi špatně z té kauzy těch vyměněných holčiček - chudáci rodiče! Taky bychchtěla prostě obě!!!! Mají to těžké a žádné prachy světa jim nezaplatí to trápení :frowning2: Moc se těším, až pošleš fotečku adopčátka :slight_smile:
Hani, malé je mi teda líto. Když ti drobci marodí je to vždycky nervák. Moře ji určitě pomůže!
Věruška se stěhuje. No tak to je paráda!!!! Moc ti to přeju! :slight_smile:
Leňulko, rýma ať malého brzy přejde. U těch miminek i ta obyčejná rýma dokáže vystrašit!
Luci, tchýni trénuj! Kuj železo, dokud je žhavé :grinning:
Karolko, jak se ti těhotní? :wink:
A co Bellka?
Zdravím i osatní kobylenky a přeju pěkný týden! My měli v práci inspekci, až mě z teho chytil žlučník :unamused: a teď dietkuju :dizzy_face:
21. čer 2010 v 19:04  • Odpověz
Ahojky děvčata, Kaša Vás všechny zdraví, přidal jsem pár foteček z porodnice : http://www.modrykonik.cz/fotoblog/kasa/album/vojtiskuv-velky-den-20-6-2010-a-pobyt-v-porodni/ . Dobrou nocku přeje Komár :wink:
21. čer 2010 ve 23:54  • Odpověz
Ahojte bobulky :slight_smile: Kasi, Vojtíšek nádherný, takový hubeňoučký nožičky má :slight_smile: Ale on se vykrmí :slight_smile: Moc vám to sluší :slight_smile: Marti, těhulím, těhulím, někdy bliju, někdy bulím :grinning: Všem krásný den :slight_smile:
22. čer 2010 v 09:25  • Odpověz
Nadárek děvčata, Kaša, Vojtíšek a moje maličkost Vám všem strašně moooc děkujeme za přání i držení palečků :slight_smile: a velice se těšíme, až se sejdem celá rodinka doma a začnem si užívat ty krásné radosti i starosti s Vojtíškem :grinning:
22. čer 2010 v 10:13  • Odpověz
Ahojky všem, mimisek je krásnej, drobítek malej, jak naše Aninka, teda o něco tlustší :grinning: To pofrčíte domů v pátek ne? U nás pouštěj po císaři sedmý den, někoho i dřív, podle rodiček :slight_smile:
Je tu něco nového? Mě pobolívá hlava, asi se zas mění počasí, ne asi ale určitě, je tam totiž výjimečně hezky a svítí sluníčko.
Páchám oběd bo muž zas půjde strašit do práce a já tu budu bojovat s Annanasem celé odpolko a večer sama, už vidím celé odpoledne na houpačce. Stoupne si pod houpačku a začne dělat čiči, u nás je teď totiž všechno čiči :wink:
22. čer 2010 v 11:15  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, to je super, že to třeba není bůůůůůůůůů :slight_smile: kdy jdete na to protivné vyšetření a budou to dělat ambulantně a nebo vás přijmou :slight_smile: Mě hlava bolí pořád, a to do otěhotnění jsem ani nevěděla, že ji mám na krku :frowning2:
22. čer 2010 ve 14:33  • Odpověz
Co není, může být, třebas budem všichni pak bůůůůůůůů, no v pubertě určitě minimálně já :grinning:

Začala jsme pect buchtu, nějaká super rychlá, si říkám, ušetříš si čas, mám ho málo doma že? :grinning: , začnu míchat suroviny a nemám olej, tak to bude super rychlost bo musím zas do obchodu. Ale aspoň uvidí Annanas venek a nadejchá se městského vzuchu :confounded:

Na vyšetření jdeme 30.6., uteklo to jako voda, snad vše dobře dopadne. Bude to ambulantně, jen musíme přijít o hodinku dřív, budou ji uspávat a cévkovat, snad to vydržím a neprořvu to.
22. čer 2010 v 15:53  •  1 dítě  • Odpověz
Zdravím kobylky,
gratuluji Kaší a Komárovi k Vojtíškovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: je nádherný a sladký. Přeji Vám ať je pro Vás jen samou radostí no prostě vše nej..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak já mám po kontrole, zatím se vše vyvíjí jak má, takže o víkendu by mohla být punkce. Pan doktor byl zklamaný, že musíme mít zmrazené spermie, ale snad i tak to dopadne dobře. Další kontrola mě čeká ve čtvrtek a to už budu vědět jak dál. Jinak už břicho začínám pěkně cítit, je znát, že se tam něco děje. Dnes jsem si píchala 4 injekce, tak to byl nářez. Tak pevně doufám, že vše dopadne dobře :wink:
22. čer 2010 v 16:08  • Odpověz
Kaša je šikulka, zdraví Vás všechny daří se jí dobře, Vojtíšek je vpohodě a je u Kaši na novém pokojíčku ode dneška stále(nejen na kojení). Já jsem přidal do alba zas několik foteček a moc se těším až budou obě sluníčka ve zdraví doma. Krásnou dobrou noc přeje všem Komár :slight_smile:
23. čer 2010 v 00:12  • Odpověz
Ahoj kobylky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Alenko tak to je super, že jste konečně tak daleko :wink: budu na tebe moc myslet o víkendu, ať je hezká snůška, ať je vajuch tak akorát. Chuďátko 4 injekce tak to je hodně za 1 den. kolik bylo folíků na utz?

Kaši krásné fotečky a Vojtíšek je roztomilý drobeček malinkatý a vy před porodem vysmátí, se těším až napíšeš jak to tedy probíhalo.

Máji Anýsek už musí být šikulka, už udělala první krůčky? To tak letí, my jsme teď ve fázi prdění pusou, hned jsem si vzpomněla na vaše videjko, když to dělala Anička.

Marti ahojky teda inspekci na vás kdosi poslal nebo to chodí asi spíš náhodně, hlavně že jste to ustáli teda až na ten žlučník.
Právě vypisuju papíry a je mi líto ale budu doma 3 roky s Adélkou nejraděj bych byla 4, ale ty penízky pak jsou fakt mizerné a hodně by chyběli, tak to možná budu řešit spíš tak že po rodičáku pujdu na pracák, no uvidíme. Nám už totiž chybí teď :frowning2: jsem dala Adélce očkování rotaviry to je hned 4500,- do luftu a dalších 900,- prevenar, no co mám povídat, snad jediné hlavně že jsme zdraví :dizzy_face: to je to nejdůležitější :slight_smile:

Karolko teda už 17tt :slight_smile: to letí. Necháte si říct co to je? a co jména?

23. čer 2010 v 07:14  • Odpověz
Ahoj kobylky, přeji krásný slunečný den :slight_smile: (teda aspoň u nás je)

@moonnca - doufám že to bude dobrý. Foliků jsem měla 10, většina kolem 14 ale i menší. Dr říkal, že je lepší mít trochu méně, aspoň prý pak budu moct injekce :unamused: na zvětšení sliznice. Takže zítra jedu na kontrolu a uvidíme kdy bude punkce.
23. čer 2010 v 08:36  • Odpověz
Ahojky Ksi krasny chlapecek moc gratuluji, ja jdu zase jenom pozdravit u nas nic noveho jenom prace a prace.
23. čer 2010 v 09:01  • Odpověz
Ahojte Bobulky :slight_smile: Ivi, práce a zas práce a žádná legrace, myslíme na tebe a všechny, co je k nim život škaredý a nespravedlivý :frowning2: Ale každý černý mrak má zlatý okraj, tak ono se to štěstí unaví a sedne :wink: Mony, nechá si to říct, taky jsem zvědavá a napnutá, co to bude. Manža chce Toníka, Kuba chce Lukáše a nebo Adélku a já chcu holčičku :grinning: Máji, fakt to uteklo a je fajn, že to dělají ambulantně, alespoň nebudete muset čumákovat v nemocnici :wink: Držím vám palce a hlavně té bobulce málé :slight_smile: Alenko, tobě taky, je mi tu samotné těhuli smutno, už ti zahřívám místečko. Tak dlouho jste čekali, pořád vám do toho něco lezlo, tak snad se to teď podaří :slight_smile:
23. čer 2010 v 10:27  • Odpověz
@kasa Na fotečky není co říct, jsou to nádherné a štastné chvíle, které si budete vždycky pamatovat :slight_smile:
23. čer 2010 v 10:28  • Odpověz
Hezký večer bobulky moje :wink: Jdu vás všechny pozdravit :slight_smile:
Máji na pátek budu držet palečky at to Aňulku moc nebolí a má to brzo za sebou mamince přeji pevné nervíky holka drž se budu na vás moc myslet :slight_smile:
Alenko tak v sobotu bude punkce budu na tebe myslet :wink:
Ivy ahojda vím že se to klepšímu obrátí a všechny pracující kobylky se dočkáte toho vytouženého uzlíčku ve své náruči moc vám to moc přeji :slight_smile:
Moni ahojda vím že je to těžké taky bych nejraději byla s malým 4roky doma ale peníze potřebujem tak budu doma taky jenom 3 roky :frowning2: koukala jsem se na malou roste toto letí :wink:
Jani ahoj taky ti přeji holčičku ale zase si říkám je to fuk hlavně že to bude zdravé :wink:
Kasi malý je úžasný :wink:
Zdravím Belíška jak se máš? Andrejku,Regí,Věrušku prostě všechny kobylky :wink:

Vložila jsem nové fotky když tak koukněte :slight_smile:
23. čer 2010 ve 21:04  • Odpověz
Ahoj kočky, tak sjem si zas poronila u foteček Kaši, je to nááááádhera. Karolka vybírá jména, taky super chvíle, asi to bude holčička Tonička :grinning: , jsem zvědavá, jak to dopadne. Taky to pěkně letí.
Aninka už první krůčky udělala, al společně s nábytkem a vším, co se namane, ale to trvá už několik měsíců, ale první bez drža, ta dupka, dělat nebude, za to akrobacie, to jí jde na jedničku. Včera si tak sedím s noťasem v pokojíčku, závislák že, a najednou zvednu oči a ona sedí na čtyřkolce, tož se ptám, jak jsi se tam dostala, no tak mi to ukazovala celej den, hned jsme to zdokumentovala, tak přikládám.
Díky za nemocniční podporu, snad to zmákneme. Dnešní moč dopadla dobře, tak jsme klidnější. Za to já jsem nachcípaná, bych se na to nejradši vyprdla, velebnosti, zrovna, když to nejmíň potřebujeme.
Tak páááááááááááááá zlatéééééčka.
24. čer 2010 v 09:18  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem to video nevložila že? :grinning: Ale za to jsme si pořvala podruhý, pro jistotu u Honzíka, kráásné albíčko. Tak konec řvaní :grinning: , jde se pect opět ta dobrá jahůdková buchééééétka, mňááááááááááááám, a odpolko ji vezmu na grilovačku. Vypálím tam bacila grilovanym masíkem :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=k0tuQdg3bvE

http://www.youtube.com/watch?v=wtcd3PEwVAk
24. čer 2010 v 09:24  •  1 dítě  • Odpověz
Máji malá je kouzelná.Jinak Luci máš nádherné albíko moc hezké fotečky a Kasi malej Vojtíšek no nemám slov.Taky mi ukáply slzičky dojetím.
Jinak hlásím že máme od včera naušničky a byla moc statečná sice trošinku plakala ale držela.Taky nás trápí zase ty zoubky máme průjem a pořád jsme protivné.Tak natíráme mastičkou a ledujeme kousátkama.
Včera se mi Adélka poprvé sama v postýlce postavila a dneska to zkoušela celý den.Práci jinak pořád nemám
24. čer 2010 v 10:05  • Odpověz
Máji malá je kouzelná.Jinak Luci máš nádherné albíko moc hezké fotečky a Kasi malej Vojtíšek no nemám slov.Taky mi ukáply slzičky dojetím.
Jinak hlásím že máme od včera naušničky a byla moc statečná sice trošinku plakala ale držela.Taky nás trápí zase ty zoubky máme průjem a pořád jsme protivné.Tak natíráme mastičkou a ledujeme kousátkama.
Včera se mi Adélka poprvé sama v postýlce postavila a dneska to zkoušela celý den.Práci jinak pořád nemám
24. čer 2010 v 10:05  • Odpověz
Tak jsem zkoukla fotky a videjka, je to paráda. :grinning: Aňula naprosto samostatná, zachvíli odfrčí do světa :slight_smile: Luci, jak dopadlo vážení? Mlíčko stačí ?:slight_smile: Jinak fotečky super, malý je k zulíbaní :slight_smile:
24. čer 2010 v 11:00  • Odpověz
Marky, beruško moc tě zdravím, drž se, hlavně , že malá vám dělá radost :slight_smile:
24. čer 2010 v 11:00  • Odpověz
Hezký den kobylky :wink: Před chvilkou jsme s Honzulou vstálali šla jsem si sním po osmé lehnout abych se dospala a před jedenáctou jsme vstávali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mají video je super malá už je samostatná jednotka za chvilku už nebude maminu vůbec potřebovat :slight_smile:
Jani na vážení jdu v úterý teda pokud jsem to nepopletla a neměla jsem jít už tento týden :confused:
Marky ahoj trání vás zoubky to znám posílám pohlazení at to malou tolik nebolí :wink:
24. čer 2010 v 11:24  • Odpověz
Jsem zapomněla poblahopřát malému oslavnci k svátku a Džonymu a prostě všem Honzíčkům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2010 ve 12:50  •  1 dítě  • Odpověz
Zdravím Vás kobylky, tak mám po kontrole. Dnes byly poslední stimulační injekce do břicha a v sobotu ráno nástup na punkci. Pak už mě čekají jen ty příjemné injekce do zadku :angry: :angry: a snad tedy i vytoužené mimi.
24. čer 2010 ve 13:05  • Odpověz
...a samozřejmě chci také popřát všem Honzíčkům k jejich dnešnímu svátku :slight_smile:
24. čer 2010 ve 13:06  • Odpověz
Jé, já taky zapomněla, Honzíkům vše nejlepčí. :slight_smile:
24. čer 2010 ve 14:26  • Odpověz
Karolko u nás vybíral Adélku taky Kristián. Takže jsme to měli bez práce a nechali jsme to na něm, jenže je teď Adélek strášně moc, u dr. jsme se sešli 3 naráz. Tak bych teď už asi volila jiné jméno.
Luci nádherné fotečky
Honzíkům vše nej :slight_smile:
Alenko teda tak sobota je ten den D :slight_smile: tebe teda trápí tolika injekcema :confused: ale hlavně ať mají ten správný efekt :wink: držím pěsti moc moc moc
Máji Anulka je fat číslo ale je šikula je zdravá aktivní, tak je to super, jen se ne a ne pustit nábytku. Kristián se naopak pustil a bezhlavě šel než řochl na zem, tak Anulka je aspoň rozvážná :wink: teda aspoň v něčem, akrobatění jí jde, to se nebojí :dizzy_face:
Marky gratulka k naušničkám, určitě bylo křiku, ale už jde poznat že to je holčička šikovná naušničkatá :slight_smile:

24. čer 2010 v 15:51  • Odpověz
Adélka je hezký jméno, já bych taky už měnila, já chtěla měnit už s pupíkem za Barunku, ale když už jsme jí říkali Anička od počátku IVF, tak mi to zas přišlo líto :slight_smile: Ale štve mě, když jí někdo říká Andulo :unamused: , ale co nadělám, když je i Andula no. Adélce se nadávat nedá :slight_smile:
Padám na déržku, navíc to nachlazení, znáte to, ty první tři dny rýmy, to je člověk na umření, chlap pak mrtvej, že? :grinning: Tak nějak mi dneska je. Doplácala jsem tu skvělou buchtu a už půlka neni, prý nechcte ztuhnout do druhého dne :confused: , se pomátli na rozumu, ne? :grinning:
Za půl odinky mám vyzvedávat další osazenstvo grilovací párty a nejsme oblečená, učesaná, dítě v ohradě nepřipravený, jídlo nezabalený, omgggggg!!!!!Kdyby teď někdo ze mě vyčaroval krasavici načesanou a dítě nachystal a hlavně dal kočík do autááááááááááááááááááááá :angry: :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
24. čer 2010 v 16:12  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.