• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Marky s prominutím souložíme všude kde se dá, postel je na spaní a ne na neřestnosti, a k tomu se nám tam sáčkuje malý a minule, když jsem se trošku rozhekala, tak se posadil a říká co mi je, že brečím a položil na mě ruku. Milášek byl v nejlepším nademnou a čekal 15 minut zapřený na rukách, než malý usne, aby ze mě naštvaně slezl, a já se mohla smíchy počurat. :slight_smile: Takže postel ne
4. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz
Já vím karolko, že z masivu, ale aj tak si myslím, že náklady na výrobu nebudou takový, to by mě zajímalo, kolik taková výroba stojí, tož kde je Pajipa? By to mohla vědět, ne? Al hlavně že slouží, bo dát 80 za pelech a ještě aby nebyl supr trupr, to by bylo hodně špatný :unamused:
4. kvě 2009 v 19:59  •  1 dítě  • Odpověz
Asi dostanu od Karolky vylágroš že jsem ještě mladá a moc zvědavá :confounded:
4. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz
Karolko to já zažila taky něco podobného akorát já souložila v autě a když jse byli v nejlepším tak na nás začal svítit cizí chlap z baterkou a strašně se smál a bylo po sexu :frowning2:
4. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
Májenko, nebolí tě hlavinka od krční páteře, že ti pomohl maser, bo v těhulení většinou nebolí, to prý je zázrak :wink: Lucinko, tys na to kápla, přece si nezničím postel a kdo to má furt převlékat, takl setřu podlahu namažu kolena a jdeme spát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Neboj, koupíš levněji. My máme za 20tis. Nezapomeň, že ty si koupíš na svoji váhu (což bude levnější) a manželovi koupíte dražší. Není problém.- Když nebudeš trvat na nějakém exkluzivním korpusu a různých prkotin,tak se do 25 vlezeš. No +-.
Nojo holky, Karola má taky rozlet, to je horní dolní koupelna, horní dolní kuchyň, má výběr, to my v paneláku-do koupelny se vejde jen jeden, linka blízko zdi :grinning: , jídelní koutek zacpanej stolem, chodba samý dveře...Ještě že máme ten pelech :grinning:
4. kvě 2009 ve 20:01  •  1 dítě  • Odpověz
Máji tak to je síla od 12. Já od 19 a jednou za 3-4týdny bez prášku probliju 2dny. ale co mám léky s triptany tak ok, taky beru preventivně betaloc.

Luci taky díky za palečky. Ve čtvrtek jdu ještě na utz tak pak uvidím termín opu najisto.
Karolko tak to jsi mě rozesmála ze sexem :grinning: mimo postel
4. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz
Tak to bych se asi taky počůrala smíchy.Mě stačilo když byl na hoře a najednou si to přikráčel kocour a sed si mi nabřicho a koukal co se dějě.Hned bylo po náladě pač jsem se začala smát a kocour nechtěl z postele ven.
4. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz
Lůco, taky dobrej zážitek, to zas budou holky koukat, kam jste se to dostaly :grinning:
Pajipo i 25 je moc :grinning: , já počítala tak 15 maximálně a už to je mi líto, žiju někde ve válce asi, víš :grinning:
4. kvě 2009 ve 20:03  •  1 dítě  • Odpověz
Masiv je masiv. Ale záleží na tom jaký, nejlevnější je smrk, ale taky pěkně měký, zlatý střed je buk ale ten už taky výjde kolem 10, pak si připočti jeden rošt za dvojku, pro tvého počítej tak trojku (nevím kolik stojí ty s větší nosností, nepamatuji se), matrace pro tebe kolem 5 pro tvojeho zase přidej tak ještě 3. Tak to je plus mínu, když budeš chtít cenově dostupnou kvalitu.
4. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz
Tak si kupte nějakou čalouněnou s vyšší nosností, to se do 15 vejdeš. Dívej se na akce a pokud možno opravdu ten sendvič.
4. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
Lucinko, to já jednou si zkracovala s miláškem stani na parkovišti u Sazka areny po Alexandrovcích podobnou zabavou a lidi chodili kolem, oni nás neviděli a my je jo, bylo to zajimavé, já jsem si vždycky říkala, kdybych teď otěhotněla, tak si to pamatuji celý život, Alexandrovci tu budou zas, tak bychom to mohli zkusit znova :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
Hlava mě bolí od páteře, vždycky je to spojený u mě s páteří, ale masér nikdy nepomohl. Mě bolí hlava vždycky, když se vyspím se zavřenym oknem, takže porodnice pro mě strašidlo, bo ty baby tam zabedněný ve vedru, aby mimísci nenastydly :rolling_eyes:
Vždycky mě bolí, když je vedro a já trávím celej den v autě, to jsem jasná.
Pak přepracování a taky mi to spouští čokoška a sladký, když už cejtim, že by mohla migorška přijít a toto sním.
Vždycky mi začne hnedka ráno, mám boule na krku a na ramenou, zvracím, nic nesním, nevypiju, ruce mi lítaj, nevidím na oko, prostě katastrofální stavy, zatím jsem nezažila nic horšího, snad jen ten ocas... A když to trvá 5 dnů, tož jediný plus je ta dieta, jsem jak vychtlinka, ale nemá to dlouhýho trvání :wink:
4. kvě 2009 ve 20:07  •  1 dítě  • Odpověz
holky mi nemluvíme o ničem jiném než o jídle a sexu :grinning:
4. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
Máji levná se neviplatí.My máme za 12. a když jsme na tom tak to připomíná jako kdybych klepala urputně řízky.A večer kolem jedenástý je to dost podezřelí a kord v paneláku.
4. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
Ahoj holky.
To už zas souložíte jo?No to není pro mě.ACH JO.
Zdravím Pájipu a Moonncu.
Moc gratuluju k folíkům.Krásné.
No já jdu za hodinku na bus do práce a zase dělat vajuch jak říká Mája.
Jinak SX je dobrej na pračce když ždíme :grinning: :grinning: :grinning: .
4. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
Pajipo, postel chci z Ikey, ta je vyřešená, už ji i testoval, snad to vydrží :grinning: , čalouněný se mi nelíběj..., ale investujeme teda do té matrace...Hlavně aby satana nic netlačilo :grinning:
4. kvě 2009 ve 20:10  •  1 dítě  • Odpověz
Pavli mi ještě dopláceli za noční stolky, ale vím, že je ještě jedna česká firma, co dělá masiv plus dyhu dohromady, bylo to krásné , učelné a levnější :slight_smile: Postel stejně dělají rošty a matrace, my měli s uložným prostorem a byl to děs, já jsem astmatik, tak musím mít větrání, :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
Máji taková dietka teda v těhotenství moc neprospěje. Já do sebe taky nedostanu ani lok.

Tak to jdu zaspat. dobrou noc všem
4. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
Moni dobrou noc a krásné sníky :slight_smile:
Regí ahoj at ti to rychle uteče :wink:
4. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
Nevyplatí, ale na dražší mi nikdo nechce dát, pacholci :grinning: , teď když bude mimíska, tak to bude totál krize, ale co, pelech máme, tak stačí. V paneláku to je na prd no, ono můžeš mít dobrou postel, ale když baba ječí jak na lesy, tak to je fuk, jsme takový sousedy měli dvakrát...Jsem přečetla celou Erbenovu Kytici, když jsem chodila do školy, bo ta ječela, jak když ji na nože berou, hysterka :grinning: Ale zase jsem měla hotovou povinnou četbu :wink:
4. kvě 2009 ve 20:13  •  1 dítě  • Odpověz
Karolko to s Váma spí malej v ložnici??? :confused: :confused:

Máji hele máme celou čalouněnou,a stála po slevě něco pod 20 :wink:
4. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz
Regí do práce chu´dátko:frowning2: no ať ti to rychle utíká
My máme postel železnou - nevrže a je bytelná, jen ty rámy studí :unamused:
tak dobrou
4. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
Mončo, dobrou a Regííííííí, skládej ty vajucha rychle, ať jsi brzy doma :wink:
4. kvě 2009 ve 20:14  •  1 dítě  • Odpověz
Máji to znám, ale jenom jeden den a 2 krát do roka, mě to vyvolávyjí roztoče v prachu, takže neuklízím prach na skříních a žeru antihistaminika, ale než na to přišli, tak to bylo hnusné, to znám. Božatko, to tě lituji :slight_smile: Mony spinkat, ať to zaspíš :slight_smile: aaRegí, jakl zvládáš noční, já je nesnáším, já chcu spát a musím pracovat, ble :wink:
4. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
Když co s tím čalouněním? Navíc pes, dítě...kdo by to čistil? :rolling_eyes:
4. kvě 2009 ve 20:15  •  1 dítě  • Odpověz
No snad to nějak zvládnu.
Jsem tam jak kůl v plotě tak si nemám ským povídat ale zase aspoň dělám.
4. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
Karolko, přesně tak. My máme taky levný korpus, Mončo taky železná, ale matrace a rošty, za ty jsme připlatili. A taky bez úložňáku, je to fakt jen na prach.
Jdu k tv, boček zase zlobí a na zítra musím být fit. Tak držte pěsti,ať máme štěstí. Papa
4. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz
Jooooooooooo? Že bych to měla taky z nějaký práce? :confused: Preventivně teda nežehlím.....ten prach mě teda taky neba, to zkusím. Máš pravdu, co obstarává manža domácnost, tak nemám migrény. Jdu mu to říct :grinning: To jsou ale dobří, že Ti na to přišli, tady nevykoumaj nic...
4. kvě 2009 ve 20:17  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.