• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojte bobulky :slight_smile: Tak kobzol přišel ze školy s vysvědčením, a má samé biče. :wink: Celý maminka. :wink: Jinak vás všechny zdravím a nám začínají prázdniny. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2010 v 09:41  • Odpověz
Máji jak dopadla grilovačka? počásko vyšlo :slight_smile: Buchta měla určo úspěch. Mája se zkárovala... :dizzy_face:
Karolko tak to je Kobzolek šikula po mamince, ti naši ještě nekončí, až 30.7. tak užívejte prázdniny! :sunglasses:
jestli někdo ještě vzpomenete na Berušku z minulé disk.tak se jí včera narodil Davídek.
Větší dítko mi jede na Slovensko do neděle s házenou a s malou jedem na kyčle, tak snad dopadnem dobře.
Jeslti se tu neukážu, tak Alenkooooo na zítra držím pěsti, podej nám pak hlášení :wink:
25. čer 2010 v 10:51  • Odpověz
ještě tu vidím "Nej kojící trička" na boku v reklamách, se zájmem nakouknu, protože by se mi fakt hodilo a vidím cenu 590,- :angry: Oni si snad myslí, že si to z mateřské můžou maminy dovolit, nebo co?
25. čer 2010 v 10:55  • Odpověz
Ahojky dupátka. Co to tu čtu? Vysvědčení? Dyk je ještě 3 dny pracovní příští týden? Zase maj děti volno navíc? Bych chtěla vidět, co dneska uměj, my chodily i o sobotách a dneska je to fakt samý volno, kde maj rodiče brát tolik dovolené, jednou to nechci vidět, až bude áňa ve škole, kdo se o ni bude starat :grinning: Zažít a umřít, tolik volna a my se šrotili jak blbci.
Monča nakukuje na trika, to je teda pálka fakt :sweat_smile: , si vystřihni do svojeho tríča dvě ďurky a bude, stejně má bejt teplo :slight_smile:
Aninka už dvě hodinky spinušká, táta odjel do práce, tak si tu lebedím u pc. D :slight_smile: opoldne jsem strávila v ordinaci u doktorky, asi po třech letech, říkala jsme si, abych neměla nějakej bacil zákeřnej a aAnna ho nechytla a odkráčela jsme s kloktadlem :grinning:
Včerejší grilovačka byla super, masika vela, buchtička se povedla a zmizela už celááááááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2010 ve 14:54  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Zdravím kobylky!
Mončo, to s tím nástupem do práce je vážně na prd celkově. Co to je za nesmysl rozhodovat se tři roky dopředu, jestli budu s dítětem doma tři nebo čtyři roky?! :angry: To musel vymyslet debil!!! Copak člověk ví, co bude za tři roky? Normálka nás vydírají prachama. Úplně vás chápu, že si nemůžete dovolit ty čtyři roky... :unamused: Třeba se to za ty tři nějak zlepší a bude stačit potloukat se na pracáku. A nebojte - ony to ty vaše ratolesti zvládnou :wink: Někdy mají větší nervy ty mamky :sweat_smile: Ale je to o zvyk. S náma se dřív taky nikdo nepáral a přežili jsme :grinning: Ale je děs, že už se tím stresujete teď :confounded: Adélka je nádherná a roste jako z vody :slight_smile:
Pobavila jsem se Aniččinou jízdou :grinning: A Mája nám to radši ani nedotočila do konce - byly potřeba obě ruce, co? :grinning: Hlavně ať je Anička zdravá a Andulka je taky hezký :slight_smile: Já jsem rozhodně taky nechtěla, aby někdo říkal Karolínce Kájo- no a teď jí tak říkám sama a vůbec mi to už nevadí :wink:
Honzulka je fešák a Vojtíšek mu teda těžce konkuruje :grinning: Chtělo by to zase holčinku, aby měli kluci pak výběr :slight_smile:
Pěkný víkendík všem a hodně štěstí Alence :wink:
25. čer 2010 ve 20:04  • Odpověz
KOukám na Princeznu ze mlejna, Aňa u toho doufám usnula, vyndala si dvě šprušel z postýlky a usnula. Nevím, kam na to vyndávání chodí, já myslela, že už se to na postýlkách nedělá a šup, jedna byla venku, ok, přisunuli jsme ji ke proutěnýmu koši, nevyleze. Dneska přijdu a díra jak vrata, další šprušle na zemi, by me kleplo.
Taky dneska vymyslela další srandu, postaví se v postýluši a padne z vejšky na prcku a zas a zas a čím rychleji, tím se víc tlemí :slight_smile: , tak takovu zábavu já tu dneska mám.
Si dodatečně uvědomuju, že ten Kobzolek dotáhl samý jednušky, omg, že ty to dítě nepustíš ani ven a učí se a učí? :confused: Kobzolku, příští rok, ať je na vysvědčení taky něco kulatýho, aspoň labutí krk, jinak nevím, co z Tebe bude :grinning:
Kde je kaša s mimi? Už je pátek a to se chodí domů, tak šup šup nás poinformovat, ajk to všechno probíhalo a domácí fotááááááááááááá!!!
25. čer 2010 ve 21:17  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojki tak jsme doma,konečně,dorazili jsme domů kolem půl 3,a celý den nás trápí prdíky,tak teď konečně Vojtíšek sluníčko naše uslo,já se láduji večeří a půjdu to na chvilku rychle zapíchnout,než budee zase papat,zatím nemáme sílu vypít celou dávku,tak musíme dokrmovat přes stříkačku.Porod byl dost těžký a nakonec skončil císařem,ale už vše zapomenuto,a doma v postýlce spinká štěstíčko co má dneska 2700g.Je to malý skřítek,musíme dokoupit nějaké mini věcičky v 56 plavem.. :wink: Tak zatím dobrou noc ,později až se trošku zabydlíme určitě písnu. :wink: :wink: :wink: :wink:
25. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz
No výborně, stačí hoooknooooooooot a sooooo doma :grinning: Vítejte, je to honička s tím krmením co, jen co uklidíš prso a začneš něco dělat, už aby jsi ho zas tahala ven a doma to vázne :slight_smile: Ale zaběhnete se co by dup :wink:
A co další ospalci? Se někde koupete, sluníte bo chrníte?
Mně odjelo dítě bábe pro novou kočičku a já mám půl dne na léčení bacila, kterej, hajzlík, nepolevuje, už 5. den, je to divný, vždycky mám třetí den po a teďka se to vleče!!! :angry: :angry: :angry:
Užijte si víkendíček a písněte co pácháte na obídek a co pečetéééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2010 v 09:22  •  1 dítě  • Odpověz
Právě jsem shlídla Vojtíškovic nové fotečky, je to frajer, kus chlapa :grinning: , prostě malej bobišek, kde jsou ty časy, chjoooooooo :frowning2:
C :frowning2: vyvádíte? Já koukám na telku, bacil stále útočí, už nevím, čím ho umlátit.
Mějte se báječně!!!
26. čer 2010 v 17:18  •  1 dítě  • Odpověz
Teda tady to žije pánové :slight_smile: Doufám, že valíte, jka my s Áňou na MIchala Davida a na konci písničky děláte paci paci, tak pááááááááááááááááááá a trsááááááme, bokama vrtíme :sunglasses:
26. čer 2010 ve 20:37  •  1 dítě  • Odpověz
Všem děkujeme ještě jednou za podporu a gratulace,dnes jsme prožili první den jako rodinka a je to nepopsatelný pocit,a ikdyž ještě hodně unavena a bolavá ,ale ten malý uzlíček štěstí za ty bolesti opravdu stál.Jinak porod vyvolávaný 52 hod,kontrakce byli opravdu veliké ale ten konec byl nádherný ,jak jsem uslyšela asi 3 min po porodu pláč Vojtíška,protože jsme museli být trošku křísení,ale vypadá to zatím snad vše v pořádku,byl nádherný. :wink: :wink: ,bulela jsem jako želva.Nic sluníčko uslo ak si jdu taky na chvilinku zdřímnout.Taky jsme koukali na Michala. :wink: :wink:
26. čer 2010 ve 21:42  • Odpověz
Dobré ránko, u nás na prdlačku, já sice skoro vyléčená, ale Áňa to nakonec chytla, má rýmu, už má zas 37,8 a tak se ji snažím léčit, pokud teplotka ještě půjde nahoru, frčíme do nemocnice, bych e a to nejradši vyflákla, protože ve středu máme mít konečně ten dlouho očekávanej rentgen ledvin, jestli jsme už zdraví a takhle se jí to ještě může vrátit. Bych si ten frňák nejradši ukopla!!! :angry: :frowning2:
Hezkou nedělku všem, papap!
27. čer 2010 v 08:54  •  1 dítě  • Odpověz
Hezkou neděli všem kobylkám. Tak včera jsem byla na punkci, vzali mi 8 vajíček. Dnes mi volali že máme 6 embryjek, což není moc, ale doufám, že se aspoň jedno udrží. Tak mi držte pěsti ať nám to vyjde. Jsem napjatá jak luk, mám obavu aby to vyšlo, přece jen je jich málo, minule jsme měli 11.
27. čer 2010 v 09:38  • Odpověz
Ahoj Ali, gratuluju k vajuchám, neboj, to bude v poho, je jich akorát, my měli 8, vydržely dvě.

Já už volala do špitálu, máme teplotku, musím sledovat, jestli jí to dál poroste, jedem do nemocnice, asi mě trefí, se těšíme, že od středy budem po rentgenu ok a budeme moc zase mezi lidi a ono zatím toto...
27. čer 2010 v 09:56  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje :wink: Na všechny moc myslím jenom nějak nestihám je to jak psala včera Mája vytáhnu cicek malý se napije a jde spinkat něco začnu dělat a už abych vytahovala ten druhý a tak je to pořád dokola :grinning:
Vojtíšku vítám tě doma :wink:
Alenko já měla 9vajíček embrijek 6 a vidíš Honzíček už spí v kočárku na balkoně :wink: Budu moc držet palušky ono to výjde moc na tebe myslím :slight_smile:
Máji ahoj bobek Aňulka držím palečky at teplotka klesá a vy nemusíte směr špitál a hlavně at už je středa a malá má rengen za sebou a hlavně at jsou výsledky ok :wink:
Berušky nevíte co Belíšek jak se má moc na ní myslím :slight_smile:
27. čer 2010 v 10:43  • Odpověz
Teplota zas vylítla u na 39, tak směr špitál, tam Paralenovej čípek, prohlídka, čekáme na moč v pytlíku, už máme třetí a nedaří se nám, táta s ním sfrkne do nemocnice a uvidíme, zda to jsou ledviny nebo jen virózka, v což doufám. Středa ještě není úplně zatracena, prý když nebude mít horečku, což by už neměla, tak jdeme na to. Bože, ať už je zcela zdravá :dizzy_face:
27. čer 2010 v 15:31  •  1 dítě  • Odpověz
Nás zase trápí bříško,chudáček malý. :frowning2:
27. čer 2010 v 18:17  • Odpověz
Jak se mění ten profil,at tam máme už dny od narození
27. čer 2010 v 18:22  • Odpověz
Kasi ahoj co se týče bříška tak to nás taky sem tam trápí hodně nám pomáhá trubička do zadečku. bobci malý tak malý a už mají takové problémy :frowning2:
Máji držím palečky at to je jenom viroza a nic horšího posílám pohlazení Aničce :wink:
27. čer 2010 v 18:49  • Odpověz
kasi vítejte doma,malej je krásnej :dizzy_face:
hele naše Niky teda na prdíky trpěla šíleně a od katy valinka taky my dokonce jednou byli s malou na pohotovosti jak plakala :confounded: Mě dr poradila laktobacílky baby že můžu dávat malé od narození že se píše na nich od 1měsíce ale můžeš dát od narození to neublíží a pak teda co nám pomohlo úplně hrozně moc moc moc tak probiotický kapky bio gaia :wink: hned 2den to bylo o poznání lepší a za 4dny bylo po bolení a kakalo se každej den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. čer 2010 v 18:54  • Odpověz
kasi já bych do té trubky teda nešla,zkusila bych ty kapky protože ty jsou i ty laktobacílky jako prevence proti bolení a ta trubka teda je už když to trápí a to samé i sabíky tak sme je kombinovali kapky +sabíky :wink:
27. čer 2010 v 18:55  • Odpověz
Jani ahojda jak se máš? Malá roste jak z vody už bude mít 5měsíců toto letí. Ty kapky jsou určo super ale trubičku jsem používala aji u petuli. Malý kaká hezky aji 5 x denně ale někdy ho bolí bříško dám mu trubičku do zadečku a hned je mu líp. V úterý jdu k doktorce a nechám si předepsat kapky nebo si zajedu do posla pro ty probiotické kapky výjdou levněji a jsou prej super.
27. čer 2010 v 19:04  • Odpověz
Ahoj prdíci, jojo to je trápeního a křiku coooooooooooo? My dávaly Sabíky, nahřívalo bříško teplou kočičkou nebo maj v DM bo v Rossmannovi ty pecky nahřívací, ale to tu už bylo řečeno nespočetně krát, takže to jistě, Kaši, máš, taky máme doma mastičku Pupík, tou jsme masírovaly bříško ve směru hodinovejch ručiček a když se toto všechno provedlo, bylo po prďákách a chrupčilo se :wink:
Moč nám dopadla na kontrole dobře, ale zas k večeru vyskočila horečka, tak střídáme Paralenový čípky s Nurofenovým sirupkem a budeme se měřiti a měřiti teploměrem do řiti :slight_smile: , no už mi z teho prostě hrabe, ráno v 10 zase do nemocnice na kontrolu, chjoooooooooo.
Tak páčko, dokoukáme Mašinku Tomáše a padneme do pelechu, bych neřekla, že je terpve sedm, jsem myslela minimálně osm :grinning: , prostě chci říct, že už bych šla do pelechu :sunglasses:
27. čer 2010 v 19:07  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě koukám na Nikču, jaká je hokejová fanynka :slight_smile: , já si říkala, ež to není jen tak, aby jsme byli mistři a ono je to z důvodu takovýchto fanynek, to se to pak t :slight_smile: m borečkům bruslí co? Když fanděj takový lolitky :grinning:
27. čer 2010 v 19:10  •  1 dítě  • Odpověz
Kasi koukni na ty kapky u nás stojí 600 a paní z Ostravy je nabízí za 255 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29267129&tab=5 když tak si je u ní objednej a domluv se sní na osobním převzetí na minibazaru je tech holek co je nabízejí s ostravy více zkus kouknout :wink:
27. čer 2010 v 19:58  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Kasi , vítá tě doma, Vojtíšek je nádherný a stihl to do příjkezdu ségry :wink: Prdíky je věčná bolístka mimušek, holt se to musí nějak přetrpět :frowning2: Máji, s malou je to pech, snadf je to opravdu jen virozka a bobulka bude do středy v pořádku :slight_smile: Alenko, není dulůežité kolik, ale kvalitka, tak držím palušky :slight_smile: Jak je po punkci? :slight_smile: Jinak zdravím všechny mamulky a bobulky a na všechny moc myslím :slight_smile:
28. čer 2010 v 07:35  • Odpověz
Jo koukala jsem ,jen nevím jestli je to bezpečné takhle přes internet kupovat,zatím mám pupík zítra jdeme do poradny poprvé,tak se musím na všechno zeptat,hlavně doufám,že jde malý s váhou pomalinku nahoru.. :wink: Teď mu zrovna odstříkávám mlíčko,zatím nemá sílu vypít celou dávku sám,a mi se dělá mlíčka zatím taky málo,takže musíme dokrmovat.
Nikča je úžasná,už jsem na ni koukala, v dobe šampionátu,to je teda fanynka. :wink:
28. čer 2010 v 07:52  • Odpověz
Ahojki Jani a jak se vede tobě.
28. čer 2010 v 07:53  • Odpověz
Kasi, je to o moc lepší, kobzol už má prázdniny, tak mi skončilo vyspávání a musím trochu hejbnout zadkem :slight_smile: Jinak profil změníš tak, že sebe rozklikneš na fotce a tam nahoře jsou udaje o těhotenství, to vymažeš a udaje o rodině a tam vepíšeš Vojtíška :slight_smile: Jinak je fajn, že už jste doma a že všechno problehlo v relativně v pořádku. Věřím,že to vyvolávání musel být záhul, ale i tak jste to zvládli v pohodě. :slight_smile:
28. čer 2010 v 08:31  • Odpověz
Jo kasi, jak rozklikneš svoji fotku, tak na pravé straně, je tabulka ze tvým profilem a pod tvou fotkou bude drobným napsané, změň udaje v profilu, tak na to najeď. :slight_smile:
28. čer 2010 v 08:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.