• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Hezké ráno kobylky moje :wink: Já jdu zítra do poradny a jsem zvědavá jestli malý přibírá na váze mléko mi teče samo ale mám obavy aby mu to stačilo no uvidíme zítra :unamused:
Kasi ahojda na vše zeptej doktorky ona ti poradí. Vím že ti předepíše Sab něco kapky a ty moc nezabírají vím že holky od nás si jezdí pro ty kapky co jsou na netu do polska zdá se mi že aji Mája je brala pro Aničku sousedka si pro ně taky jezdila do polska :wink:
Ahoj Jani jak je mamino. Kdy máš další kontrolu a kdy bude UTZ at víš co to bude jestli Terezka nebo Toníček :wink:

Zdravím zbytek kobylek :wink:
28. čer 2010 v 08:37  • Odpověz
@luca do poradny jdu ve čvrtek a to mi řekne, kdy se mám objednat na další sono. Takže ješt+ě nevím, jestli to má koziska nebo piňdu :slight_smile: Tak ať zítra poradna dopadne na jedničku a pokud dítě nekaká zelenou stolici, tak mlíčko stačí, neboj :slight_smile:
28. čer 2010 v 08:45  • Odpověz
To nekaká ,ale je ho zatím méně. :slight_smile:
28. čer 2010 v 08:53  • Odpověz
holky já ty probiotický kapky brala taky z netu :wink: posílali je přes ppl a byly ve speciálním obalu tak jim nic nebylo :wink:
Jo jo jak píše Mája pupík sem taky masírovala bříško i ty pecičky sem jí dávala na noc do peřinky :slight_smile:
No jo naše Niky je hokejovej fanda :grinning: a ted s tátou čučí na fotbal to se jí taky líbí jak je to zelený a na tom ty barevný panáci :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2010 v 08:59  • Odpověz
Dupky, ahojdááááááááááá! Já nedávala Anince ty drahý kapičky, ale psala jsme tu o nich. Daj se taky objednat z Polska za polovic, stojí tam tuším 300 a to ještě od holek z Mimáče, co je prodávaj, tudíž to musí být ještě míň. Máte to do Polska kousek, tak šup pro ně. Já beru jen Nutrilonek-Bebilonek, stojí už 260Kč/ks, už to není, co to bejvalo. Tam ho taky pokoupíte jistě mnohem levněji a nemá se kupovat v lékárně, tam je prý taky draho,a le v jejich obchodních domech, je tu na to celá diskuze někde, tam raděj holky, kde co sehnat.
Luci copak? Chřastěj na Honzulkovi kosti bo co, že máš obavy? Kdybys viděla naši Áňu, když jsme chodily do poradny, tak sestřička vždycky říkala, že přišla anorektička :grinning: , jistě máte víc jak my, tak se neboj a koj a koj a koj a všem ahoj, my frčíme na vyšetření do nemocnice zasejc, chjooooooooo, snad to bude všeckno ok. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. čer 2010 v 09:00  •  1 dítě  • Odpověz
Holky jsem plašan u Péti jsem byla ve větším klidu :angry: Vím že mu to stačí ale někdy si říkám že asi ne pije do hodky aji 3x a někdy se napije jednou a spí 3hodky v kuse :unamused: No uvidím zítra co mi řekne :wink:
Jani malá je super fanda můj manža se těší jak bude Honzík větší a bude se s ním koukat na sport bude u nás veselo budou se u toho vztekat dva ted nadává jenom jeden :grinning:
Máji at dopade kontorla na jedničku. Co malá ještě teplotkuje nebo už je jí líp :wink:
Jani tak ve čtvrtek kontorla a pak se objednáš na sono jsem zvědavá moc ti přeji holčičku at máte doma páreček ale ono je to fuk hlavně že to bude zdravé :wink:

Vyrážíme směr město nahlásit honzíka na byt a ohledně popelnic :wink:
28. čer 2010 v 09:13  • Odpověz
jak se to mění v tom profile,mám tam pořád ,že čekáme mimi a Vojtíšek už je týden na světě. :wink:
28. čer 2010 v 10:41  • Odpověz
kasi , klikni si na svoji fotku, otevře se ti tvůj profil a alba a na pravé straně, kde bylo napsané, kolik dní zbývá do orodu, je tvůj profil a pod tvou fotkou je drobně napsáno změň udaje v profilu, klikni na to a nahoře na panelu máš, udaje o těhulení, rodině , tak těhotenství vymaž a rodinu rozšiř. :slight_smile:
28. čer 2010 v 11:00  • Odpověz
No nic, fičím s malým do města koupit plavky, hlásí tropy, tak se zítra vysmahnem na koupák. Zátím páček shledáček :slight_smile:
28. čer 2010 v 11:37  • Odpověz
Tady se kupujou plavky, to je život. my zas máme zákaz ven, právě pro to nemožný vedro, tak zuřím, bo mě v autě z toho vedra chytla hlava a malý vyskočila horečka. Kdy bude normální počasí, pro normální lidi? :rolling_eyes: Chci aspoň pokočíkovat, omg. Tož se smahněte, chytejte bronz a užívejte prázdnin, tu naštěstí ještě nejsou, tak je klid, ale jak to vypukne, máme pod bakonem hrátky s robátky :sunglasses: , to bude Áňa moc spát až v noci, výhoda přízemí, že? :slight_smile:
28. čer 2010 ve 12:05  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky všem kobylkám a hříbátkům :slight_smile: Tak kukám, že se tu řeší problém prdíků....njn úplně mi mluvíte z dušinky. Nás trápí prdíky taky a jákkk :frowning2: Už jsme zkoušeli pecičky, dáváme kapičky Baby Calm, mažeme pupíkem a stejně máme pořád bolení :angry: Je to hrůza když Matýsek křičí až se zakuckává, kroutí se jak žížala a mě ovívá. Trubičku jsem už taky párkrát použila, ale nechci mu ji dávat tak často. Jinak o těch kapičkách probio jsem tady u nás mezi maminkama neslyšela moc chvály, tak nevím jestli jsou tak úžasné...asi je třeba každému zkusit a dát vlastní názor.
Jinak my rosteme jako z vody. Za 14 dnů jedeme na kontrolu do Brna na Obilňák. Musíme do poradny pro předčasně narozené mimča a snad to bude poslední kontrola. Jinak máme za sebou kontroly očiček, kyčlí a poradnu u pediatričky už máme až za měsíc :wink:
Co se týče krmení, tak jsme na 99% už na Hami mlíčku. Moje mlíčko se už pomalu, ale jistě zastavuje. Už mu dávám jen jednu dávku 80ml a víc už jen Hami. Máji prosím tě, ty taky kupuješ ten Bebilon z Polska? Viděla jsem inzeráty, že za 800g 260,-kč + 60,- kč poštovné. Já kupuju Hami mlíčko 600g za 189,- Tak si myslím, že je to finančně výhodnější ne?
Karolko hezky ti roste čísílko holka :slight_smile: Na co to vidíš na holčičku nebo rošťáka? :dizzy_face:
Luci neboj, mlíčko mu určitě stačí. Já se taky bála, tak jsem si pořídila digi váhu a teď je mi k prdu, páč jsme na flašce a to vím přesně kolik vypije....toš ju už nepotřebuju :unamused:
Kasi malý je moc hezoučký :slight_smile: Ale už ho trápí taky prdíky.....tak brzo :frowning2:
28. čer 2010 ve 14:08  • Odpověz
Ahojky
Alenko tak ať se embrijka drží, kdy budeš mít ET? to už každým dnem, tak hodně štěstí :wink: :wink: :wink:
Jani ahoj :slight_smile: pozdravuj Katy :slight_smile:
Holky s těma prdíkama, jsme to měli totéž a já koupila všechno co tu zmiňujete a nepomohlo nic, probio kapičky jsem koupila v lékárně za 650,- takže hrůza. je lepší pro ně zajet PL nebo SK. je u nich jediný problém že se mají uchovat do 15 stupňů a z toho bych měla strach si to teď nechávat posílat, když jsou takové hice.
Jediná jistota je že ve 3 měsících to broučky přejde, tak vydržte :sunglasses:
Máji vy si teda užíváte Aňulka to chytla od tebe? známé malá měla teď 6. nemoc a taky 39horečky 4dny pak osypka. Tak ať je brzo líp a můžete užívat hicu jak my ostatní, no ale kolikrát je lepší zalezlí doma v chládku, než se pachtit venku.
Leňulko tak hlavně že mlíčko chutná a vyhovuje, já bych to neměnila, když je Matýsek spokojený. S kojením je to škoda, ale vyrostlo na sunaru tolik dětí, hlavně že jste oba spokojení a v pohodě :slight_smile:
Adélka spí už 2 hodiny to je klid :slight_smile: si to úplně užívám. Už má 5měsíců a 6,4kg.
Karolka jde na koupák, Kobzolek bude řádit v bazénu :slight_smile: taky se někdy chystáme na 2 hodinky snad to Aduš pod stromem v kočíku zvládne.
28. čer 2010 ve 14:58  • Odpověz
Ahoj Leni a Mončo a všichni ostatní. Leni, já dávm Nutrilon bo nám ho dávali v porodnici a že se říká, že je nejlšpí z těch umělejch mlíček, ale sama nevím proč. Nicméně vyměnila jsme mlíčko 2x, za Sunar a Hami a pokaždý se malá osypala. nevím, zda to byla náhoda nebo mlíčkem,a le prost jsme se vrátila zase k Nutrilonku. Kupuju ho za 260 a poštovný máme 77Kč, ale beru si těch mlíček minimálně 6ks, takže se to rozpočte to poštovný a ještě si beru dohromady s kámoškama, takže poštovný je zanedbatelný. Když sjem to propočítala na gram, je tam nepatrnej rozdíl pak, ale jak říkám, nám Hami neprošlo, tak proto. Už u toho zůstanu. Ale zvýšil se nám zájem o mlíčko, Aňula vysosne 4x denně 210ml, takže to lítá, už nám nestačí butola na tejden :rolling_eyes: , ale hlavně že jí chutná a hlavně, my nevypijeme takový množství v čajíku a pak máme ledviny, takže jsme vlastně ráda, že to do ní narvu aspoň v tom mlíčku, měla by vypíš 1,3l za den, což je kalamita, myslela jsme si, že jí třebas 60-700ml stačí a jak sjme dopadly :unamused:
28. čer 2010 v 16:55  •  1 dítě  • Odpověz
Jo a ty kapičky, pokud jdou poštou, tak se objednávaj jako obchodní balík a jsou tu do druhého dne a posílaj se v nějakém pouzdře chladícím, který těch 15 st. má udržet, ale nezkoušela jsem je. Taky jsme slyšela, že moc nepomáhaj,a le jak komu, chce to prostřídat, ale prdíků se asi stejně nezbavíte, je třeba vyděržat ty 3 měsíce.
28. čer 2010 v 16:56  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojki tak rychle píšu,zatím Vojťulka spinká ,krmili jsme o půl čtvrté ,tak už zase budeme papat,dneska jsme ho vážili doma na váze aměl přesně 3 kg,tak to by po odečtu oblečku a plinky mohl být zítra v poradně už na své původní váze,to by bylo super. :slight_smile: :slight_smile: .Dneska je hodňoučký tak uvidíme jaká bude noc. :wink: :wink: :wink: .Je to naše zlatíčko.
28. čer 2010 v 18:14  • Odpověz
Hezký slunečný den vám všem přeji :wink: Jdu ke kámošce na čajík a potm půjdu s malým do poradny a pak pojedu k mým rodičům takže dneska mám lítací den :sweat_smile:
Kasi at dopadne kontrola na jedničku a malý už má původní váhu :wink:
Zdravím zbytek kobylek MVMR :slight_smile:
29. čer 2010 v 07:06  • Odpověz
Ahojky každý den to tady sleduju ale když už bych i něco čmárla tak se něco semele a je po psaní :wink:
Takže k jménům.Taky jsem chtěla Adélku ale je jich opravdu dosti tady jich jde do první třídy 5 :confused: no a jestli bych měnila nevím ale když se mi na kyčličkách zeptali ak se miminko menuje a já řekla Magdaléna tak jsem se sama zarazila co to melu :wink: prostě jí tak neřikám :wink:
Prdíky to je rachot no :frowning2: ale budiž Vám milé maminky útěchou,že to opravdu trvá většinou jen ty 3 měsíce.Spíš je šílenství na to mimi koukat,když se kroutí a my nedokážeme pomoci.
Mlíčko kupuju jako Májinka myslím,že i od stejné madam :wink: páč mi dala kontakt.Teď máme zaplaceno ale eště nedorazilo a doma už nebylo co papati tak jsem koupila hami a nevím nevím ale mně se zdá,že se Madlenka míň zasytí.ale na chuť je výborný :grinning:
Mám tady ségry dětičky takže celkem kalamita :wink: takže du makat,slíbila jsem jim buchtičky :slight_smile:
Všem přeju krásný sluníčkový den,papa :wink:
29. čer 2010 v 09:57  • Odpověz
Berušky už jseme doma kontrola nic moc malý nepřibívá tak jak má přibral jenom 150g za tři týdny máme 3350g to je málo porodní váha byla 3270g v pátek na převážení a pak se uvidí když tak začnem kupovat nutrilon nebo bebilon s polska :frowning2: Jinak je vše ok.
Petruš ahojda ty máš doma dětí jako smetí době nestačí ty tvoje dvě :grinning:
No nic jedu k mým rodičům pá
29. čer 2010 ve 12:23  • Odpověz
Ahojda všem :slight_smile:
Luci tak to je asi opravdu málo ne? Ale co, tak mu na noc strčíš třeba ze dvě dávky dokrmu a je to. Já už jsem se vzdala úplně mého mlíčka a jsme na umělém no :sweat_smile: Musím aji říct, že nevím sice jak ostatní, ale mě to kojení vůbec nechybí. Vím moc dobře, že je to to nejlepší pro mimíska, ale s takovou jak jsem to měla já :confounded: ... :confused:
Jinak my už máme 4 110g a rosteme jak z vody :wink: Občas má stavy, že by mě snědl celou :grinning: Dneska jako zázrakem spal 4,5 hodiny v noci v kuse! Ty jo, to jsem se aji vyspala :slight_smile:
Kasi jak dopadla poradna? Určitě v poho :wink:
Petjunko už se mi taky stalo, že ze mě vypadlo jméno malého úplně jinak než mu říkám, ale větší srandu máme s manžou z toho, že máme doma 8 - letého kocoura a my jsme se oslovovali panička a páneček. Teď se kolikrát sekneme a řekne třeba manža malému, že panička mu jde nachystat mlíčko nebo vyměnit plínu :grinning: :grinning: :grinning: no prostě talijáni :sunglasses:
Jinak já jsem včera koupila pro změnu sunar a jsem zvědavá jestli mu taky pojede. My zatím papáme všechny mlíčka a úplně v pohodě je snášíme :wink: Takže mi bude stačit naše mlíčko tady z lékošky.
29. čer 2010 ve 12:44  • Odpověz
Joooooooo a dala jsem nové fotešky, kdo chcete, tak nakůůůůknite :dizzy_face:
29. čer 2010 ve 12:45  • Odpověz
Ahoj kočky, tady t žije. Tak Luciánek nepřibírá, tož pokup v Polsku a bude to. My přibraly vždycky 100g za týden, ale 50 je fakt málo no, my byly na hranici.
Petjunka chlasčí Hami mlíčko a diví se, že se nezasytí dítě, tož to musíš lejt do ní, ne do sebe, omg. Matkooo, né že sežereš aj ty buchtičky a děti budem hladem.
Leni, my si taky říkáli vždycky panička páneček, já mám Luboše i tak uloženýho v mobilu :grinning: a je to přesně jak říkáš, ze začátku to byl masakr, přišlo mi úplně trapný říkat mamka a ta´tka :grinning: a neustále nám ujíždělo, že panička už jde pro Tebe Aničko, páneček přijel z práce. Ale zase jdeme po venku a říkáme psovi běž za taťkou :grinning: , prostě jak u debilů, ale kdo to má rozlišovat ty příbuzenský vztahy, že :grinning:
Tak já jdu na knedlíčky tvarohový, mám čerstvý jahůdky od mamky, tak je pokrájím na kousíčky, zaliju studenou smetanou a pocukříkuju, to je balada takhel ve vedrech.
Jináč výsledky ze včerejška dopadly dobře, ráno na devátou klušeme do nemocnice, uff, snad to přežiju a Áňa to zmákne levou zadní. Pak dáme vědět, co a jak.
29. čer 2010 ve 13:05  •  1 dítě  • Odpověz
Matýsek je fááááááákt frajer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. čer 2010 ve 13:08  •  1 dítě  • Odpověz
Hihihi Májo no tak přesně to teď máme s páníčkem a paničkou a tatínkem a maminkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: co dodat!
Jinak super, že výsledky dopadly dobře a zítra to bude určitě taky na 1! Držíme palůšky!!!
Petjunko pravda, jak by mohlo být to dítě zasycené když máš dudlík ve své puse :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
29. čer 2010 ve 13:26  • Odpověz
Berušky hezký den mám dneska náladu pod psa mrzí mě že malému mlíčko nestačí ale co se dá dělat. Z flašky vypil 80 a to před tím pil s obou prsou :frowning2: Uvidíme jaká bude noc manža když tak pojede v noci do tesca koupit nutrilon :rolling_eyes:

Máji na zítřek tfuj tfuj tfuj at to má Anička brzo za sebou a hlavně at jsou výsledky na jedničku :wink:
Leni malý už je veliký za to mi vůbec nerostem :frowning2: asi tě budu brzo následovat a budeme jenom na bebilonku :frowning2: je to fuk hlavně že malý poroste a bude zdravý :wink: Matýsek je kouzelný :slight_smile:
29. čer 2010 v 19:38  • Odpověz
Krásný den všem.Já zrovna snídám,pak musím odstíkat mlíčko než budeme zase papat. .Včera jsme byli poprvé venku malý byl moc spokojený ,u paní doktorky hod
ňoučký,už máme 3000g,takže krásné přibíráme.Dostali jsme pochvalu. Luci Vojtíškovi taky nestačí jen mé mlíčko taky dokrmujeme ,nic si z toho nedělej.Dokrmujeme nutrilonkem.
30. čer 2010 v 06:54  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: tak vidím poradfny dopadly tak na půl, Luci nesmutni, tak přikrmuj a koj a snad se to ještě rozjede. Mě radila doktorka nakojit z prsu a ak dofutrovat nutroušem, ať nepřijdu o mlíko a v druhém mělo čas se utvořit. Tak držím paluchy. A když nic, tak se svět nezboří :slight_smile: Holky já vám závidím, že už můžete ven, to já si v zimě počkám :frowning2: Anáskovi držím palečky, mamce, nebo paničce pevné nervy a hlavně, ať to dobře dopadne :wink: Peti, taky bych si dala to mlíčko, bože to bylo dobrý :grinning: Kuba byl na sunaru, nutrilon zvracel a pil co 2hoďky, sunar mu vyhovoval víc :slight_smile: A to ho pil jen 110ml celou dobu :slight_smile: A co 4 hoďky, šikula jedna :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kasi, malý je kouzelný, jak to doma zvládáš? Jo v tom profilu si ještě vymaž to těhotenství, tam ti furt naskakují týdny :grinning: Leni, fotky zkouknuté, malý už je pašák a tatínek mimochodem taky :sweat_smile: My dneska opět razíme na koupák, bo bazén se teprve staví :slight_smile:
30. čer 2010 v 08:14  • Odpověz
Hezký den kobylky moje :wink: holky ještě vydržím do pátku a když nepřibere jedem do polska pro bebilon a koupit čájíčky a pro benzín at se to oplatí :wink:

Máji moc na Vás myslím at kontrola dopadne na jedničku :wink:
Kasi hezky přibíráte za chvilku budete mít víc než mi :frowning2: ale nasadím bebilon a to poletí ta váha nahoru :grinning:
Jani užíj si koupák já se budu koupat dneska u mých rodičů už se těším jenom co příjde péta s vízem :wink:
30. čer 2010 v 08:54  • Odpověz
Jé taky bych se šla koupat,ale ted ještě nemůžu.
30. čer 2010 v 18:12  • Odpověz
Luci neboj malý to dožene.
30. čer 2010 v 18:13  • Odpověz
Berušky jdu vám popřád dobrou noc :wink:
Moc zdravím Belíška kulíška jak se máš, Věrušku naší poletuchu zamilovanou, Andrejku co žije baráčkem moc ti to přeji, Ivušku,Regí,Katku,Alenku,.................atd moc na vás všechny moc myslím :wink:
30. čer 2010 ve 21:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.