• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Taky všechny mooooooooooooooooooooooooooooooc zdravíme. :wink:
30. čer 2010 ve 21:24  • Odpověz
Ahoj kobylky, tak dnes jsem byla na transferu. Máme 2 bublinky. Sice jsou pomalé, ale snad bude aspoň jeden bojovník. Tak nám držtě pěsti :slight_smile:
1. črc 2010 ve 12:49  • Odpověz
Ali tak moooooooooooooooc držíme pěstičky. :wink: :wink: :wink: :wink:
1. črc 2010 ve 13:23  • Odpověz
Ahojky dupky, máme za sebou vyšetření, byl to tedy boj, sedativa nesedativovala, ale snad si to cévkování nepamatuje, co jsem četla příbalový leták na netu, od přípravku sedativního :slight_smile: Prý to na ni zapůsobilo, jak nejsou zvyklý, prostě řádila jak černá ruka, co vám budu povídat. byla tanm s námi ještě jedna holčička, ta šla před námi, ta byla uťáplá a Aninka prohlížela obrázky, hračky, mávala celýmu špitálu, hejkala tam, pištěla, pak pustila primářka tiskárnu, že má poslouchat, že bude rachot, maj ještě tu sto let starou jehličkovou, no a madam si stoupla a začala na ten kravál trsat. Hudebně nadaný to dítě, to mám z toho těhu tančení na Anděla od Xindla X, dítě mi z teho zblblo :slight_smile:
Další výsledky budou v pátek, tedy zítra ve 13 hodin. Jo ale já jsem vám neřekla ty výsledky co znám, že? :grinning: No tak ty jsou prý dobrý, ale to bylo za letu z obrazovky na RTG, kdy se Aninka válela po stole a nechtěla se nechat fotit v klídku, myslela jsme, že právě bude pod sedativama ležet a spinuškat. Místo toho to bylo, držte mě dva tři, taky jsme držely a stejně to bylo prd platný, je mrštná jak ještěrka.
Já jsem dneska od rána v kuchyni, v tom vedru, ale chuť je chuť :grinning: , mám mrchu od včera a to je chu´t dvojitá, hlavně na sladký. Takže už ráno v šest jsem se objetovala a začala pect buchtu s jahodama a sněhem zapečeným. Dobrá je, skoro bych už mohla napsat, byla :grinning: na oběd jsem udělala zapečený brambory s plátečkama hrušek a zasypaný nivou a politý šlehačkou. K tomu jsem vytáhla z mražáku losůska v těstíčku. To jsou kombinace co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Tak se koupejte, Bebilonkujte a Lůco, zjisti, kolik tam ten bebilon stojí omg. kurňa, kdybych věděla, že tam jedeš, tak Tě zaúkoluju nákupem bo ten náš smrad vypije pikslu za 5 dní :grinning:
1. črc 2010 ve 14:33  •  1 dítě  • Odpověz
Málem bych zapomněla to hlavní, Alenko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hodně štěstííííííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
V jaký byly fázi, že píšeš pomalý? Však oni se rozjedou, neboj, držíme palušky :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
1. črc 2010 ve 14:34  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky kobylky :sunglasses:

Alenko držím pěstííí moc moc ať se broučci drží zuby nehty :wink: :wink: :wink:

Máji gratulka ke kontrole, Anička je šikulka :sunglasses:
1. črc 2010 v 15:16  • Odpověz
Ještě jednou zdravím kobylky, alfi, to je super že máte výsledky v pořádku. Aňulka je pěkný šídlo, ale je to paráda, aspoň je s ní veselo.
Jinak my měli prodlouženou kultivaci, dnes to bylo pátý den a stejně byla jen kopaktovaná morula a časná blastocyta. Už by měly být dále, ale snad se udrží. Děkuji všem za podporu.
1. črc 2010 v 16:08  • Odpověz
Ahojte kobylky zdravím všechny v tom krásném letním dni.
Alenko držím ti pěstičky at je vše v pohodě a šmoulíci se krásně zakousnou a nepustí.
Anulka je taky pěkný rarášek,hlavně že kontrolka dopadla dobře.
Pokukala jsem vám všem fotečky a broučci jsou všichni nádherní.
Já mám taky jednu novinku,včera jsme byli na kraji a jsme schválení a dostanem po novém roce holčičku.HURÁ

Tak se tu mějte a oddechujte v tom vedru.
1. črc 2010 v 17:38  • Odpověz
Alenkoooooo, ty dupkooooooooooooo, ranná blastocysta je super kouseka morulka přeci taky, já myslela, že je to nějakej málobuněčňák. My měli blastocystu a taky jednu r. blas. Která je Áňa nevím :slight_smile: , škoda. Taky jsme měli 5 dní kultivaci.

Leontýnko, další dobrá zpráva, tak to je bomba a už víte i že dostanete holčičku? To jde takhle fofrem? A jak starou, to už víte taky? Tak super zrpávičky dneska, jen tak dál kočky!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já se nějak dusím, přijde mi to jak astmatickej záchvat v začátcích, musím si vymyslet nějakej lektvar rychle, je strašnej vzduch, sice te´d hodně pršelo,a le vzduch je těžkej a je dusno, nechápu, z čeho pršelo. motá se mi hrozně hlava, divný to je.

Jo a ještě přikládám video, jsme ve fázi telefonovací, sice máme telefon za krkem a ne na uchu, ale i tak si pokecáme :sunglasses:
http://www.youtube.com/watch?v=GRQsWRgLYP0
1. črc 2010 v 17:57  •  1 dítě  • Odpověz
Dobrý večer :slight_smile: Tak jsme okoupaní, voňaví a hlavně napapaní a už odfukujeme v košíku :wink: To je krásný oddech pro maminku :dizzy_face: Trochu jsme se dneska asi všichni připékali na tom sluníčkovi, toš jsme zmordovaní až až :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Alenko mocinky gratulujeme ke dvěma bojovníčkům a budeme držet všechny palečky co máme :dizzy_face:
Máji jsem ráda, že kontrola dopadla na 1 a že Aňouš vydžela to vyšetření s úsměvem na rtu :wink: Doufám, že byla za něj patřičná odměna! :wink:
1. črc 2010 v 18:58  • Odpověz
Hezký večer bobulky moje :wink: To máme venku krásné teploučko co? Já strácím mlíčko :frowning2: malého nakojím s obou prsíček a ještě odstříkám tak 40 s obou prs to mu dám a to ještě vypije tak 3x90 nutrilonu zítra jdu k doktorce tak jí řeknu že jenom bubu dávat nutrilon :angry: U nás v jedné zastavárně mají český nutrilon za 250 to jde je to asi nějaký kradený ale je mi to fuk :wink:

Alenko dva bojovníčci to je paráda moc držíme palečky :slight_smile:
Leontýnko tak moc gratuluji moc ti to přeji a ještě dostanete holčičku to bude super budete mít doma páreček :slight_smile:
Máji kontrola dopadla dobře to je skvělé :wink: video super celá maminka taky tak ukecaná :grinning:
Leni ahoj mi jsme taky okoupaní a napapaní ale ještě nespíme nějak hledáme máme asi ještě hlad :frowning2:

Belíšku a Andrejko jak se máte moc nám chybíte :wink: Taky mi chybí Iva,Regí,Věruška prostě všechny kobylky :slight_smile:
1. črc 2010 ve 20:01  • Odpověz
Taky moooooooooooooc gratuluji Leontýnko k holčičce.Je to super zprávička,a Máji držíme pěstičky ať je Aňulka zdravá.My už jsme od 7 hod taky v postýlce napapaní ,dneska jsme se poprvé koupali sami,minule ještě asistovala mamča,ale zvládli jsme to na 1.Tak mám radost. :wink: Teď ještě rychle odstříkat mlíčko na další papání. :wink: :wink:
Dneska byla dopoledne i krásná procházka,než to začalo pořádně pařit. :wink:
1. črc 2010 ve 20:21  • Odpověz
Taky mi tu mooooooooooooooc chybí Belísek,Věruška,Ivča,a Andrejka ta asi nestihá a zařizuje hnízdečko lásky,stejně jako Věruška,ale jak pokračuje naše Majdinka.
1. črc 2010 ve 20:24  • Odpověz
Tety mi ještě nespíme nějak nám to nejde :frowning2:
Kasi ahojda taky odstříkávám ale nějak to přestává téct :frowning2:
1. črc 2010 ve 20:30  • Odpověz
U nás se taky nespí, dítě má den, furt se vzteká, tak ji táta v pyžamku naložil do auta a jel jezdit po městě, aby usnula bo to neni dneska možný, už ji nebavilo nic. Jestli dobře slyším, koráb přistál před barákem, doufám, že z něj vynese spící dítě, omg.
1. črc 2010 ve 20:36  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsme zase papali a už zase spinkáme. :wink: :wink: Teď by brouček mohl vydržet aspoň do 3hod. :wink: a mamka se i vyspí. :wink:
Teda to je nápad uspávat v autíčku. :grinning: :grinning: ,tak to my budeme muset jednou vymyslet jinou metodu autíčko nemáme. :wink: :grinning: :grinning:
2. črc 2010 v 00:03  • Odpověz
Ahojte bobulky :slight_smile: Včera na poradně vše v ořádku, na sono jedu do Ostavy 20.7, kobzol se už těší :grinning: Jinak přibrala jsem kilo, celkově asi 3, pokud nepočítám stimulku, takže to není taková hrůza :slight_smile: Vidím, že dítka nechcou spát, v těch vedrech se jim ani nedivím :wink: Aňulce velikou pochvalu, za to , že to hnusné vyšetření zvládla a že to dopadlo vše dobře :slight_smile: Luci, s tím mlíčkem je to pech, ale co naděláš, když není, holt budete flaškovat :slight_smile: Leontýnko, to je super, budete mít páreček, nakonec to všechno klaplo :slight_smile: Tak ještě Andrejka, dodělat domeček a honem pro adoptčátko a bude veselo :slight_smile: Moc myslím na Belíška, Ivu, Věrku, a všechny ostatní :slight_smile: Alenko, deržím paluchy, ať to tentokrát vyjde :slight_smile: Jdu vařit oběd a jdem dopustit bazínek a dělat čach, čach :grinning:
2. črc 2010 v 08:23  • Odpověz
Hezké slunečné ráno berušky moje :wink: Na deset máme být u doktorky tak nechám ještě chvilku malého spinkat a pak vyrazíme :wink: Před chvilku jsem odstříkala malému mlíčko :slight_smile:
Jani ahojda takže 20 bude sono jsem zvědavá co nosíš pod srdíčkem písni mi potom sms nebudu doma jedem v tu dobu na dovču at vím jsem holka zvědavá :grinning: Mě čeká bazén zítra rodiče odjížní na slovensko berou sebou Pétu a vrátí se v úterý tak budu mít barák pro sebe a hlavně bazén už se s manžou těšíme :wink:

Zdravím zbytek kobylek moc na vás všechny myslím :wink:
2. črc 2010 v 09:00  • Odpověz
luci, písnu, ti, neboj, zvědavko :grinning: byla jsem na půdě pro lehátko a našla jsem krabici s věcičkami. :slight_smile: Ještě pořád nemám odvahu to prát a přebírat, počkám , až po tom sonu :slight_smile: Alespoň budu vědět, co mám nechat a jestli dokupovat růžové :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mějte krásný prodloužený víkend a dívam se ,. že se už to Kase povedlo uplně v profilu změnit. Holka šikovná :slight_smile:
2. črc 2010 v 11:02  • Odpověz
No to díky tobě Janinko.
My jsme teď papali a asi jsme se přepili a tak to šlo obloukem ven :frowning2: Bobek malinký.Teď spinká.Budeme muset dát další dávku asi dříve ať není dehydrovaný,ale prý se to stává.
2. črc 2010 ve 13:23  • Odpověz
Ahoj koníci, kde stééééééééééé neskááááááááááááá :grinning: Že vy se válíte u voděnky, závidím vám.
Věěěěruška, musím to prásknout, už spatřila mooooooře a dojížděj na místo. Tak se nám vyčvachtá, holka jedna neposedná.
Andrejka ta skotačí v bazééééééénu na chajdě jistě.
U nás se spí, takže matka brouzdá po netu a dohání resty :grinning:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=84654
Osvěžte se taky, vyrážím směr kuchyň, jen nevím, jak to vyšlehám, když musím být potichu jak myška.
3. črc 2010 v 10:47  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky kobylky :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: zasej pařák
Leontýnko tak to gratuluji :slight_smile: to je super zpráva, jak starou holčičku myslíš dostanete?
Alenko na tebe myslím stále, budeš testovat nebo budeš čekat do krve a hlavně kdy?
Karolko všechno jak má být to je fajn, jen nechoď moc na sluníčko, tchýně potratila skrz hice chodila na koupák, takže já minulé léto povinně byla zalezlá a nesměla jsem na slunko vůbec. Dávej na sebe pozor :wink:
Luci no když není mlíčko nedá se nic dělat, ale jestli ještě trocha teče tak koj co to pujde.
Kaši malá se taky hodně nachlemtá a pak ublinkává, tak jí to prso beru už dřív z pusy.
Máji tak to musel být stav nouze jezdit autem večer, jak to dopadlo spinkala pak? Naše princezna usíná až 22.30 to je hrůza...
Náš mladej dostal za vízo bazén u babičky a dědy, tak prázdninuje u nich a my s Adélkou jsme sami ve vyhřátém paneláku, tak jsme si včera udělali radost a koupili slunečník na kočík.
3. črc 2010 v 11:04  • Odpověz
Májo teda buchétka vypadá fakt jedle, doma je ale nikdo nejí tak raděj nepeču ať to zas nemusím jest týden.
Jsem zvědavá jak dlouho vám vydrží monitor :grinning: Anička s mobilem a šrubovákem u monitoru, to je super kombinace, ještě že ho zatím nepoužila :sweat_smile: :zipper_mouth:
3. črc 2010 v 11:10  • Odpověz
Zdravím kobylky. Moonco testovat budu až 15, dřív to nemá smysl, protože si píchám pregnyl a ten ovlivňuje testy, takže by mi vyšly už i teď pozitivní :grinning: :grinning: , takže musím vydržet. doufám, že pak vyjde pozitivní a bude to tak jak má být. Jinak teď jedem na 4 dny k našim, tak se můžu trochu schladit v bazénu, ale jak píšeš, moc na slunko nééééé, nedělá to dobře.
3. črc 2010 v 11:31  • Odpověz
Ahojte kobylenky kukám co tu nového,musela jsem se jít schladit venku se nedá dýchat a já zrovna nemůžu do vody tak tu šmejdím po netu.
Alenko na 15ctého držím pěsti at to výjde.
Děkuji všem za gratulace jsme moc štastní že nás schválili,dělali jsme jen psycho testy a ústní pohovor s psychologem.
Máme zažádáno o věk 0 až 3 roky a ted záleží co rozhodne komise a jaká holčička se pro nás najde,holčičku máme protože jsme ji chtěli.Ted promýšlíme jak přeskládat mísnosti aby jsme se všichni vlezli,ale to je už to nejmenší.
Tak jdu kluci knučí hlady.
3. črc 2010 v 15:47  • Odpověz
Hezké nedělní ráno kobylky moje. Co všechny dělátéééééééééééééééééééééééééééééééééé :wink: já si užívám baráčku mamča s tatkoua Pétou jsou na slovensku a vrátí se až v úterý. Včera jsem byla celý den v bazénu a dneska se taky budu rochnit :grinning: honzíček spinká hezky v kočíku a manža uklízí a dělá věci které naši nestihaj protože ještě chodí do rachoty :unamused:
Moni ahoj kojím co to jde někdy malého nakojím a spokojeně usne ale někdy pije z obou a řve hlady tak to mu dám nutrilon :frowning2: nutrilon mu dávám tak 2x denně tak 90ml :wink: tak synátor dostal bazén hlavně at mají děti hezké počasí a můžou si ho pořádně užít. já včera koupala malému v bazénu nohy moc se mu to líbílo :slight_smile:
Leotýnko ahojda to je paráda další holčička dostane hodné rodiče a prima bráchu a bude se mít dobře moc vám to přeji.
Věruška se koupe v moři hezky si to s princem užíj :wink:
Alenko na tebe moc myslím a držím palečky aji na nohách :wink:
Zdravím zbytek kobylek andrejku,Belíška,Ivušku prostě všechny kobylky :slight_smile:
4. črc 2010 v 10:44  • Odpověz
Taky přeji krásnou neděličku všem,já jsem právě připravila mlíčko pro Vojtíška,musím stále ještě odstřikávat,bobišek se zatím málo přisává,tak mu musím trošičku pomáhat,a dokrmovat,příští týden se budu spojovat s tou laktační poradkyní tak třeba nám pomůže. :wink: :wink: Teď hezky spinká u našich na zahradě pod okýnkem.V noci hezky spinkal,tak jsem i vyspaná. :wink: :wink: :wink: .Včera jsem musela znova do porodky,protože mi mamča vytahovala steh po císaři,půlka šla a pak se to seklo a tahala mi to i s masem,tak se pokoušela paní doktorka co mě v prodnici i příjmala i prouštěla a taky se ji to nepovedlo,protože to prý přirostlo,měla jsem totiž ve zprávě napsané stehy vytáhnout po 10-14 dnech no a prý se měli vytáhnout 7-10 den,tak mi tam zůstal prý se vstřebá a když ne tak prý mi ho vytáhnou při dalším císaři.
Tak jsem říkala,že nevím jestli se nám povede ještě mít druhé,tak prý jen kdyby to dělalo neplechu tak to budou muset říznout a vytáhnout. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Věruško užij si moře as princem na bílem koni. :wink: :wink: .Leontýnko tak už chystejte pokojíček pro princeznu.
Lucui jinak taky dokrmuji nutrilonkem apaní doktorka měuklidnila,že se nemám bát,že malému nic nechybí,a je fajn ,že aspoň nějaké mateřské mlíčko dostane,že taky přikrmovala syna ,protože se ji mlíčko netvořilo,dneska ,že už je syn dospělý má 2 metry a nevypadá ,že by mu něco chybělo,tak mě to povzbudilo. :wink: :wink: :wink:
4. črc 2010 v 11:03  • Odpověz
Jo Alenko na tebe myslíme pořád a mooooooooooooooooooooooooooooc držíme pěstičky Vojtíšek ti je drží celičký den a já mezi kojením taky. :sunglasses: :sunglasses:
4. črc 2010 v 11:05  • Odpověz
Krásný start do nového týdne.Alenko stále na tebe myslíme. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Dneska jsme Vojťulku vážili a už má 3350g,roste před očima. :wink: :wink: Od kdy můžu Vojtíška dávat na bříško,ať můžeme trénovat konikování. :slight_smile: :slight_smile:
5. črc 2010 v 09:27  • Odpověz
Ahoky kobylky :wink: nedočítám ale přehled kapánek mam :slight_smile:
Alenko mocinky držíme palečky a myslíme :wink:
Kaši já bych Ti ráda poradila ale Majdinka má takovou sparťanskou výchovu,takže já jí cpala na bříško hned.Nevim co na to doktoři :unamused: ale stejně se mu to dlouho nebude líbit a pár minut mu určitě neublíží :wink:
Takže my už máme za sebou koupání v bazénku ale i v Berounce :wink: první příkrmy a přesnídávečky :wink: taky už se od minulého týdne otáčíme ale jen na bříško a nazpátek řveme jako kravajzny aby nám mamina pomohla :grinning: takže nedělám nic jiného než otáčim dítko na záda :slight_smile: náplň dne!!!!!
Honí mi mlsná takže půjdu něco pokoupit a upíct,zítra se mi sem navezou ségry děti to zas nic neudělám.Je to mazec!
Mony už jste ve sporťáku?V srpnu jedu na dovču a huž tam chci Madlenku lupnout :confused:
Všm krásný den :slight_smile:
5. črc 2010 ve 12:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.