• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
díky Peti,no taky se budeme snažit vychovávat spartansky,já jsem tak byla vychována a byla jsem zdravá,žádné chřipajzny ani nic podobného a Peta byl vychovávaný jako skleníkové dítě a navíc v absolutním klidu a dneska je pořád nahromadě a vůbec se nevyspí,vše ho vzbudí. :wink: :wink:
5. črc 2010 ve 13:39  • Odpověz
zítra ráno už budeme s Lucinkou a Olim.jupííí. :wink: :wink: :wink: :wink:
5. črc 2010 v 18:32  • Odpověz
Ahoj holky.Nemohla jsem vás najít pač máme zase něco z pc.Byla jsem minulí týden od úterý u našich i z Adélkou jakoby na prázdninách.V pátek si pro nás náš tatka přijel a vzali jsme si mojí sestry děti.Byly jsme se snima koupat na Jesenický přehradě což pro ně bylo něco kouzelnýho.Zdenda je celej spálenej jak prasátko a já o zádech ani nemluvě.Měli jsme je od pátku a odváželi jsme je v pondělí po obědě.Byla s nima sranda ale na mě hlídat tři děti ještě věci a Zdendu bylo docela dost.Večer jsme byly se Zdendou tak unavený a děti pořád něco vymejšleli.Místo aby jsme je my utahali tak utahali oni nás.A to se Zdendovy tak líbylo že je chce ted o výkendu znovu.
Jinak to ještě dneska všicí spíte? :confused: :confused: :confused:
6. črc 2010 v 10:41  • Odpověz
ahoj kobylky konečně trochu prší a je hned čerstvý vzduch :slight_smile:
Kaši já jsem Adélku taky dávala na bříško hned, jak jsme dojeli z porodnice, dr. mi to sama řekla, je to dorbé na bolení bříška aspoň se vypďánkuje :wink:
Peti my ještě nejezdíme ve sporťáku, ještě nesedíme sami to :dizzy_face: počítám až tak za 1-2 měsíce. my máme v hluboké korbě nastavitelné záda tak jí dám občas do sedu, ale jen minimálně, pač se to prý nemá děti posazovat, když ještě sami nesedí. Taky máme za sebou hlavně kašičky ty jí jedou a taky šťávičky. Točí se jen z bříška na záda, naopak chybí už jen kousek a zvládne to též.
Marky teda to je fajn že se Zdendovi líbí mít kolem sebe dětičky, ty jsi ale určitě unavená, já jsem ráda když se můžu aspoň jednoho na chvilku zbavit, tak ti klíďo taky pošlu :sunglasses:
6. črc 2010 v 10:54  • Odpověz
Díky za radu.My jsme dneska byli celý den u našich se ségrou a Olim.Jupííí,přivezli zase Vojtíškovi tolik věciček,tobude frajer.Už sušíme,ať můžeme hnedka nosit. :wink: :wink:
6. črc 2010 ve 23:42  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Kasi, já jsem malého taky hned z porodnice dávala na chvíli na bříško, líp prdíkoval :wink: Jinak se mi udělal opar na rtu, tak začínám vyšilovat :frowning2: Pohyby pořád nemám, to jsem taky nervozní jak sáňky v létě :frowning2: Všechny moc zdravím, moc na vás myslím a všem přeji, krásné pohodové dny :slight_smile:
7. črc 2010 v 08:55  • Odpověz
Kasi já jsem Adélce dávala feniklovej čajík a dost jí pomáhalo nahřejvání bříška a masírování.Koupila jsem si v DM pytlík z peckama z třešní a to jsem jí nahřála a dala na bříško.Holky si zase moc chválí ty probiotické kapičky a nebo mastičku pupík.
Naše Adélka už papá jinak úplně všechno.Měla už i rybí pomazánku a i masovou z chlebem :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Je to náš velkej jedlík.Taky začíná chodit tak jsem jak na ostří nože.Pořád hlídat.Ale je to i sranda jak se jí vlní nožičky.
Moni jinak klidně pohlídám obě dítka jen je stačí poslat. :grinning:
Jani namaž si ten opar zubní pastou pomáhá to.Jinak pohyby budou neboj se.Bude to dřív než si myslíš.
Jaké je kobylky jinak u vás počasí?U nás sice svítí sluníčko,ale je tu nějak větrno a docela ve stínu i zima.
Co jinak Mája a její Anička?
7. črc 2010 v 11:11  • Odpověz
marky, tu nejdo o můj ksichtík, ale o to, že opary v těhotenství poškozují plod ditěte :frowning2:
7. črc 2010 ve 12:18  • Odpověz
Karolko fakt, tak to jsem nevěděla, já měla opary v těhu s juniorem a dr. mi na to řekla, že to je viditelný příznak oslabené imunity organismu a lup chytla jsem zánět ledvin. Teď s Adélkou jsem se vyhýbala chladu abych se nenachladila. Já jsem tak zvědavá co to bude :dizzy_face: ale to ty určitě taky :wink:
Marky teda Adélka ti baští pěkně :wink: pytlík s pecičkama máme též sice nepomohl na bříško, ale je to fajn věc i pro juniora na ucho když mu tam nafouklo nebo pro nás.
Kaši tak jste si hezky užili a ségra nebude mít mimčo?
Alenko jak ti je? Chodíš do práce nebo jsi na PN?
A kdepak se toulají ostatní čerstvé maminky ?
Já jsem se před chvilkou vzbudila, noc byla hrozná tak jsem dospávala. Chlapi jsou v práci a u babičky tak zas užíváme klidu. Včera jsme byli v Miloticích na zámku mooc hezké, doporučuju kdo pojede kolem Hodonína nebo Kyjova.
7. črc 2010 v 15:47  • Odpověz
Hezký večer berušky moje. Jdu si vás dočíst nějak nestihám dneska jsem tady měla kámošku donesla mi dáreček pro malého sice budeme muset hodně papat aby jsme dorostli ale tak ve 2 letech to budem mít dobré :wink:
Jani já nevěděla že opar může blbě působit na mimi neboj vše je ok a pohyby budeš cítit co by dup :wink:
Kasi co ségra jak se jí líbí synoveček a kdy ona plánuje mimi :slight_smile:
Moni ahoj jak se máš jak čtu tak dobře manža v práci synátor v bazénu a babičky a vy hezky z adélkou chrupkáte v postýlce taky někdy vytuhnu odpoledne a nejsem k vzbuzení :slight_smile:
Alenko jak je moc pořád pržím palušky.
Máji a co ty a malá výsledky jsou ok :slight_smile:
Marky ahojda jak se máš holka naše zlatá? Co práce je nějaká na obzoru? Ty jsi hodná hlídací teta malá musí být ráda že má kolem sebe tolik dětí :wink:

Zdravím zbytek kobylek Belíška,Andrejku,Ivušku atd..............
7. črc 2010 ve 21:04  • Odpověz
ahojki tak ségru si užíváme plnými doušky a ona nás taky i strejda Oli byl z Vojtíška naměko,oni už taky pracují na mimi,ale ségra ještě musí zaléčit štítku tabletkami,aby bylo vše ok. :wink: :wink: Jinak kuřátko je moc hodné.Nic mlíčko odstřikané,tak jdu rychle zase do hajan,než budeme zase kojit. :wink: :wink: :wink: zdravím všechny mooooooooooc mooooooooooc moooooooc. :wink: :wink: :wink:
8. črc 2010 ve 02:56  • Odpověz
Holký kde jste dneska všichni? :confused: mě dítko zatím ještě spí,celej byt mám vyšůrovanej a mam chvilinku na kobylku a tu nic napsaného.Víte o tom že v Kauflandu mají kilo Pangase za necelejch 80 kč?Hned jsem si koupila a i Adélka dostala z brambůrkem.
No jo tak já si tu budu psát sama.Venku parno to jsu všicí u vooodyy.
8. črc 2010 v 17:20  • Odpověz
ahoj tak jen v rychlosti vas zdravim co nastaly dovolene tak se z prace ani nehnu ted jsem zase nemocna ale musim makat, snad tu jste vsechny v poradku, kdo ceka kontrolicku at je na 1 s hvezdickou miminkam at jsou zpokojene maminkam at krasne chovaji a snazilkam jen vydrzet ja taky jeste cekam. Tak se dupky mejte krasne pa pa. Na vsechy moc myslim.
8. črc 2010 ve 20:11  • Odpověz
Jé ahoj Ivi ,to je super,že jsi přišla mezi nás.Měj se moooooooooooooooooc krásně,brzy se uzdrav a v práci to nepřežen. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: My jsme se dneska poprvé dobře přisáli a tak už jsme dávali jen 25 příkrmu.Sice jsme kojili vždy 1,5 hod v kuse ,ale pili jsme sami.Paráda. :wink:
8. črc 2010 ve 21:25  • Odpověz
Hezký večer kobylky moje :wink: Všechny vás moc pozdravuji :wink:
Jé Ivy to je mi líto že jsi pořád v práci to je to léto dovolené to je potom ženská v práci pořád brzo se uzdrav a zase mezi nás přijd :wink:
Kasi ahoj už jsi byla u té laktační poradkyně? Nevím co ti řekne ale kojit hodku a půl no nevím mě doktorka říkala nanejvíš 25 minut a když tak vystřídat prsa. Já ještě kojím a i tak nadále přidávám nutrilon a taky moje odstříkaé mléko. Malý už vypije sem tam aji 120 to je celkem dost :wink:
Marky ahoj malá si dává to je dobře že hezky papá :wink:
8. črc 2010 ve 21:43  • Odpověz
no možná se to bude zkracovat úspěch je ,že pil sám a stačilo mu to.Jsem nadšená.Laktační jsem ještě nepsala,když on bobek u toho usína.
8. črc 2010 ve 22:05  • Odpověz
taky pijeme 110-120cítku
8. črc 2010 ve 22:06  • Odpověz
ahojky kobylky,
jakpak se v těch vedrech máte??? jsem pokoukala trochu albika a mooc pěkné dětičky máte :slight_smile: maminky maluškých miminek si to užijte, fakt to děsněěě letííí, a kojení se určo upraví,jen vydržet :wink: Marky teda Adélce pěkně dáváš do nosánku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak pročetla jsem jen poslední stránku, je něco novéhoo???

Valinka už umí sama hačat, papá docela dobře-jen s přidaním výživy,a plazí se skvěle a už zkouší lozit regulérně po 4rech :slight_smile: je to naše šikuka :dizzy_face: :dizzy_face:

mějte se krásně a užívejte tepla :wink:
8. črc 2010 ve 22:13  • Odpověz
Ahoj Katy.Neboj se Valuška se všechno naučí.naše Adélka byla dneska poprví sama venku tapat za ruku.Dostala botičky tak je šla prošlápnout.
Co se týče toho jídla tak doktorka řekla,že pokud nemá žádné problémy jako bolení bříška,průjem,zácpu nebo jiné zažívací problémy tak nevidí důvod proč by to nemohla papat.
8. črc 2010 ve 22:23  • Odpověz
Marky,no já na to jídlo jsem o dost opatrnější a teda máš zajímavou doktorku :wink: a teda to koukám že už Adélka ťape :confused: :confused: to je rychlík :slight_smile:
8. črc 2010 ve 22:32  • Odpověz
Ahoj holky, tak tady se ládujou miminkům bříška, vidím, že Petjunka a Marky neřešej a plněj pupíky :grinning:
U nás to teda taky tak nechodí, Áňa moc nezná sůl, vůbec nezná cukr a už vůbec ne uzeniny bo tak něco, koření a hlavně teda ne kravský mlíko. Ale každýho věc, jen ať si daj bobíšci.
U nás je neveselo, kamaráda nám smetl ten cizí autobus na motorce, tak Luboš tráví večery s kámošema v hospodě, jezdí teda jen na kafe a cigáro, ale i to stačí. A já spím a spím a spím. To ne, jen dneska jsme si mohla přispat, porotože L. yl žádat o práci brzy ráno, pak přijel a malou si vzal na hraní, tak jsme se natahovala aaaaaaaaaaaaaž do osmi :slight_smile:
Dneska jdeme na grilovačku, ale až k večeru. Aninka měla včera zase teplotku, se z toho asi zbláznim brzo, zdá se, že moc nesnáší vedra a sluníčko, ale to já taky nemám ráda, tak se budem spolu ukrývat ve stínku.
Mějte se, jdu okouknout albíka.
9. črc 2010 v 09:25  •  1 dítě  • Odpověz
Zdravím kobylky, tak jsme se vrátili od rodičů, bazén jsme si vůbec neužili, celou dobu bylo škaredě :unamused: . Jinak se zatím cítím ok, po injekcích pregnylu mi nebylo moc dobře, ale snad to pomohlo, aby se bublinky měly dobře. Testování se blíží....ještě 6 dní. Všem moc děkuji za podporu :slight_smile: . Zatím jsem doma na PN, v práci stejně není o co stát, je to tam teď hodně na nervy, střídají se výhodná pracovní místa za nevýhodná v rámci úspor, takže jsem ráda, že tam teď nemusím být.
9. črc 2010 v 09:35  • Odpověz
:cry: :pensive: Ahojky :wink: jasně Máji jsem stejného názoru :slight_smile: ať si každý cpe dítko čím uzná.U Terky jsem byla taky posera ale teď už ne :wink:
Alenko na Tebe myslím a věřím v // :slight_smile:
Aničky je mi teda líto,chudinka malinká,tak ať jste brzy fit.Posílám zdravého hubana :wink:
Marky teda Adélka je šikula,jen pro ty matky je to kruté období.
Zdravím Katy s Valinkou :slight_smile: veselé dítko ta se všude směje :slight_smile:
Já mam dnes bulivku ale tlačím to v sobě :pensive: mám tady totiž i ségry děti a tak tady nemůžu hysterčit :sunglasses: ale utekl mi kocour a neni zvyklej chodit ven.Bojím,že to tady nezná a už se nevrátí. :cry: navíc to není obyč ale dlouhosrstej a jestli ho někdo chytne už ho nevrátí.Ach jo :cry: :pensive: :cry: :pensive:
9. črc 2010 v 10:14  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile:
Kasi ahoj. Ohledně kojení si myslím, že teda tak dlouho by jsi ho určitě neměla kojit. Nám v Brně říkali, že maximálně 15 minut na jednom prsu a 15 na druhém :confused:
Luci a co Honzíček? Jak rostete? Kolik už váží prďolka :slight_smile:
Petjunko ach jo :frowning2: s tím kocourem mě to mrzí teda. Já jsem to taky už jednou zažila. Mám doma kocoura...britského modréno a on taky není zvyklý chodit ven. Jen se mnou na balkon do mezipatra. A jednou mi seběhl o patro níž a vlezl do spodního balkonu, z kama skočil ven. Byla jsem totálně na nervíky, páč jsem ho nemohla odchytnout. Byl hrozně zmatený :unamused: Až asi po 15 min mi ho pomohla odchytit sousedka tak, že ho zalehla za běhu :grinning: do křoví :grinning:
Ali pořád držíme všechny palečky :wink: Těším se na // :wink:
Marky teda malinké je pěkný kus ženský :wink: a navíc šikovné :wink:
Maji neboj, držíme s tebou basu. Malý je taky pořád na hromadě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera jsme byli na pohotovosti. Zůstal mu po rýmě zaražený ten hustý soplík a nejde ven. Navíc začal chroptět a měl zvýšenou teplotu :frowning2: Toš jsme byli aji v druhé nemocnici na ušní/krční/nosní aby ho vyšetřili :unamused: A nakonec jsme zase vyfásli antibiotika aTusin :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ven nesmíme a tak se trápíme zavření doma. No, snad to zmákneme jak my, tak vy :wink:
9. črc 2010 ve 13:28  • Odpověz
@jantarka Ahoj Leni malý měl minulý týden v pátek 3.50kg a asi 53 cm já si ho měřím doma moje doktorka děti neměří :unamused:
Jinak je hodný pořád kojím ale už to střídám s nutrilonem jednou kojím a podruhé Nutrilon a tak to střídám. Když mu dám nutrilon spí až 4 hodky a po kojení tak 2.5hodky :unamused: V uterý jedem do polska nakoupím bebilon a bude to :wink: Taky máme nějakou rýmu sem tak mu odsávám ale na kapky do nosu to zatím není naštěstí :wink: minulý týden jsme ho koupala u mých rodičů v bazénu jenom nohy byl v šoku ale neplakal asi se mu to líbilo :wink:
@petjuna Petro kocourka je mi líto ale neboj určo se vrátí. Mi jsme přestěhovali kocoura z jedné zahrady na druhou asi 5km od sebe a po 14 dnech se vrátil na tu původní :wink:
9. črc 2010 v 18:30  • Odpověz
Ahojki tak jsem právě dokojila,vím ,že by se asi nemělo kojit tak dlouho,ale Vojtulka mi u toho usíná,tak musíme probírat a pak to trvá déle,za 25min by opravdu nic skoro nevypil a byl by hladový,já si myslím ,že se to zlepší,chce to jen trošku času,byli jsme žloutenkovi,tak to možná bylo i tím,už aspon pije sám a nemusíme dávat vše stříkačkou.V úterý jdu do poradny tak uvidím co mi řekne. :wink: :wink: .
Jinak u nás bylo včera taky trošku smutánkovo,taky jsme museli dát králička a anduláčka pryč,protože to vypadá,že Vojtíšek možná zdědí atopický ekzém po Petovi,tak jsme museli odstranit všechny alergeny. :unamused: ,ale pro bobiška všechno,hlavně at je zdravý. :wink:
9. črc 2010 ve 21:38  • Odpověz
Lůco ale to byl asi kocour který chodil ven a mě to tam obšlápnutý ne??Tehle to tady nezná a netrefí dom :cry: už jsem hotovka :cry: ach jo :cry: :cry: :cry:
Všem krásný víkendík :wink:
10. črc 2010 ve 14:12  • Odpověz
Petko nesmutni třeba najde cestu domů,posílám sluníčko,taky jsem byla smutná včera ,ale zase musím mYSLET NA NAŠE ZLATÍČKO
10. črc 2010 ve 20:28  • Odpověz
@petjuna Nebud smutná.Kocourek se ti vrátí má moc dobrou pamět,ještě lepší než pes.Nám taky nedávno zdrhnul kocour a jak se rychle a rád vrátil domů.A to je jenom v bytě že ho ven nepouštíme.
Moni koukni mi do albíka mam tam fotky zase sestry dětí z dnešního výletu jak jsme je dneska utahaly.
10. črc 2010 ve 21:42  • Odpověz
Krásnou neděli :slight_smile:
Peti tak co kocour, už je doma? mě napadlo vylepit letáčky po okolí.
Marky teda to jste je dobře utahali moc hezké fotky i koupačka na balkoně super.
Máji a jak je Aničce už je to lepčí?
a Matýsek jak je na tom?
My jsme začínali na První kašičce od hami a jsme na ní stále teď už dáváme i vařenou mrkvičku a šťávičky kupuju ty od 4měsíce. I když si myslím že jsou docela sladké, tak ředíme a kojím pořád, každý den ale dáme buď kašičku nebo mrkvičku. Občas ocucá jahůdku broskvičku a co nabízí zahrada.
Kaši já měla taky hrozný strach, že bude mít Adélka ekzem po mě a nemá, tak jsem šťastná jak blecha :slight_smile: kdyby to Vojtík měl projeví se to do 3 měsíců věku.
Jedeme na koupák za chvilku dokavad není takový hic a není tolik lidí, chytnem si flek pod stromem.
11. črc 2010 v 09:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.