• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj Mony.Uží te si koupáníčko je tam moc pěkně.Naše Adélka akorád spinká.Spapala plnou misku bramboračky z chlebem a spí.Jinak co se týče toho jídla tak samozřejmě že to nemá ochucený.Nemá tam ani sůl,nic sladkýho jenom povařený a bud rozmixovaný nebo jenom rozmačkaný vidličkou.A co má štávy tak jí to ředíme vodou.
11. črc 2010 v 10:20  • Odpověz
Tu pořád nikdo? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
Tak a dost vstáváme no tak šup šup je rááááánoooooo. :grinning:
12. črc 2010 v 08:01  • Odpověz
Ahojky.Teda to je krásné počasíčko vite :slight_smile: jen chudáčci dětičky.Majdula už má rýmu.Nevim jestli s toho věčného cákání ale spíš si myslím,že jak byla spocená tak jí ofouklo :frowning2:
Jinak kocour stále v řiti :cry: Mony letáčky jsou vyvěšeny.Myslím,že už ho má někdo doma.Kdybych aspoň věděla,že se bude mít dobře, sakra!!
Já jdu odpo do práce :frowning2: to ze mě bude smažák :angry:
Užívejte si sluníčko a teploučko zachvíli je tu zimááá.
12. črc 2010 v 09:03  • Odpověz
ahoj byby tak koukám co tady nového :slight_smile:
Nikolka mi zatím hajá tak v rychlosti pak pojedem ven nakoupit :wink:

koukala sem na albíčka teda Marky Adélka je krásná a šikovná holka :wink: a jak hezky papá :slight_smile:
Kasi to kojení 1,5hod je špatný :unamused: budete mít to samé co my...Niky sem taky kojila i 1,5 a laktač.poradkyně i dr mi řekly že je to špatně bo ani nestihnou vytrávit mimča a tím že kojíš tak dlouho tak dodáváš čerstvý mlíčko a to tam pak s tím starým kvasí a z toho jsou ty bolavý bříška :confounded:
A co belinka?už bojuje??
koukala sem že Alenka čeká na // tak držím palečky at se ukáží :wink:
Peti taky už máte příkrm?Niky baští ráno mlíško 100ml,pak přesnídávku nebo banán,oběd zeleninka i když ted sem přidala už i masiko :slight_smile: pak mlíčko a večer kaše :dizzy_face:

tak já zase mažu něco dělat,mějte se hezkyyyyyyyyy
12. črc 2010 v 09:10  • Odpověz
petí to je mi líto že je kocour v trapu :unamused:

ty čepičky sis objednávala od té paní co dělala i nám?sou fakt krásný a malá je kočenka :wink:
12. črc 2010 v 09:12  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: krásné ráno opět bude pařáček utěsníme okna ať nám nejde do bytu :sunglasses:
Peti nechápu lidi kteří si nechají cizí kočičku, děti ještě chápu ty dotáhnou domů co vidí, ale jak píšeš hlavně aby byl kocourek v dobrých rukou, ať už je kdekoliv, třeba si s ním nějaký capart pohraje pár dní a vrátí vám ho. Nachlazené Majdince posílám pusinku, ať je brzo líp. teď je ošematná klima i větřáky a nachlazení je cobydup, mladý je taky nachlazený.
Marky jaký dáváš čajík Adélce, malá mi nechce bylinkový.
Janni ahoj tulačko vy baštíte už 3jídla, my jsme starší a zatím máme 1 jídlo, jsme plně kojení, tak bychom měli přikrmovat až od 6.měsíce, no. musím ti shlédnout albiko, jdu na to.
Máji jak se máte?
Alenko jak je tobě? už se to blíží
Karolko těhulko jak ty zvládáš ty hice?

12. črc 2010 v 10:29  • Odpověz
Moni dávala jsem jí ten jablko-medunkový ten jí chutnel.Jinak jí moc chutná jablečno-hroznová štáva od hipu,ale jak je ted to horko tak mi nechce nic pít.
12. črc 2010 v 11:43  • Odpověz
@janni.ka ,tak jak si to potom Jani řešila,je tedy lepší přiložit ke každému prsu na 15 min a zbytek dát příkrmem přes stříkačku.
12. črc 2010 ve 14:02  • Odpověz
moni my sme od 6týdne na nutrilonku tak dr řekla že máme už začít ve 4měsících :wink: začla sem zeleninka+večer kaše a ted sem v týdnu dala poprvé i ovoce a vynechala sem malé už i dopo mlíčko má ovoce :wink:

my taky dáváme jablko medunka čajík ten niky jedinej má moc ráda :wink:
12. črc 2010 ve 14:52  • Odpověz
Ahoj holčinky, jsem tu. Máme se střídavě, ráno bez teplotky, dopolko to vyskočí na 37,8 apod., bez odečtu sice, ale i tak mě to znepokojuje, nevím co dělat :slight_smile:
Zatím se nekoupáme, jen my s Lubošem včera zavítali na jedno koupaliště kousek od nás a vyvalila jsme tam to svoje úžasný tělo, sice mi to dalo přemáhání, ale přežila jsem a okolí taky, jen jsme tam zbyli skoro sami :grinning:
Áně jsem navlíkla plavečky teď, máme nový z Tesca a ona se bála do vodičky, což mě překvapuje, protož evečerní koupání miluje a voda v očích jí vůbec třebas neva.
Včera jsme začaly chodit, velká sláva, stalo se to v cukrárně, stoupla si a odkráčela. Tož tááááák u nás. Počtu si něco taky o vás, ale dítě kvílí, je třeba nachystat míčánko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Připojuju videjko z dnešního ránka a foto asi půl hodinky staré :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=IXeR6_TyQmY
12. črc 2010 ve 14:57  •  1 dítě  • Odpověz
Zajímalo by mě, jestli některé mamince přestalo pít dítko z prsu, co začala přikrmovat flaškou. Mně říkala sestřička, že mám dávat normálně flaškou a neměly jsme problém. Co vy?
12. črc 2010 v 15:48  •  1 dítě  • Odpověz
Máji malá má moc pěkné plavečky.Je to už pořádně velká slečna.A jak pěkně jezdí z kočíkem.
Dočtu si vás za chvilku Adélka mi tu knourá a bude spinkat a já mezitím půjdu udělat sloní žrádlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2010 v 16:33  • Odpověz
Hezké odpoledne berušky :wink:
Máji malá je v plavečkách kouzelná :wink: Já už do teska nesmím mi už koupili tolik věcí pro malého na příští rok a uplně za babku mají šílené slevy. Něco málo koupila aji tchyně malý má overalků že nevím jestli je unosí :sweat_smile: Manža říká že bychom potřebovali ještě jednu skřín jenom pro malého :grinning:
Janinko malá šikovná že tak hezky papá :wink:
Kasi já kojím 15 minut z jednoho potom 15minut z druhého a potom hned ostříkávám at mám mléko jako příkrm na další kojení. Tak mi to radila laktační poradkyně :wink: A když má málo tak někdy dám nutrilon a moje mléko si dám do lednice at ho mám více at má větší dávku většinou odstříkám po kojení ješte z obou prsou tak 50ml :wink:
Petruš držím palečky at se kocourek vrátí a když ne hlavně at si ho vezme někdo u koho se bude mít dobře :wink:
Moni to je super že ještě kojíš ušetříš hodně penízků a malé dáš to nejlepší i když nutrilon je tak super ale není nad MM :wink:

Zdravím zbytek kobylek moc mi chybí Andrejka, Věruška, Belíšek,Ivuška atd.....

Moc myslím na Alenku a moc jí přeji //.
12. črc 2010 v 18:54  • Odpověz
máji já teda s tím taky problém neměla,flaška prso bylo to fuk hlavně že něco teklo :grinning: :grinning: ale některý dítka jak dostanou flašu tak konec zrovna nedávno nám říkala u dr paní že dala malé flašku a bylo po kojení :confounded:

jééé Anýsek je slečnáááá :wink: a jaký má krásný plavečky :slight_smile: a chodí já myslela že už vám doma dávno lítá jak drak podle fotek na facebooku :grinning:
12. črc 2010 v 19:55  • Odpověz
Jannikoooooooo, co ta komboška? :grinning:
12. črc 2010 ve 20:31  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno kobylky.Byla u vás vnoci taky taková buřina?U nás ale už ted svítí sluníčko a jak.
13. črc 2010 v 09:12  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: vedra snáším dobře, mimiskovi se líbí, teda doufám, zatím se nijak neprojevuje :wink: O víkendu jsme byli na Slovensku a teď hlídám 4letého synovce, tak musím, vymýšlet program :grinning: Vaření, koupaní, hraní, však to znáte, holt to moje dítě samorosrt se stará o sebe samo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zatím papa a Alence deržím palečky :slight_smile:
13. črc 2010 v 17:31  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
dlouho jsem tu nebyla, tak jenom v rychlosti. Ani po sedmé nám to nevyšlo, zázrak se nekonal, no, ale z nejhoršího už jsem venku, zase jsem se odrazila od samého dna a nabírám sílu do dalšího boje. Njn, není každému z hůry dáno, tak musím zatnout zuby a jít dál, to se nedá nic dělat, ale jedno vím jistě, NEVZDÁM TO!!! Ke všemu nám chtěli ukrást z pátku na sobotu autí, ale nepovedlo se jim to, tak nám aspoň rozbili 2 okna, no moje nervy. A dneska jsem šlápla na vosu, ta mi dala takové žihadlo do prstu, že mě to bolí ještě teď. No, nejsem já vlastně dítě štěstěny??? Ani nedočítám, nemám čas, tak se tu mějte krásně, mimuška vám rostou a dělají samou radost, to je fajn. Petjunko, kocoura je mi líto, tak jestli se nevrátí, ať se má aspoň tak dobře jako u vás :wink: Alenko, přeju hodně štěstííí :dizzy_face: Papapááá a mějte se krásňoučky :dizzy_face:
13. črc 2010 v 19:03  • Odpověz
13. črc 2010 ve 20:12  • Odpověz
Belíšku tak to mi je moc líto že to nevyšlo.Jsem ale ráda,že to nevzdáváš.Moc bych ti to přála.Jinak foukám bolístku od žihadla.
Janinko tak si to taky užíváš koukám.Opatruj se nám.
13. črc 2010 ve 21:41  • Odpověz
Nestihám.Janinko díky za radu a podporu ,Belinko nevzdávejte to určitě,třeba to chce s tou štítkou jen víc času,mooooooooooooooooooooooooooc vám držíme pěstičky at je z vás jednou štastná rodina.
Nic musím dodělat mlíčko a šupky hupky do postýlky.Mějte se krásně.papa
13. črc 2010 ve 22:21  • Odpověz
Marky, všechno nejlepší k svátku, hodně radosti z malé a ať jsou problémy s korunkama co nejmenší.
Bell, hodně sil a odhodlání.
Petjůůůůů, doufám, že se ten chlupatec najde, omg!!! Jak to, že utekl?
Dobrou noc všem, jsme dneska ko, vedra nesnáším a děsej mě další dny, kdy ani nekápne, Marky závidím buřinu, marně jsme ji dneska očekávala a bude hůř.
Papapa všem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. črc 2010 ve 23:13  •  1 dítě  • Odpověz
Máji děkuji za příníčko a nějakou tu buřinu ti posílám.U nás je pěkně zataženo a docela i kosa.
13. črc 2010 ve 23:35  • Odpověz
:confused: :confused: :confused: Tu dnes zase ani noha?
14. črc 2010 v 10:48  • Odpověz
Ahoj tak ja se jdu na vas taky kouknout. Beli je mi to lito ale je supr ze to nevzdas. My to taky nevzdavame ale rekli jsme si ze to nechame jen na prirode a mozna ze jednou bude na nas hodna. Ja ted mam dovcu tak si ji uziji k odpocinku a opalovani se na slunicku u vody protoze potom me ceka zase prace. Doma je to takovy kolotoc jednou je dobre jednou neni ale snazim se to hazet za hlavu snad se to jednou u nas uklidni. Jinak holky mazlete se s miminky a ostatni mocinky zdravim. Zase nekdy papa
14. črc 2010 ve 14:38  • Odpověz
Ahojky kobylky :sunglasses:
Bellí zas jste spadli na hubu :frowning2: , božátko nevím kde bereš sílu vstát a jít, silná jsi ženská a víra ve šťastnou rodinu je motor asi ze všech největší, :dizzy_face: moc bych vám to přála. A kde to žijete na divokém západě, že vám kradou autí? kde se to stalo snad ne před domem?
Karolka má prázdnináře :slight_smile: tak řádně unavit ať hezky spí
Ivi užij si nicnedělání a hezkou dovolenou :sunglasses:
Aničce letí veliká gratulace k prvním krůčkům :zipper_mouth:
Alence držím pěsti :wink:
Adélka už se koupala v bazénu řádila jak čert :sunglasses: teď unavená usnula.
14. črc 2010 v 15:21  • Odpověz
Hezký den berušky moje :wink:
Belíšku moc na tebe myslím a smekám že boj nevzdáváš a jdeš dál za svým cílem jsi silná ženská která udělá pro druhé co může moc bych vám to přála :dizzy_face:
Moni Adélka řádila v bazénu a unavená usla vůbec se jí sluníčko a voda unavuje :wink:
Ivy užíj si dovču načerpej sílu neboj doma se vše uklidní a zase bude dobře a příroda se umoudří a vy budete štastná rodinka :wink:
Marky ke včerejšímu svátku vše nej :wink:

Holky musím si vylít srdíčko ted mě vytočila moje nevlastní dcera řekla mému mažovi že jsem špatná matka že nekojím že špatně jím a proto mám málo mléka ptala se proč malého budíme když spí tak jí manža řekl že spí 4 hodky v kuse a přitom horku musí pít tak že jsme ho vzbudily holky jsem na pokraji zhroucení vyčítám si že nemám mléko :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
14. črc 2010 v 19:46  • Odpověz
Ahojda všem :slight_smile:
Belinko broučí, foukám na dušinku a držím všechny palečky co máme, aby se štístko brzy přichoulilo k vám :frowning2:
Luci to snad ne! Co je to za kr..u??!!! Takové řeči fakt nesnáším. Jako by za to někdo mohl! My jsme na Hami už komplet a vůbec mi to žíly netrhá. A nevím, proč by jsme se za to měli někomu zpovídat nebo snad omlouvat??? :angry:
Ivčo užívej volníčka a relaxuj :wink:
Monči Adélka je už velká slečna :dizzy_face: Sluníčko a bazén k tomu ... to umlátí i koňa :grinning:
Karolko už víme co je v bříšku za tajemství?
Marky vše nej s svátku :wink:
Ali už jsem zvědavka zvědavá :confused: :wink:
No, a my jsme byli dneska na kontroličce v Brně na Neonatologii a vše je ok. Paní dr byla na vísost spokojená s prďolů :wink: Pěkně se převalíme, držíme hlavičku :dizzy_face: reflexi na 1* a nemusíme žádnou rehabku :wink: Toš jsem za toho našeho dacana mocinky ráda. Pak jsme se stavili v Reprofitu za naším Kouďou a on tam nebyl :cry: To nás moc mrzelo, páč jsme mu chtěli představit jeho dítko. Ale i tak jsme se nechali potulit sestřičkama a slíbili si, že přijedeme příště na velký slez do Repra a všichni budou přítomni :wink:
Jinak už papáme 130ml a někdy i víc. Takže pěkně přibíráme na váze. Nyní už máme 4,5kg a pěkně se pronese cvalík jeden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2010 ve 20:05  • Odpověz
Leni ahojda tak malý už je cvalík škoda že tak doktor nebyl mohl se podívat na jeho díkto. Mi máme 4kg já si ho dneska doma vážila vypijem 100-120 jak kdy. Co se týče manžovi dcery je to p..a ale co nadělám manža se držel aby do telefonu něco neřekl. V pátek chce přijít na návštěvu nevím co tady chce dělat asi nebudu doma. Jo ještě vyčetla manžovi že vozí po městě syna a na vnučku kašle. Asi jí pošlu anonym že malému manžova mamka dala na stavebko 50000kč a kupuje mu věci na oblečení at je u nás vzrůšo asi by jí trefil šlak :grinning: Včera jsme byli pro bebilon v polsku výjde na 235 to jde tak jsem si koupila 2 krabice :wink:
14. črc 2010 ve 20:19  • Odpověz
Ahojki tak u nás bylo dneska slzavo,ségra už odjela odpoledne do Prahy a zítra už odléta zpět do Skotska,strašně to uteklo a teď dorazí asi až v únoru to je strašně dlouho. :cry: :cry: ,i Vojtíšek asi vycítil,že už teta odjíždí.vzbudil se z hlubokého spánku ,jak se s námi ségra loučila,tak se s ním rozloučila,a sluníčko spalo vesele dál.Jinak dneska v poradně z nás byla paní doktorka úplně uvytržení pochválila nás ,že krásně prospíváme,a byla nadšena ,že má nádherné rysy,už máme 3650g . :wink: :wink:,mějte se krásně jsem kantare,jdu si lehnout.

14. črc 2010 ve 20:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.