• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
ahojky všem dlouho jsem tu nebyla ani nebylo co psát, ale dneska se stalo na co čekáme už hodně dlouho pokud vše dobře dopadne tak budeme mít miminko. Dneska nám volali, že mají pro nás holčičku Martinku, narodila se 3,5,2010 je naprosto zdravá a maminka se ji vzdala jen proto, že se o ní nemůže postarat. Zítra se jdeme na malou juknout. Jsem z toho nervní doufám, že to všechno dobře dopadne. zítra se ozvu.
14. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz
Bellíšku to mě moc mrzí, že ti to zase nevyšlo drž se holka moc na tebe myslím.
14. črc 2010 ve 21:53  • Odpověz
Katuš moc gratuluji moc ti to přejí jé to super takové malíčké mimátko jako náš Honzík :wink: držím palušky at vše dopadne na jedničku moc ti to přeji :slight_smile:
14. črc 2010 ve 21:57  • Odpověz
Luci děkuji moc
14. črc 2010 ve 22:04  • Odpověz
Katuš dneska mám náladu pod psa ale díky tobě mám naladu hned lepší bulím tady štěstím že další mimátko dostane skvělé rodiče zítra písni co a jak na zítřek tfuj tfuj tfuj
14. črc 2010 ve 22:11  • Odpověz
Katuš bulííííím,opravdu Ti to moc přeju.Musí to být neskutečný zážitek když zavolají :wink: dokážu si představit jak se Ti třásl hlas a nohy ještě víc viď? :wink: Budu držet palečky.Martinka má za 3 dny svátek a dostane k němu nové rodiče to je paráda :slight_smile:
14. črc 2010 ve 22:15  • Odpověz
Katuš mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc držím pěstičky ,aby vám to vyšlo.
15. črc 2010 v 00:53  • Odpověz
katuš, to je nádherná zpráva, takový malý kobzol, to je snad sen :slight_smile: Luci, kašli na pihu, on je po bitvě každý generál, jen blbě žárlí, že už není středem pozornosti a chce být důležitá :slight_smile: Jinak všechny zdravím do vedříčka, nám praskl bazén, tak dneska nevytáhnem čumák a zítra razíme na koupák :slight_smile:
15. črc 2010 v 07:40  • Odpověz
Zdravím kobylky, tak jsem dnes testovala a nic moc :frowning2: :frowning2: . Mám sice //, ale ta druhá je velice slabá, tak se obávám, že půjde o biochem. těhotenství. Zítra se testnu znovu a pak krev a uvidí se. Ale myslím, že to nevyšlo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Jinak mě velice mrzí, že to nevyšlo Belíškovi, moc bych ji to přála stejně jako Ivě. Katušce také gratuluji. Mějte se hezky, užívejte léta a miminek a já dám vědět jak to dopadlo.
15. črc 2010 v 08:30  • Odpověz
Alenko, nezoufej, vždyť dvě jsou super zrpáva, jasně že nebude tlus´toška, Hezky čekej a trochu optimismu bo si to ta čárka fakt rozmyslí :wink:
Jináč všechny zdravím, nečtu, prchám do bazéééééénu, bááááááj!!!
15. črc 2010 v 08:50  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ranko berušky moje.
Alenko ještě není nic straceno počkej do krve , ale já si myslím že druhá čárečka bude sílit a ty budeš těhulka :wink:
Máij užíj s bazén já nemůžu mám MS a dost silnou :angry:
Jani ahojda zítra chce manžova dcera přijed tak u nás bude asi veliká bouřka :grinning:
15. črc 2010 v 09:54  • Odpověz
Alenko, já měla čárku taky nic moc, ona není hned silná, tak nezoufej. Ale já taky ze začátku se radši netěšila, dokonce jsem to vzdala, tak neboj. :slight_smile:
15. črc 2010 v 10:30  • Odpověz
Ahojky kobylky :slight_smile:
Zdravím vás všechny, ale moc nestíhám dočítat. Jsem na skok v Praze, tak nakukuju.
Katko, úplně jsem na měkko :wink: , krásná zprávička. Tak ať to vyjde! Martinka bude mít tu nejhodnější maminku na světě :slight_smile: a vy s manžou vytoužený uzlíček štěstííí :slight_smile: Přeju vám jen to NEJ!!!
Bellíšku, je mi to moc líto. Na to už vážně nejsou slušná slova :unamused: Dobře, že to nevzdáváš. Moc na tebe myslím a držím palce!
Karolko, jsem ráda, že zvládáš ty vedra - to je děs i pro ty netěhotné :wink:
Lůci, kašli na řeči! Každý inteligentní člověk pochopí, že když žena nemůže kojit, tak asi to není z její vlastní vůle. Protože i ty, které nejsou super mámy, tak kojí hlavně z finančních důvodů. A ty jsi SUPER maminka a nenech si namluvit nic jinýho! Já tenhle pocit znám. U první dcerky jsem taky neměla mléko, trápila jsem se a bádala proč jako? Na nic jsem nepřišla :grinning: , tak jsem se s tím vyrovnala a Klárka taky vyrostla, takže klííííd!
Ananásek už bude za chvíli potřebovat lodičky :o)
Holčičky, mějte krásné léto, zase nakouknu :slight_smile: a držte se všechny!
U nás nic nového, snad jen, že teď sestra řeší vztah jako takový a není to nic záviděníhodného - jsou spolu 17let!
15. črc 2010 ve 12:41  • Odpověz
:slight_smile: Ahojky :slight_smile:
Katuš posíláme óóóóóbr gratulace k adopčátku. Teda my už na 100% počítáme s tím, že je prostě vaše :wink: Jsem totálka na měkko :sweat_smile:
Teoretičko ahojda. Tak jak se máš porád čéče? Jsem tě tu dlouho neviděla :slight_smile:
Luci buď v klidu. Jedna nána tě přece nerozhází :wink:
Ale holčí neboj :wink: ona ta potvůrka bude sílit! Nesmíš se takhle vzdávat když ji tam máš! :dizzy_face:
15. črc 2010 ve 13:38  • Odpověz
Hezký večer berušky moje. Taky je u vás takový hic :angry: Malý dneska nemůže vůbec spát ted jsem ho dala na balkon do kočáru venku je líp než doma snad bude aspon chvilku spát v klidu. Dneska vypil už 350ml čaje pije jak duha :wink:
Ahoj Marti sestře držím palušky at vztah vyřeší podle svého nejlepšího uvážení :wink: Užívej si volna máte o prázdninách otevřenou školku nebo celé 2měsíce máte zavřeno?
Leni ahojda co malý jak snáší tyhle vedra :wink:
Alenko na tebe myslím kudy chodím a zítra písni jak čárečka hezky sílí.
15. črc 2010 v 19:28  • Odpověz
Katuš tak co mimátko viděli jste jí je to určiitě krásná malá princezna :wink:

Holky už nekojím jednou dám nutrilon a podruhé své odstříkané mléko. Když pije s prsa tak vypije trochu a když mu to odstříkám tak vypije vše odstříkám tak 120ml aji více je líný tahat s prsa :angry:
15. črc 2010 v 19:32  • Odpověz
Tak jsem právě uložila Vojtíška do postýlky a ukolébavkou ho po celém dni uspala,byl už bobek úplně přetažený,dneska nás celý den trápili prdíky,do toho to vedro,no byl bobek úplně hotový.jinak jsem ráda,že se aspon rozpil,už si vytáhne tak 100 z prsa a zbytek dáme příkrmem. :wink: Dneska pomáhalo jedině nošení u maminky,tak jsem dneska ani nic nestihala udělat,ale to nevadí,brouček malý. :wink:
Alenko držím pěstičky at dálnice sílí a ty se přidáš k Janince mezi těhulky,a za 9 měsíců budeš mít poklad doma. :wink: :wink:
15. črc 2010 ve 20:48  • Odpověz
zdravím všechny tak jsme konečně dorazili domů. Velmi náročný den hlavně psychicky. Fotky malé máme dodám později teď píšu z mobilu. Takže malá je 4. Dítě matky matka nechodila na gynekologii byla poprvé až ve 21. tt a asi naposledy. Matka i otec se vzdali dítěte hned po porodu. Ostatní 3 mají u sebe. Malá je zdravá má sice šelest na srdíčku ale to není nic neobvyklého. Ale je tu spíše problém v neurologii dítě bylo nechtěné takže tak se k němu matka i v těhotenství k ní chovala. Malá může být pomalejší ve vyvinu zatím je na úrovni novorozence což taky je ale malá by alespoň past koníky, dívá se jakoby skrz tebe nejeví zájem o hračky a ani o lidí zájem o ní je ji spíše na obtíž. A za 6 týdnu ji budou dělat další vyšetření jestli se zlepšuje nebo stagnuje. Moje kamarádka měla u malé ještě horší hodnocení a malá je šikovná spíše ve vyvinu popředu tak nevím co myslíte vy? Prý ani nemá snahu se zlepšovat ale domácí prostředí dělá zázraky
16. črc 2010 v 10:22  • Odpověz
zdravím všechny tak jsme konečně dorazili domů. Velmi náročný den hlavně psychicky. Fotky malé máme dodám později Takže malá je 4. Dítě matky matka nechodila na gynekologii byla poprvé až ve 21. tt a asi naposledy. Matka i otec se vzdali dítěte hned po porodu. Ostatní 3 mají u sebe. Malá je zdravá má sice šelest na srdíčku ale to není nic neobvyklého. Ale je tu spíše problém v neurologii dítě bylo nechtěné takže tak se k němu matka i v těhotenství k ní chovala. Malá může být pomalejší ve vyvinu zatím je na úrovni novorozence což taky je ale malá by alespoň past koníky, dívá se jakoby skrz tebe nejeví zájem o hračky a ani o lidí zájem o ní je ji spíše na obtíž. A za 6 týdnu ji budou dělat další vyšetření jestli se zlepšuje nebo stagnuje. Moje kamarádka měla u malé ještě horší hodnocení a malá je šikovná spíše ve vyvinu popředu tak nevím co myslíte vy? Prý ani nemá snahu se zlepšovat ale domácí prostředí dělá zázraky
16. črc 2010 v 10:22  • Odpověz
koukněte do moého albíčka
16. črc 2010 v 10:43  • Odpověz
Ahojky Katuš :wink: jestli je zdravá tak myslím,že tohle je to nejmenší.Vím,že to bude těžké ale Martinka pozná,že je u mámy která jí miluje a věř,že se to změní.Děti,byť tak malé dokáží lásku vracet.Počkej až se na Tebe prvně usměje.Pak už to bude den ode dne lepší :wink: Přes slzičky nevidím,to je krásný.je kouzelná.Do kdy se máte rozhodnout?A kdy by byla už doma?V kojeňáku nebo kde teď je,nemají čas se s každým miminkem pomazlit a navíc pro ně je to bohužel jen další promiňte mi to slovo ale MATERIAL :frowning2: až Martinka pozná,že existuje i něco jiného než ležet v postýlce a ven jít jen na krmení tak se změní.Bude ráda,že se k ní někdo přitulí a pomazlí se sní :wink: nevidim přes slzy ............
16. črc 2010 v 11:37  • Odpověz
Zdravím kobylky, tak druhé IVF (ICSI) bohužel nevyšlo, bylo to biochem. těhu. Smůla. Jsem z toho dost zklamaná, po tom všem, čím jsme si s manžou prošli i on je špatný. No nic.......musím se dát dohromady, najít nové síly, rozmyslet co dál, našetřit korunky a snad......někdy.......další pokus. Mějte se tady krásně, budu si vás číst, ale nebudu moc psát. Hodně štěstí všem :wink:
16. črc 2010 ve 13:40  • Odpověz
Pane Bože, sedím tu zas uřvaná u fotek, ta Martinka je nádherná. Tvůj popis mi ukázal představu o zvláštním dítěti, divně koukajícím, ale fotečky to prostě všechno smázly a je to nádherná holčička. Okatá, pěkně zakulacená, stehýnka má teda rozkošný, myslím, že bude v poho. Stavy z těhotenství se dají dneska už odstranit. Fakt úžasná, jakj to byl pocit, vzít si ji do ruky? Byly slzy? Si to nedoveu ani představit, fakt krásný fotečky.
16. črc 2010 v 15:20  •  1 dítě  • Odpověz
Alenko, drž se, seber síly a vrhni se do dalšího boje. Moc držím pěsti.
16. črc 2010 v 15:21  •  1 dítě  • Odpověz
Alenko to je mi líto, zrovna teď když jste na sobě s manžou tak pracovali aby to vyšlo. :cry: :cry: :cry:
16. črc 2010 v 18:41  • Odpověz
Alenko mrzí mi to :frowning2: :cry: :frowning2: :cry:
16. črc 2010 v 19:01  • Odpověz
Tak tu taky bulím jako želva,Katuš ,Martinka je kouzelná a věř ,že vás bude milovat.A pokud není nějaký velký zdravotní problém ,tak se dá vše zvládnout. :wink: :wink: Kouká nádherně. :wink: :wink: Moooooc vám přeji at ji máte co nejdříve doma v postýlce.
Je to nádhera. :wink:
16. črc 2010 ve 20:08  • Odpověz
Alenko moc jsem držela pěstičky a věřila ,že se přidáš k Janince,ale nevzdávejte to.Jednou se musíme dočkat všichni.
Přece musí existovat nějaká spravedlnost. :frowning2: :cry:
16. črc 2010 ve 20:11  • Odpověz
autor
ahoj kobylky :slight_smile:
jelikož Katuška má fotky Martinky na kobylce, překonala jsem nerva a jsem zase tu.. Pro mě je to prostě zpráva naprosto úúžasná, nejúúžasnějšíííí, mooc se mě o dotýýkáá. Jdu se podívat, co u vás nového..
16. črc 2010 ve 21:52  • Odpověz
autor
do řiti, hned blbá zpráva. Alenko, je mi to opravdu líto. Není co víc napsat... :frowning2:
16. črc 2010 ve 21:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.