• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Bell, no comment....
kurňa holky, já věděla, proč sem nechodím. už na to nemám. fakt,
snad vás někdy dočtu, ale omlouvám se, dál teď nečtu.. Moc všechny zdravím!!!
16. črc 2010 ve 21:59  • Odpověz
Ahoj kočky a koťátka! Hezký víkend přejeme, Aňula se rozhodla vstávat v 6 hodin, omg, nejsem zvyklá :grinning: , navíc šla spát až ve 21 hodin, tož jsem si myslela, že prospíme celý dopoledne, ale už tu sledujeme Elma v telce. Venku je krááááásně chladňoučko, ale je to otázka pár minut, než začne slunce šjanit v plné síle. Snad to přežiju :stuck_out_tongue_closed_eyes: , předevčírem jsem skončila v nemocnici :confounded:
Chci popřát malé Martince všechno nejlepší k svátečku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a i všem ostatním Martinkám!!!
Tak jdu zpátky na Elma....když řekneme hrajeme, vy řeknete sezame, hrajeme.... hrajeme.....omg z teho zcvoknu :grinning:
Odpoledne vyrážíme všichni na oslavu třicátin, tak si dnešek snad užijeme. Páááááááááááááá! A Věruškááááá se nám už odmořila, bylo na čase, omg :slight_smile:
17. črc 2010 v 06:39  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ranko všem,taky se připojuji k přání všeho nejlepšího,rychle odsávám mlíčko a chci aspon na hodku vyrazit ven,pak už se to nedá.Alfi tak si dnešní oslavu užijte. :slight_smile: .U nás ted hraje pořád kolotoč nebo hrazdička,v kočárku zajíček na všem stejná melodie,ale Vojtíškovi se to strašně líbí. :slight_smile:
17. črc 2010 v 07:19  • Odpověz
Kačenko i já přeju Martince vše nej a super rodinu která už se na ní těší :wink:
17. črc 2010 v 19:35  • Odpověz
ahojte kobylky,

jsem nakoukla a jako moc dobré zprávy nic moc :unamused: jsem dočetla jen 2stránky poslední ....Belko,Alenko je mi to moc líto :pensive:

katy, koukala jsem i do albíka na malou Martinku a teda je krásná,taková buclatá :slight_smile: a myslím si že to snad bude vše ok a je pravda že ty dětičky poznají že je milujem :wink: jen nechápu paní,jak se k ní tak mohla chovat,chjo to jsou lidi :angry:

zdravím všechny, užívejte si dnešního chladného počasí,zítra má zas být teplooo :unamused: .....jinak my se máme krásně, Valinka už krásně leze po 4rech :slight_smile: jen potvora nechce obídky,ale výživu to joo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2010 v 15:52  • Odpověz
Ahojki tak jsme před chvilkou teda kolem půl sedmé dorazili domů od našich,bylo zase super :slight_smile: ,ikdyž jsme dneska nemohli sedět na zahrádce kvůli větru,ale i tak jsem si dost odpočinula.Ted jsme konečně stáhli nějaké fotečky tak jsem je hnedka vložila můžete kouknout.Jinak dneska jsme zůstali v šoku.škoda ,že jsem neměla nastartovaný foťák,ale Vojtíšek poprvé zvedl hlavu do koníčkování,vím možná to byla náhoda,ale měli jsme obrovskou radost. :wink: :wink: a taky už se na bříšku posouvá dopředu,je to naše šikulka :slight_smile: . .Nic jdu ještě něco zbaštit ,odsát mlíčko a půjdu se natáhnout.Mějte se krásně. :sunglasses:
18. črc 2010 ve 20:26  • Odpověz
Kasy malej je kouzelnej je to už kus chlapa.Koukala jsem i na Valušku od Katy taky kočka.Jinak jsem přidala nějaké fotečky a zkusím dát i videjko jestli to ale najdu.
18. črc 2010 ve 22:13  • Odpověz
Marky malá je taky sluníčko,moc vám to spolu sluší. :wink:
19. črc 2010 ve 02:12  • Odpověz
Holky tak mě ty videja nejdou nahrát :cry: :cry: :cry:
19. črc 2010 v 09:41  • Odpověz
Škoda. :frowning2: Už jsem se těšila.
Krásný týden všem,pohlazení na dušičce a sílu do další cestičky za mimískem naší Belince,Alence ,Manetce,Ivušce,prostě všem .Holky nevzdávejte to.
Věrušce ať láska kvete.
Všem maminkám ať dětičky dělají jen a jen radost.
A naší Katušce ,Andrejce,Leontýnce ať mají taky brzy broučky u sebe. :wink:
19. črc 2010 v 09:51  • Odpověz
Nazdárek kobylky :wink:
přeju krásný den a ještě hezčí týden.Sluníčko huž se dere ven tak snad bude zase hezky :slight_smile: Já stojim u žehličky a hlavou se mi honí spoustu věcí a hlavně Ty bojovnice naše.Opravdu na Vás kočičky mocinky myslím a však vy víte prostě přeju.
No tak jsem Vám chtěla napsat více a i vložit fotečky ale není mi přáno,postýlka na mě ječíííí má hlad takže pááááá
19. črc 2010 v 10:58  • Odpověz
Ahojda všem :slight_smile:
Tak u nás konečně sluníčkově, ale felký fjetrrrrrrrrr :unamused: Toš pereme a válíme šunky doma. Jen jedna kočíková jízda dopolko do obchůdku :dizzy_face: a uvidíme jestli se to trošku uklidní odpoledne. Jinak nás zase včera trápily prdíci a tak jsme se vztekali a plakali skoro celá rodina :stuck_out_tongue_closed_eyes: No snad už to bude dneska dobrý :wink:
Petjunko malá je krásné kvítečko. Kukala jsem všem do albíků a Majdinka prostě nejjjjjjj :dizzy_face:
Kasi hoj. Tak jak je to u vás s tím kojením? Už jsi zkrátila ten čas?
Luci a co Honzíček? Jak se máte?
Katy, marky moc zdravíme :slight_smile:
Máji a co ty a Aňulka? Doufám, že nejste zase na hromadě? Kukám, že tomu dořád čelíte statečně, tak ať je to tak i nadále :wink:
A naše sluníčka Andrejku, Belíška, Alenku, Věrušku.......atd moc pozdravuju a posílám do dušinky hodně pofoukání a sil do dalších bojů!
19. črc 2010 ve 12:40  • Odpověz
Jůůů a dala jsem nové fotečky, jak už paseme koníky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. črc 2010 ve 12:40  • Odpověz
tak to je první tak koukněte ještě zkusím další,ale strašně dlouho to trvá
19. črc 2010 ve 12:53  • Odpověz
Marky ,Adélka je šikulka. :wink: :wink: :wink:
19. črc 2010 ve 13:06  • Odpověz
Hezký podvečer berušky moje :wink:
Belíšku a Alenko nevím co říct :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Marky malá je kouzelná :wink:
Leni malý pase krásně koníčka :wink: Honzík už taky pase musím si ho vyfotit. Jinak máme asi 4400g a 53cm jinak je hodnoučký sem tam nás trápí prdí ale není to nic hrozného :wink:
Kasi malý bude fešák jinak jsem koukala na fotečky a jsou úžasné :wink:

Zdravím zbytek kobylek hlavně naše velké bojovnice moc na vás myslím :wink:
19. črc 2010 v 18:59  • Odpověz
Taky jdu popřát dobrou noc,a dneska to asi rychle zapíchnu,dolehla na mě nějaká únava.Boboška trápili dneska hodně prdíky,až ted na večer se nám ulevilo,tak jsem ráda,měla jsem strach ,protože jsme měli i zvýšenou teplotku odpoledne,ale večer už nebyla,tak snad bude vše v pořádku.
A taky všem poslat pzdrav,našich sluníčkům snaživým pohlazení a hodně sil.
19. črc 2010 v 19:54  • Odpověz
Berušky jdu taky popřát dobrou noc. Přeji vám krásné sníky. Jo a ještě něco vložila jsem nějaké foto tak se když tak koukněte pá :wink:
19. črc 2010 ve 20:08  • Odpověz
Ahojky prdíci :slight_smile: , fotečky všech jsem projela, to je nádhera a jak ty děti stárnou, nekutečné :confused:
Všechny moc zdravíme, zítra jdeme na krev z prstíku, aby nám pani doktorka řekla, z čeho máme zvýšenou každý den, snad to dobře dopadne, musí!!!
Jinak jsme ve fázi vylezení na sedajdu, kalamita, zlobíme teda fakt dooooooooost a zkoumáme doposud nepřístupná místa. Jo a dneska ji hledáme a Lubo šji našel v ložnici na mém novém cvičícícm stroji, já na něj ještě nevlezla a Áňa seděla skutečně tak, jak se má, šikulka :grinning: , aspoň je stroj využit :wink:
Vkládám videjko....co se v prenatálu naučila....prostě celá matka :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=_Z96HL4fdPo
19. črc 2010 ve 22:33  •  1 dítě  • Odpověz
Máji tak Anička nemá chybu.Opravdu nadaná a šikovná.
19. črc 2010 ve 22:46  • Odpověz
Máji ,Aninka je super,talent po mamince se nezapře. :grinning: :grinning:
A Marky ,Adélka je taky vodní živel. :wink: :wink:
20. črc 2010 v 01:34  • Odpověz
Tety dneska máme první malé narozeniny-máme měsíc. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
20. črc 2010 v 01:35  • Odpověz
Ahojky kobylky
videjka i fotečky krésné holky i kluci hezky rostou :slight_smile: My budeme mít zítra už 1/2 roku, Adélka už se koulí na bříško i na záda a začíná pomalu sedět a je zdravá, což je hlavní.
Aničce ať dnes dopadne dobře krev :wink:
Karolkooo, nevím zda mi to uniklo, ale už víte co máš v bříšku??? :dizzy_face:
Taky myslím na naše snažilky, Alenko tobě foukám na srdíčko, snad bude brzo zas nějaký cíl nadohled :wink: . Andrejce ať brzo zazvoní telefon :sunglasses: Bellce :wink: Evičce :slight_smile: Ivě :slight_smile: Marti ségře :slight_smile: a ostatním snažilkám hodně štěstí.
20. črc 2010 v 10:33  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Všechny vás moc zdravím, sono dopadlo na výbornou, čekáme dalšího raubíře rodu klučíčího, takže nastává problém se jménem :slight_smile: Zatím papa a moc na vás myslím :slight_smile:
20. črc 2010 v 11:46  • Odpověz
Karolko tak to je super zpráva.Mám také nějaké novinky večer napíšu.
20. črc 2010 ve 12:43  • Odpověz
Hurááááááááááá, další pindíkkkkkkkkk, takže to bude Antonínek, což? :slight_smile:
Aduš jak se rochní, mámo, nemá tu vodní plínušku nějakou malou? :sweat_smile: A čím jí to babička láduje, vypadalo to jak hojně pocukrovaná buchétka bo snad masejčko? A Matýsek je taky fešnej hoch, jak se pod houpajdou schovává, nojo zítra zas vypuknou tropy a já budu odsouzená k sezení doma :unamused:
Marky, co máš za novinky, omg, si to tu tak napíšeš a zmizíš a prej až večír, omg.
20. črc 2010 ve 12:55  •  1 dítě  • Odpověz
Hojkyyy a hnedka novinky :slight_smile: Karolko gratulujeme k pindíkovi a už se těším jak vyřkneš to jeho jméno :grinning: že by Toník? :grinning:
Máji pořád nesmíte po venku bo co? Sakryš co je to pořád ve vzduchu?
Marky Adélka je pěkné kvítko už co? Je to kus baby :dizzy_face: Ještě tak ty, kdyby jsi se trošku zakulatila :wink: A co to za noviny? Že by další mimi?
Moni mamčo, tak to kukám jak rostete :wink: Za chvilku krásně posedíte a k vánocům budete běhat kolem stromečku :wink:
Luci teda míry máte hezké...pomalu nám šlapete na paty :wink: My jdeme zítra do poradny, tak písnu jak jsme zase porostli my :wink:
Kasi pěkné fotečky :wink: šikulka :dizzy_face:
20. črc 2010 ve 13:11  • Odpověz
Ahojki ,Jani gratulka k chlapečkovi,Moni ,Adélka je šikulka šikovná.O Aňulce ,Máji ani nemluvím,to už je opravdové číslo šikulka.
No ,my jsme dneska byli ráno taky u paní doktorky,protože Vojtíšek už dva dny ted proplakal,a v noci zvracel a měl průjmovou stolici,tak paní doktorka Vojtíška zkontrolovala,nejdříve jsem se dověděla,že teplotku co jsem si myslela ,že máme tak ,že nemáme ,protože musím odečíst půl stupně,tak mě to trošku uklidnilo ,pak ho zvážila a za týden jsme přibrali 200g ,tak nás pochválila,a říkala,že je opravdu v pořádku,že to tak někdy je ,že mohl být přepitý,a je fakt,že poslední 2 dny jsme pořád jen kojili,ikdyž po chvilinkách ,ale jen tak se uklidnil.Říkala,že je to i tím počasím.
Takže dneska vážíme 3800g.
Akorát odpoledne musíme zkusit poprvé tu odsávačku na vysavač,tak čekám na Peťu poprvé se sama bojím,příjde mi to drastické,ale prý je to šetrné ,tak nevím.Taky musíme někoho zaúkolovat ať nám v polsku koupí probiotické kapičky .
20. črc 2010 ve 14:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.