• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak jdu popřát dobrou noc. :pensive: :pensive: .
20. črc 2010 ve 20:36  • Odpověz
Tak Máji ty plavečky jsou super jsou o hodně větší než co jsem měla před tím.Tohle jsou koupací od hagís a jsou takhle tvarovaný ba ddokonce bych řekla že jsou i trošku větší.Jinak babička krmila chlebíkem namazaným se sýrem a ze salámem a je nakrájenej na malé kousíčky akorád do pusinky.
Jinak chodíme už na nočník a ta novinka mám práci zítra jdu už v půl pátý.
Není to teda nic moc dobře placený,ale zase 8 tisíc na ulici nenajdu.Hlavně mam nárok na dovolenou,nemocenskou a je to pod stejnou firmou co jsem pracovala než jsem šla na mateřskou.
20. črc 2010 ve 20:45  • Odpověz
Marky super zpráva, zas bude u vás veseleji :slight_smile:
20. črc 2010 ve 20:58  • Odpověz
Marky super,tak gratuluji,jen se trošku šetři.A co zdenda už si našel nějakou práci.
20. črc 2010 ve 21:09  • Odpověz
autor
Berušky, nechcete některá pytel toho Šarončinýho čaje? Snažilky.. Alenko, Evi, asi nevíte, je to směs namíchaná, pro těhu, jedna naše bejvalá spolubojovnice nám dala receptík... Pokud někdo chcete, písněte jen do interka adresu, hodím na poštu obratem, je mi líto to vyhodit. Zítra poslední noc ve starém bytě, tak balím , či spíše likviduju poslední věci.. už jsem grogy. Papa, berunky moje kobylkový.
20. črc 2010 ve 23:51  • Odpověz
Ahojte berušky :slight_smile: Tak Andrejka se loučí se starým bytečkem a jede přebývat na chaloupku :slight_smile: Kéž by jste do nového domečku brzo dostali nový přírustek :wink: Shlédla jsem videjka, holky jsou šikulky a kluci nám rostou do krásy :slight_smile: Kasi, fakt není dobré pořád kojit, teda přikládat, mimušku v bříšku mlíčko kvasí a pak má bolení a zvrací. V těch vedrech jsou všichni namrzlí, natož takoví kobzolci :frowning2: Já bych nakojila, dokrmila odstříkaným, ať víš, že toho má dost a minimálně 2hoďky nepřikládala, ať se nepřepije :slight_smile: Ja vím, lehko se to radí, ale jak se ti ten uzlíček kroutí a neřekne ti, co mu je, a co by chtěl, tak jsme všichny bezradné :wink: Ale přibírá krásně :slight_smile: Jméno pořád nemáme, co bych dala já, nechce manža a naopak, nějak to budeme muset rozlousknout :unamused: zatím papa, mějte se fanfárově a moc na vás všechny myslím :slight_smile:
21. črc 2010 v 08:20  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím všechny! Andrejko děkuji za nabídku, taky mám doma ještě zásobu čajíku :grinning: . A v novém bydlení ať se dobře daří :wink: . U mě není nic nového, tak ani nepíšu. Přehled o vás mám pravidelný. Přeji hezký slunečný den!
21. črc 2010 v 09:19  • Odpověz
Ahoj dupky, tak malá Markytánka chodí na nočňajs jo? Týjo, to my teda ještě ne, jednou proběhla zkouška, ale plánuju to tak v roce a půl, až s ní bude trošku domluva bo ještě líp na příští jaro, léto, až bude moc chodit jen v gaťkách:slight_smile: a pročůrávat si je, aby jí to bylo nepříjemný a řekla si na nočníček. Teda doufám, že tomu našemu éru to nepříjemný bude, prý to funguje :slight_smile:
Andrejka poslední nocování, toto teda uteklo, asi by mi i slza ukápla, já jsem na byty, auta vždycky tak nějak hodně fixovaná a ořvu kde co, ale to už znáte :grinning: Ovšem baráček je baráček a už se tam jistě těšíte.
Nám dneska přišla zimní bundoška-parka, takže sněhy můžou napadnout :grinning: , už je vyhlížím z okééééééééénka,a le vypadá to dneska na pořádnej pařáček, radši ani nos nevystrkuju, aby mě zas nevezli :sunglasses:
Přikládám fota a jdu makati, dítě usnulo, dala jsme se do obr velkýho úklidu, dokonce vyhazuju i oblečení, již jsme naplnila Lubošovi do práce pro ženský obří Ikeáckou kabelu a pytel k tomu :wink:
21. črc 2010 v 11:58  •  1 dítě  • Odpověz
Marky, tak to je super, že jsi sehnala práci, já taky sháním, ale brigádku, ovšem kde nic tu nic, je to tu fakt na posr...... :slight_smile: Radši si už hledám práci předem bo to letí jako sviňa :slight_smile: a co pak, že?
21. črc 2010 ve 12:00  •  1 dítě  • Odpověz
Máš recht Máji, utíká to jako voda :slight_smile: Jen my mládnem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska jsem to nevydržela a i když mám spoustu hezkých věcí po Kubovi a ještě slíbené od švagrové, tak jsem tomu pindíkovi něco objednala :slight_smile: Anásek je frajerka, jen abyjste ten sníh nepřivolali :grinning: Evi, ahojky, jsi hodná, že načumuješ a moc tě zdravíme :slight_smile:
21. črc 2010 ve 12:05  • Odpověz
Ježiš venku 40stupnu a Anulka běhá v zimním. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,rychle věci dolu a nejlépe hups do bazénu. :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning:
Jani nepřikládám pořád tak často to bylo jen ted asi 3 dny kdy byl bobek mrzutý,jinak papáme tak co 2,5-4hodky jak si řekne,ještě dost spinkáme tak zbytečně nebudíme ,když prospíváme. :wink: :wink: .Andrejko tak at se vám líbí v novém domečku. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Já jsem se taky dala do úklidu,at si můžu jít po obědě na chvilku lehnout jsem k.o naspané asi 2 hod ,přes den taky není moc času ,takže využívám každou minutku. :wink:
21. črc 2010 ve 12:12  • Odpověz
Evi taky ti letí pozdrav ,přijd častěji.
21. črc 2010 ve 12:13  • Odpověz
Šáááááááááááák my ten sníh přivoláváme, nemůžeme v tomtok co tam je, dejchat :grinning: Tak se už předzásobujeme.
Kaši neboj, už je vyslečená a proběhne ukázka plaveček :grinning: , dneska jí jedny přišly od Sluníčka a její Elííííí :slight_smile:
21. črc 2010 ve 12:48  •  1 dítě  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,tož šup do bazénku. :grinning: :grinning: tam je líp.Já se koupu ve vlastním potu.připadám si jako chobotnice. Jednou rukou uklidnuji malého druhou vysávam,pak jím u toho odsávám mlíčko ,když kojím tak u toho i dlubu do obědu já,pak rychle na procházku. :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2010 ve 12:56  • Odpověz
Nojo Kaši, je to honička a bude hůř, počkej až to budeš dělat ještě za běhu :grinning:
Malá spala dvě hodinky, vždycky si říkám, lehni si!!!, odpočni si!!!, ale pak tu vidím ten svinec a prádlo atd. a zas pak neni s ní kdy to uklidit a vyprat, vyžehlit, tož se na to vrhnu. No a když si oddechnu a zasednu, slyším máááááááááááám. Tož letím zas :slight_smile:
Momentální sutuejšn: dítě se zavřelo do pokojíčku, prostě chce bejt zavřená, slyším ránu, myslím si, že spadla z koně bo na něm furt vysedává, přilítnu s mrtvicí do pokojíčku a ona si našla míč a mlátí s ním o zem, omg. Jednou mě klepne a nedoběhnu vůbec :grinning:
No a už je zase zavřená a slyším rány šuplíkama, vyndavá oblečení, marné to rovnat a uklízet, to tam vždycka nahrnu zpátky a je uklizeno :slight_smile:
Tak užívejte vedra, jdu vymyslet nějakej oběd bo mám hlad jako prase.
Další šok, našla trumpetu a zatroubila, asi jsem už postarší člověk a potřebuju trochu klidu :grinning:
21. črc 2010 ve 13:20  •  1 dítě  • Odpověz
No u nás je to podobné,papání ,odstřikánní,prochajda ,papaní,uklid,papaní prochajda,úklid,praní ,žehlení,pereme 2-3 pračky denně,čuráme zásadně když rozděláme plinku a to si jsem schopni načurat až do očí. :grinning: :grinning:
21. črc 2010 v 19:45  • Odpověz
Letím pláčeme.
21. črc 2010 v 19:45  • Odpověz
Ahojda a hezký večer všem. :slight_smile:
Toš podáváme hlášení, páč u nás okoupáno, napapáno a spíme :wink: Dneska jsme byli v poradně a máme 4,90kg a 58cm :wink: No co na to říct :grinning: Rostem jak z vody :wink: nebo spíš z Hami :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak pan důležitý, všechny reflexy opět provětral a ukázal paní doktorce jak čumilkuje se vzepřenou hlavičkou :dizzy_face: No, pochvaly obrovské :grinning: Jo a 8.8. nás čeká první dávka hexa vakcíny :confused: no a já 9.8. nastupuji do nemocnice. Věřte nebo ne, ale já už asi bez ní nemůžu být. Nedávno jsem měla zase žlučníkový záchvat, toš večer na pohotovosti odhalili, že mám 2 x 1,5cm kámen :confounded: a musí ven. Tak jdu na laparku a vezmou mi zrovna celý žlučník :unamused: Manža bude na paragrafu bojovat s malým doma a já budu 4 dny na chirdě :angry: Ale pak si to odměním víkedíkem v Jeseníkách :slight_smile: Huš se mocinky těším, páč pojedeme poprvé s malým táááák daleko a zrovna na 3 dny :dizzy_face:
21. črc 2010 ve 20:09  • Odpověz
Berušky hezký večer :wink:
Leni gratuluji malý roste jak z vody :wink: Neboj manža je šikovný a hlídání malého zvládne a neboj uteče to jako voda a ty budeš brzo doma svého maléko kloučka :wink:
Máji malá je kouzelná bunda je skvělá já scháním pro malého nějakou oteplenou vestu ale ještě nikdě nic nemají čekám co nabídnou holky na mimáči :wink: Už sev těším jak budou šuplata několikrát denně venku vyházené :angry:
Jani nedalo ti a už jsi něco malému koupila já ti taky něco pošlu něco jsem ti kdysi slíbila tak až to Honzík bude mít malé tak ti to pošlu pak mi písneš adresu :wink:
Kasi já už byla tolikrát počuraná a dokonce mě aji už malý pokakal :grinning:
Evi ahojda :wink:
Andrejko užíj si poslední dny v bytečku a pak hurá chaloupka :wink:

Já dneska byla v poslku tatka tam jel pro nějaké věci a já jela sním koupila jsem si 4xBebilon a jedny kapky na prdíky :wink:
21. črc 2010 ve 20:45  • Odpověz
Jo Luci to taky včera stihl,naštěstí jsem byla jen v kalhotkách a podprdě,ale to byl gejzír. :grinning: :grinning: :grinning: .Jé taky bych byla ráda za kapičky,musím někoho vyslat do polska. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. črc 2010 ve 22:01  • Odpověz
Hezký večer všem. Lůco, kolik tam teda ten Bebilon stojí? To mě moooooooc zajímá, už aby bylo ráno a věděla jsem to, sháním toto info už přes rok :grinning: , tak fofr fofr piš.
Aňa spinušká, manža na poradě :grinning: v hospodě a já jdu do pelechu, dobrou noc všem. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. črc 2010 ve 22:22  •  1 dítě  • Odpověz
Krásné sluníčkové ránko :wink: Magdalénkám všechno nej a nej k svátečku :dizzy_face:
Holky hold ti naši chlapi jsou akrobati :slight_smile: Načůrat si přes pupek do pusy a do očí.... :grinning: Máji to neznáte co? :grinning: :grinning:
Luci už se těším až to budu mít za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: se vůbec netěším :angry:
Holky kolik tam stojí ty kapičky? Já malému dávám Baby Calm a pomáhají fakt dobře :wink:
22. črc 2010 v 08:15  • Odpověz
Krásné ráno, neupečme se v těch příšernejch hicech, dneska asi spácháme koupačku.
Velké i malé Magdalénce přejeme všechno nejlepší k svátečku a posíláme velkou putinku :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak tady se čeká na ceny a Lůca snad chrní, oomg!
Jo krev dopadla dobře, CRP je nulové, což je super bomba extra cool :sunglasses:
Leni, to teda fakt neznáme, ale co bys po těch chlapech chtěla, než akrobatické výkony s pindíkem, spaní, papání a ovládání telky že? :grinning: Však ono to bude celej život stejný :grinning:
22. črc 2010 v 08:20  •  1 dítě  • Odpověz
Máji toš pravdu máš :wink: stále se to dědí z otce na syna :grinning: :grinning: :grinning: Ale občas si tajně přeju, aby se spíš pomamil jak potatil :sweat_smile:
Jo a .včera jsem byla nakoupit v hypernově a měli tam výprodej dětského oblečeníčka :wink: No nakoupila jsem hezky. Kus za 28,- hezké bodíčka, trička s dlouhým rukávem a overalky :wink:
Holky jaké plenky používáte? Já jsem byla moc spokojená s pamperskama, ale chtěla jsem zkusit nějaké i z těch levnějších. Tak jsem koupil ty tescácké zelené a tedy malému nevadí, ale mě se moc nelíbí, páč jsou z divného matrošu :confused:
22. črc 2010 v 08:51  • Odpověz
Vše nejlepčííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí všem Magdalenkám, hlavně tej naší Belíškovic a tej malej princeznovej od tej tety sčíhací :slight_smile:
22. črc 2010 v 08:52  • Odpověz
Děkuji :wink: tetičky
Přejeme vše nejlepší Magdalénce :slight_smile: a Manetce :wink:
22. črc 2010 ve 12:25  • Odpověz
Co to čtu oni už zase vítají zimu :angry: Májo nech ji tam!!!Ten bebilon by mě teda taky zajímal :confused: Slevičky v obchůdcích to je dobrá věc.Já tam raději nelezu,stačí mi ten zatracenej mimáč kterým mě pani blonde nakazila :grinning:
Marky už zase maká tak bude veseleji :wink: přeju Ti to ale víc bych Ti přála abys mohla být doma a korunky nosil Zdenda.Já chodím do práce 3krát v týdnu a taky mi to pěkně sere ale bohužel korunky jsou potřeba :angry:
Janina bude mít chlapa jo????Néééééééé,jak je to možný na UTZ je kráááásná holčička :grinning: :grinning: :grinning:
Mějte se krásně zase juknu :wink: pááááá
22. črc 2010 ve 12:35  • Odpověz
Hezké odpoledne berušky moje :slight_smile: Napřed vše nej k dnešmímu svátku všem Magdalénkám :wink: :wink:
Máji Belilon výjde podle toho jaký je kurz včera jsem platila 232 za jeden to jde ale ten první stál 241 pořád je to za babku :wink:
Leni co se týče plenek nevím mám doma zatím pampersy a hugisy ty jsou dobré. V globusu pokud máš možnost mají od zítřka pampersy Sleep play za 179 to je super cena nevím jakou dáváš velikost ale těch mini je 68 a ty trochu větší 58kusů.
Kasi dneska mě zase dítko pokadilo aspon budu mít štestí asi si půjdu vsadit :wink: Kapičky stojí v poslku 267. Zkus najít na mimáči paní s ostravy ty holky je prodávaj od 255 do 270kč tak si nějakou najdi objednej a domluv se sní na osobní odběr :slight_smile:
22. črc 2010 ve 12:57  • Odpověz
Ahojky
Mgdalenky naše milované všechno nejlepčí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Anička už je zdravá no to je dost tak honem směr koupáček :wink:
Leňulko díky za typ, ráno jsem sjela do hypernovy a máme taky tričko a body po 28,- škoda jen že už to bylo přebrané, už tam zbyli jen malé velikosti.
Peti kde má Magdalenka vlasy má jich jaksi málo, že tys stříhala? :grinning:
22. črc 2010 ve 13:49  • Odpověz
Taky se připojuji ke gratulacím. všechno nejlepší Belince jsem psala už na mobilek takže ještě naší malé princezničce ,at maminka poslouchá. :wink: :wink:
22. črc 2010 ve 14:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.