• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
@moonnca ano ano přiznávám se :grinning: sjela jsem Majdulu strojkem :zipper_mouth:
22. črc 2010 ve 14:45  • Odpověz
Bazének se nekoná, Anička má do rána co vstala, 38,8 teplotu, opět a pořád, asi mě trefí. Právě jsme se vrátily od doktorky bo Nurofen nezabírá a CRP má nulové, takže zbývá virozka nebo 6. nemoc bo přehřátí, k čemuž se teda přikláním, hlavně že to nejsou močový cesty bo ledviny.
Právě slyším sekačku u baráku, výborně, tak ještě matka se zas zasmrká :grinning:
Manetce tedy také letí blahopřáníčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Lůco, tak to jsi mě potěšila, to když kupuju bebilon po netu za 260Kč, tak moc nepřeplácím, na to že to mám až pod nos, díky moc za info.
22. črc 2010 v 16:10  •  1 dítě  • Odpověz
Majdička je teda kočka, jak se natahuje a jak je pěkňoučká, to knedlo vepřo dělá divy :grinning:

Jdu schladit maroda a budeme si hrát, ale nejeví moc o mě zájem, stále se zavírá a nechce mě ani vidět...
22. črc 2010 v 16:11  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Anýsek zase nemocná, to je pech, už aby byla zima :slight_smile: Já jdu povysávat, povitírat, balit a zítra šup na Slovensko na týden ukázat Slovenským bratrům své banděro :grinning: Kasi, já vím, že tak nekojíš pořád, já pochopila, že jen ty dva dny, co byl Vojtíšek morousek :wink: Tak moc na vás budu myslet a zatím páááááááááááááááá :wink:
23. črc 2010 v 08:42  • Odpověz
Máji teda vy si to léto užíváte :frowning2: no ať je brzo líp, ta 6.nemoc je na prd to jsou vysoké horečky několik dní. No ještě že je Anička šikula a dává mamince klid když se zavírá v pokoji :slight_smile: . Takové podezřelé ticho a zavřené dítko v pokoji, u našeho mladého znamenali jediné - nějakou nekalost :sweat_smile:
Karolko teda ty se máš a už máš nějaké bříško? nebo jsi pořád jak opuchlá nit? Užijte si hezky dovolenou! :wink:
Peti Magdalenka měla teda po narození tmavší vlásky a víc, ale některým mimčům to tak sleze :sweat_smile:
My jsme se rozhodli a pojedeme začátkem srpna na 3 noci do Budapešti ubytování přímo v aqaparku, tak mladý se starým se vyřádí, my s Adélkou nevím. Myslíte že můžu do veřejného bazénu s 1/2 ročním mimčem??
23. črc 2010 v 09:11  • Odpověz
@moonnca mám nové fotečky bříška v albíku :grinning: Já si jak opuchlá nit nepřipadám, i když taková katastrofa jak u kuby to není, tehdy jsem přibrala 30kilo a teď mám tak 3 nahoře od těhulení a 4 po stimulce, tak snad u toho zůstane :wink: kdo to má pak zhazovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2010 v 09:16  • Odpověz
jé krásné fotečky, máš pravdu, bříško už je hezoučké maloučké, ale už jde pozvat že je těhotenské :slight_smile: A co pohyby, kdy nastaly? tak 30kg to musel být masakr :confused: to bych taky shazovat nechtěla. Já přibrala 14kg za těhu a 10kg za 2 IVFka a teď to pomalu jde dolů, držím jemnou dietu, ať si neohrozím kojení a ještě 4 kg a budou přebytky pryč. vpadá o zase na pařáček, tak jdem projet kočík, dokavaď tam není na zdechnutí
:slight_smile:
Všem krásný den :slight_smile:
23. črc 2010 v 10:13  • Odpověz
@moonnca Pohyby jsou asi týden, ale není to nic divokého, takové blum, blum v břichu :grinning: Ale sono dopadlo v pohodě, srdíčko bušilo o závod, tak jsem v klidu :wink:
23. črc 2010 v 10:43  • Odpověz
Ahoj kočenky, u nás horečkujeme o sto šest, je to o nervy. Od šesti na nohách a chodíme po venku a za neléčitelem... Tátu jsme odvezli k autu, frčel na pohřeb toho našeho kamaráda, tak sjem si ještě pobulela, bo vidět ten zástup lidí, fakt hrůza, chjoooooooooo...

Ale hlavně tu chci popřát Andrejce k jejím kulatinám :slight_smile: , hodně zdravíčka, lásky, štěstí, baráček dle představ a pak už jen ten telefooooooooooooooooooooon :wink: Hépyyyyyyyyyyyyyyy brzdej tůjůůůůůůůůůůůůůůůůů :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. črc 2010 v 11:08  •  1 dítě  • Odpověz
Hezký den dupky moje :wink:

Andrejko přeji ti vše nej k dnešním narozeninám hodně lásky ,štěstí, zdravíčka. a ješto jedno velké přání ti přeji at je baráček brzo hotovy a pak at brzo zvoní telefon a vněm slyšíš halo máme pro vás mimátko :wink:
Jani blahopřeji k pohybům ani ses nepochlubila :wink:
Máji malá pořád horečkuje a v takovém počasí posílám pohlezení :wink:
Moni hezky kočíkujte a tak s malým miminem můžeš do akvaparku kup jí pleny do vody a je to u nás chodí s tam malými mimátky na bazén :wink:
23. črc 2010 ve 12:41  • Odpověz
Luci, já nevěděla že jsou to pohyby, je to jakoby bublala voda, tak snad jo. Nejsou moc intenzivní, u Kuby se mi třáslo břicho :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nějak mě to balení zmáhá, potím se jak vrata u chléva, venku je dusno a mě se nic nechce.. :frowning2: Tak jedině skočit do bazénu, no hnus velebnosti :rolling_eyes: Snad se Anásek brzy uzdraví, je to fakt na prd :angry: Luci užij si dovču, Andrejko ty narozeninky a všem posílám velké prázdninové pohlazení :slight_smile: Papa za týden :wink:
23. črc 2010 v 15:28  • Odpověz
nrejku propásla,tak dodatčně še nejlepší a ted už jen brzy mimuško do nového domečku . :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Já jsem ted na 3 dny u našich to je dobře. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. črc 2010 v 08:07  • Odpověz
Hezkou sobotu divoženky :wink:
U nás byla teda mega bouřka v noci a je tu nyní úžasný vzduch. Ochladilo se a to nám teď naprosto vyhovuje. Nějak nás ty 30cítky zmáhají, tak chceme radši chládky. Kde se touláte dneska?
Andrejko sluníčko, k tvým narozeninkám přejeme hodně zdravíčka, štěstíčka a hlavně vytoužený uzlíček, ať už přijde odkudkoliv :wink: Mám tě ráda brouku :wink:
Máji tak kukám, že se z toho nějak pořád nemůžete vyhrabat. Sakryš to bych do toho kop :angry:
Petjunko ty chceš aby měla malá Majdinka pěknou řepu na hlavě co? :grinning: Ale máš recht, já už taky říkala, že mu to sjedu, páč se šíleně potí :sweat_smile:
24. črc 2010 ve 13:48  • Odpověz
Hezký večer bobulky moje :wink: Dneska jsme měli odjed na dovču ale kvůli počasí jsem chatku zrušila pojedem snad za 14dní :slight_smile: Jinak dneska jsem vážila honzulu a máme 4700g. Jo a tety už se na mě hezky směje mám šílenou radost :slight_smile: dneska jsme konečně zapíjeli malého a pekli masíčko i když sem tam pršelo bylo super malý celý den prospal v kočíku :wink:

Máji malé je mi líto bobek pořád nemocná :frowning2: Posílám pohlazení at malá brzo fit :wink:
Leni ahojda co malý?
Kasi hezky si to u rodičů užíj :wink:

Zdravím zbytek kobylek :slight_smile:
24. črc 2010 ve 21:10  • Odpověz
Hezký den berušky moje :wink: Jdu vás rychle pozdravit a vyrážíme směr město.
Jakubovi ke včerejšímu svátku vše nej :slight_smile:

Aničce vše nej k dnešnímu svátku at je bobulka brzo fit :wink:
26. črc 2010 v 09:04  • Odpověz
Krásné pondělní ráno :slight_smile:

Aničko všechno nejlepší k svátku :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: hlavně to zdravíčko :wink: :wink: :wink:
Dodatečně i Andrejce všechno nejlepší :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Karolko já jsem taky perlivé bublání cítila u mladého, ale teď u Adélky to bylo zas jiné. S pohybama je to veselejší už nemusíš spoléhat jen na kontroly, ale víš že je vše v pořádku :slight_smile:
Leni taky se nám líp dýchá když nejsou ty hice :sweat_smile:
Luci tak hlavně aby vyšlo za 14dní počasí :wink: my jedem za týden tak snad bude tak nějak přijatelně.
Adélka se naučila pokřikovat ééééééhe, tak to teď jede pořád dokola :sunglasses:
26. črc 2010 v 09:11  • Odpověz
Éééééééééééhe, ééééééhe kobylky :grinning:
Anička děkuje tetám zapřání k svátečku, už druhej týjo, toto letí :slight_smile:
Právě oslavenkyně padla a spinušká, teplotky jsou fuč, doufám, že už nepřijdou. Já se jdu vrhnout na focení hadříků, dneska letím na poštu s autosedajdou, zítra s chodítkem, je to smutné, ale nedá se nic dělat :frowning2:
Horší je že ty hadříky, co mám fotit, nejosu ještě vyžehlený, chjooooooooooooo, to bude moje smrt :sweat_smile:
Tak se tu majtě, já jdu do mučírny k prknu.
26. črc 2010 v 09:17  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky

beli to mě moc mrzí že to nevyšlo,ale ono to jednou vyjde :wink: budu držet palečky
Katy tobě taky at vám adopce vyjde :wink:
Marky ahojík to je fajn že máš zase práci a jak si to udělala že už chodíte na nočník,to ste holky šikovný a malá je krásná :dizzy_face: šikulka šikovná
Máji čááááu ty poletucho :grinning: blimcání po obchodech to by ti šlo coooooo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Kasi tak jdete do těch kapiček jo?Nám teda fakt zabraly během 2-3dnů :wink: a najednou bylo doma jiné miminko :grinning: fajn že jen kojíš ono se to rozjede :wink: hlavně aby malý neusínal.
26. črc 2010 v 09:24  • Odpověz
no joooooo hlavně na to ráno čučím Anýsek má sváteček tak beruško vše néééééééééééééj :zipper_mouth:
26. črc 2010 v 09:25  • Odpověz
máji jééé to chodítko bych od tebe koupila ale je pozdě no :unamused: neva a budeš prodávat na mimáči?Tož dej odkaz,pokoukám třeba se něco hodí :wink:
26. črc 2010 v 09:26  • Odpověz
máji jééé to chodítko bych od tebe koupila ale je pozdě no :unamused: neva a budeš prodávat na mimáči?Tož dej odkaz,pokoukám třeba se něco hodí :wink:
26. črc 2010 v 09:26  • Odpověz
Andrejko promiň,dodatečně vše nej nej nej a ať se splní to největší přání :wink:
Ananásku Tobě přeju hlavně moc zdravíčka a pak štěstí,štěstí,štěstí :slight_smile:
Mončo to je jasná,že chci mít Majdu s krásnejma copama :wink: proto jsem jí to vzala teď :wink: kapánek tomu rozumim :grinning:
Mějte se všicí krásně a přežijte to teploučko :slight_smile: já jdu do rachoty pro prachy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2010 ve 12:08  • Odpověz
Aha to tady motám s těma vlasama :wink: to psala Leňulka :grinning:
Mončo měla je tmavě hnědé a hodně jí padaly a pak začaly někda růst a někde ne,proto jsem tomu pomohla a teď už rostou všude stejně :wink: a je zrzavá na sluníčku,jinak bude asi blondýnka
26. črc 2010 ve 12:10  • Odpověz
Dalším tetám děkujeme za přání.
Jani, jen se směj, počkej, až Tě zas potkám, Ti zbančím řiť. Ona na mě vejrá z výtahu, zmáááááááčkne knoflík a je v čoudu, chápete to? Vy by jste na mě počkaly, že jo? :confused: :grinning:
Petjunka chodí do práce pro prachy, fuj teda!!! Tam se chodí za prací, materialistko :grinning:
Dítě zasejc usnulo, byla tu babička blahopřát, přišla na buchtičku a na kafe a ono kafe došlo :grinning: Já jak ho nepiju, tak by mě ani ve snu nenapadlo, že nebude a Luboš mlčí, místo aby hláááááásil, ženooooooooooo, kup mi kafe, omg.
Mi ráno napsala známá, že měněj obývák a mě chytla měnivá :slight_smile: , jsme tu měli furt ve skříni prosklený čajovej servis, skleničky, no prostě jak za dob našich rodičů :slight_smile: , tak jsm s tím teda zatočila a už to tu nejni, vlastní matice mi říkala, že už se to dávno nenosí :grinning: a já to tu pořád měla. Tož hotovo, přestěhováno, něco vyházeno a Luboš se zas bude divit, až přijde z práce, kde co máme :slight_smile:
Jani to chodítko, to je škoda no, by mě to nenapadlo. Na mimáč tu mám plno věcí, ale kdo to nafotí týjo :unamused:, s tím zas bude práce...
26. črc 2010 v 16:59  •  1 dítě  • Odpověz
Jé taky se přidávám k přáníčku.Všechno nejlepší Aňulko ať tě hlavně maminka poslouchá. :wink:
26. črc 2010 ve 20:20  • Odpověz
Spíš tatínek ne? :confused: :sweat_smile: Díky moc. Dobrou noc všem, já se jdu mordovat s krabicí na odeslání chodítka, je 2x taková, musím vyrobit menšejší a jsem už teď ko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2010 ve 21:30  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahoj kobylenky, moc moc děkuju všem za přáníí, je to fakt milý :slight_smile:
My jsme už bezdomovci, alias chataři a vypadá to , že vánoce budeme ještě chataři, ale nějak už mi to tak neva, je tu hezky. Horší bude, až budu dojíždět do ouřadu, bo teď máme dva týdny dovču, tak mi to nepřijde.
Koukla jsem vám zase po delší době dnes do albík, no není co dodat. A myslím, že jen vy matky víte, jaká je to síla asi.
Jakpak je asi s Katuškou a Martinkou????
26. črc 2010 ve 22:57  • Odpověz
Holky pomoooooooooooc, nevíte, jak to chodí na bazárku, Janni, Ty prodáváš, poraď. Prodala jsem to chodítko a pán mi poslal adresu přes ten bazáreček. Včera jsem inzoš vymázla, aby na něj nikdo už nereagoval, balík tu pracně zabalím, jdu si pro adresu a vzkazy jsou fuč. Asi se to smázlo i s tím inzošem bo co :confused: Pán na to velmi spěchá, co teď? :pensive: Psala jsem adminům, ale to asi potrvá, než si to někdo přečte, že?
Jináč dobré ráno všem.

Taky by mě zajímalo co Katuška s Martinkou, jestli už je Martinka doma :slight_smile:
27. črc 2010 v 07:53  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj kobylky :slight_smile:
Peti teda já bych neměla to srdce sjet Aduli těch pár vlásků co tam má, máš teda lepčí nervy a odvahu :sunglasses:
Andrejko tak užívejte hezky léta a ať řemeslníci na baráčku nezlobí a jedou jak fretky a´t máte brzo bydleníčko.
Máji mě ty vzkazy chodí i na maila, tobě ne?, tak tam si to většinou čtu. Písni jak jsi to vyřešila, nebo dej nový prodej "jako" a tam toho pána vyzvi a´t se ti ozve.

27. črc 2010 v 15:08  • Odpověz
Katuška dopiluje dnes byteček a zítra jede za Martinkou, bude tam s ní a v pátek dojedou už společně domů :slight_smile:
27. črc 2010 v 15:10  • Odpověz
máji tak to se ti smázlo i s tím inzerátem měla si ho jen pozastavit on by zmizel z nabídky a viděla bys ho jen ty a ti kdo o něj projevily zájem :wink: dalo byse to zachránit kdyby si dala třeba po tom smazání na pc zpět aby se ti to jako vrátilo,ale nesměla bys ho mít pak vypnutý ten notas nebo tak no,já to vždy jen pozastavím a až ve chvíli kdy napíše že to dorazilo pak teprve mažu :wink:
27. črc 2010 v 15:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.