• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Holky, mi to nedalo, a písla jsem Katušce.. Musím to tady předat prostě.. "je to fakt něco úžasného", "když vidím, jak se na mě malá směje, se mi chce až brečet"... Už je v kojeňáku, a jak psala Monča, v pátek pofrčej dom. Ale píše, že v kojeňáku je to v pohodě. No joo, já to prožíívám s níí, je to můj předvoj :grinning:...
Monči, vždyť já každej den čučím do katastru,kdy už budeme zapsaní a konečně nás pustěj do baráčku a začnem!
Zdravím všechny kobylky!!
27. črc 2010 v 17:34  • Odpověz
Jé Katuška už bude mít Martinku doma ,no to je nádhera,já už tady zase bulím.No jo hormony pracují,a to jsme měli ted 2 dny doma plakací,nejdřív s Peťou,tatka trošku zapomněl ,že už není sám,a 3 dny se nám vůbec neozval,když jsem byla u našich,a to s ním počítali i na oběd.A doma se vůbec nezapojoval,tak jsem mu řekla co si myslím,a hlavně ,že mě to moc mrzí,protože vím,že děti miluje,a na nás trošku zapomínal,ale už se snaží,no a pak naše sluníčko zase 2 dny trápili hodně prdící,tak jsme to hodně oplakali.Už je ,ale snad dobře.Tak papa a Katuško už se na vás moooooc těšíme.
27. črc 2010 ve 21:10  • Odpověz
Huráááááááááááá, Kačka už půjde z "porodky" domů, juchůůůůůůůůůůůůůůů, se těším jak blázen. Doufám, že nás nezanedbá a hnedle přidá rodinná fota a napíše, jak vše probíhá. Držím moc palušky, určo to neni jednoduchý a zajet se doma, však víme, jak nám to trvalo a kolikrát mám překvápka i dnes, prostě denně novinky :slight_smile: Kači, moc moc zdravíčka všem, ať se máte skvěle a jste přeš´tastní.
Andrejko, kurník, hlídej ten telefon pořádně!!! Určo už nějaký mimi vytáčí číííííííííísloooooooooooooooo :wink:
Dneska celej den valím hadříky na bazárek, je to teda fuška, ale je fajn, že se sem nemusej zmenšovat fotky. Jani, pro vás nic, samá malá velikost :grinning: , my rosteme pomalu, všechny nás předbíháte :slight_smile:
Kaši, tak táta zlobí jo? Koukám, že je to všude stejný, nakopat jim řitiny :angry: :sunglasses:
Dítko chrní, jdu pobalit to haderstvo, jsem tu jak v sekáči zaskládaná a hurá za mimiskou do pelechu. Dneska měla řvací odpoledne, jak nebyla v náručí, byl jekot, táta nervil, já už míń, ale měla jsem fušku s tím prodáváním :slight_smile: , tak byly slzičky noooooooo. Dobrou kobče, hezky se vyspinušejte!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. črc 2010 ve 21:36  •  1 dítě  • Odpověz
Nazdárek :slight_smile: jupindy to se dějí věci Martinka už se stěhuje :slight_smile: tak už se moc těším až nám Kačenka dojde nahlásit jak jim to jde a hlavně fotečky :slight_smile: přeju moc štěstí
Mončo já to beru tak,že to jsou jen vlasy :wink: a ty narostou.
A pozor pani blonďatá chodí do práce páč svou práci miluje asi, bo co??? :grinning: Já teda chodim pro prachy no!!!!!
Bezdomačka Andrejka :grinning: týýýýýý jo to je humorný :grinning: ale což ne chajdině nic neschází ne??? :wink:
Všechny moc zdravíme papa :wink:
27. črc 2010 ve 22:27  • Odpověz
Pani blonďatá si matně vybavuje, že chodila do práce a že to snad bylo z lásky k práci no....... :confused: Na peníze si pamatuju teda taky, ale taky matně, hodně matně :grinning:
27. črc 2010 ve 22:37  •  1 dítě  • Odpověz
Prosimtě všááák ty už ani nevíš jakou práci jsi dělala :grinning: K fakt z lásky??Nemohla bys mi z lásky k práci přijet vygruntovat :grinning: to byly asi ty prachy hooodně malý,že už si na ně ani nevzpomeneš.Jo a příští týden jdu na razyntní střih.Si představ,že budu asi plešatá nebo co???Všude moje chrouny :frowning2: No tak jsem rozhodla!!!!Jdou dolů a basta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2010 ve 22:53  • Odpověz
razyntní :grinning: :grinning: znamená :grinning: :grinning: jako že hooodně :grinning: už s té MD blbnu :wink:
27. črc 2010 ve 22:55  • Odpověz
jééééé ZZZZ ne SSSS té MD,soráč :wink:
27. črc 2010 ve 22:56  • Odpověz
No tak jsem si vyzkoušela jak jsem na tom z čj :grinning: a raději jdu spát,to mi jde líp :slight_smile: papa
27. črc 2010 ve 22:57  • Odpověz
Opožděně všechno nejlepší Aničce,hlavně hodně zdravíčka a at rosteš jako z vody.Jinak Katušce hodně štěstíčka k Martince.Jsem moc ráda že vám to vyšlo.Jinak Janinko malou jsem jenom posadila na nočník a bylo to.Taky jsem vložila nějaké foto.
27. črc 2010 ve 23:17  • Odpověz
Marky krásné fotečky ,malá je úžasná. :slight_smile: :slight_smile: Šikulka.
28. črc 2010 ve 12:46  • Odpověz
Hezký den berušky :wink:

Co to tady čtu Martinka už jde v pátek domů to je paráda mám uplně husí kůži a bulím radostí Katuš moc ti to přeji :wink:
Marky super fotečky malá je moc šikovná :wink:
Mája vkládá foto na mimáč tož hezky prodej a můžeš zase utrácet za věcičky pro Aňulku :wink: Taky bud vkládat až budu mít chut :unamused:
Šmikací mamina ojela hlavu Madlence aspon jí porostou nové krásné vlasky :wink:
Andrejka už je bezdomovec ,ale naštestí má chaloupku a má kde bydlet jak vás zapíšou na katastr tak to pude a budete bydlet co by dup. Už slyším v dálce zvonit telefon a jak paní říká máme pro vás mimátko jenom o tom píšu a už bulím :cry: ale radostí :wink:

Dneska jsme byli v poradně tak už máme 4.90kg a měříme 56cm rostem jako z vody hold nutrilon dělá divy :grinning:

Zdravím zbytek kobylek
28. črc 2010 ve 14:57  • Odpověz
@luca4 tak to krásně rostete. :slight_smile: .my máme 4050g.
28. črc 2010 v 16:33  • Odpověz
Asi pijeme špatnej ten Bebilonek, u nás stále cca 8500g a 14 měsíců k tomu :grinning:
Hadříky dávám Lůco sem, bo na Mimáč mi to trvá dlouho, než zmenším fotky, neumím jich zmenšit víc najednou. Neumí to některá z vás? Já to zmenšuju po jedné :unamused:
28. črc 2010 ve 20:24  •  1 dítě  • Odpověz
Já umím zmenšovat taky jen po jedné.
28. črc 2010 ve 20:27  • Odpověz
Tak my dokrmujeme nutrilonkem hypoalergením.
28. črc 2010 ve 20:28  • Odpověz
Máji asi kupuješ jinej Bebilon než já :sweat_smile:
Kasi hypoalergenní mají v poslku ten Bebilon taky. Oplatí se tam kaše a příkrmy.

Holky zítra mají v kaufu Hamánky příkrmy za 14.90 od pátého měsíce je to super cena :wink:
28. črc 2010 ve 20:53  • Odpověz
No nám víc chutná nutrilonek.No já mám na příkrmy ještě čas. :slight_smile: :slight_smile:
28. črc 2010 ve 21:24  • Odpověz
autor
Berušky, prosím, ty nekojící, sdělte mi, jaká je spotřeba nutrillonu měsíčně?
A všechny maminy - plenky na měsíc? Určo je to individuální, to je mi jasné, ale jen zevrubně.. kolik vás to teda vyjde měsíčně? Děkujuuu
28. črc 2010 ve 23:23  • Odpověz
Andrejko my máme spotřebu tak 8-9 plinek denně,někdy i více čuráme zasadně při pebalování. :grinning: ,ale těch 8 plinek určitě.Takže měsíčně tak 240-260ks
29. črc 2010 v 05:11  • Odpověz
@andrea.ivf a už víte kdy budete mít broučka doma.A jestli holčičku nebo chlapečka.Už aby to bylo.Už se těšíme v pátek na Martinku. :slight_smile: :slight_smile: Ať se jí v novém domečku líbí.A kdyby jste měli broučky do vánoc doma ty i Leontýnka to by bylo super.Pak ještě držet pěstičky naší Belince,ať se taky konečně štěstíčko unaví a donese jim broučka.A taky naší Alence,Ivušce,Manetce.A jak se má naše divadelnice Věruška taky už tu dlouho nebyla,tož nevíme jak se má s novým princem.No nic jdu odsát mlíčko ,pak musím požehlit ,protože kolem 9 hod dorazí kamarádka se svou 7 měsíční dcerkou Barunkou.Už se těším a odpoledne jdeme k našim.Vojtíškovi se u babičky a dědy moc líbí.
29. črc 2010 v 05:25  • Odpověz
Hezký den berušky moje :wink:
Andrejko ahojda nutrilonek mám jednu krabici na týden u nás stojí 339 kč jedna krabice a co se týče plenek tak těch mám tak 5denně nepřebaluji pokaždé když se počůrá přes den máme tři a v noci dvě. V večer přebalím tak 7 při koupání a potom kolem jedenácté při krmení a potom až ráno. Takže máme tak přibližně plus mínus 150plenek a cena je idividuální tak 500měsíčně :wink: Už se těším jak budeš volat hurá máme mimíska :wink:
Zdravím zbyteček kobylek všechny moje sluníčka :wink:

Vyrážíme s malým ke kamarádce na čajík a potom pro Pétu je u babičky :wink:
29. črc 2010 v 09:05  • Odpověz
Ahojíček všem :slight_smile: No, Andry mám to asi tak jako Lucie. Ta spotřeba plínek je individuální. Většinou se mi malý rád pokadí vyždy do čisté zrovna když ho přebalím :grinning: , takže je to někdy 7 a někdy aji 10 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ten průměr je stejný. A co se týče Hami mlíčka, tak asi tak tá krabice, ale to taky podle chuti :wink: Navíc já dávám za Hami 195,- / 600g a plínky podle toho na jaké natrefím, páč nemáme problém s žádnýma. Ale vyhovují mi hodně pampersky :slight_smile:
Luci no rostete krásně a pomalu jste nám v patách :wink: Kojíš ještě aspoň trochu nebo už jsi jen na umělku jako my?
Andry jak je na chaloupce? To ti aji docela závidím, nechceš nás vzít na prázdniny? :wink:
Jinak já hodně přemýšlím o koupi nového bytečku. Máme nyní 2+1 a chtěla bych do 3+1, aby měl malý svůj pokojíček. Jen nevím jaký zvolit postup ohledně financování :unamused: Jestli pronajat náš a vzít si hypotéku na nový a pronájmem ji splácet nebo náš byt prodat a vzít si jen úvěr na doplatek rozdílu. :confused: Poraďte mi :frowning2:
29. črc 2010 ve 12:30  • Odpověz
Leni já bych asi volila druhou variantu. :slight_smile:
29. črc 2010 ve 14:25  • Odpověz
Andrejko my jsme kupovali z internetu Bebilon to je náš českej nutilon a krabice mě višla i z poštovným na 300 korun.Malá ze začátku měla krabici na jeden týden takže za měsíc to višlo na 1200 kč.Dneska už ho nechce a pije normální kupovaný plnotučný mlíko.Co se týče plen tak kupujeme pemprsky a balík 82 plen máme tak na měsíc měsíc a půl.Ty kupuji v DM protože mam slevový kupony a když koupim dva balíky tak platím 678 kč.Ale jak píšou holky je to na tom dětátku jak je starý,jak papá a podle toho se to i odvíjí.
29. črc 2010 v 18:24  • Odpověz
Hezký večer berušky moje :wink: dneska jsem měla flákací den napřed čajík u kámošky potom jsem navštívila jeden sekáč měli slevu 50procent tak jsem koupila malému super bodýčka jedno stálo 10kč už jsou vypravé mikču a tričenko vše za babku :wink:

Leni ješte poctivě odstříkávám mléko papa 3x130 MM a 3x130 UM. Jednou má UM a podruhé MM tak to střídám :wink: Někdy vypije aji 150ml doktorka říkala že to je moc že mu mám dávat méně ale když bebá hlady :frowning2:
Marky malá je šikovná to ti chodí asi poctivě na nočník že máš takovou malou spotřebu plenek :wink:

Kasi ješte dokrmuješ odstřikaným mlékem nebo si vše vypije s prsa? Kolik ti vypije s prsa? A kolik ještě dokrmuješ?
29. črc 2010 ve 20:37  • Odpověz
Ahojky holky!!!
Všechny mooc zdravím!!! A hlavně Belku - nevím co říct!!
Která Katka - jestli jsem to dobře pochopila bude mít adoptátko?? A u Andejky už se taky něco děje - že shání info o plínkách atd.??
Marky - kde sháníš ty slevový kupony do dm??? Jó a balík na měsíc a půt - to asi ne??!!
Jinak u nás frčí jen pampersky a potřeba asi 7 ks na den - teda pro jednoho!! Takže u nás se ten balík ohřeje tak 5dní.
Jinak jsme v poho, my teda už vážíme 8600 a 8150. Takže jsme obři!! Už se oba sami postaví a pořád by chtěli jen chodit a chodit!! Takže fofr!! Dneska jsme měli den blbec, nechtěli vůbec spát,l tak deď už vytuhli a já už nemám na nic chuť, tak jsem šla na vás mrknout!!!
Mějte se všechny moc moc krásně a já zase někdy nakuknu!!! Pá pá!!!
29. črc 2010 ve 20:47  • Odpověz
Dady ahoj jsem ráda že jsi nakoukla vím máš toho moc ale budeme rádi když příjdeš za náma častěji. Musím říct že dvoje dvojčata rostou jak z vody čím je krmíš určo samé knedlíky :sweat_smile: To začne záhul jak začnou oba chodit každý pude jinak to bude paráda :wink:
29. črc 2010 ve 20:52  • Odpověz
Co se týče Katky zítra si domů přinese holčičku Martinku narodila se někdy začátkem května toho to roku. Je to Katka co si pořídila štenátko Anabelku teda pokud jsem to nepopletla :wink:
29. črc 2010 ve 20:55  • Odpověz
Dady já jsem se přihlásila do DM klubu.Většinou mají u kasi růžovou obálku z miminkem a tam se vypíše dotazníček a oni ti každý půlrok posílají slevový kupony až do tří let a ke každým narozeninám ti pošlou i dárek.Co se týče těch plen tak malou dávám už na nočník a nepřebaluju po každém počůrání.Přez noc se mi nepočůrá a přez den si jí hlídám co dvě hodiny na nočník tak pro to tak malá spotřeba plen.Jinak kupuju pemprsky těch 7-18 kilo a tam jich je asi 86 ks.
29. črc 2010 ve 21:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.