• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Nenene, kurzy jsou v centru pro ženy, kde mám i lékaře a toto byl přídavek k poslednímu kurzu, kdy se dala uskutečnit prohlídka porodnice, jakože seznámení se se všema místnostma, od kanceláře, kde je příjem, přes pokoje a porodní sály, novorozencké oddělení, operační sál... Bylo to supr všechno vidět...
22. dub 2009 v 18:12  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Májo.Jaký si měla pocit z toho všeho?
22. dub 2009 v 18:14  • Odpověz
Berušky, sice už jako pracuju, jo, ale ještě jsem na vás jukla a tečou mi slzy, jak Májinka popsala, že paní byla trošku hlasitější, pak ticho a zaplakalo miminko :dizzy_face: To je strašně krásné :slight_smile: Ach jo, úplně mě to dojalo.
22. dub 2009 v 18:24  • Odpověz
No jak říkám, nejdřív, když jsem slyšela pani jak křičí, tak úplná úzkost a totálně jsem se nemohla soustředit na to, co pani říká, ale pak jak se narodil ten mimís, tak zas na brečení :grinning: , prostě hormonálně rozladěná osobnost :sweat_smile: Ale jinak ok, už se těším na to křeslo, tak polohovatelný a tak pohodlný :sunglasses: Jojo, on mě ten humor brzy přejde... :rolling_eyes:
22. dub 2009 v 18:26  •  1 dítě  • Odpověz
Bellíšku, ahojky, já zas taky slzim, to jsme ale ženy, co? Chlap na mě čučel, prej no snad nebudeš brečet :confused: ...
22. dub 2009 v 18:27  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, Ty se aspoň můžeš vymluvit na hormony, ale co já??????????????????
22. dub 2009 v 18:28  • Odpověz
Ty taky :wink: , jsme ženy citlivé, já bulím, když čtu o narozenym miminku, ikdyž nejsem těhu, to u mě nehraje roli, já řvu pořád, když je nějaké štěstí...porod, vítězství ve sportu, vítězství rodin v soutěžích, Jak se staví sen... :grinning: , prostě pořád.
22. dub 2009 v 18:29  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, teď se mě kamarádka ptala, prý co se mi stalo??? A já, že mě bolí oči, no takhle to nejde :confused: Pavlík taky vždycky říká, že brečím, i když v televizi běží Bob a Bobek, no :wink:
22. dub 2009 v 18:30  • Odpověz
Jééééééééééééééééé, a taky máš husí skůru úplně všude?????????????? Já teda jo :sunglasses:
22. dub 2009 v 18:31  • Odpověz
Andrejko, kdepak jsi????????? Já se tady normálně ulívám a nikdo tu :angry:
22. dub 2009 v 18:33  • Odpověz
Tak tu mám když vidím něco hnusnýho :grinning: , třebas když má pani nějakej nepěknej model na plese nebo někdo vyhraje ošklivou cenu :grinning: , tak to mi naskočí husí kůže všude. Nebo když dávaj známí na každý narozky dárek z půdy kamarádům, to mám husinu už když to nesou :grinning:
22. dub 2009 v 18:33  •  1 dítě  • Odpověz
Takže Ty už jsi zase v práci? A to máš do šesti do rána?
22. dub 2009 v 18:34  •  1 dítě  • Odpověz
Tak to mě stojí všechny chlupy, i když je něco krááááááááááááááásnéééééééééééééééého :grinning:
22. dub 2009 v 18:34  • Odpověz
No jo, M8ji, do šesti do rána :frowning2:
22. dub 2009 v 18:35  • Odpověz
Jejda, někdo mi tam namaloval osmičku místo á :grinning:
22. dub 2009 v 18:36  • Odpověz
Jo vidíš to, jsem se Tě chtěla zeptat už posledně, jestli v práci dostáváte jídlo? :confused: Jako sestřičky a doktoři v nemocnici. To mě zajímaj věci, co? No já jsem přes to žrádlo jenom... :grinning: Jestlis jako už dostala nějakou dobrou večeřičku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 v 18:36  •  1 dítě  • Odpověz
Miláááááááááááškuuuuuuuuuuuuuuuu, Můžeme si objednat nějakou bagetu, či jaký hnus, ale už máme objednáno odjinud:slight_smile:
22. dub 2009 v 18:38  • Odpověz
Nesmíš psát, jak já říkám, otočený držky :frowning2: :cry: , bo pak takovou budeš mít náladici. Musíš, ano do jenom do šesti :wink: :slight_smile: :sunglasses: :dizzy_face: a ono to uteče :sunglasses:
22. dub 2009 v 18:38  •  1 dítě  • Odpověz
Já myslela, že máte třebas stravu jako pacienti, žes už jsi měla krupičnou kaši a tááááák :slight_smile:
22. dub 2009 v 18:39  •  1 dítě  • Odpověz
Tak to mě tu náladici, nějaká držka neovlivní :slight_smile: Teď jsem na PC v práci, takže je vidím, ale jinak na mobilu se mi to nezobrazuje, tak to tam mydlím a nevidím to :grinning:
22. dub 2009 v 18:40  • Odpověz
Jééé, já Ti nenapsala, že jsem se nechala ukecat zasejc na pizzu, tak nám ji ve 21.00 přivezou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 v 18:41  • Odpověz
Tak to je výhoda mobilu :slight_smile:
Tož pracuj, já jdu vypakovat starýho :sunglasses: , jede pro bráchu opět do Brna, to je servis fakt!
22. dub 2009 v 18:42  •  1 dítě  • Odpověz
Až ve 21h.? To nemůžeš vydržet a jakou jste si dali? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 v 18:42  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě mám chvilku času, byla jsem tu dneska o hodně dřív, tak mám čas :wink:
22. dub 2009 v 18:43  • Odpověz
Dřív v práci? :confused: To jsi vzorná pracovnice a to je v jakym městě? V tom Vašem Rychvaldu nebo kdo to tam bydlí?
22. dub 2009 v 18:45  •  1 dítě  • Odpověz
Tak to Ti veřejně neřeknu, nikdy nevíš, co za hňupa to tu čte a nepotřebuju, aby všichni věděli v které LDNce dělám :wink: Už jsem poučená dost a dost, že si mám dávat pozor a nevybalit všechno hned na rovinu, víš :slight_smile: Pošlu Ti to interkem :slight_smile:
22. dub 2009 v 18:48  • Odpověz
Nojo, to je pravda :wink: Taky jsem dneska přemýšlela, kdo to všechno čte....
22. dub 2009 v 18:49  •  1 dítě  • Odpověz
JO a jinak já jezdím vždycky raději o něco dříve, protože nikdy nevíš, co se může přihodit, tak ať pak nenechám někoho ve štychu. To Pavlík jezdí všude na poslední chvíli a to mě může trefit :grinning:
22. dub 2009 v 18:50  • Odpověz
Ty Máji nebojíš se trošku?
22. dub 2009 v 18:51  • Odpověz
To chlapi tak maj. Manža má být za 69 minut v Brně u obchoďáku a stále leží na gauči, no nevím, jak to jako chce stihnout, je to hodina cesty do Brna a ještě než ho přejede celý...Musí asi dokoukat Ulici :sweat_smile:
22. dub 2009 v 18:52  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.