• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Holky já dala za postel a dvě skříne a komodu 25000 tísíc je super jenom si koupíme novou matraci a bude se spát jak v bavlnce :wink:
4. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz
Regí, tak to je na prdm, musím jít malému nachystat večeři, bo už se bouří :wink:
4. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
Dneska jsem volala Petuli do školy v přírodě říkala že se mají super mají hezké počasí a dneska byli na bazéně no prostě balada :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
My zase jedině s úložným prostorem,to byla podmínka,to ale dřevěný nemají.

Regíí a jak je?v práci to utíká?
4. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
Tak to je teda Petruš v pohodě,u nás je pěkná kosa,tak snad to rychle přejde.Lucy a kdy jdeš do práce?
4. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz
Karolko to je.
katy práce dobrá ale nějak vázne komunikace.Jak už jsem psala jsem tak jak kůl v plotě.Na sváče je sranda ale já jen poslouchám.Jinak mě nikdo neosloví.Tak si asi dokážeš představit jak mi je :frowning2: .
4. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz
Katy zítra jdu k dr tak nejpozději ve čtvrtek nastupuji do práce , ale vůbec se mi nechce :wink:
4. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz
Regí neboj ona se ta komunikace zlepší :wink:
4. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
Regííí a jak tam pracuješ dlouho? Jsi tam krátce bo co?
4. kvě 2009 ve 20:28  •  1 dítě  • Odpověz
V srpnu to budou dva roky.Asi se bojí se mnou mluvit kvůli tomu co se mi stalo ale já jim už řikala že je to v pohodě ať se mnou mluví normálně ale asi chci moc kdo ví.
4. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ahoj,mám velkou prosbičku napište mi některá co se stalo a proč nevidím Věrušku asi na nás ještě nemá náladu :frowning2:
4. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
Jo volala jsem na krev. :slight_smile: Markry jsou v normě tož to vypadá,že zhoubné to nebude :wink:
4. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz
Regí tak zkus začít ty,když to jde na sváči tak proč by nešlo i jinde :wink: uvidíš že za chvíli to bude fajn a budou Tě bolet panty :grinning: :grinning:

Lucy tak brzo?vždyt máš antibiotika :confused: :confused:
4. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz
Peťulko Věruška musí jít znova na revizi, zustal ji tam kousek placenty a má polyp na čípku. Co ty, jak se máš? :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz
regi takove to napětí je na prd, nic jsi neudělala a oni s tebou nemluví, to je divné, vždyť s e dá bavit i o počasí :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz
to jo ale dr v gyncetru mi nemocenskou ukončí a na další nejdu ve středu jdu na sedimku a doktorce řeknu že mám ještě nemocenskou ale já už půjdu do práce musím.
4. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
Regíí tak to je divné,ale určo se to brzy zlomí :wink:

Lucy,teda aby si to nepřehnala a nepřechodila a pak nelehla za chvíli znova
4. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz
No Katy oni nemluví ani na sváče.Teda jako semnou.Já jen poslouchám a přikivuji.Když něco řeknu tak jen kývnou a je to.
Karolko je to na H...O!!!!!!!!!No ale já to nebudu řešit.Když nechtěj oni tak já se nebudu vnucovat.
ahojky Petruš.
4. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz
Karoko díky a ještě měl jít dneska někdo s folíkama? Andrejka a ??
Já dnes už docela dobrý.Víkend byl děs,fakt jsem se bála.Jan ještě mi napiš když jsou ty markry v poho,může to i tak být zhoubný?Nebo by to ta krev ukázala,PRAVDU :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz
Luci proč musíš do práce, oni ti něčím vyhrožují? :frowning2: Jen jim řekni, že se umím prát a dám jim do zubů :wink:
4. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz
Do práce půjdu asi až v pátek malá se vrátí ve čtvrtek tak to budu ještě doma a v pátek je svátek tak uvidím kdy půjdu makat občanko makat :grinning:
4. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz
Ne v práci je v vše ok. Já musím našetřit nějaké penízky na další pokus na srpen a to v červenci jedem do německa to bude další šílený výdaj :unamused:
4. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz
Peti pokud ty markry jsou v pohodě, tak to zhoubný nemuže být, kromě toho gynekologie má svol´je markry, takže je to dost specifické. Ono to muže být falešně pozitivní ale ne negativní, takže klid a slunce v duši. Peti já tě chápu, člověk je jak na jehlách jak to dopadne :slight_smile: Jinak monča psala, že foliky má krásné a já se dostala na konsultaci do Olomouce, tak jsem zvědavá :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
Ahoj Regí.Už tě nebolí prdka z kola?Koukám,že tě zlobí v práci prď na ně :wink: Doraž za mnou :wink:
4. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
Nebolí Petruš.Ve čtvrtek jedem znova a večer na oslavu k sousedovi.No jo zlobí ale nikomu do zadnice nepolezu.Já to neumím a nechci umět.
A co vy byli jste s mamkou?
4. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz
Ahoj Petjuno.
Věrka píše, že ráno bude vyšetřená s tím polypem a prej jí ho ti kokoti odoperují, tož asi dneska zuří a že ještě chtěla zrpůchodnit vejcovody, když už bude pod kudlou, ale to je prý jiná operace...Zdraví vás.
4. kvě 2009 ve 20:47  •  1 dítě  • Odpověz
Tak to je super.Já se uklidňovala,že to bude dobrý,že toho mám ještě moc před sebou :wink: ale si piš,že hlodal :frowning2:
Monče gratuluju a co ta Andrejka?
Ty přestupuješ do jiného caru?
Promiň že tě takhle využívám ale nemám čas to celé pročítat.Jste holky spisovatelky :grinning:
4. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
Májinko jestli budeš Věrušce psát tak jí napiš že na ní myslíme a pozdravujeme jí :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
Tak holky já letím na bus.Jdu ještě s košem a pak zas makat.
Tak se mějte hezky a všem krásnou dobrou noc.
Papapapapapapapapa.
4. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
Regí byly jsme a bylo to super.Taky neumím lézt do zadnic :angry:
Zdravíčko Andělíčku.To s tou Věruškou už je jak ze špatného filmu!!!Ale je dobře,že na to přišl teď a nemusí tam za 14 dní znovu.Mocinky jí pozdravuj
4. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.